PDA

View Full Version : Ερωτηση



Boxer
18/03/2004, 16:42
Επειδη βλεπω πολλους πρωινους........

ποσοι απο εσας κωλοβαρανε στη δουλεια τους;:rotflmao:

cityfly
18/03/2004, 16:45
εγώ κωλοβαράω για την ώρα, έχω να καλύψω κάτι εκκρεμότητες αλλά βασικά κωλοβαράω γιατί από 1ης Απριλίου (ή 5 Απριλίου μπορεί να κάτσω όλη τη βδομάδα) σταματάω, οπότε σχεδόν με παίρνει.

Α ρε γαμώτο το μόνο που με στενοχωρεί σε σχέση με το θέμα είναι ότι σπίτι δεν έχω καλή γραμμή και δεν θα μπορώ να μπαίνω τακτικά πλέον εδώ μέσα :bigcry: :bigcry:

niko13g
18/03/2004, 16:47
Κάτι δεν πάει καλά εδώ….. :eek:
Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας ε ???? :ninja: :ninja:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Boxer
18/03/2004, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από niko13g
Κάτι δεν πάει καλά εδώ….. :eek:
Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας ε ???? :ninja: :ninja:
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δεν απαντησες ομως:ninja: :lol: :lol:

parji
18/03/2004, 17:39
Προσωπικά κολοβαράω ανά τακτά χρονικά διαστήματα.
Μπαίνω και βγαίνω στο νετ κάθε μια - δυο ώρες, για να τσεκάρω τα μέλια μου, αλλά και να δω αν έχετε γράψει κανά καλό θεματάκι ώστε να απαντήσω και εγώ.
Περισσότερη ώρα μπαίνω το πρωί που έρχομαι πρώτος στη δουλειά και ανοίγω την αποθήκη (για να δουλέψουν οι άλλοι, εγώ δουλεύω ψηλά στα λογιστήρια μεριά!!!), αλλά και το μεσημεράκι πριν κλείσω ταμείο και τη κάνω για σπίτι ή καμιά μπυρίτσα (αν λείπει η σύζυγος, γιατί αλλιώς έχει παντόφλα!!!).
Πάντως αν θέλετε να ξέρετε, δουλεύω τόσο ώστε να μην έχω εκρεμμότητες και δίνω δικαιώματα στους ανωτέρους μου. Να μην πεθάνουμε όμως και από τη πολλή δουλειά έτσι?

Μικρή Λουλού
18/03/2004, 17:42
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ ΕΒΡΕΧΕ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΑΝΕΣ,ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΟΛΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΗΜΟΥΝ:p :p

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΕΨΕ,ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ:rolleyes: :rolleyes:
:beer: :beer:

DUKASII
18/03/2004, 17:48
MOLIS TELEIOSA ME ENA GRIGORO....5-1 [TO ENA HTANE DORO]
SEX STO TABLI ME TON KULIUS...KAI TORA LEO NA DOYLEPSO MIA...
TI OOOOORA EINAI;;;12;;;KALA EINAI ..TELIOSE KAI O KAFES...


GIA SOY RE TSULIE...DIASKEDASTH...KAI POY SE..PLYNE SE PARAKALO TA EPIMAXA SHMEIA ...:wave2: KAI XANAFORA TO BRAKAKI SOY!

XTMPAM
18/03/2004, 17:50
ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ!!!ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΙΑΝΩ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ....:beer: :smokin:

SpyrosTDM
18/03/2004, 17:53
Ψ@#$ΛΑΡΜΕΝΙΖΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΟΡΑ ΛΟΓΩ ΦΥΣΕΩΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΝΕ Π.... Κ.....

DUKASII
18/03/2004, 17:56
PERNA NA PAREIS RE TH PETSETA GIA TON IDROTA SOY RE FILE...


A KAI POY SAI..MOY PE O JULIUS SE KAMIA ORITSA NA PATE LEEI GIA KAFEDAKI EKEI STO STEKI SAS STO SYNTAGMA NA MILHSETE LEEI GIA DOULEIES!!
KOITA MH SAS BGEI KANA MATI EKEI..GIATI EXEI ANOIXEI KAI O KAIROS.!!:eyepop:

XTMPAM
18/03/2004, 17:58
ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΕΣ!!!

niko13g
18/03/2004, 18:56
Ρε το θέμα είναι να δείχνεις ότι δουλεύεις, κοινώς να δουλεύεις τους άλλους δείχνοντας ότι δουλεύεις !:D Εγώ παράδειγμα όταν γράφω στο moto και με βλέπει κάποιος που δεν μπορεί να δει την οθόνη μου , νομίζει ότι γράφω κάνα πρόγραμμα 500 σελίδων…:hypnotize Ξέρετε τώρα παίρνω το ύφος του προβληματισμένου του αγχωμένου κ.τ.λ , ε πετάω και κάνα γαμωσταυρίδι :evil: που και που για να γίνομαι ποιο πειστικός .
Ε βέβαια , έτσι είναι αυτά.

afrotwin
18/03/2004, 19:11
ego exo tosi poi doulia pou den prolaveno na kano tipota
:lol: :lol: :lol: