PDA

View Full Version : Τελευταια βολτα του 2005!!!



hornet
02/01/2006, 08:50
Σηκωνομαι το πρωι της παραμονης βλεπω ηλιο...ωπα λεω ηρθε η ωρα της!
Αρχιζς τα τηλεφωνα
θανος :Μιλος ετοιμαζομουνα να σου στειλω μυνημα για βολτα!
Νικος(sniper):Πλενω τη μηχανη
Σταθης (hornet) :Πλυς και τσακις παμε βολτα

Τηλεφωνο στο βαλαντη..ρε μαμακα παππου τωρα βρηκες που δεν μπορω
Τηλεφωνο στον SF ρε μαμακα σταθη σημερα βρηκες

Αφου εφαγα τα γαμωσταυριδια μου δεν πηρα αλλο τηλεφωνο και ξεκινησα για περιπτερο
Ερχεται θανος και στησαμε και το Α συνεργειο εξωτερικων μεταδοσεων (αρε τιγκα με μας εβαλες το μικροβιο!!!)
Ερχεται και ο νικος και ξεκιναμε για δημητσανα σημειωτεον η ωρα ειναι 2 το μεσημερι

Ξεκιναμε και παμε γλυκα γενικοτερα σταση στην διασταυρωση για ναυππλιο για να οπλισουμε την καμερα και αναβαση αρτεμησιο (γλυκα-γλυκα!!) και στοπ στο βενζιναδικο αφου τα SS της παρεας δεν εχουν ντεποζιτο αλλα κουραμανα

Στροφη για βυτινα αλλα πλεον ειμαι πεπεισμενος οτι εχει αρκετη υγρασια και παω μπροστα ως ιχνηλατης και ανεβαινουμε -ανεβαινουμε ωσπου το θερμομετρο δειχνει 3 βαθμους (ice age) και αφου φτασαμε στρη στροφη θανου (εκει που ειχε διαλυσει το fazer) σταματησαμε για τσιγαρο και βρηκαμε και ενθυμια απο το παλιο μηχανακι του θανου,γυρισαμε πισω γιατι πλεον η υγρασιες ειχαν δωσει τη σειρα τους σε νερα και οι 3 βαθμοι δεν λενε για πολλα πολλα.
Τους λεω παμε να γυρισουμε κιολας γιατι περιμενω και καλεσμενους το βραδυ :rotflmao: (καλεσμενοι νικος και θανος!!)

Οποτε επιστροφη (αλμυρα λιγο γιατι κατουριοταν ο θανος!!!!!!!) και στοπ στο 40 για καφε και τσιζμπεργκερ παλι καλα που δεν εβαλαν και παλι βενζινη καθε λιγο και λιγακι σταματαγαμε για καυσιμα!!!

Αυτα με τη τελευταια βολτα του χρονου 2005...αντε καλη μας χρονια και καλες βολτες σε ολους σας

Cpt. Haddock
02/01/2006, 10:18
:beer: :beer: :beer: :beer:

Πάντα τέτοια !!

Φωτό δεν έχει;

:wave2:

nimbus
02/01/2006, 10:54
καλή χρονιά Στάθη και πάντα όμορφες βόλτες:wave2:

crs-k
02/01/2006, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
.................................
Αυτα με τη τελευταια βολτα του χρονου 2005...αντε καλη μας χρονια και καλες βολτες σε ολους σας


Εχετε χαρη που ημουνα "σπασμενος" ... :sick:

Αλλιως το Adventure του Γιαννακη ηταν ετοιμοπολεμο και ΠΡΟΘΥΜΟ! :evil:

Στο τσακ μου την γλυτωσατε ... :a29:




:lol: :rotflmao: :lol:





Παντα βολτες ρε !!!


:smokin: :beer: :wave2:

Θάνος
02/01/2006, 11:32
Τι σαρδάμ είναι αυτό ρε Στάθη... πήγες επιτέλους βόλτα και έχασες τα λόγια σου;

Φωτογραφίες τράβηξε ο sniper αλλά ποιος ξέρει σε τι υψόμετρο βρίσκεται αυτός τώρα...

Είχαμε κόντρα τον ήλιο (άσχετο αλλά ξέρουν αυτοί)...

Δεν ξέρω να δουλεύω το πρόγραμμα... πώς κάνουμε capture από το βίντεο να βάλω κανένα πλάνο;

SF
02/01/2006, 12:02
:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

:beer: :beer: :beer: :beer:

:D

:ZZZ: :ZZZ: ακόμαααααααα

sniper
02/01/2006, 15:59
Εκεί στα καλά καθούμενα κι ενώ απολαμαβάνω καφεδάκι στο Cafe Soultan εεεεε στον Θανάση και το cbr κάνει το αφρόλουτρό του......

Ντρινννν Ντριννννν..... "Βόλτα;" Ε; Ναι - πλένομαι κι έρχομαι :D

και νάτοι στο γνωστό μέρος με τον Audio-Visual εξοπλισμό.....


32652

sniper
02/01/2006, 16:04
Αφού κάναμε τα απαραίτητα για να κεντράρουμε τα φακά.....

ξεκινάμε..... χαλαρά κι ωραία.....

Ω.Α : 13:53


32654

sniper
02/01/2006, 16:07
χαλαρά λοιπόν φτάνουμε στην ΕΚΟ Αρτεμησίου....

ΧΑΛΑΡΑ λέμε..... 15:13


32655

sniper
02/01/2006, 16:08
Οι μουτσούνες μας.......


32656

sniper
02/01/2006, 16:09
εδώ οι Honda μουτσούνες...... άλλη χάρη λέμε..... :lol: :lol:


32657

sniper
02/01/2006, 16:11
Φτάνουμε αισίως στο "Θάνος Ranch"...


32658

sniper
02/01/2006, 16:12
Ο στάθης επιθεωρεί το οικόπεδο....


32659

sniper
02/01/2006, 16:14
αλλά ο Θάνος που ήξερε τα κατατόπια καλύτερα βρήκε ότι απέμεινε από το Fazer I :D


32660

sniper
02/01/2006, 16:21
Βρήκαμε κι άλλα κομμάτια...


Μία ζελατίνα, κάτι καπάκια από το φέρινγκ... όσοι θέλετε, εκεί είναι ακόμα, μπορείτε να πάρετε από ένα σουβενίρ...... Δωρεάν λέει ο Θάνος... :lol:


Μια πολύ καλή βόλτα, χαλαρή στην αρχή, όχι και τόσο στην επιστροφή γιατί ο Θάνος εκτός από μικρό μηχανάκι και μικρό ρεζερβουάρ έχει και μικρή φούσκα :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Όποια άλλα μηχανάκια θέλετε βόλτα, όπως βλέπετε τα Honda είναι πάντα έτοιμα και πρόθυμα να σας δείξουν την Ελληνική ύπαιθρο.....

Καλή μας χρονιά :beer: :wave2:

periklisk
02/01/2006, 16:41
τι μου θύμισες..... την επόμενη φορά θα έρθω και εγώ για επιθεώρηση οικοπέδου..... κανονίστε να είναι βαμένο-τεντωμένο-πετρελαιομένο:lol:

Θάνος
02/01/2006, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Βρήκαμε κι άλλα κομμάτια...


Μία ζελατίνα, κάτι καπάκια από το φέρινγκ... όσοι θέλετε, εκεί είναι ακόμα, μπορείτε να πάρετε από ένα σουβενίρ...... Δωρεάν λέει ο Θάνος... :lol:


Μια πολύ καλή βόλτα, χαλαρή στην αρχή, όχι και τόσο στην επιστροφή γιατί ο Θάνος εκτός από μικρό μηχανάκι και μικρό ρεζερβουάρ έχει και μικρή φούσκα :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Όποια άλλα μηχανάκια θέλετε βόλτα, όπως βλέπετε τα Honda είναι πάντα έτοιμα και πρόθυμα να σας δείξουν την Ελληνική ύπαιθρο.....

Καλή μας χρονιά :beer: :wave2:

Ξεσκιστήκατε με τη φούσκα μου ρε... εγώ δεν πήγαινα στους θάμνους σε κάθε στάση, αγαπητέ sniper...

hornet
03/01/2006, 08:52
α ολα και ολα η φυση ειναι οτι πρεπει για τετοια πραγματα περνουν και αερα τα .....!!!

afrotwin
03/01/2006, 09:22
poli orea volta ke exi ke fotoroportaz
ala den ginete na min episimanoume orismena fotografika la8i
ke afto oxi gia na kanoume epidiksi isxios ala gia na ma8oun merikoi na xirizonte sosta tin kamera ke na apolamvanoume kalitera to apotelesma

afrotwin
03/01/2006, 09:24
prospa8oume panta na stisoume tis mixanes me tetio tropo oste na fenonte ke i tris diastasis tous an ine dinaton
opos afti i foto pou exi alou tipou la8i


32679

afrotwin
03/01/2006, 09:27
epidi i motosikletes ine kontiteres apo tous an8ropous pote den tis fotografizoume apo to an8ropino fisiologi ipsos
ala skivoume ke katevenoume se simio na imaste idioi me aftes

an tis fotografizoume apo psila tis ipova8mizoume stin foto
eno an tis fotografizoume apo xamila tis apo8eonoume
ke an exoume to idio ipsos me aftes sto kadro mas fenonte fisiologikes ke stin kanoniki tous diastasi

afrotwin
03/01/2006, 09:29
otan imaste kontra ston ilio den kolonoume

ala fotografizoume me flash ke as ine imera oles i skies pou dimiourgi o kontra ilios 8a eksafanistoun
kamia fora me ton ilio kontra ke flash dimiourgoume apistefta orees foto o kontra ilios exi tin idiotita na ksefanizi to fonto
an to fonto piso apo tin mixani ine asximo giapia skoupidi ke tetia to ksefanizoume me kontra ilio ke flash

afrotwin
03/01/2006, 09:33
episis pote den fotografizoume apo tin meria tou stand me tin mixani sto stand!!1
tin vazoume sto diplo an exi
i vazoume kapion na tin kavalisi kata protimisi kapia gineka opia nane ke perastiki ama laxi

se periptosi pou fotografizoume motosikleta ke anavati aftos prepi na ine kavala

ke isxioi i proti paratirisi oti kalo ine na ine to kadro trisdiastato

diladi oxi telios sto plai gia na fenete ke ligo to mprostino meros tou fering


32683

afrotwin
03/01/2006, 09:36
ala to megalitero mistiko ine na min viazomaste na traviksoume mia fotografia
na kitame perisoteri ora apo oso prepi
ke an kati den mas aresi na min patame to koumpi ka8olou


ke kalo ine na perimenoume i na sxediazoume kiolas tin ora tis fotografisis
ke afti i ora na min exi pote ton ilio sto kentro tou ouranou

afrotwin
03/01/2006, 09:38
se aftin tin foto ine san na ntreponte ola na fotografi8oune
ke i skia exi to megalitero varos


ke epitelous mazefte lefta na pari o sta8is kamia forma pou ine san ton Zoumperman apo to zoumperi...:lol: :lol:


32684

KaTaNaS
03/01/2006, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

ke epitelous mazefte lefta na pari o sta8is kamia forma pou ine san ton Zoumperman apo to zoumperi...:lol: :lol:


είσαι τρελός ρε Λέω, η φόρμα του μαμάει, λέμε είναι η φόρμα με την οποία τον γνώρισα πρώτη φόρα, όταν είσουν και εσύ στην διαμαρτυρία για τον Αμαλιακό, και με την οποία τον έχω συνδέσει!

Julius
03/01/2006, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ke epitelous mazefte lefta na pari o sta8is kamia forma pou ine san ton Zoumperman apo to zoumperi...:lol: :lol:


ΑΧ ΧΑ ΧΑ ΑΧ ΑΧ ΧΑ
ΑΧΑΧ ΑΧ ΧΑ ΑΧ ΑΧΑΧ
ΑΧ ΑΧ ΑΧΑΧ
ΑΧ ΑΧΑ
Χ ΧΑ
ΑΧ ΧΑ
ΑΧΑΧ ΑΧΑΧΧ ΑΧ ΧΑΑΧ
ΧΑΧΑ ΑΧ ΑΧ


U RULE REEEEEEEEEEE

XA XA AX AX XA XAXA AX AX

hornet
03/01/2006, 11:25
Χαχαχαχαχαχαχα.....!!!!


Καλως τον Λεξ-Λουθορ


Ρε εχετε φαγωθει με τη φορμα μου....ειναι σημα κατατεθεν μου δεν την αλλαζω ασε που ειναι τα αγωνιστικα χρωματα της honda!!!