PDA

View Full Version : το παρελθον



jimmis77
27/12/2005, 17:28
ενας ανδρας και μια γυναικα γνωριζονται τυχαια σε διακοπες.ερωτευονται παραφορα και μετα
απο ενα βραδυ γεματο sex και αλκοολ πανε σε ενα παρεκκλησει και παντρευονται.
την επομενη,αφου χαρηκαν τον ερωτα τους αποφασιζουν να κανουν ενα διαλειμμα και πηγαινουν
να την αραξουν στην πισινα του ξενοδοχειου.καθονται στις ξαπλωστρες και μετα απο λιγο
ο αντρας σηκωνεται και λεει αγαπη μου παω να ξεμουδιασω λιγο και παει στον μικρο βατηρα της πισινας.κατοπιν κανει ενα αλμα και περιστρεφεται μια φορα γυρω απο τον εαυτο του
καταληγωντας τελειως καθετα στο νερο σηκωνωντας σχεδον ελαχιστες σταγονες.κατοπιν βγαινει
και ανεβαινει στον βατηρα των 5 μετρων.εκτελει αλμα με 3 περιστροφες γυρω απο τον αξονα του
και καταληγει στο νερο παλι αψογα.ο κοσμος απο εξω που τον βλεπει τον χειροκροτει εκστασιασμενος.ο τυπος βγαινει απο το νερο και παει στον βατηρα των 10 μετρων.εκτελει ενα αλμα με 5 περιστροφες και το τελειωμα του ειναι και παλι τελειο.ο κοσμος τον χειροκροτει
καθως εκεινος βγαινει απο την πισινα και ξαπλωνει διπλα στην γυναικα του.
αγαπη μου του λεει αυτη,με εκπλησεις
-ειναι πολλα που δεν ξερεις για μενα,της απαντα αυτος
-δηλαδη?τον ρωτα αυτη
-χρυσος ολυμπιονικης στους ολυμπιακους της αθηνας,λεει χαμογελωντας
-μπραβο αγαπη μου του λεει,αλλα και εγω μουδιασα λιγακι.παω να ξεμουδιασω
πλησιαζει λοιπον η τυπισσα την πισινα κανει μια βουτια και αρχιζει να κολυμπα κατα μηκος
της πισινας πανω- κατω, πανω- κατω ,πανω- κατω
περνανε 10 λεπτα 20,30 λεπτα,η κυρια συνεχιζει ακαθεκτη χωρις να εχει κουραστει
μετα απο μια ωρα και με τον κοσμο να ζητοκραυγαζει,βγαινει απο την πισινα χωρις να
εχει καν λαχανιασει και παει και ξαπλωνει διπλα στον αντρα της.
-αγαπη μου με εντυπωσιασες,της λεει εκεινος
-ειναι πολλα που δεν ξερεις για μενα,του λεει αυτη
-δηλαδη?την ρωτα
και εκεινη του απαντα αταραχη
-πουτανα στην βενετια.

kalesin
27/12/2005, 17:31
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

bartlal
27/12/2005, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis77
ενας ανδρας και μια γυναικα γνωριζονται τυχαια σε διακοπες.ερωτευονται παραφορα και μετα
απο ενα βραδυ γεματο sex και αλκοολ πανε σε ενα παρεκκλησει και παντρευονται.
την επομενη,αφου χαρηκαν τον ερωτα τους αποφασιζουν να κανουν ενα διαλειμμα και πηγαινουν
να την αραξουν στην πισινα του ξενοδοχειου.καθονται στις ξαπλωστρες και μετα απο λιγο
ο αντρας σηκωνεται και λεει αγαπη μου παω να ξεμουδιασω λιγο και παει στον μικρο βατηρα της πισινας.κατοπιν κανει ενα αλμα και περιστρεφεται μια φορα γυρω απο τον εαυτο του
καταληγωντας τελειως καθετα στο νερο σηκωνωντας σχεδον ελαχιστες σταγονες.κατοπιν βγαινει
και ανεβαινει στον βατηρα των 5 μετρων.εκτελει αλμα με 3 περιστροφες γυρω απο τον αξονα του
και καταληγει στο νερο παλι αψογα.ο κοσμος απο εξω που τον βλεπει τον χειροκροτει εκστασιασμενος.ο τυπος βγαινει απο το νερο και παει στον βατηρα των 10 μετρων.εκτελει ενα αλμα με 5 περιστροφες και το τελειωμα του ειναι και παλι τελειο.ο κοσμος τον χειροκροτει
καθως εκεινος βγαινει απο την πισινα και ξαπλωνει διπλα στην γυναικα του.
αγαπη μου του λεει αυτη,με εκπλησεις
-ειναι πολλα που δεν ξερεις για μενα,της απαντα αυτος
-δηλαδη?τον ρωτα αυτη
-χρυσος ολυμπιονικης στους ολυμπιακους της αθηνας,λεει χαμογελωντας
-μπραβο αγαπη μου του λεει,αλλα και εγω μουδιασα λιγακι.παω να ξεμουδιασω
πλησιαζει λοιπον η τυπισσα την πισινα κανει μια βουτια και αρχιζει να κολυμπα κατα μηκος
της πισινας πανω- κατω, πανω- κατω ,πανω- κατω
περνανε 10 λεπτα 20,30 λεπτα,η κυρια συνεχιζει ακαθεκτη χωρις να εχει κουραστει
μετα απο μια ωρα και με τον κοσμο να ζητοκραυγαζει,βγαινει απο την πισινα χωρις να
εχει καν λαχανιασει και παει και ξαπλωνει διπλα στον αντρα της.
-αγαπη μου με εντυπωσιασες,της λεει εκεινος
-ειναι πολλα που δεν ξερεις για μενα,του λεει αυτη
-δηλαδη?την ρωτα
και εκεινη του απαντα αταραχη
-πουτανα στην βενετια.


ωραια το συγυρισες αλλα παρα ταυτα παλι το ιδιο μου θυμιζε...
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14141
λυπουμαστε, ειστε ενας ακομα στιγματισμενος, ειστε ενας ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


32002

jimmis77
27/12/2005, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ωραια το συγυρισες αλλα παρα ταυτα παλι το ιδιο μου θυμιζε...
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14141
λυπουμαστε, ειστε ενας ακομα στιγματισμενος, ειστε ενας ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ποποποπο τι εισαι εσυ ρε παιδι μου:a52:
το νου σου μη σου ξεφυγει κατι ,μαγειρευεται και αλλο:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

bartlal
28/12/2005, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis77
ποποποπο τι εισαι εσυ ρε παιδι μου:a52:
το νου σου μη σου ξεφυγει κατι ,μαγειρευεται και αλλο:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2: