PDA

View Full Version : Ανακαλείται η άδεια λειτουργίας της Astra Ασφαλιστική



cbanthropos
04/01/2006, 15:07
Ασχημα νεα για οσους εχουν αυτη την ασφαλιστικη :sick:

Για διαβαστε εδω...

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=674689&lngDtrID=251

melsaltas
04/01/2006, 15:29
O X I

Ρ Ε

Γ Α Μ Ω Τ Ο ! ! ! ! !

tifoefs
04/01/2006, 15:44
Για καντε μια λιστα οσοι εισαστε στο "ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ" !!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

melsaltas
04/01/2006, 15:46
ΜΟΥ "ΧΡΩΣΤΑΝΕ" 7500?.


ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΕΛΙΟ Η ΥΠΟΘΕΣΗ!!!

XTMPAM
04/01/2006, 15:53
ΕΤΣΙ ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ!!

ΥΠΟΨΙΝ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΤΟΥΣ!!

tifoefs
04/01/2006, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΤΣΙ ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΓΙΑ ΜΑΣ!!

ΥΠΟΨΙΝ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΤΟΥΣ!!

Οριστε που σε επιασε το παραπονο melsaltas

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σε βλεπω με καινουργια μηχανη !!

Κανα kawasaki εεεε ;;;


:rotflmao:

XTMPAM
04/01/2006, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Οριστε που σε επιασε το παραπονο melsaltas

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σε βλεπω με καινουργια μηχανη !!

Κανα kawasaki εεεε ;;;


:rotflmao:

ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΟΤΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟ!!

ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΡΑ ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΡΕΣΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΙ (ΑΝ ΕΛΗΓΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ).
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΣΤΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ!!ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΑΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!ΛΙΓΟΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ!!

aaa```
04/01/2006, 16:05
ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΓΟΝΑΥΤΙΚΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΣΤΙΣ 10 ΛΙΓΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΛΛΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ Μ@Λ@ΚΕΣ Η ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ?

XTMPAM
04/01/2006, 16:19
ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΝΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΞΗΣΗ ΜΕΤΟΧΙΚΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ!ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ!!

aaa```
04/01/2006, 16:29
ΕΧΩ 2 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ 2 ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ EUROSTAR ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΓΟΝΑΥΤΙΚΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΧΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΡΑΙΟ ΤΑ ΕΧΩ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΥΝΕΣ ΜΟΝΟ Η ΕUROSTAR ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ 10 Ε ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ. ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΟΛΑ ΣΤΗΝ EUROSTAR ΝΑ ΤΕΛΙΩΝΕΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ, ΜΗΝ ΤΥΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΡΩ ΑΣΦΑΛΙΣΤΕΣ.

SAKIS.XT660X
04/01/2006, 19:12
2ος
οχι ρε γαμωτο το ειδα πριν λιγο στις ειδησεις
πηρα και τηλ τον ασφαλιστη μου ο οποιος
μου ειπε οτι για 45 ημερες θα ειμαι ακομα ασφαλισμενος
μεχρι να ξεκαθαρισει η κατασταση και οτι θα μου αλλαξει ασφαλεια χωρις να επιβαρυνθω
κριμα ρε γμτ μολις την ειχα πληρωσει
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

lampros_fazer
04/01/2006, 20:48
Από τη μία καλά τους ΄εκαναν αφού δεν ήταν συνεπείς στις υποχρεώσεις τους και ταλαιπωρούσαν τον κόσμο.Να ξεβρωμίζουμε σιγά σιγά.Από την άλλη κρίμα για την ταλαιπωρία όσων ήταν ασφαλισμενοι εκεί ή περιμένουν αποζημίωση.
Αλλά είναι οριστικό το κλείσιμο?Γιατί ακουσα οτι έχουν προσφύγει στο Συμβούλιο της Επικρατείας.




Αρχικά δημιουργήθηκε από SAKIS.XT660X

κριμα ρε γμτ μολις την ειχα πληρωσει
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Ο ΧΤΜΡΑΜ είπε από πάνω οτι μπορείς να αποζημιωθείς, μην κλαίς.