PDA

View Full Version : ανεκδοτακι



el_hymador
11/01/2006, 21:13
Ενας τσοπανος εκει που σαλαγαγε τα προβατα , πεφτει πανω σε εναν βουδιστη μοναχο που κανει ασκησεις συγκεντρωσης....

>Ρε παληκαρι τι καθεσαι εκει να σαν τον κοιμισμενο....

-Διαλογιζομαι με απωτερο σκοπο να γινω ενα με την κοσμικη ενεργεια που μας περιβαλλει να αφουγκραστω την φυση και ολους τους εμβιους οργανισμους του πλανητη...

>Ρε τι βλακειες ειναι αυτες?

-Μισο λεπτο και θα δεις .....

ΣηκωνεΤαι ο μοναχος πλησιαζει το τσοπανοσκυλο το κοιταει βαθια μεσα στα ματια για κανα λεπτο και λεει στον τσοπανη...

-Κυριε δεν φερεστε καλα στον σκυλο .... μου ειπε πως τον χτυπατε , τον ταϊζετε με ξεροκομματα και τον αφηνετε να κοιματε στο κρυο.....

Ο τσοπανης τον κοιταζει με απορια και αυτος στην συνεχεια πλησιαζει τον τραγο κοιτωντας τον βαθια μεσα στα ματια

-Κυριε το ζωντανο μου ειπε οτι και αυτο το χτυπατε και οτι σκοπευεται να το σφαξετε και να το πουλησετε σε κανα μηνα.....

Ο τσοπανης εχει μεινει αφωνος μεχρι που βλεπει τον μοναχο να πλησιαζει μια κατσικα οποτε φωναζει:

>ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣ!!! ΨΕΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ !!!! ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΡΙΧΤΗΚΕ ΠΡΩΤΗ!!!!

makis206
12/01/2006, 07:23
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

cityfly
12/01/2006, 09:29
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
12/01/2006, 11:35
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:

bartlal
12/01/2006, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ενας τσοπανος εκει που σαλαγαγε τα προβατα , πεφτει πανω σε εναν βουδιστη μοναχο που κανει ασκησεις συγκεντρωσης....
>Ρε παληκαρι τι καθεσαι εκει να σαν τον κοιμισμενο....
-Διαλογιζομαι με απωτερο σκοπο να γινω ενα με την κοσμικη ενεργεια που μας περιβαλλει να αφουγκραστω την φυση και ολους τους εμβιους οργανισμους του πλανητη...
>Ρε τι βλακειες ειναι αυτες?
-Μισο λεπτο και θα δεις .....
ΣηκωνεΤαι ο μοναχος πλησιαζει το τσοπανοσκυλο το κοιταει βαθια μεσα στα ματια για κανα λεπτο και λεει στον τσοπανη...
-Κυριε δεν φερεστε καλα στον σκυλο .... μου ειπε πως τον χτυπατε , τον ταϊζετε με ξεροκομματα και τον αφηνετε να κοιματε στο κρυο.....
Ο τσοπανης τον κοιταζει με απορια και αυτος στην συνεχεια πλησιαζει τον τραγο κοιτωντας τον βαθια μεσα στα ματια
-Κυριε το ζωντανο μου ειπε οτι και αυτο το χτυπατε και οτι σκοπευεται να το σφαξετε και να το πουλησετε σε κανα μηνα.....
Ο τσοπανης εχει μεινει αφωνος μεχρι που βλεπει τον μοναχο να πλησιαζει μια κατσικα οποτε φωναζει:
>ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣ!!! ΨΕΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ !!!! ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΡΙΧΤΗΚΕ ΠΡΩΤΗ!!!!

τα προσωπα διαφορετικα, το ανεκδοτο το ιδιο: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8523
καποιον πας εσκεμενα να κοροιδεψεις κανωντας edit το ανεκδοτο...
ΑΞΙΟΣ!!!

:rotflmao: :rotflmao:


33437

el_hymador
12/01/2006, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
τα προσωπα διαφορετικα, το ανεκδοτο το ιδιο: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=8523
καποιον πας εσκεμενα να κοροιδεψεις κανωντας edit το ανεκδοτο...
ΑΞΙΟΣ!!!

:rotflmao: :rotflmao:

Eγω με μοναχο το ξερω ...... i - c - χτιρ!!!

bartlal
13/01/2006, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Eγω με μοναχο το ξερω ...... i - c - χτιρ!!!


:a22: :a22: :a22: :a22: :a22:



:beer: :beer: :beer: :wave2: