PDA

View Full Version : ψαχνω ψαχνω



nikos force
27/12/2005, 12:35
ψαχνω το βιντεακι που ειχαν τραβηξει κατι παλλικαρια στον αγιο ιωαννη το ρωσσο,πρεπει να ειχαν ενα gsx-r kai ducatti τουλαχιστον.ξερω οτι επαιζε και μεσα στο φορουμ αλλα δε μπορουσα να το κατεβασω,αν εχει τη καλοσυνη καποιος μεσω rapidshare η οποιοδηποτε αλλο τροπο θα τον ευγνωμονουσα:winka: :winka: :winka:

ktm640lc4
27/12/2005, 14:12
Mιλας για μιμικο.

DVD ειναι δεν ειναι βιντεακι.

Ειναι ολοκληρη η αναβαση στον αγιο.

cityfly
27/12/2005, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
ψαχνω το βιντεακι που ειχαν τραβηξει κατι παλλικαρια στον αγιο ιωαννη το ρωσσο,πρεπει να ειχαν ενα gsx-r kai ducatti τουλαχιστον.ξερω οτι επαιζε και μεσα στο φορουμ αλλα δε μπορουσα να το κατεβασω,αν εχει τη καλοσυνη καποιος μεσω rapidshare η οποιοδηποτε αλλο τροπο θα τον ευγνωμονουσα:winka: :winka: :winka:


στο φόρουμ είναι εδώ



εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14203&perpage=15&pagenumber=1)

εγώ τα είχα κατεβάσει με το getright αλλά είναι τρία βίντεο και το μικρότερο είναι 325 Μβ και το μεγαλύτερο 620

δες τη συζήτηση εκεί ίσως βγάλεις άκρη κάτι λέει ο idromeas στο τέλος

nikos force
27/12/2005, 18:35
τοτε μου ανοιγε τη σελιδα ξεκιναγε να κατεβαζει και μετα μου το εκοβε.τωρα ουτε τη σελιδα μου ανοιγει.για αυτο ειπα μηπως επαιζε τιποτα σε rapidshare

adam_tsouk
27/12/2005, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
τοτε μου ανοιγε τη σελιδα ξεκιναγε να κατεβαζει και μετα μου το εκοβε.τωρα ουτε τη σελιδα μου ανοιγει.για αυτο ειπα μηπως επαιζε τιποτα σε rapidshare


Με τέτοιο avatar καλά σου κανει!


:rotflmao: :rotflmao: