PDA

View Full Version : Yamaha mt-03



Projector
12/01/2006, 10:47
Ti leei ayth h mhxanh?
Ti exete akousei gia to sygkekeimeno montelo?
Pote vgainei?
Poso lete na kanei?
Ti tha ginei stin "vera sto deksi" ?


:p

Daemon
12/01/2006, 11:22
Εχει βγει και εχει 7280 το νορμαλ και 7780 το full extra (χουφτες, ζελατινα, ποδια, μονοσελο, προστασια ψυγειου)

booZe
13/01/2006, 09:09
Για όποιον ενδιαφέρεται: την είδα χθες στη βιτρίνα του Παπαγεωργίου στη Μιχαλακοπούλου, αφού είχε κλείσει όμως, οπότε δεν ξέρω άλλες λεπτομέρειες (διαθεσιμότητα κτλ).

Σίγουρα πολύ διαφορετικό μηχανάκι -κατά τη γνώμη μου όμορφο- αλλά λόγω χαρακτήρα υστερεί σε χρηστικότητα αν αποφασίσει κανείς να το φορτώσει για μικρό ταξίδι, έστω και 1-2 φορές το χρόνο.

bamboozler
13/01/2006, 10:54
Κι'εγώ το είδα στη Yamaha στην Καλλιρρόης , μπήκα μέσα και μου είπαν ότι το έχουν ετοιμοπαράδοτο , αλλά δεν ξέρανε ακριβώς τιμή , 7200-7300 μου είπε . Πάντως εμένα μου φάνηκε αρκετά όμορφο από κοντά .

Georg_
13/01/2006, 14:50
7200-7300 είναι πολλά λεφτά για μια μηχανή με 45 άλογα και street εμφάνιση .

Simen
15/01/2006, 21:31
kalo einai

Projector
17/01/2006, 07:31
yamaha mt-03 h' kawasaki z750?

to kserw einai 2 diaforetika motoria.
apla mpike sto paixnidi k to Z apo xthes mias k to poulaei enas filos se poli kali timi k einai k ena mixanaki pou to karagoustarw!

ti na kanw?? :(

ypopsin oti den eimai k o pio empeiros odhgos

el_hymador
17/01/2006, 20:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Projector
yamaha mt-03 h' kawasaki z750?

to kserw einai 2 diaforetika motoria.
apla mpike sto paixnidi k to Z apo xthes mias k to poulaei enas filos se poli kali timi k einai k ena mixanaki pou to karagoustarw!

ti na kanw?? :(

ypopsin oti den eimai k o pio empeiros odhgos


...φιλαρακο σε λαθος μερος ρωτησες για το Ζ .... και εγω δεν ηξερα στην αρχη , αλλα τους καταλαβα μετα ....πολυ απλα το forum ειναι Zετοκρατουμενο!!!!

οποτε μην περιμενεις να ακουσεις αντικειμενικες αποψεις;) ποσο μαλλον περισσοτερο αφου το ΜΤ-03 δεν το εχει οδηγησει κανενας!

:wave2:

Projector
17/01/2006, 22:37
pws na min einai zetokratoumeno to forum? afou einai trelo mixanaki! mixanara diladi.

to goustarw me ta mpounia apla opws eipa parapanw den exw megali pira me mixanes.
pantws genika oi apopseis diistantai. ta misa apo ta atoma pou exw rotisei mou lene makria(pros to paron) apo auton ton "diaolo" enw oi alloi misoi mou lene pws mia sinitheia einai(mexri na to mathw) k kiriws einai thema myalou. an eisai prosektikos k sinetos den tha xeis provlima.

kai twra den kserw ti na kanw.

mia leptomeria: o filos pou mou poulaei to Z mou eipe pws an thelw mporei na mou kleisei stin arxi tin petalouda wste na min exw poli gkazi. entaxei kati einai kai auto an kai KSERW TON EAYTO MOU. oti mixani kai na parw den prokeitai na kanw m******ies i magkies.

alla kai to mt-03 einai fantastiko! omws den einai Z

ti na kanw??????????????? :(

el_hymador
17/01/2006, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Projector
pws na min einai zetokratoumeno to forum? afou einai trelo mixanaki! mixanara diladi.

to goustarw me ta mpounia apla opws eipa parapanw den exw megali pira me mixanes.
pantws genika oi apopseis diistantai. ta misa apo ta atoma pou exw rotisei mou lene makria(pros to paron) apo auton ton "diaolo" enw oi alloi misoi mou lene pws mia sinitheia einai(mexri na to mathw) k kiriws einai thema myalou. an eisai prosektikos k sinetos den tha xeis provlima.

kai twra den kserw ti na kanw.

mia leptomeria: o filos pou mou poulaei to Z mou eipe pws an thelw mporei na mou kleisei stin arxi tin petalouda wste na min exw poli gkazi. entaxei kati einai kai auto an kai KSERW TON EAYTO MOU. oti mixani kai na parw den prokeitai na kanw m******ies i magkies.

alla kai to mt-03 einai fantastiko! omws den einai Z

ti na kanw??????????????? :(

....καλα τωρα αυτα περι πεταλουδας και κλεισιματος ελπιζω να τα λετε για πλακα....το βασικοτερο για καποιον που δεν εχει μεγαλη πειρα δεν ειναι το γκαζι (με την προϋποθεση οτι το κεφαλι εχει περιεχομενο ετσι?;) ) , αλλα η ευκολια χειρισμων και το βαρος μιας μηχανης....βαση αυτης της λογικης μια χαρα ειναι το Ζ , δεν ειναι φυσικα εντουρακι 250 , αλλα δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα.Το σημαντικοτερο ειναι οτι το ΜΤ ειναι μονοκυλινδρο και περα απο ολα τα μειονεκτηματα υπαρχουν σοβαροτατες διαφορες και στην αισθηση των δυο κινητηρων....αν μιλαγες για τετρακυλινδρο 600 θα μπορουσα να πω για τον πιο αμεσο τροπο αποδοσης που εχει ενας μονοκυλινδρος (κυριως χαμηλα), αλλα με τα 750 κυβικα του Ζ δεν τιθεται τετοιο θεμα...κατα τα αλλα το χαος...σαφεστατη υπεροχη του Ζ σε επιδοσεις , εστω και απο τα νουμερα των τεχνικων χαρακτηριστικων.Το μονο που μενει -και δεν μπορει να ειναι παρα να ειναι εικασια- ειναι η ενδεχομενη υπεροχη του ΜΤ σε ευελιξια , αλλαγες κατευθυνσης και γενικοτερα σε ''ελαφρυτερη'' αισθηση.

...Α! και κατι αλλο ..... προσωπικη αποψη ειναι οτι το ΜΤ ειναι ομορφοτερο.....(κατσε να δεις τι εχει να γινει τωρα!) :beer:

bonepeeler
17/01/2006, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


...Α! και κατι αλλο ..... προσωπικη αποψη ειναι οτι το ΜΤ ειναι ομορφοτερο.....(κατσε να δεις τι εχει να γινει τωρα!) :beer:

Ορίστε;:a29: :a37:


:a016: el_hymador






Γρήγορη απάντηση ε;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Projector
17/01/2006, 23:33
den me voithate...

pantws ntaks auto gia tin petalouda einai to ligotero

bonepeeler
17/01/2006, 23:37
Πριν το Ζ οδηγούσα ένα 125 με 10 άλογα τροχό.

Λίγη σύνεση θέλει στην αρχή και μετά θα είσαι οκ.

Καλορίζικο με ότι κι αν αποφασίσεις να πάρεις.:beer:

Projector
19/01/2006, 08:43
eyxaristw re bone

kanas allos xristianos na me pei thn gnwmi tou?

hornetmania
19/01/2006, 20:37
Το θέμα φίλε μου είναι τι ζητας από μία μηχανη! Αν χρειαζεσαι το μοτορι σου να κανει ταξιδάκι και σε χωμάτινες διαδρομές τοτε καλυτερα θα είσαι με το ΜΤ! Αν εισαι ασφάλτινοσ τύπος όμως το Ζ ειναι απο τα best μοτορια που θα σου πρότεινα!! Εσύ ξέρεις με ποια κριτήρια θα επιλέξεις τη μηχανή σου!!

Projector
25/02/2006, 13:29
o anapofasistos agorastis epistrefei!! :)
z750 h' mt-03 ?
eixa trexamata teleutaia k den asxolithika katholou me to thema tis mixanis.
pantws arxizw k gernw pros to Z. Koukli k "dokimasmeno"..
stoixeia:
--oxi o pio empeiros odhgos alla oti k na parw tha strwthw na to "mathw" prin vgw gia ta kala oksw...
--arketo myalo sthn kefala m pistevw

xrhseis:
--sxedon kathimerini poreia athina-porto rafti k antistrofa(ekei menw, k h douleia einai sthn athina).
--kykoloforia sthn kinhsh ths athinas..
--apo makrines apostaseis kana s/k to poli ws xalkida h' volta lavrio h' loutraki. ante k kana nauplio mia sto toso k an..
--genika arketes voltes anapsixhs

akouw gnwmes... (gia allh mia fora)

ps: sorry gia to priksimo

dbandit
25/02/2006, 18:38
Γιατι δεν κανεις ενα τεστ κ τα δυο να δεις τι και πως κ τα συναφη? Οτι κ να σου πουμε εμεις λιγο θαναι μπροστα στη δικη σου κριση.
:wave2:

Δεν πριζεις κανενα

idi
25/02/2006, 18:40
το er6n το ξερεις???

http://www.er-6n.com

brochure σε pdf (http://www.kawasaki.co.uk/product.asp?Id=3400B433331&Sub=1)

www.er6n.com

Projector
27/02/2006, 00:19
xm nai to kalytero einai na ta dokimasw k ta 2 k na dw epi topou poio volevei kalytera...
toulaxiston gia tis xrhseis pou to thelw pio pistevete oti volevei kalytera??
re gmt opws eipa gernw ligo pros z750 alla me "fovizei" ligo... (katalavanete me poia ennoia to lew, oti tha to mathw pio dyskola). ti lete?

to kserw to er6n idi alla den mou poliaresei...

Projector
07/03/2006, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Projector
toulaxiston gia tis xrhseis pou to thelw pio pistevete oti volevei kalytera??
re gmt opws eipa gernw ligo pros z750 alla me "fovizei" ligo... (katalavanete me poia ennoia to lew, oti tha to mathw pio dyskola). ti lete?

Projector
23/03/2006, 12:22
eipa na t'anevasw to topic mias k akousa oti dokimastike arketa stin ekthesi mhpws k eipwthei kamia nea gnwmh

drade
23/03/2006, 13:42
εγώ άμα έπρεπε να κινούμαι καθημερινώς μέσα στην Αθήνα θα έπαιρνα το ΜΤ-03, άμα είσαι και καινούριος στο άθλημα ακόμη ένας λόγος - είναι τέλειο μηχανάκι για να μάθει κανείς αλλά και να το μάθεις έχει πολύ παιχνίδι. αλλά και το Ζ για τα λεφτά του προσφέρει πολλά.

ashton
03/04/2006, 15:42
Στο νέο τεύχος του ΜΟΤΟ, υπάρχει test drive του MT-03

jpsplus
07/04/2006, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Projector
eipa na t'anevasw to topic mias k akousa oti dokimastike arketa stin ekthesi mhpws k eipwthei kamia nea gnwmh
ΔΕΣ ΚΑΙ GSR 600 ΤΗΣ SUZUKI.
ΕΓΩ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Projector
11/04/2006, 11:47
den mou poliaresei to gsr...:rolleyes:

mallon gia Z me kovw telika :p

poso kanei kainourio?
sto episimo site to exei 8150 enw se ena allo site to eixa vrei 7300.

thn paraskevh paw na dokimasw to mt-03

focustud
03/06/2006, 17:22
einai poli kalo ...mesa stin poli exei poli oreo motor me pseksmo ...!!!! ouaou akmpto sasi se simio na fimizi sport frene poio dinata apo ayta pou h maza tou xreiazete ( an mboris na to pis ayto ) stafero les kai odigas se rages ...plagiazi me mia glika atelioth kai sou dinei apisteyth sigouria pou briskhs se poli popio akribes moto to odigas san papi ama fes h san super motard stis poio pano strofes tou einai ouaou exo pafh plaka h ginaika leei oti kafete kala kai tis aresh ( sta ++++ )kai exei look wouaou !

focustud
03/06/2006, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornetmania
Το θέμα φίλε μου είναι τι ζητας από μία μηχανη! Αν χρειαζεσαι το μοτορι σου να κανει ταξιδάκι και σε χωμάτινες διαδρομές τοτε καλυτερα θα είσαι με το ΜΤ! Αν εισαι ασφάλτινοσ τύπος όμως το Ζ ειναι απο τα best μοτορια που θα σου πρότεινα!! Εσύ ξέρεις με ποια κριτήρια θα επιλέξεις τη μηχανή σου!!



den kanei to mt-3 gia xoma oute me sferes !!!!!!!!!!!!!!!
den den den kamia sxesh !

xtx660
04/06/2006, 11:21
Αν του βαλεις χωματινα λαστιχα οπως αυτα που βαζουν στα Motar για να πηγαινουν και στο χωμα μηπως τοτε παει στο χωμα? εχω δει πολλους με το xtx660 με τετοια.

ashton
07/06/2006, 11:40
Ωραίο μηχανάκι το mt-03, αλλά το βασικό του ελάττωμα για μένα είναι πως ουσιαστικά είναι μονοθέσιο

SeNNinhA
07/06/2006, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Projector
yamaha mt-03 h' kawasaki z750?

to kserw einai 2 diaforetika motoria.
apla mpike sto paixnidi k to Z apo xthes mias k to poulaei enas filos se poli kali timi k einai k ena mixanaki pou to karagoustarw!

ti na kanw?? :(

ypopsin oti den eimai k o pio empeiros odhgos

Μα είναι ποτέ δυνατόν να αναρωτιέσαι κάτι τέτοιο? Δεν έχω Ζ αλλά το ΜΤ-03 είναι απλά ένα fun bike για την πόλη και πολύ καλό για στροφούλες κλειστές αλλά φοράει το μοτέρ του XT και με τα 40κάτι άλογά του δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ολοκληρωμένη μοτό. Αντίθετα το Ζ750 είναι κλάσεις ανώτερό του συνολικά. Άλλωστε θεωρείται το τοπ της κατηγορίας του. Τωρα πια ισως το κοντράρει το GSR που καλό θα ήταν να το δεις κι αυτό. Ααα.. έχουν βγεί και ζελατινούλες μαύρες μικρές αλλά κάνουν αρκετή δουλειά για το ταξίδι.


Ζ750 ΔΑΓΚΩΤΟ

SeNNinhA
07/06/2006, 12:03
oupss..

tolkmt-03
07/06/2006, 21:48
Μέσα στο δίμηνο ευελπιστώ να αποκτήσω ένα mt03.
Υπάρχει κανένας owner από Θεσσαλονίκη?

focustud
11/06/2006, 19:12
molis teloiosa 2000 km strosimo... einai poli kalo !fa to eyxaristifis sthn poli kai san street .. to ximona malon fa ipoferoume alla gia tis orees mas aresh na poname ..!
;)

xtx660
12/06/2006, 17:54
Το ειδα και εγω σε υποκ/μα της Yamaha Καβαλας πολυ ωραιο αλλα πρεπει να κανω και test ride δυστυχως στην Αθηνα εδω δεν εχουν τωρα δεν ξερω αν πρεπει να αφησω το xtr 660 μου γι αυτο
παντως ειναι πολυ ομορφο ειδικα το λευκο.

dimz
14/06/2006, 20:52
Γεια σε ολους. Ισωσ (κατα τη γνωμη μου) απο της πιο "αλητικες" οπτικα (με την καλη ενοια) μοτο. Ειμαι τελειωσ νεος με το χωρο
και επειδη αγανακτησα με τα κ@λ@αυτοκινητα πηγα να βγαλω διπλωμα μοτο. Σαν νεος λοιπον θελω να σασ ρωτησω κατα ποσο ειναι ΟΚ για ενα αρχαριο οδηγο ? και κατα ποσο ειναι ευκολη στην πολη μεσα?
Το μονο που με χαλασε στο μτ-03 ειναι η χρηστικοτητα του σε δικαβαλο σαββατοκυριακο με τσιμπραγκαλα. Ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο V-Strom 650 με ΑΒΣ.
Ξερω οτι ειναι 2 τελειως διαφορετικες μοτοσυκλετες αλλα μιας και η Χαλκιδικη ειναι διπλα (Θεσσαλονικιος) εχω να σκεφτω και αφτο το θεμα.

gian_nykt
16/06/2006, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Πριν το Ζ οδηγούσα ένα 125 με 10 άλογα τροχό.

Λίγη σύνεση θέλει στην αρχή και μετά θα είσαι οκ.

Καλορίζικο με ότι κι αν αποφασίσεις να πάρεις.:beer:

Κλασσική περίπτωση...όλοι οι παπόβιοι πέρνουν ενα Ζ750!!! και φυσικά οι περισσότεροι τρώνε τα μούτρα τους!! Ελπίζω να μην κουβαλάς τα ίδια μυαλά. Εδώ στο Ηράκλειο τουλάχιστον με το που έσκασε μύτη το Ζ γέμισε ο κόσμος απο πρώϊν παπόβιους οι οποίοι νόμοζαν ότι καβαλούσαν ένα μεγάλο παπί....αλλά αρκετές περιπτώσεις κατέληξαν σε δέντρα και κολώνες.Οπότε προσοχή!!!

Όσον αφορα το ΜΤ-03......έχει την πλάκα του αλλά αμα το δείς έχει 3 μηχανάκια σε ένα.
1.Είναι μοτέρ ζάντες κόλος απο ΧΤ-Χ
2.φανάρι απο Fazer
3.και ψαλίδη άλλο πράμα!! με οριζόντια και στο πλάϊ ανάρτιση!!!

3 σε 1

Αν πάντως θέλεις να διαφέρεις......θα το πετύχεις.
Καλή αγορά σε ότι και να επιλέξεις!

adam_tsouk
16/06/2006, 18:05
οπως ειπαν...

η τιμη του σε σχεση με την αποδοση του ειναι πολυ μεγαλη!

πιστευω οτι θα το βαρεθεις γρηγορα.

απο κει κ περα.... κολοκυθοπιτα! εσυ θα το εχεις να το χαιρεσαι. :winka:

tolkmt-03
16/06/2006, 22:01
Και μένα αυτό μου έλεγε ένα φιλαράκι σήμερα,ότι ίσως το βαρεθώ νωρίς λόγω χαμηλής απόδοσης.

Αυτός έχει ένα er6-n και προσπαθεί να με πείσει να προτιμήσω αυτό παρά το mt-03.

Προσωπικά το mt-03 μου αρέσει πολύ περισσότερο και σύμφωνα με όσα περιοδικά το δοκίμασαν, λένε ότι έχει αρκετά καλές επιδόσεις.

tolkmt-03
20/06/2006, 14:44
Πείτε ρε guys τίποτα για το mt.
Να το προτιμήσουμε ή όχι?

Επίσης ξέρετε αν υπάρχει δυνατότητα για test ride στην Θεσσαλονίκη?

byron
20/06/2006, 15:12
Αν έχεις εμπειρία από μοτοσυκλέττα, καλύτερη επιλογή είναι το ER-6n.

Και τα δύο γυμνά, fun bikes, κοντά στα λεφτά τους, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι το kawa είναι πιό ολοκληρωμένη ώς μοτοσυκλέττα.....

Αν είσαι αρχάριος ως οδηγός ίσως το ΜΤ σε βολέψει καλύτερα...

:wave2:

mats8282
20/06/2006, 15:38
Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι test ride σε οτι σε ενδιαφερει και να βγαλεις μονος σου τα συμπερασματα.Εγω αγορασα το GSR την περασμενη Πεμπτη και ειχα τις αμφιβολιες μου κατα ποσο θα το κουμανταρω(ειχα TTR600 sm) μεχρι που εκανα το test ride.Τριτη το δοκιμασα Τεταρτη το εκλεισα :rolleyes: .

tolkmt-03
22/06/2006, 15:34
Ξέρει κανείς σας αν υπάρχει κανένα αγγλικό forum για το mt-03?

Έχω βρει ένα γερμανικό αλλά δεν καταλαβαίνω τίποτα.

:confused: :confused: :confused:

focustud
25/06/2006, 10:35
des edo custum mt 03 exoun plaka kai einai kai fun ...kaneis gia powercomander h kati analogo gia mt03 ?



http://www.diseno-art.com/encyclopedia/vehicles/road/bikes/Yamaha_MT-03_spider_smart_city.html

focustud
25/06/2006, 10:46
:rotflmao:

nomizo ap oti piano oti ayto einai to hlectriko diagramma tis mt03 !


53055

focustud
25/06/2006, 11:00
kai protashs gia custom ....


53056

focustud
25/06/2006, 11:01
more photo !


53059

tolkmt-03
25/06/2006, 13:07
Αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το πρωτότυπο του 2004.

Anyway,φίλε focustud μπορείς, αν θέλεις, να γράψεις 2-3 κουβέντες για τις "πρακτικές" επιδόσεις του mt?Στέκεται καλά στον δρόμο σε σχέση με άλλες μοτο,κάνεις εύκολα ταξιδάκι?

oulas
25/06/2006, 16:08
fun bikes

Ti oros einai autos re paidia pou xi xeftrosi teleuta?

Dilai ine mia moto tralalla tralalo?

jbear
25/06/2006, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από tolkmt-03
Αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι το πρωτότυπο του 2004.

Anyway,φίλε focustud μπορείς, αν θέλεις, να γράψεις 2-3 κουβέντες για τις "πρακτικές" επιδόσεις του mt?Στέκεται καλά στον δρόμο σε σχέση με άλλες μοτο,κάνεις εύκολα ταξιδάκι?

Σωστος!!! Το πρωτοτυπο ειναι. Κοψαν πολλα πραγματα λογω κοστους... Δηλαδη ποσο θα ειχε? 9.000???? :confused:

Draculas-GR
14/07/2006, 23:06
Εγω πήρα το ER-6n, είναι απο τα φτηνότερα στην κατηγορία του, πανεύκολο, άνετο (καί για τον συνεπιβάτη..), δυνατό (72 άλογα).
Α! και πάς και ταξιδάκια χωρίς να σκέφτεσαι πως θα χωρέσεις επάνω του και εσύ και τα πράγματα σου..


55320

focustud
15/07/2006, 06:32
oraio kaloriziko kalo dromo ...alla den allazo me to mt mou fema goustou eytixos san tis ginekes den mas aresh mono ena styl ... alios !@#$%^&*

skynet
15/07/2006, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από focustud
oraio kaloriziko kalo dromo ...alla den allazo me to mt mou fema goustou eytixos san tis ginekes den mas aresh mono ena styl ... alios !@#$%^&*

φίλε focustud μήπως μπορεις να μου δωσεις και αλλες λεπτομερειες για το μτ μιας και ψήνομαι για τα καλά γι αυτη τη μηχανη
δηλ μεσα στην πολη με την καρατιμόνα πως ειναι μηπως κουρευει καθρεπτες? ο κινητηρας ειναι αρκετος (οχι για πιστα εννοειται)??
οδική συμπεριφορα στα πολλα??

γενικότερα η γνωμη σου με τα χιλιομετρα που εχεις ως τωρα θα με βοηθήσει πολυ

σ'ευχαριστω
καλες βολτες

tolkmt-03
15/07/2006, 14:40
Εγώ πάντως φίλε skynet για το μόνο για το οποίο αμφιβάλλω για το mt είναι το χρώμα του!


Μάυρο ή άσπρο ρε παιδιά?

skynet
15/07/2006, 21:55
σωστοοος!!!!

κι εγω οσο το βλεπω οι αμφιβολίες μου περιοριζονται μονο στο χρωμα (για μαυρο με βλεπω δηλαδη αλλα τσπαντων).....

xtx660
25/08/2006, 21:28
Παιδες ξερει κανεις ποσα χιλιομετρα βγαζει η ρεζερβα μολις αναψει το λαμπακι? Σημερα που μου αναψε ειχα κανει 174 χιλ. (το στρωνω ακομα και το παω μεχρι 4000 στροφες) και με το λαμπακι αναμενο εκανα αλλα 10 χιλ. μεχρι να βρω βενζιναδικο αλλα θελω να ξερω σε περιπτωση που δεν υπαρχει κοντα πρατηριο.Thanks

ronin1
25/08/2006, 22:07
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=24789

akoma paizei...