PDA

View Full Version : παρουσιες? ολοι πισω καλα?



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
22/03/2004, 03:27
αγαπητοι φιλοι ειμαι πολυ ευτηχης που σας γνωρισα απο κοντα. δεν περιμενα ριχνοντας μια ιδεα για βολτα μετα μαθηματος να υπαρξει τοσο μεγαλη ανταποκριση. και δεν ηταν ο ηλιος που σας εκανε να ερθετε πιστευω. το ενδιαφερον σας για να μαθετε ηταν πολυ μεγαλο. μεσα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα και με τοσο κοσμο ομως δεν ειναι δυνατον να μπορεσουμε να κουβεντιασουμε και να λυσουμε ολες της αποριες. ηταν ομως πιστευω μια καλη αρχη που εγω ειμαι προθημος να συνεχισω. αυτα που ειπαμε σε πολλους φανηκαν δυσκολα. ναι ειναι δυσκολα, οχι ακατορθωτα. θελουν επιμονη και υπομονη. οσα σας ειπα τα εχω κανει και οπως σας ειπα και εμενα μου φανταζαν ακατορθωτα. και ομως τα εκανα οπως τα εχουν κανει και αλλοι, και οπως θα τα κανετε και εσεις σιγα σιγα και δεν θα το πιστευετε. ευχωμε καλα ταξιδια να εχετε και ο θεος συνεπιβατης σας παντα. και να βρισκομαστε να τα λεμε, ετσι οπως ημασταν σημερα χαρουμενοι. να βλεπω τωρα επιστροφες.... γυρισατε ολοι καλα?
γιαγια αρκουδα γιωργος με το αρκουδακη του τασος παροντες καλως και χαρουμενοι....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
22/03/2004, 03:48
μια φοτο που τραβιξε το αρκουδακι μου δεν ξερω αν φενετε τιποτα


1129

flavor
22/03/2004, 04:16
γιώργο σε ευχαριστούμε για όλα όσα μας δίδαξες σήμερα.
σίγουρα οι απορίες είναι πολλές και χρείαζονται αρκέτες φορές να τα ακούσεις και να τα εφαρμόσεις στο δρόμο για να τα εμπεδώσεις.
αλλά εδώ είμαστε και σίγουρα θα υπάρξουν και άλλες παρόμοιες βόλτες στο μέλλον όποτε είσαι διαθέσιμος.

πάντως χάσατε που δεν ήρθατε για μασαμπούκα. δώσαμε μάχη μεχρι τελικής πτώσης με τα καλαμαράκια και τα λοιπά θαλασσινά.

Alki_Viades
22/03/2004, 05:02
Λοιπον, εγω ενα προλαβαινω να πω τωρα:














































ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ







Τα υπολοιπα αυριο....


:wave2:

Θάνος
22/03/2004, 05:34
Κι εμείς πίσω καλά!

Πολύ ωραία η εκδρομή σήμερα...! :sun: Άντε να γνωριστούμε σιγά σιγά κι εμείς που δεν είχαμε ξανάρθει...

ΓΙΑΓΙΑ πολύ καλά τα έλεγες και φαινόταν ότι όσα έλεγες τα έχεις εμπεδώσει, τα γνωρίζεις καλά και έχεις αποκτήσει και σημαντική ευχέρεια...

Το πρόβλημα όμως είναι ότι αυτά που έμαθες στα δύο πρώτα level μέσα στην πίστα, εμείς θα κάνουμε έναν αιώνα να τα μάθουμε στο δρόμο, γιατί μία φορά στις τόσες που θα μας κάνει ο καιρός τη χάρη για εκδρομή και με όλους τους γνωστούς κινδύνους που μπορεί να συναντήσεις, είναι δύσκολο να τα εφαρμόσεις τόσες φορές ώστε να τα αφομοιώσεις.

Μήπως να πάμε πίστα...;

ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΣΑ... ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ!

ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΝΑ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ! :yuck:

afrotwin
22/03/2004, 09:53
ne orea itan ala aftes i papies apo piso mas espasan ta arx... ama ksanapame eki na parete ligo graso na tis grasaroume ligo giati kanan sas skouriasmenes eksoportes min po na paroume ta dikana na to peksoume kinigoi:lol: :lol: :lol:

periklisk
22/03/2004, 10:08
ΧΕΧΕ!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΓΙΑ!!!!!



ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ 315 ΧΛΜ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΥΡΙΛΕ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ!!!!!!!!

ΧΑΣΑΤΕ ΤΗ ΜΑΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!!!


ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ!!!!

XTMPAM
22/03/2004, 10:23
ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!ΡΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΒΟΛΤΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ??ΚΑΛΑ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΘΗΚΑ,, ΚΙΟΛΑΣ ΛΕΩ???ΡΕ ΤΙ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ???

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΤΜ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!!!ΕΤΣΙ ΑΛΚΗ????ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ???

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ!!!!ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ!!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΚΤΜ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ.....ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΑΠΛΩΣ!!!!!:rotflmao:

DUKASII
22/03/2004, 10:26
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ....
ΓΙΑΤΙ..ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ..ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ...ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΤΗ ΒΓΑΛΑΝΕ ΜΕ ΤΑΒΛΙ...ΚΑΙ DVD...

ΣΑΣ..ΠΑΡΑΚΑΛΩ...:bigcry: :bigcry:

CyBeRseXX
22/03/2004, 10:35
Htan ola omorfa!

Ante kai stin epomeni:smilea:

jimbar
22/03/2004, 12:50
Εγώ αναφέρθηκα σχετικά

[http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1703]

και περιμένω ένα άλλο ραντεβού με σένα Γιώργο για εντατικά μαθήματα οδήγησης μιας και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάω Σέρρες…

periklisk
22/03/2004, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Εγώ αναφέρθηκα σχετικά

[http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=1703]

και περιμένω ένα άλλο ραντεβού με σένα Γιώργο για εντατικά μαθήματα οδήγησης μιας και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να πάω Σέρρες…


ΠΟΥ ΣΑΙ ΤΖΙΜ???? ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΟΥΤΕ ΝΕΡΟ!!!