PDA

View Full Version : Επιτελουσ Κανονισα Μπαλιτσα!!!!!!!!!!



kalgeorge
17/03/2004, 21:01
:) :) Επιτελους λοιπον κανονισα για μπαλιτσα!!:)
Ζητω συγνωμη για αυτο το τρεξιμο οσον αφορα το ποτε-πως-που-γιατι αλλα δεν ηταν ευκολο να κανονιστει ετσι ωστε να βολευει ολους η μερα, η ώρα και το μερος.

ANYWAY,το μεγαλο derby θα γινει στις 24 Μαρτίου 10 - 11:30 στο γηπεδακι του Ρεντη(ακριβως πίσω απο το ALOU FUN PARK).

Μην μου αρχισετε δεν μπορω, νυσταζω,εχω κανονισει, κτλ θα σας .....!!!!

Θέλω να ζητησω λοιπον στην κερκιδα να γινεται χαμος (καπνογονα κτλ) και να υπαρχουν και φιαλες οξυγονου για ολους!!!
Πριν το παιχνιδι ολοι
:beer: :beer: και μετα :hypnotize :hypnotize οκ;;;

DUKASII
17/03/2004, 21:03
MESA!

NTERBY ;;;PIO NTERBY;;;ME OPOION PAO...THA NIKISEI...APLA ENHMEROTIKA TO LEO..MHN ERHTEI KANEIS ME BLEPSEIS NIKHS!!:look:

POIOS EISAI O ...ZIDAN;

CyBeRseXX
17/03/2004, 21:06
... ti ora omos???

almalibera
17/03/2004, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
[BΠριν το παιχνιδι ολοι
:beer: :beer: και μετα :hypnotize :hypnotize οκ;;; [/B]


Πριν το παιχνίδι οι μπύρες????


τες πα...

DUKASII
17/03/2004, 21:08
KAI ALMA...OI MPYRES EINAI OLO TO THEMA MOY FENETAI STO PEXNIDI MAS!!
PINOYME OLOI APO 5 MYPRITSES..KAI META...XANOYME TH MPALA!MAGEIA SOY LEO DE MPOREIS NA KATALABEIS...:beer:

code
17/03/2004, 21:12
εεεεεεεεεετσι ΜΠΡΑΒΟ να ΑΡΧΙΣΕΙ να παιζει ΜΠΑΛΑ η ομάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:beer: :p :beer:





άντε και άν είστε καλά παιδιά εγώ θα σας κατεβάσω...........

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
Μ Α Ζ Ο Ρ Ε Τ Ε Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek: :p :eek: :beer: :hypnotize :beer: :wacko: :beer:


:lol: :lol: :lol:


:wave2:

Julius
17/03/2004, 21:32
eimai mesa

:smokin:

bikersonly
17/03/2004, 21:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
eimai mesa

:smokin:

Α! Να και η πρώτη μαζορέτα!!!Καλά βρε Code Πότε πρόλαβες!!! χαχαχαχα!!!!!! :evil: :lol: :lol: :eyepop:

Julius
17/03/2004, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Α! Να και η πρώτη μαζορέτα!!!Καλά βρε Code Πότε πρόλαβες!!! χαχαχαχα!!!!!! :evil: :lol: :lol: :eyepop:

kala me esena tha ta poume mesa sto gypedo, Polto

:smokin:

kalgeorge
17/03/2004, 21:56
sorry ξεχαστηκα αλλα συμπληρωσα την ωρα,
Μπραβο ρε code ωραια ιδεα.
Επισης να μην ξεχασω οτι θα παιχτει και στοιχημα, ετσι;
Οι χαμενοι θα ............ κατι θα βρουμε.

cityfly
17/03/2004, 21:58
νωρίτερα θα είμαστε εκεί

και είναι και αργία η επόμενη οπότε χαλαρά πάμε και για ποτό μετά
δεν έχει πρωινό ξύπνημα την επόμενη

:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: (την επόμενη το πρωί)

XTMPAM
17/03/2004, 22:11
ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΔΕΝ ΠΙΝΟΥΝΕ ΟΥΤΕ ΞΕΝΥΧΤΑΝΕ:rotflmao: :rotflmao:

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΤΣΙ???ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΤΡΙΠΛΕΣ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΡΟΝΑΛΝΤΟ!!!:beer:

cityfly
17/03/2004, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΔΕΝ ΠΙΝΟΥΝΕ ΟΥΤΕ ΞΕΝΥΧΤΑΝΕ


μα και γω τι νομίζεις
θα τελειώσουμε κατά τις 11.30
κατά τις 12 πες θα έχουμε τελειώσει με ντους αλλάγματα
και θα πεταχτούμε κάπου εκεί κοντά να πιούμε κάνα χυμό ή κάνα γαλατάκι πριν πάμε για ύπνο


:D

















α εγώ τον χυμό τον πίνω με βότκα πειράζει;;
:beer: :beer: :beer:
(βάλτε καμοιά φατσούλα να τσουγκράει κάνα σφινάκι ταιριάζει καλύτερα)

kalgeorge
17/03/2004, 22:46
na paixoyme antipaloi vazeloi kai gauroi.Sostooos;;;

cityfly
17/03/2004, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
na paixoyme antipaloi vazeloi kai gauroi.Sostooos;;;

σωστόόόόός


εδώ θα κριθεί το πρωτάθλημα

XTMPAM
17/03/2004, 22:49
ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΜΑΣ ΩΣ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ:beer:

DUKASII
17/03/2004, 22:52
OI YPOLOIPOI TI THA KANOYME;;BAZELOI KAI GAYROI LEEI...OLOI OI AMPALOI LOIPON....

kalgeorge
17/03/2004, 22:53
tha xwristoyme kapws na exei kai endiaferon to stoixima

cityfly
17/03/2004, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
tha xwristoyme kapws na exei kai endiaferon to stoixima


όπως κάναμε στο δημοτικό, δύο αρχηγοί πχ και πόδι πόδι ποιος θα πατήσει τον άλλο να αρχίσει να διαλέγει.
:D :D :D

πάντως μην φάμε όλη την ώρα να διαλέγουμε ομάδες έτσι κι αλλιώς δεν υπάρχει προηγούμενο υποθέτω, ξέρει κανείς πώς παίζει ο άλλος;


Αυτό που θα είναι πολύ χρήσιμο θα είναι να βρούμε δύο άτομα που γουστάρουν να παίζουν τέρμα.

Να δω εθελοντές υπάρχουν δύο που γουστάρουν να παίζουν τέρμα; (μην αλλάζουμε κάθε 10 λεπτά και ξανά μανά)

XTMPAM
17/03/2004, 23:04
ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ??ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΕΡΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ!!!

kalgeorge
17/03/2004, 23:07
παιδια μονο μεσα,αααααααααααα ολα κι ολα.
Αν δεν παιξω εγω μεσα πως θα νικησουμε;;;

XTMPAM
17/03/2004, 23:11
ΤΕΡΜΑΤΑ!!!ΡΕ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΑΡΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΩΡΑ???

cityfly
17/03/2004, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ??ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΕΡΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ!!!

όόόόόχι αλλά βασικά δεν θέλω να παίξω τέρμα ή για την ακρίβεια φοβάμαι να παίξω τέρμα γιατί έχουν περάσει λίγο παραπάνω από 6,5 μήνες από την ημέρα που έσπασα το χέρι και δεν θα ήθελα να δοκιμάσω απόκρουση σε κάνα δυνατό σουτ ακόμα.
Υποτίθεται πώς το κόκαλο θέλει τουλάχιστον 6 μήνες για να δέσει καλά, όταν έβγαλα το γύψο το οστό είχε ακόμα σκιά κι αν δεν δω σε ακτινογραφία τη σκιά να λείπει ... ίσως να είναι και μόνο ψυχολογικό το θέμα αλλά δεν θέλω να το ρισκάρω.

οπότε εγώ όταν κουράζομαι θα αλλάζω με τον πάγκο όχι το τέρμα οκ;

XTMPAM
17/03/2004, 23:14
ΘΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΧΜΜΜ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΕΣΗ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ...ΚΑΝΑ ΝΕΡΑΚΙ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ??:rotflmao: :rotflmao:

cityfly
17/03/2004, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΘΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΧΜΜΜ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΕΣΗ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ...ΚΑΝΑ ΝΕΡΑΚΙ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ??:rotflmao: :rotflmao:

μόνο τέρμα δεν θέλω να παίξω κατά τα άλλα προτιμώ μπροστά αλλά δεν με χαλάει να παίξω οπουδήποτε, το θέμα είναι να κρατάμε τις θέσεις μας και να μην πάμε όλοι πάνω όλοι κάτω και κάνουμε και εσωτερικές αλλαγές να γουστάρουμε

XTMPAM
17/03/2004, 23:24
ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ 3 ΟΥ ΚΟΙΝΩΣ ΚΟΥ ΤΟΥ ΡΟΥ!!!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΩ ΧΡΟΝΙΑ 5Χ5 ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΟΣ ΣΕ 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΝΑ ΣΤΗΣΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΑΛΗΛΛΩΣ!!!Ο ΣΟΥΜ ΕΙΜΑΙ ΡΕ??

GST
18/03/2004, 14:26
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!:D
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ 24.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΖΕΣΤΑΜΑ:ZZZ: ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ:bawl:
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΑΣ:bigcry:

kalgeorge
18/03/2004, 15:26
τον city θα ξεκινησουμε μαζι απο Αλεξανδρας.Οποιος δεν ξερει να παει ή απλα θελει να ερθει παρεα ειναι ευπροσδεκτος.

XTMPAM
18/03/2004, 15:49
ΠΟΡΕΙΑ ΑΠΟ ΛΕΟΦΩΡΟ ΣΤΟ ΡΕΝΤΗ????
ΡΕ ΤΟΝ ΣΑΜΑΡΤΕΑΝ ΠΑΛΙ ΧΘΕΣ ΤΙ ΤΡΙΠΛΕΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΕΣ ΡΕ???

kalgeorge
18/03/2004, 15:59
την αληθεια δεν τις ειδα αλλα με ενδιαφερει να μην τις κανει μονο με τον Πατραικο!!!

XTMPAM
18/03/2004, 16:02
ΣΟΥ ΛΕΩ!!!!ΚΑΙ ΤΟ 2ο ΓΚΟΛ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΣΕΝΤΡΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ!!ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!

kalgeorge
18/03/2004, 16:07
με την Οσερ δεν με πηρες τελικα, τι εγινε.Θα κλαιγαμε μαζι.:bigcry: :bawl:

XTMPAM
18/03/2004, 16:14
ΘΑ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ!!!ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΩ ΛΕΟΦΩΡΟ ΛΕΩ ΩΧ ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ??ΑΣΕ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗ 13 ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΞΕΝΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ!!ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΠΝΟΓΟΝΑ ΗΜΟΥΝΑ!!!

Nefeli
18/03/2004, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από code
εεεεεεεεεετσι ΜΠΡΑΒΟ να ΑΡΧΙΣΕΙ να παιζει ΜΠΑΛΑ η ομάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:beer: :p :beer:





άντε και άν είστε καλά παιδιά εγώ θα σας κατεβάσω...........

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
Μ Α Ζ Ο Ρ Ε Τ Ε Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek: :p :eek: :beer: :hypnotize :beer: :wacko: :beer:


:lol: :lol: :lol:


:wave2:

Code……………………………..
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΜΕ ΜΑΖΟΡΕΤΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ







ΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ







ΤΖΑΚΟΥΖΙ ΜΕ ΖΕΣΤΕΣ ΜΠΥΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ







ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ






ΤΖΑΚΟΥΖΙ ΜΕ ΚΡΥΕΣ ΜΠΥΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ




ΕΜΠΡΟΣ MOTORANTRES ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΜΠΑΛΑ……………………….

kalgeorge
18/03/2004, 16:25
τρεχει τιποτα.Απλα λεω.

GyPsy
18/03/2004, 16:33
....και θελω να παιξω τερμα......ουγκ!!!!!

kalgeorge
18/03/2004, 17:16
βρηκαμε εναν τερματοφυλακα.
Τωρα για το οτι εισαι γαυρος................

GST
18/03/2004, 18:28
ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΤΕΡΜΑ ΚΑΛΟ!
ΤΟ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΑΥΡΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ:wave2:
ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ:evil:

Julius
18/03/2004, 18:53
Gamo pao na ftiakso t-shirt Julius - Moto.gr san auto pou eixe o markellos stin pita


xa xa x xax a xax tha pesei poly gelio


:ninja:

kalgeorge
18/03/2004, 21:00
θα πεσουν κορμια στον αγωνα.Θα σας σκισουμε!Στους αντιπαλους το λεω(οποιοι και αν ειστε).

jimbar
19/03/2004, 14:23
Αλλά πού είναι αυτό;;;

η μάλλον, απο Λ. Αλεξάνδρας πως έρχομαι ως εκεί και τι ώρα;;;

Τζίμης

kalgeorge
19/03/2004, 15:00
το γηπεδακι βρισκεται πισω απο το village park στην γωνια (περιπου) Θηβων και Π Ραλλη.
Απο Αλεξανδρας ή ακολουθεις Πειραιως-Π Ραλλη ή Ιερα Οδο-Θηβων .

kalgeorge
22/03/2004, 10:51
οσον αφορα την ωρα που παιζουμε, προτεινω να ειμαστε εκει τουλαχιστον μιση ωρα νωριτερα, να δουμε που θα παιξουμε, πώς, να χωριστουμε κτλ κτλ και να μην χανουμε χρονο μετα.Οκ;;;;

cityfly
22/03/2004, 10:55
συμφωνώ με το μισή ώρα πριν, εγώ με το Γιώργο θα ξεκινήσουμε κάπου από τη λεωφόρο Αλεξάνδρας οπότε αν κάποιος είναι εκεί κοντά και γουστάρει μπορούμε να φύγουμε κονβόι για το γήπεδο.


Ξέρετε τώρα, πανό σημαίες καπνογόνα κλπ κλπ

kalgeorge
22/03/2004, 10:59
αν δεν υπαρχει κερκιδα τοτε να μην παμε καθολου!!!!!


ΑΑαα, και κατι αλλο. Οποιος εχει την παραμικρη υποψια οτι δεν θα ερθει, καλο ειναι να ενημερωσει καπως νωρις να ξερουμε και ποσοι θα ειμαστε.

cityfly
22/03/2004, 11:09
αλήθεια έχουμε μετρηθεί;
πόσοι είμαστε;

Julius
22/03/2004, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
αλήθεια έχουμε μετρηθεί;
πόσοι είμαστε;

re ShityFly mhn masas...... osoi mazeftoume xorisomaste kai pezoume


alla mallon tha eimaste arketoi kai tha exoume kai allages

GST
22/03/2004, 12:18
ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΒΡΟΧΕΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΟΛΟΣΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ:nono:
ΑΝΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ:rotflmao:

Julius
22/03/2004, 12:31
me thn vroxi einai kalytera na pezeis podosfero giati ama fas gool les..... "re paidia mou mpike vroxi sto mati kai den evlepa" h' ama soutareis ston theo les.... "mou glystrise to podi kai den thn epiasa kala... alios tha ta tripaza ta dyxtia" h' ama kaneis taklin kai ton kladepseis ton allon les....... "katalathos, glystrisa giati autes oi soles sthn vroxi den kratane"

klp klp

cityfly
22/03/2004, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
me thn vroxi einai kalytera na pezeis podosfero giati ama fas gool les..... "re paidia mou mpike vroxi sto mati kai den evlepa" h' ama soutareis ston theo les.... "mou glystrise to podi kai den thn epiasa kala... alios tha ta tripaza ta dyxtia" h' ama kaneis taklin kai ton kladepseis ton allon les....... "katalathos, glystrisa giati autes oi soles sthn vroxi den kratane"

klp klp

ρε συ γιώργη σαν πολλές δικαιολογές δεν έχεις έτοιμες;
μπας και κλοτσάς στο γάμο του καραγκιόζη;
:mad: :mad: :rotflmao:

Julius
22/03/2004, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ρε συ γιώργη σαν πολλές δικαιολογές δεν έχεις έτοιμες;
μπας και κλοτσάς στο γάμο του καραγκιόζη;
:mad: :mad: :rotflmao:


e xmmmmm to provlima einai oti ean den vreksei, prepei na vro gia kalo kairo kai einai komataki poio dyskolo

cityfly
22/03/2004, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
e xmmmmm to provlima einai oti ean den vreksei, prepei na vro gia kalo kairo kai einai komataki poio dyskolo

τότε να αρχίσεις να ετοιμάζεσαι από τώρα
ο καιρός δεν θα είναι σύμμαχος σου

:p :rotflmao: :lol: :p :rotflmao: :lol:


1150

kalgeorge
23/03/2004, 08:25
τελικα τι στοιχημα θα βαλουμε;;;Οποιος χασει πληρωνει των αλλων;; Κερναει μετα στα μπουζούκια;;;Θα κατσει να ..εεεε..χμμμ.. να κλαιει;;;what;;;;

DUKASII
23/03/2004, 08:32
OTI TO TAKLIN STO 5X5 APAGOREYETAI....GIAYTO KULIUS...MHN EXEIS TETOIA PROBLHMATA!!
TAKLIN..POTE..MHN EXOYME TIPOTA NOSOKOMEIA!


OK;;;

kalgeorge
23/03/2004, 08:42
επισης δεν επιτρεπεται να με μαρκαρετε, να με πιεζετε να με στενοχωρειτε και οταν κανω σουτ το τερμα θα κανει ακρη για να πανε ολα μεσα.ΟΚ;;;:rotflmao: :lol: :rotflmao:

kalgeorge
23/03/2004, 15:20
ας φερει καποιος φωτογραφικη μηχανη να γελασουν με μας και οσοι δεν μπορουν να βρουν εισιτηρια για το derby και δεν ερθουν!!!!

Julius
23/03/2004, 15:34
na rotiso kapoies texnikes leptomeries akoma?

loipon eipame taklin den kanoume

ama katso terma mporo na paikso kiolas (mpagkoterma) h' den prepei na vgeno apo thn raketa?

posa time out tha exoume kai poso syxna?

poios tha peksei diaitiths??? (as mou steilei ena p.m. na ton kano forum admin apo simera gia na eimaste sigouroi)

xmmmm auta pros to paron oti allo thimitho tha to rotiso h' ama kano kati lathos aurio na mou to peite




:eyepop: :wave2:

code
23/03/2004, 15:40
επειδή έχω μαζέψει αρκετό κόσμο για κερκίδα και οι ΜΑΖΟΡΕΤΕΣ δεν βλέπουν την ώρα για να σας ανεβάσουν το ηθικό στα διαλλειματάκια σας δε λέτε ξανά την....

ΩΡΑ και το ΓΗΠΕΔΑΚΙ που θα παίξετε....


για να μη γίνει καμμία στραβή και πάνε στους δίπλα!??!?!?!?!??!





ευχαριστώ πολύ
η μασκότ σας!!!!!!!!!!:p :wave2:

kalgeorge
23/03/2004, 15:47
TO CODE: ειπαμε στο γηπεδακι του Ρεντη πισω απο το ALU FUN PARK, θα κατεβειτε με πουλμαν;;;Καλα τοσες πολλες ειστε;;;


το Jul : το τερμα αν παιζει αντιπαλος μου ειπαμε δεν πρεπει νακανει τιποτα.Θα καθεται στην γραμμη, δεν επιτρεπονται τακλιν, κεφαλοκλειδωματα, κουτουλιες, καλαμιες και κλωτσιες στα ........

cityfly
23/03/2004, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
TO CODE: ειπαμε στο γηπεδακι του Ρεντη πισω απο το ALU FUN PARK, θα κατεβειτε με πουλμαν;;;Καλα τοσες πολλες ειστε;;;


το Jul : το τερμα αν παιζει αντιπαλος μου ειπαμε δεν πρεπει νακανει τιποτα.Θα καθεται στην γραμμη, δεν επιτρεπονται τακλιν, κεφαλοκλειδωματα, κουτουλιες, καλαμιες και κλωτσιες στα ........


να κάνει όμως ότι βουτάει και τέλος πάντων προσπαθεί να αποκρούσει μην καρφωθούμε και τελείως

kalgeorge
23/03/2004, 16:19
το code : μην ξεχασετε να φερετε μαζι σας φιαλες οξυγονου, αναπνευστηρες, 35 λιτρα lucozade και τιποτα ραντζα να την πεφτουμε για λιγο.

XTMPAM
23/03/2004, 16:30
ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ CHAMPIONS LEAGUE!!!!ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

kalgeorge
23/03/2004, 17:00
εχει Τσαμπιον Λιγκ, αλλα στα γηπεδακια του Ρέντη.

SeNNinhA
23/03/2004, 18:48
Μέσα είμαι. Αν είναι να έρθει κανείς κάπου γύρω από Αμπελόκηπους θα με πάρει κι εμένα γιατί έχω το Dakarούλη για service?

kalgeorge
24/03/2004, 07:35
ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΑΝ ΘΕΣ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΜΑΖΙ.ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ.
ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ
ΑΠΟ ΖΑΦΟΛΙΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9:00

GST
24/03/2004, 09:04
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑΚΙΑ ΤΟΥ 5*5 ΣΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΓΛΥΣΤΡΑΝΕ ΜΕ ΒΡΟΧΗ ΜΗΝ ΦΟΡΕΣΕΤΕ FLAT ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΧΟΝΤΡΕΣ ΧΥΜΕΣ!:wave2:

Julius
24/03/2004, 09:20
Κάποιος (Kalgeorge) να γράψει σε ένα νέο post…

Την ώρα που συναντιόμαστε, τι ώρες έχουμε κλίσει το γήπεδο, που είναι (οκ πίσω από το allou fun park αλλά από πού είναι η είσοδος? Εγώ δεν το έχω δει ποτέ πχ)


:alien: