PDA

View Full Version : Κανά καφέ θα πιούμε ρε...Northizzz



Multijohn
24/12/2005, 19:07
Εχουμε να βρεθούμε καιρό,και (μου λειψατε:bawl: )λέω να κάνουμε κανά καφέ(έτσι,ισα ίσα τις φωνούλες σας να ακούσω και τίποτ'άλλο:bawl: ).όποιος δεν μπορέσει(θα αυτοπυρποληθώ μπροστά στο Μακεδονίας Θράκης) δεν πειράζει και (σε παρακαλώώώώώ ελαααα:bawl: :bawl: ) δεν του κρατάμε κακία(η αξιοπρέπειά μου έχει πέσει στο Ναδίρ με την πάρτη σας!!!).Να πούμε και στον Αγιο Βασίλη τις ευχές μας.Και κάτι άλλλλλλο...





















































































Oldman σε παιρημάινο να σε μάθο να γράφης αιλινικά!!!!:lol: :wave2: :wave2:

Gaijin
27/12/2005, 08:08
Α ρε Estranged.... περίμενες παραμονή Χριστουγεννων να 'ναι κανένας online? Τεσ'παν, πες μέρα και ώρα κι εγώ είμαι μέσα ...αρκεί να μην παίζει κανα Yaris εκεί γύρω που θα μαζευτούμε και του φάω τον προφυλακτήρα μπαμπέσικα ;) (...μα καλά, να συναντηθούμε κατά τύχη πρώτη φορά και να με πετύχεις σε τέτοια φάση!?! :blush: :a01: )

angels_gr
27/12/2005, 08:58
Που είσαι βρε estranged!!! Εχεις χαθεί εδώ και πολύ καιρό. Όσο για συγκέντρωση αυτές τις μέρες είναι λίγο δύσκολο. Με το νέο έτος σίγουρα θα παίξει συγκέντρωση.

:wave2:

siokatas
28/12/2005, 22:43
:wave2:


οπα καιρο ειχατε να πειτε τα μαγικα .....ΦΡΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:lol:
αντε καντε κανα κονε εστω και χριστουγενιατικα γιατι εκει που ελεγα οτι ειναι freesay today εχω 2 κερασματα στον κωστα...:lol: :lol: φιλε γραφτα (τα κερασματα)...δοσεις κανεις......:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

αντε να σας δουμε και απο κοντα........:beer: :beer:

angels_gr
29/12/2005, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
:wave2:


οπα καιρο ειχατε να πειτε τα μαγικα .....ΦΡΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:lol:
αντε καντε κανα κονε εστω και χριστουγενιατικα γιατι εκει που ελεγα οτι ειναι freesay today εχω 2 κερασματα στον κωστα...:lol: :lol: φιλε γραφτα (τα κερασματα)...δοσεις κανεις......:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

αντε να σας δουμε και απο κοντα........:beer: :beer:

Τι δύο βρε ψεύτη??? Τέσσερα είναι τα κεράσματα!!! Το πρώτο είναι γιατί παντρεύτηκες, το δεύτερο γιατί ξεχρέωσες την μηχανή, το τρίτο για την γιορτή σου και το τέταρτο γιατί μετά από τρία κεράσματα θα καλομάθουμε και θα θέλουμε και τέταρτο!!!
:rotflmao:

Εννοείτε πως θα κεράσεις σε δόσεις γιατί τέσσερις καφέδες μαζί αν τους πιω θα κοιμηθώ next year.
:wave2:

siokatas
30/12/2005, 21:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Τι δύο βρε ψεύτη??? Τέσσερα είναι τα κεράσματα!!! Το πρώτο είναι γιατί παντρεύτηκες, το δεύτερο γιατί ξεχρέωσες την μηχανή, το τρίτο για την γιορτή σου και το τέταρτο γιατί μετά από τρία κεράσματα θα καλομάθουμε και θα θέλουμε και τέταρτο!!!
:rotflmao:

Εννοείτε πως θα κεράσεις σε δόσεις γιατί τέσσερις καφέδες μαζί αν τους πιω θα κοιμηθώ next year.
:wave2:


:wave2:

:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

siokatas
30/12/2005, 21:18
:wave2: ...


μας εσκισες θα θελει να δουλευουμε για τον λουμιδη:lol: :lol:
ποτε λεει το προγραμα?......

angels_gr
02/01/2006, 10:02
Το πρόγραμμα λεει πως από την επόμενη εβδομάδα θα κεράσεις τον πρώτο καφέ!!!

siokatas
04/01/2006, 23:42
:wave2:



οκ....λαμβανω δυνατα καθαρα.......