PDA

View Full Version : Ρε τι θα γίνει με μένα??????



bikersonly
17/03/2004, 17:28
Μιλάμε για πολύ mame32!!Έχω πορωθεί και παίζω συνέχεια!!!Από StreetFighter ΝBA JAM ,από KICK OFF σε VOLLEY μετά πάρε και μιά GOLF COURSE ε να μην παίξω και RAIDEN?Μετά Metal Slug πάρε και ένα Packman να χαλαρώσω, δώσε και μία TETRIS DOUBLE DRAGON να θυμηθούμε τα παλιά , πάρε και Bobble Bobble και CABAL και HANG ON και ΜΟRTAL KOMBAT ΟΥΦ!!!!

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!! ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΟΤΑΝ ΧΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ INSERT COIN!ΡΕ ΠΑΡΕ ΟΣΑ ΘΕΣ ΛΕΜΕΕΕΕ!!!!!χαχα!!

Πρέπει να ξεκουραστώ λιγάκι...Μμμμμ θα σερφάρω και άλλο. :eek: :eyepop: :smokin: :lol:

Και αφού ξεκουραστώ ξανά πάλι στην "Μάχη"

Να φανταστείτε χτυπάνε τα τηλέφωνα και στραβώνω κι όλας!!! :evil:

Φτου!!! Τελείωσε και ο καφές!!! :mad:

Άσε που χρειάζομαι και Joystic οπωσδήποτε!!! Ε μα γραφείο είναι αυτό???Τσ τσ τσ!!!

Αλλά είμαι κάπως έτσι :look: μην μας πιάσουν κι όλας!χαχα!! :lol: :ninja:

NLS
17/03/2004, 17:43
έχω ΟΛΟΚΛΗΡΟ το MAME μέχρι έκδοσης 0.77 (μαζί με screenshots και ΟΛΑ τα μπιχλιμπίδια)

δυστυχώς με την πτώση του MAME.DK έμεινα πίσω (και έχει φτάσει 0.80 :bawl: ... εσύ από που τα μαζεύεις;

almalibera
17/03/2004, 17:43
....Μπραβο μωρό μου!!!!!!!


Μην ξεχασεις να μου το γραψεις και εμενα το cd!!


:winka: :) :p ;) :D :smilea: :winka: :beer: :rotflmao: :lol: :wave2: :ninja: :wacko:

NLS
17/03/2004, 17:46
χα... CD

το MAME μου ΗΔΗ στο 0.77 με όλα τα μπιχλιμπίδια με το ζόρι χωράει σε DVD (μάλλον 2 DVD θέλει)

bikersonly
17/03/2004, 17:57
είμαι λίιιγοοοο πίσω.Έκδοση 0,53.Κάπου στο σπίτι μου αλλά που :confused: έχω και μεταγενέστερη έκδοση με περισσότερα παιχνίδια.

ΑΛΛΑ έχω βρει δύο άκρες.Η μία έχει ένα DVD και είναι προσιτός σε εμένα να τον συναντήσω και να το γράψουμε και η άλλη άκρη ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ!!!2 DVD ΤΙΓΚΑ!!! Αλλά θα μου πάρει λίγο χρόνο να τον βρω αυτόν καθώς πολυάσχολος και ταξιδεύει!

Που θα πάει όμως!!!ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΤΕ ΟΛΑ!!! :beer:

Μήπως τα έχει κανένας από εδώ μέσα ΟΛΑ να μας περάσει καμιά κόπια??? :winka:

NLS
17/03/2004, 17:59
ε κοίτα το ΟΛΑ του 0.77 που έχω εγώ (και τα μάζευα μόνος μου) = 95% (για να μην πω 98%) του ΌΛΑ του 0.80

απλά είμαι τελειομανής με το θέμα και θέλω 100% του 0.80 (και των μελοντικών)

ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΣ ΤΟΝ!

εντωμεταξύ (0.56 με 0.77 απέχουν μερικές χιλιάδες επιπλέον παιχνίδια - μέχρι hard disk images υποστηρίζει πια για νεότερα games)

bikersonly
17/03/2004, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
....Μπραβο μωρό μου!!!!!!!


Μην ξεχασεις να μου το γραψεις και εμενα το cd!!


:winka: :) :p ;) :D :smilea: :winka: :beer: :rotflmao: :lol: :wave2: :ninja: :wacko:

Μωρό μου ήδη σε περιμένει μια κόπια σπίτι μου!!!

Α!!!Τώρα παίζω το Snow Bros!!!! Ζήλιαααα Ζήλιαααα!!!!!

:eyepop:

bikersonly
17/03/2004, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS

εντωμεταξύ (0.56 με 0.77 απέχουν μερικές χιλιάδες επιπλέον παιχνίδια - μέχρι hard disk images υποστηρίζει πια για νεότερα games)

Νικόλα για να σου πω την αλήθεια δεν είμαι τόσο ενημερωμένος όσο εσύ.Κάποτε που δούλευα στο Πλαίσιο με το που έβγαινε έκδοση την είχα.Αλλά ο λακαμάς τις έχασα!! :bigcry:

Και τώρα άιντε από την αρχή.Εσύ κόπια DVD Μπορείς να κάνεις???? :beer:

almalibera
17/03/2004, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Μωρό μου ήδη σε περιμένει μια κόπια σπίτι μου!!!

Α!!!Τώρα παίζω το Snow Bros!!!! Ζήλιαααα Ζήλιαααα!!!!!

:eyepop:


:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:mad:

bikersonly
17/03/2004, 18:22
καλά μιλάμε .............αυτό το ........... SNOW BROS ...........
.......
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΑ!!!! ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!! :lol: :look: :beer:

cityfly
17/03/2004, 18:24
για δεν παίζεις κάνα bubble bobble ή όπως αλλιώς γράφεται;
πολύ πιο ωραίο

CyBeRseXX
17/03/2004, 18:34
kopse ligo ta paixnidia. Tha pathoun ta matakia sou ...

almalibera
17/03/2004, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
για δεν παίζεις κάνα bubble bobble ή όπως αλλιώς γράφεται;
πολύ πιο ωραίο


Καλα...το bubble bobble το ειχα ΞΕσκίσει πριν ανακαλύψω....σνιφ...κλαψ....:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

το SNOW BROS.....:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ΟΥΥΥΥΥΥΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!:bawl: :bawl: :bawl:

almalibera
17/03/2004, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
καλά μιλάμε .............αυτό το ........... SNOW BROS ...........
.......
.
..
.
ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΑ!!!! ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!! :lol: :look: :beer:





:mad: :mad: :mad: :mad:


:cry: :cry: :cry: :cry:





ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΣ......ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ ΕΙΣΑΙ?????

bikersonly
17/03/2004, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
:mad: :mad: :mad: :mad:


:cry: :cry: :cry: :cry:


ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΣ......ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ ΕΙΣΑΙ?????

Μέχρι την 9η πίστα έχω καταφέρει!!!! Μου την σκάνε τα τερατάκια και εκεί που νομίζω ότι πάνε κάτω τσουπ! πάνε πάνω και μου την πέφτουν!!!Χώρια στην αρχή που τους έριχνα χιόνι λίγο και τα ακούμπαγα και έχανα!!!Τώρα τους ρίχνω μια ώρα χιόνι!!! Αλλά σε μερικές φάσεις μου έρχονται από όλες τις μεριές!!!

Τώρα είμαι σε μια πίστα που μόλις παγώνω το τερατάκι και το ακουμπάω αυτό λιώνει και παίρνει σβάρνα πολλάααα τερατάκια μαζί του!!!ΓΙΟΥΠΙΙ!!!!!

Αχ......... Που είσαι να παίζαμε διπλό???????? Κερνάω εγώ!!!χαχα!!

almalibera
17/03/2004, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Μέχρι την 9η πίστα έχω καταφέρει!!!! Μου την σκάνε τα τερατάκια και εκεί που νομίζω ότι πάνε κάτω τσουπ! πάνε πάνω και μου την πέφτουν!!!Χώρια στην αρχή που τους έριχνα χιόνι λίγο και τα ακούμπαγα και έχανα!!!Τώρα τους ρίχνω μια ώρα χιόνι!!! Αλλά σε μερικές φάσεις μου έρχονται από όλες τις μεριές!!!

Τώρα είμαι σε μια πίστα που μόλις παγώνω το τερατάκι και το ακουμπάω αυτό λιώνει και παίρνει σβάρνα πολλάααα τερατάκια μαζί του!!!ΓΙΟΥΠΙΙ!!!!!

Αχ......... Που είσαι να παίζαμε διπλό???????? Κερνάω εγώ!!!χαχα!!


Η 9 εχει σύστημα: καθεσαι κατω τα κανεις ολα χιονομπαλα και μετα τα σπρώχνεις ολα μαζί (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΕΣ)!!!!!

Και στην 10 να ανεβεις πανω πανω και να κατσεις λιγο μπροστα ωστε να μην σε πετυχουν τα ιπταμενα τερατάκια!!!

αχχχχχ......:cry: :cry: :cry:

bikersonly
17/03/2004, 19:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Η 9 εχει σύστημα: καθεσαι κατω τα κανεις ολα χιονομπαλα και μετα τα σπρώχνεις ολα μαζί (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΕΣ)!!!!!

Και στην 10 να ανεβεις πανω πανω και να κατσεις λιγο μπροστα ωστε να μην σε πετυχουν τα ιπταμενα τερατάκια!!!

αχχχχχ......:cry: :cry: :cry:

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!! ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ???????

ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ 9 ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ!!!! ΕΥΧΑΛΙΣΤΩ!!! :smilea:

ΣΤΗΝ 10 ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΧΑΣΑ!!!!!!! ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ BONUS!! :mad: :( :bigcry: ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΑΛΙ!!! :dizzy:

sniper
17/03/2004, 19:25
ότι εργάζεσθαι εσείς;;;;;;;;;

Βοηθό θέλετε;;;; :wave2:

almalibera
17/03/2004, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
ότι εργάζεσθαι εσείς;;;;;;;;;

Βοηθό θέλετε;;;; :wave2:



οχι "εμεις"

ΑΥΤΟΣ!!! :ninja:

almalibera
17/03/2004, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!! ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ???????

ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ 9 ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ!!!! ΕΥΧΑΛΙΣΤΩ!!! :smilea:

ΣΤΗΝ 10 ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΧΑΣΑ!!!!!!! ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ BONUS!! :mad: :( :bigcry: ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΑΛΙ!!! :dizzy:


Ποια φαντασματάκια???

Μήπως λες τον φο-μπάμπουλα (χιχιχιχιχιχι!!!!έτσι τον έλεγα μικρή)...???

Αμα αργεις πολυ σε μια πίστα βγαινει ο φο-μπαμπουλας >>μια κολοκύθα δηλαδή και σε τρώει!! Δεν την πιανει το χιονι ουτε τίποτα!! Γλυτώνεις μονο αμα σκωτώσεις τα τερατακια και αλλαξεισ πίστα!!

τα φίλτρα τα παιρνεις ?? Ειναι
μπλε>>χοντρο χιονι
κίτρινο>>μακρυα
κοκκινο>>τρεχεις γρηγορα
πρασινο>>γινεσαι μπαλονι και τους σκοτώνεις ολους


χιχιχιχιχιχιχιχιχ!!!!!!!:p :p


ακους εκει τα φαντασματακια μπονους!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
17/03/2004, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
οχι "εμεις"

ΑΥΤΟΣ!!! :ninja:


Αυτέ;;;;; Βοηθό θες;;;;;

almalibera
17/03/2004, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Αυτέ;;;;; Βοηθό θες;;;;;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ναι θελει...να τον βοηθήσεις να εξοντώσει τα διαολάκια!!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!:lol: :lol: :lol:


ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΕΙΤΕ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΝΙΑΤΑ!!!!!!!!!!

sniper
17/03/2004, 19:48
του MAME δεν υπάρχει για μας που λιώνουμε από την εξαντλητική μας δουλειά;;;;;;; :beer: :smokin:

bikersonly
17/03/2004, 20:25
Σύμφωνα με πρόχειρους υπολογισμούς αν έπαιζα κανονικά σε Λέσχη τότε μμμμμμμμμ............ θα είχα ακουμπήσει γύρω στα 56 Euroπουλα έως τώρα!!!Καλά δεν είναι???? :lol:

ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΤΟ SNOW BROS!!!! Τ ΑΚΟΥΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ? ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΩΣΑΝ ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΜΕ ΠΕΤΟΝΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΦΡΑΓΚΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

:beer: :eyepop: :wacko: :sick:

Y.Γ Μετά από τόσα ηλεκτρονικά ένα μπιλιάρδο θα το έπαιζα!!!Μαζί με ένα κρύο χυμό ροδάκινο!!Και μετά καπάκι μια βολτίτσα για παγωτό!!!αχχχχχχχχ!!!! :beer:

Αλλά επειδή ξεχάστηκα ότι είμαι στην δουλειά.......... ξανά : MAME32 :dizzy: :uplate: :hypnotize

ireneepi
17/03/2004, 20:27
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


και που να αρχισου οι ζεστες....!:smilea:

almalibera
17/03/2004, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Σύμφωνα με πρόχειρους υπολογισμούς αν έπαιζα κανονικά σε Λέσχη τότε μμμμμμμμμ............ θα είχα ακουμπήσει γύρω στα 56 Euroπουλα έως τώρα!!!Καλά δεν είναι???? :lol:

ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΤΟ SNOW BROS!!!! Τ ΑΚΟΥΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ? ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΩΣΑΝ ΑΛΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΜΕ ΠΕΤΟΝΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΦΡΑΓΚΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

:beer: :eyepop: :wacko: :sick:


ελα, πες μεχρι που εφτασες???

τα φίλτρα τα πηρες??

bikersonly
17/03/2004, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ελα, πες μεχρι που εφτασες???

τα φίλτρα τα πηρες??

Bρε μωρό μου πως να στο πω...............από εκείνη την ώρα δεν ξανάπαιξα το Snow Bros και πολύ!!Ένιωθα ενοχές μωλέ :sad:

Αλλά έπαιξα όοοοολλαααα τα άλλαααα!!! :dizzy: :winka:

almalibera
17/03/2004, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Bρε μωρό μου πως να στο πω...............από εκείνη την ώρα δεν ξανάπαιξα το Snow Bros και πολύ!!Ένιωθα ενοχές μωλέ :sad:

Αλλά έπαιξα όοοοολλαααα τα άλλαααα!!! :dizzy: :winka:


Γιατι ενιωθες ενοχές??:confused:

bikersonly
17/03/2004, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Γιατι ενιωθες ενοχές??:confused:

ε να μωλέ......................επειδή σου αρέσει ................και θα ψιλοζήλευες.............και σε ξεσήκωσα...... για αυτό και γω snow bros γιοκ! :blush:

Ζαφτό!:D

cityfly
17/03/2004, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly




Y.Γ Μετά από τόσα ηλεκτρονικά ένα μπιλιάρδο θα το έπαιζα!!!Μαζί με ένα κρύο χυμό ροδάκινο!!Και μετά καπάκι μια βολτίτσα για παγωτό!!!αχχχχχχχχ!!!! :beer:

Αλλά επειδή ξεχάστηκα ότι είμαι στην δουλειά.......... ξανά : MAME32 :dizzy: :uplate: :hypnotize

και για δεν βάζεις το virual pool 3 να παίξεις και το μπιλιαρδάκι σου ε;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bikersonly
17/03/2004, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
και για δεν βάζεις το virual pool 3 να παίξεις και το μπιλιαρδάκι σου ε;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

1ον γιατί το έχω ξεσκίσει στο σπίτι το Virtual pool 3!!! Την έχω κάνει την Κινέζα με τα κρεμμυδάκια Μανωλιό!!!

2ον γιατί δεν βγαίνει με alt-tab και θα με πιάσουν!

3ον ε θέλει και την αυτοσυγκέντρωση του ρε παιδάκι μου!!!Θα πρεπε να τους έδιωχνα όλους και να κατέβαζα τα τηλέφωνα!!

Μωρέ λες?? :lol: :lol: :lol:

Α!Και 4ο Εννούσα μπιλιάρδο κανονικό σε λέσχη! :beer:

almalibera
17/03/2004, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ε να μωλέ......................επειδή σου αρέσει ................και θα ψιλοζήλευες.............και σε ξεσήκωσα...... για αυτό και γω snow bros γιοκ! :blush:

Ζαφτό!:D


Οχι μωλε....δεν με πειραζε...ίσα ίσα που μ'αρεσε και γι αυτο σου ελεγα τί να κανεις...:)

που να δεις οταν θα παιτσουμε μαζί τί εχει να γίνει!!!

:eyepop: :hypnotize

bikersonly
17/03/2004, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
που να δεις οταν θα παιτσουμε μαζί τί εχει να γίνει!!!



ΣΕΛΩ ΣΕΛΩ ΠΑΙΤΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!!! ΣΕΛΩ ΣΕΛΩ!!!!! :p :D

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!! ΣΑ ΠΑΙΤΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΑ ΠΑΙΤΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!!!!!!! :wave2: :beer: ΝΙΑ ΝΙΑ ΝΙΑ ΝΙΑΑΑΑ ΝΙΑΑΑΑ


ΧΑΡΩΠΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΚΤΥΠΩ ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ ΧΑΡΩΠΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΧΤΥΠΩ ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ ΣΕΛΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΓΕΛΩΩΩΩ ΧΑΡΟΠΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΧΤΥΠΩ ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ!!! :look: :D

almalibera
17/03/2004, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΣΕΛΩ ΣΕΛΩ ΠΑΙΤΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!!! ΣΕΛΩ ΣΕΛΩ!!!!! :p :D

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!! ΣΑ ΠΑΙΤΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΑ ΠΑΙΤΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!!!!!!! :wave2: :beer: ΝΙΑ ΝΙΑ ΝΙΑ ΝΙΑΑΑΑ ΝΙΑΑΑΑ


ΧΑΡΩΠΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΚΤΥΠΩ ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ ΧΑΡΩΠΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΧΤΥΠΩ ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ ΣΕΛΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΓΕΛΩΩΩΩ ΧΑΡΟΠΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΧΕΡΙΑ ΤΑ ΧΤΥΠΩ ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ!!! :look: :D


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!! ΣΑ ΠΑΙΤΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

periklisk
17/03/2004, 21:01
Sorry που μπαίνω στη παρέα σας....




...αλλά έχω και εγώ μια ερώτηση προς τον αγαπητό bikersonly......





.....που δουλεύεις?????..... να 'ρθω και γω??????


Να παίζουμε mame όσο θες!!!!!!! Και θα σε αφήνω να κερδίζεις κιόλας.......:eyepop: :wave2: :smilea: :D :lol:

bikersonly
17/03/2004, 21:16
χαχα!! Αλλά μην νομίζεις ότι είμαι κάθε μέρα έτσι!!! :lol:

periklisk
17/03/2004, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
χαχα!! Αλλά μην νομίζεις ότι είμαι κάθε μέρα έτσι!!! :lol:


:D :lol: καλά!!!! Όποτε θες βοήθεια μη διστάσεις!!!! ..:hypnotize :wacko: :smilea:

εγώ σήμερα ψιλοτρέχω................ και μου τη πέσαν τα κουνούπια:eyepop: το βράδυ και είχε κυνήγι...

milaber
17/03/2004, 22:11
Ένα είναι το παιχνίδι ρεεε:

Cadillacs n' dinosaurs

:smokin:

Wizard13
17/03/2004, 23:12
Aν ενδιαφέρετε κάποιος πάντως, θα έχω τις επόμενες μέρες το MAME32 για Nokia 6600 (Symbian 7.0) :look: :wave2: