PDA

View Full Version : Ηλεκτρολογικά !!! (Wοw dear...)



OldMan
10/01/2006, 10:50
Gentlemen,
επειδή πληθαίνουν ανησυχητικά τα κρούσματα των "φαιδρών" ηλεκτρικών προβλημάτων (άδειες μπαταρίες, καμένοι ανορθωτές, ρελέ που σφυρίζουν, ρόδες που κορνάρουν:lol: ) θα ακολουθήσουν επιμέρους topics (χρόνου επιτρέποντος...) όπου ΔΕΝ θα αναλύεται ΤΙΠΟΤΕ, ΔΕΝ θα υπάρχουν τύποι και διαγράμματα (μα την Παναγία !!!) παρά μόνο κάποιοι "πίνακες ροής" (Flow-charts Ελληνιστί...) που θα αφορούν την βήμα -βήμα επίλυση των προβλημάτων (Troubleshooting που λένε και στην Καισαριανή...)!!!

Κατά πάσα πιθανότητα, θα είναι zippαρισμένα αρχεία Word (μόλις πάρω το Ο.Κ. από κάποιο από τα κοπρόσκυλα που κυκλοφορούν στην Test Area, ότι ανοίγουν χωρίς πρόβλημα...) ώστε να μπορούν να αποθηκευτούν (και εκτυπωθούν...) στο PC όλων.

Η Συζήτηση θα γίνει sticky, επειδή θα ενημερώνεται με διαφορετικά θέματα κατά καιρούς...

(Πιθανόν και να "κλειδωθεί" μέχρι να πάει ο Sonic22 φαντάρος !!!).

Thank's in advance ...
:wave2: :wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
10/01/2006, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

(Πιθανόν και να "κλειδωθεί" μέχρι να πάει ο Sonic22 φαντάρος !!!).



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αναμένωμεν!

:a55:

sonic22
10/01/2006, 11:18
oti kleidwnei jekleidwnei palianthrwpe!! :a22: :a22: :a22:

kai gia na pw kai mai pragmatiki aporia...

giati se polles mixanes sindeoume ton diakopti tis kornas meta tin korna?? :D :D

sniper
10/01/2006, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
oti kleidwnei jekleidwnei palianthrwpe!! :a22: :a22: :a22:

kai gia na pw kai mai pragmatiki aporia...

giati se polles mixanes sindeoume ton diakopti tis kornas meta tin korna?? :D :D

Και δεν γίνεται και καμμία επιστράτευση να ηρεμήσουμε..... :rotflmao: :lol:

sonic22
10/01/2006, 11:59
egw mathenw oti tha valoune dorean internet sta ΚΨΜ...:winka: :winka:

to blepei to egefaliko na erxete...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
10/01/2006, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
oti kleidwnei jekleidwnei palianthrwpe!! :a22: :a22: :a22:

kai gia na pw kai mai pragmatiki aporia...

giati se polles mixanes sindeoume ton diakopti tis kornas meta tin korna?? :D :D

για να μην παταμε τον διακοπτη της κορνας και πεταγεται νερο απο τα πιτσηλητηρια ισως??? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


:lol:

OldMan
10/01/2006, 12:06
:mad: :D :mad:

Ρε κ@λοπαίδια, ένα λογαριασμό πετάχτηκα να πληρώσω και αρχίσατε τις π@παριές ???

Θα πέσουν κεφάλια (μου φαίνεται...)
:lol: :rotflmao: :lol:

DRAKOS1
11/01/2006, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Gentlemen,
επειδή πληθαίνουν ανησυχητικά τα κρούσματα των "φαιδρών" ηλεκτρικών προβλημάτων (άδειες μπαταρίες, καμένοι ανορθωτές, ρελέ που σφυρίζουν, ρόδες που κορνάρουν:lol: ) θα ακολουθήσουν επιμέρους topics (χρόνου επιτρέποντος...) όπου ΔΕΝ θα αναλύεται ΤΙΠΟΤΕ, ΔΕΝ θα υπάρχουν τύποι και διαγράμματα (μα την Παναγία !!!) παρά μόνο κάποιοι "πίνακες ροής" (Flow-charts Ελληνιστί...) που θα αφορούν την βήμα -βήμα επίλυση των προβλημάτων (Troubleshooting που λένε και στην Καισαριανή...)!!!

Κατά πάσα πιθανότητα, θα είναι zippαρισμένα αρχεία Word (μόλις πάρω το Ο.Κ. από κάποιο από τα κοπρόσκυλα που κυκλοφορούν στην Test Area, ότι ανοίγουν χωρίς πρόβλημα...) ώστε να μπορούν να αποθηκευτούν (και εκτυπωθούν...) στο PC όλων.

Η Συζήτηση θα γίνει sticky, επειδή θα ενημερώνεται με διαφορετικά θέματα κατά καιρούς...

(Πιθανόν και να "κλειδωθεί" μέχρι να πάει ο Sonic22 φαντάρος !!!).

Thank's in advance ...
:wave2: :wave2: :wave2:


ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΡΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ

dirtbird
11/01/2006, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
egw mathenw oti tha valoune dorean internet sta ΚΨΜ...:winka: :winka:

to blepei to egefaliko na erxete...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Mάλλον , μόνο αν καταταγεί στη Σ.Φ.Α. (Σχολή Φωτομοντέλων Αυλώνας) μας βλέπω να γλυτώνουμε.:bigcry:

OldMan
11/01/2006, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από DRAKOS1
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ

:eek: :eek: :eek:

Τι θα πει "αν θέλουμε" ???

ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !!!
:lol: :rotflmao: :lol:


Το Forum (και οι επιμέρους σηζητήσεις...) ΔΕΝ είναι εργολαβία κανενός !!!

(Να τα ακούει και ο συμπαθής Κωστάκης που τελείωσε - κατά την άποψή του - τα περί "Βενζινών" και μου τα "παρέδωσε":eyepop: )
.
.
.
.
Να τα κάνω ΤΙ ??
:lol: :beer: :lol:

sonic22
11/01/2006, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:eek: :eek: :eek:

Τι θα πει "αν θέλουμε" ???

ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ !!!
apla tha thelame poli gia kapious na apagoreuete.... :D


(Να τα ακούει και ο συμπαθής Κωστάκης που τελείωσε - κατά την άποψή του - τα περί "Βενζινών" και μου τα "παρέδωσε":eyepop: )
Να τα κάνω ΤΙ ??

na peis ston sonic oti irthe wra na paei strato...
nomizeis den to katalava oti to oloklirwse aron aron (me mia apli epanalipsi/anakefalewsi) gia na me piesete na katatagw prin tin wra mou?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dukeandthecity
09/02/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


Η Συζήτηση θα γίνει sticky, επειδή θα ενημερώνεται με διαφορετικά θέματα κατά καιρούς...

(Πιθανόν και να "κλειδωθεί" μέχρι να πάει ο Sonic22 φαντάρος !!!).

Thank's in advance ...
:wave2: :wave2: :wave2:

Πόσες και σήμερα ????:lol: :lol:

OldMan
09/02/2006, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Πόσες και σήμερα ????:lol: :lol:

Μπααααα ...

Δεν "φέρνει" ρεύμα η πάπια και ανησυχήσαμεν ???