PDA

View Full Version : Baaaaart !!!!



kalesin
27/12/2005, 16:38
Ενας Αμερικάνος, ένας Εγγλέζος κι ένας Ιρακινός είναι σε ένα μπαρ μία νύχτα και πίνουν μπύρα.

Ο Αμερικάνος τελειώνει την μπύρα του και ξαφνικά πετάει το ποτήρι του στον αέρα, βγάζει ένα όπλο και διαλύει το ποτήρι με έναν πυροβολισμό. Γυρνάει χαμογελαστός στους άλλους και τους λέει: Στις Η.Π.Α. έχουμε τόσα λεφτά και το γυαλί είναι τόσο φθηνό που δεν χρειάζεται να πίνουμε δεύτερη φορά από το ίδιο ποτήρι.
Ο Εγγλέζος, εμφανώς εντυπωσιασμένος από αυτό, τελειώνει το ποτήρι του, το πετάει στον αέρα, βγάζει το όπλο του και πυροβολεί με τη σειρά του στο ποτήρι. Λέει: Στην Βρετανία έχουμε τόσο πολύ άμμο για να κάνουμε γυαλί, που δεν χρειάζεται να πίνουμε δύο φορές από το ίδιο ποτήρι.
Ο Ιρακινός απολύτως ήρεμος, σηκώνει το ποτήρι του, πίνει την μπύρα του, πετάει το ποτήρι του στον αέρα, βγάζει το όπλο του και πυροβολεί τους άλλους δύο. Και λέει: Στην Βαγδάτη έχουμε τόσους πολλούς που δεν χρειάζεται να πίνουμε με τους ίδιους και δεύτερη φορά…

bartlal
27/12/2005, 16:54
:bawl: :bigcry: :cry: :bawl: :bigcry:





















το 'πιασες το υπονοουμενο, ε? :winka:

kalesin
27/12/2005, 17:24
εσυ το επιασες;

αν οχι βαλε στη θεση του αμερικανου, τον προεδρο του recycle team, στη θεση του Ιρακινου καποιον ανακυκλωμενο φουκαρα, κ στη θεση του μπαρ... το Δελεαρ ισως;

Παντως μαντευω οτι περασε ε;

jimmis77
27/12/2005, 17:31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:a013:

bartlal
27/12/2005, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis77
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:a013:

ανακυκλωμενε ΜΗΝ γελας! :mad: :sick:


:lol: :lol: :lol:

bartlal
27/12/2005, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
εσυ το επιασες;

αν οχι βαλε στη θεση του αμερικανου, τον προεδρο του recycle team, στη θεση του Ιρακινου καποιον ανακυκλωμενο φουκαρα, κ στη θεση του μπαρ... το Δελεαρ ισως;

Παντως μαντευω οτι περασε ε;

γγρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.... ελα καμμια φορα απο το δελεαρ να ξαμολυσω τα σκυλια... :p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmis77
27/12/2005, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
γγρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.... ελα καμμια φορα απο το δελεαρ να ξαμολυσω τα σκυλια... :p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


βρηκε το ευαισθητο σημειο??:lol: :lol: :lol:

βρε μην εισαι τοσο αυστηρος, χαλας την εικονα σου:a15: :beer: :beer: :beer:

kalesin
28/12/2005, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
γγρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.... ελα καμμια φορα απο το δελεαρ να ξαμολυσω τα σκυλια... :p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


τι να μου κανουν τα σκυλια εμενα αγορι μου, εμενα με αγαπανε τα σκυλια.

Ξερεις τι ταισμα εχω ριξει εγω στα σκυλια σε ολο το εθνικο δικτυο; :lol: :lol: :lol:

bartlal
28/12/2005, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis77
βρηκε το ευαισθητο σημειο??:lol: :lol: :lol:

βρε μην εισαι τοσο αυστηρος, χαλας την εικονα σου:a15: :beer: :beer: :beer:

τι χαλαω? την χαλασμενη εικονα μου? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


32121

kalesin
28/12/2005, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
τι χαλαω? την χαλασμενη εικονα μου? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μαλλον χαλασμενο πρεπει να ηταν κατι που εφαγες. Δεν εξηγουνται αλλιως οι φωτο που κυκλοφορουν (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=16422&perpage=15&pagenumber=17)

κ να πω οτι δεν σου εχω δωσει links για τη σωστη (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=16276&perpage=15&pagenumber=2) τεχνικη; :lol: :lol: :lol:

bartlal
28/12/2005, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
μαλλον χαλασμενο πρεπει να ηταν κατι που εφαγες. Δεν εξηγουνται αλλιως οι φωτο που κυκλοφορουν (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=16422&perpage=15&pagenumber=17)

κ να πω οτι δεν σου εχω δωσει links για τη σωστη (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=16276&perpage=15&pagenumber=2) τεχνικη; :lol: :lol: :lol:

λακαμια μου που δεν ελαβα υποψιν τις τεχνικες... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
28/12/2005, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
λακαμια μου που δεν ελαβα υποψιν τις τεχνικες... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


practice makes perfect :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: