PDA

View Full Version : Άχ αυτή η ΕΤ1!!!!



Electra
20/03/2004, 10:46
Δέ ξέρω για σας, αλλά ρε παιδία βάζει κάτι ντοκιμαντέρ τελείως φεύγα!!!!!!:eek:
Μιλάμε αυτό το κανάλι είναι για να το χαζεύεις με τις ώρες!!
Όοοοοολη τη μέρα παίζει κάτι τοποθεσίες, κάτι θέματα, κάτι έρευνες και σε κολλάει!

Πρόσφατα είχε ένα θέμα που αφορούσε τη μοτοσυκλέτα! Στο πρώτο σκέλος είχε την αμερικάνικη νοοτροπία και ιστορία των Indian και H-D και αναμένεται το δεύτερο σκέλος που θα ασχοληθεί με Ευρώπη και Ασία!!!
Έφτασα σε σημείο να ψάχνω μπλοκάκι για σημειώσεις -λες και ήμουν σε σεμινάριο- αφού έλεγε τόσα πράγματα που δέ μπορούσα να τα συγκρατήσω όλα!!!!!:hypnotize

Εγώ το παραδέχομαι το κανάλι. Είναι για μένα :wacko: ΤηλεΌαση με δέκτη νοημοσύνης!!!:smilea: :smilea:

Μικρή Λουλού
20/03/2004, 16:14
ΒΡΕ ELECTRA,ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ !!! ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑ ΗΤΑΝΕ ????
ΠΕΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ...
ΑΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ,ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΜΕ ΜΑΥΡΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ:uplate: :uplate:

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΖΩΝΗ...
ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑΝ ΟΥΚ ΕΧΩ...:) :wave2:

CyBeRseXX
20/03/2004, 17:41
Epesa kai ego pano se ayto to ntokimanter extes to apogeuma, itan aaaaakros apolaustiko (parolo pou den eixe anafores se streetakia).

milaber
21/03/2004, 21:17
Το είδα και εγώ!
Τρομερό!

Απλά δεν είχε (μάλλον θα τα βάλουν στο επόμενο) για άλλες μαρκες εκτός των κλασσικών και Honda.

:smokin:

Spazz
22/03/2004, 06:33
εγω δεν το ειδα δυστυχως αλλα ειχα δει ενα αλλο για το πως αρχισε η ηλεκτρονικη μουσικη.και εδειχνε derick may kraftwerk και διαφορα αλλα.αψογο ηταν

almalibera
22/03/2004, 07:24
...αλλα έχω δει πολλα αλλα με ποικιλία θεματων...:)

Επίσης και το ΝΕΤ βαζει καλα ντοκιματερ:)

nimbus
22/03/2004, 08:39
ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΚΑΝΑΛΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΕΡΤ 1 ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΤ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙΙΙΙΙΙΙ:yuck:

milaber
22/03/2004, 08:47
Πάντως ήταν απότομο το πέρασμα στο ντοκυμαντέρ από Triumph, Harley, Norton και λοιπά σε mx και freestyle...
Πιστεύω ότι θα συμπληρώσουν και με άλλο για πιο street και πίστα καταστάσεις (δεν γίνεται και αλλιώς!)...

:wave2: