PDA

View Full Version : Αντιπρόσωποι Arai στην Ελλάδα



ΙΠΠΕΑΣ
25/12/2005, 05:25
Υπάρχει κανένα site που να είναι κάποιου καταστήματος που πουλάει arai ; Αν δεν υπάρχει σελίδα στο δίκτυο, πείτε μου καλύτερα μερικά καταστήματα που ξέρετε ότι υπάρχουν σε διάθεση αυτά τα κράνη.

crazykiller
25/12/2005, 08:37
αν ψάξεις στα πόστ έχει πάρα πολλά καταστήματα.

Πάρε ένα που μου αρέσει εμένα.

www.motocard.com

dimitrioskosmas
25/12/2005, 12:09
http://www.daineseonline.de/

ΙΠΠΕΑΣ
26/12/2005, 03:22
Ερώτηση:

Έστω ότι το βρίσκει κάποιος συγγενής στο εξωτερικό(Εκτός Ε.Ε) και μου το στέλνει ταχυδρομικώς με δέμα. Υπάρχει θέμα δασμών και τελωνείων ;

Γιατί αν δεν υπάρχει έλεγχος του ταχυδρομίου, μου το κάνει δέμα σε ένα χαρτοκούτι και μου το στέλνει :rolleyes:

KnT
26/12/2005, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
Ερώτηση:

Έστω ότι το βρίσκει κάποιος συγγενής στο εξωτερικό(Εκτός Ε.Ε) και μου το στέλνει ταχυδρομικώς με δέμα. Υπάρχει θέμα δασμών και τελωνείων ;

Γιατί αν δεν υπάρχει έλεγχος του ταχυδρομίου, μου το κάνει δέμα σε ένα χαρτοκούτι και μου το στέλνει :rolleyes:

2 φορές από Taiwan και 1 φορά από Αμερική μου έχουν στείλει as a gift με express mail και δεν είχα πρόβλημα. :)

idi
27/12/2005, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
Ερώτηση:

Έστω ότι το βρίσκει κάποιος συγγενής στο εξωτερικό(Εκτός Ε.Ε) και μου το στέλνει ταχυδρομικώς με δέμα. Υπάρχει θέμα δασμών και τελωνείων ;

κανενα θεμα. δεν υπαρχουν δασμοι εντος ΕΕ

LIBYKOS
27/12/2005, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
Υπάρχει κανένα site που να είναι κάποιου καταστήματος που πουλάει arai ; Αν δεν υπάρχει σελίδα στο δίκτυο, πείτε μου καλύτερα μερικά καταστήματα που ξέρετε ότι υπάρχουν σε διάθεση αυτά τα κράνη.


Τα περισσότερα από αυτά που έχω ( κράνος Arai-quantum f , μπουφάν dainese-tsounami , γάντια dainese αδιάβροχα , και παντελόνι gore-tex dainese ) τα έχω πάρει από το x-moto ( www.xmoto.gr ).
Πολύ καλό service και γνήσια ( όσο μπορείς να είσαι σίγουρος ) προϊόντα. Τουλάχιστον, με τη χρήση που τους έχω κάνει ( διανομές ), έχω μείνει ευχαριστημένος.