PDA

View Full Version : Νέο περιπδικό μοτοσυκλέτας



flavor
18/03/2004, 03:25
ένα νέο περιοδικό μοτοσυκλέτας ήρθε να προστεθεί στο χάρτη των ελληνικώ περιοδικών μοτοσυκλέτας.
Το όνομά του είναι Power Bikes .Μόλις το είδα στο περίπτερο αλλά δεν είχα φράγκα για να το αγοράσω.
είχα δει προχθές μία αφίσα στην έκθεση που το διαφήμιζε και σαν να μου φάνηκε ότι είναι η έλληνική έκδοση κάποιου ξένου περιοδικού.
στο πρώτο τεύχος έχει και ένθετο με ρυθμίσεις αναρτήσεων για πολλά μοντέλα.

periklisk
18/03/2004, 06:44
Το ξεφύλλισα και μου φάνηκε μέτριο....περί ορέξεως βέβαια.....


Αυτή τη στιγμή μου αρέσει περισσότερο το 0-300

eNeRGy
19/03/2004, 21:20
apo ekei diavase tis malakies gia to CBR1000RR o magoulas kai me pire tilefono re TEO?

afou de paei mia leme!...
tora mou elege (afou eide ta dinamometra) oti to R1 einai parafortomeno se design...

xaxaxaxaxa... re TRELA GELIA!

flavor
20/03/2004, 00:00
Το ξεφύλλισα και μου φάνηκε μέτριο....περί ορέξεως βέβαια.....

όντως δεν λέει και πολλά.συνεργασία με το perfomance bikeς με πολλά κείμενα μεταφρασμένα.
το εγχειρήδιο με τις αναρτήσεις βέβαια είναι πολύ κατατοπιστικό και παρέχει χρήσιμες πληροφορίες.




apo ekei diavase tis malakies gia to CBR1000RR o magoulas kai me pire tilefono re TEO?

αντικειμενικά και χωρίς παρωπίδες θα σου πω ότι το CBR γαμ$*@ και δέρνει:wave2: :beer:
εμφανισιακά πάντα μιλάμε.όπως λέει και ο κωστής το r1 τιντιεμιάζει υπερβολικά ρε παιδί μου.

α και που είσαι... άλλαξε το avatar σου γιατί θα σε μυνήσω για clopywrite:lol:

periklisk
20/03/2004, 00:14
Έχετε και οι δυο τον ίδιο χαρακτήρα και έχω χάσει τη μπάλα:confused: :D :smilea: :eyepop: :uplate: :hypnotize

flavor
20/03/2004, 01:20
συνηθησμένο πρόβλημα διπλής προσωπικότητας.
είναι ο άλλος μου εαυτός ο yamaχόβιος:eyepop:

periklisk
20/03/2004, 02:12
kala man oti peis..... :eyepop: :uplate: :hypnotize :look:

eNeRGy
20/03/2004, 04:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από flavor
α και που είσαι... άλλαξε το avatar σου γιατί θα σε μυνήσω για clopywrite:lol:

kala eseis den eipate na to vgalei oli i parea?... :confused:
epeidi exo pio grigoro mixanaki kai epeidi einai yamaha me petate ap'ekso? :nono:

anyway... to tropopoiisa... ligo ta xromata... ligo pio agria matia... opos armozei se enan yamahakia... kai evala kai tzifra...:D :beer: