PDA

View Full Version : πως να πειτε τα κακα μαντατα...



kalesin
29/12/2005, 13:31
Ο Γιάννης φεύγει για διακοπές. Πάει λοιπόν στο φίλο του τον Αντώνη και τον παρακαλεί να του κρατήσει το γάτο του τον οποίο και υπερ-αγαπά, για τις μέρες που θα βρίσκεται σε διακοπές. Έτσι και έγινε, αλλά μετά από λίγες μέρες ο γάτος τη βρήκε με πολλές γάτες και έκλασε πόμολα. Τη ίδια μέρα ο Γιάννης τηλεφωνά στο φίλο του τον Αντώνη για να μάθει για το γάτο του, αλλά ο Αντώνης του λέει τελείως ξερά ότι ο γάτος τα κακάρωσε. Αμάν, τότε του λέει ο Γιάννης, αμάν ρε Αντώνη, μου έκοψες την ανάσα με τον τρόπο που είπες το γεγονός. Τουλάχιστο να ήσουν λίγο ποιό ήπιος, και να μου το έλεγες με τρόπο. Δηλαδή πώς ήθελες να στο πω τον ρωτά ο Αντώνης. Να ας μου έλεγες, το απαντά ο Γιάννης, τι μία μέρα ότι ο γατούλης μου ανέβηκε στα κεραμίδια, την άλλη ότι έπεσε και χτύπησε και μετά ότι ψόφησε. Οχι όμως έτσι απότομα! Καλά ρε Γιάννη του λέει ο Αντώνης, ναι με συγχωρείς αλλά...... τέλος πάντων. Μετά από μερικές ημέρες ο Αντώνης τηλεφωνά στο Γιάννη και του λέει. Γιάννη, κοίταξε η μάνα σου ανέβηκε στα κεραμίδια, κατάλαβες? έλα για να μη χρεώνουμε το λογαριασμό του τηλεφώνου άλλο!

geopitt
29/12/2005, 14:06
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :hypnotize

kalesin
29/12/2005, 14:17
ακομα ψαχνουτε ρε παληκαρια; :lol: :lol:

bartlal
29/12/2005, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ακομα ψαχνουτε ρε παληκαρια; :lol: :lol:

α ρε gtsiros που σου χρειαζεται... :lol: :rotflmao: :lol:

kalesin
29/12/2005, 14:21
βας; :confused:

johnpagr
29/12/2005, 15:07
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmis77
29/12/2005, 19:13
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
30/12/2005, 09:13
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: