PDA

View Full Version : Ανταλλαγη... Συμφερει..???



transalper600
19/03/2004, 22:19
hI GUYS!

Έχω ένα ΤΡΑΝΣΑΛΠ του 95 Σαν σαν καινουριο το ατιμο!! και μου τη εχει βαρεσει να ανεβω κατηγορια, και να πάω σε μεταχειρησμένο Varadero ή AFRICA. Αγοραστη μαλλον βρηκα αλλα δεν μπορει να δωσει τα λεφτα ντουκου!. Τα θελω μετρητα για να τα δωσω προκαταβολη. Μπορω να κερδισω τιποτα αν παμε και οι δυο σε μαγαζι που θα έχει αυτο που θελω και να κανουμε μεσο αυτου την ιστορια? Δεν εχω ρωτησει σε κανενα μη γινω ρομπα. (να μου πεις εδω δε γινεσαι..?) . Never mind ... ξερει κανεις κάτι η σας μπερδεψα? [B]

NLS
19/03/2004, 22:36
δεν νομίζω ότι θεωρείται αναβάθμιση αυτό που πας να κάνεις

κράτα το!

transalper600
19/03/2004, 22:53
ta montela den einai desmeytika. Ειναι οι πρώτες σκεψεις..
Varadero ...ακριβο
Africa...δε βγαινει πια
kai
V-storm η προτημιση μου αλλα a f a n t o στην αγορα μεταχειρησμενου

afrotwin
19/03/2004, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από transalper600
hI GUYS!

Έχω ένα ΤΡΑΝΣΑΛΠ του 95 Σαν σαν καινουριο το ατιμο!! και μου τη εχει βαρεσει να ανεβω κατηγορια, και να πάω σε μεταχειρησμένο Varadero ή AFRICA. Αγοραστη μαλλον βρηκα αλλα δεν μπορει να δωσει τα λευτα ντουκου!. Τα θελω μετρητα για να τα δωσω προκαταβολη. Μπορω να κερδισω τιποτα αν παμε και οι δυο σε μαγαζι που θα έχει αυτο που θελω και να κανουμε μεσο αυτου την ιστορια? Δεν εχω ρωτησει σε κανενα μη γινω ρομπα. (να μου πεις εδω δε γινεσαι..?) . Never mind ... ξερει κανεις κάτι η σας μπερδεψα?georgelgs@hatz.gr

an i mixanisou aksizi 5000 euro as poume
ke tin pas se ena magazi gia antalagi ke o magazatoras 5000 euro 8a tin poulisi opote 8a prepi na stin pari ligotero apo 5000 gia na exi kerdos
diladi kalitera na tin dosis se idioti gia na min xasis lefta
omos o idiotis an ixe 5000 euro 8a ta edine prokatavoli gia na pari kati kalitero kenourio i megalis aksias metaxirismeno opos 8elis na kanis esi
diladi exis mia mikri pi8anotita na tin dosis se idioti
prospa8ise afto gia merikous mines ke an den ta kataferis
tote apelpizese

na kseris pantos oti me to sistima 60 doseon oloi protimoun tis dosis para tin agora me metrita ke afto rixni tin metapolitiki aksia tis mixanis mas oti ke na ine afti ke afto pou legane pare tin tade mixani giati exi kali metapoulitiki aksia simera den isxioi
diladi ise xamenos apo xeri otan 8es na poulisis moto