PDA

View Full Version : ο ρουφιανος.....



kalesin
03/01/2006, 11:33
ας ειναι καλα οι ακρες μου.
Επεσε στα χερια μου φωτογραφικο υλικο, απο προσωπικες στιγμες μερικων γνωστων κ μη εξερεταιων εδω μεσα.

Προς το παρον, δεν θα δημοσιοποιησω ονοματα, καθως επισης θα κρατησω πιο κρυφες τις "πιπερατες" φωτο.


Φωτο 1: Καποιος ετοιμαζεται για Δελεαρ....


32692

bartlal
03/01/2006, 16:30
:confused: :confused: :confused:

τι υπονοας??? :evil: :evil: :evil:

kalesin
03/01/2006, 16:35
αν, λεω ΑΝ θεωρησουμε οτι ο εικονιζομενος εισαι εσυ, τοτε το μονο σχολιο που μπορει να γινει ειναι οτι εισαι καθαρο παιδι...

Στην περιπτωση που καποιος το ψαξει λιγο παραπανω.... τοτε φανταζομαι οτι θα υποψιαστει πως μπορει κ να υπαρχουν κ αλλες φωτο :lol: :lol: :lol:

bartlal
03/01/2006, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
αν, λεω ΑΝ θεωρησουμε οτι ο εικονιζομενος εισαι εσυ, τοτε το μονο σχολιο που μπορει να γινει ειναι οτι εισαι καθαρο παιδι...

Στην περιπτωση που καποιος το ψαξει λιγο παραπανω.... τοτε φανταζομαι οτι θα υποψιαστει πως μπορει κ να υπαρχουν κ αλλες φωτο :lol: :lol: :lol:

αλλες δεν υπαρχουν, τον σκοτωσα τον κρητικο.... γιατι ηταν παπαρατσης! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
03/01/2006, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
αλλες δεν υπαρχουν, τον σκοτωσα τον κρητικο.... γιατι ηταν παπαρατσης! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :lol:

βεβαια βαση διαθηκης, μερικα αρνητικα καθως κ 2 sim cards ηρθαν στα χερια καποιων φιλων μου.... ειχα κατι γραμματεια τους στα χερια μου κ μαντεψε ποιος τα εχει τωρα :wave2:

bartlal
03/01/2006, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
:lol: :lol: :lol:

βεβαια βαση διαθηκης, μερικα αρνητικα καθως κ 2 sim cards ηρθαν στα χερια καποιων φιλων μου.... ειχα κατι γραμματεια τους στα χερια μου κ μαντεψε ποιος τα εχει τωρα :wave2:

:a023: :a023: :a023: :a023:

δεν θα ερθεις καμμια φορα δελεαρ? :a29:


:lol: :lol: :lol:

kalesin
03/01/2006, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:a023: :a023: :a023: :a023:

δεν θα ερθεις καμμια φορα δελεαρ? :a29:


:lol: :lol: :lol:

ψαχνω να βρω ημερομηνιες που να μπορω να κατσω κ δευτερα αθηνα για να μπορεσω να ανεβω, αλιως θα ξεχειλωσω λιγο την αδεια [αφεντικο αληθεια σου λεω... εκει που ανεβαινα την Αττικη οδο για να ερθω στην ωρα μου, εμφανιστηκε ενας ουφος κ εχασα το αεροπλανο]

Βεβαια ανεβαινοντας θα φερω κερασματα για να εξευμενισω την παρεα [κ αν κανει την μαγκια το καταστημα να αναψει λιγο τις ψηστιερες θα γινει grande πανηγυρι]


32727