PDA

View Full Version : Με πέρασαν για τασάκι



BELZEBOYLIS
12/01/2006, 11:15
Την Τρίτη το βράδυ έφυγα για το Αιτωλικό .Αν εξαιρέσουμε το κρύο η διαδρομή ήταν ωραία , χωρίς κίνηση ...τα γνωστά ! Όλα καλά λοιπόν ,μέχρι που ένας νταλικέρης αποφάσισε να ξεφορτωθεί το τσιγάρο του την ώρα που προσπαθούσα να τον προσπεράσω..... έσκασε λοιπόν στο φέρινγκ και σκορπίστηκαν , με εντυπωσιακό τρόπο, στάχτες και καύτρα στο κράνος και τα ρούχα μου ....(κοκκίνισαν όλα ,σαν εφέ εξαιρετικό σαν εμπειρία σκατά ) . Ευτυχώς που είχα σφραγίσει την ζελατίνα και απλώς τρόμαξα....
Μετά αποφάσισα να τον βρίσω να του κάνω καμία χειρονομία, να κάνω μια αναφορά στην σεξουαλική ζωή της μανούλας του , αλλά η διαφορά όγκου και κιλών με απέτρεψε και απλά τον προσπέρασα ξανά υψώνοντας μονάχα ένα δάκτυλο ....
Δεν σκοτώνει μόνο το κάπνισμα αλλά και το τσιγάρο......

MIKE_16V
12/01/2006, 11:22
Παλι καλα να λες που δεν σου αδειασε ολο το τασακι:evil:

Αλλα τι λεω αφου τα πεταει εξω αδειο θα ειναι το τασακι του....


Αστα....

makis206
12/01/2006, 11:30
Άστα να πάνε στο διάολο.

Προσωπικά τα παίρνω άσχημα στο κρανίο όταν βλέπω οδηγό να μήν σέβεται τους υπόλοιπους, λές και τό'κανε επίτηδες ο αχταρμάς μου μοιάζει σαν εικόνα στη φαντασία μου.

Άϊντε με τον πίθηκα, και η ανατροφή μου δεν μου επιτρέπει να δημοσιοποιώ τις βρισιές που θα τού'ριχνα στη θέση σου.:lol:

Όπως προείπα κι εγώ κι ο ΜΙΚΕ, άστα...

sniper
12/01/2006, 11:32
καλά έκανες και δεν τσακώθηκες αλλά μπορείς όμως να κάνεις αυτό που έκανα εγώ ένα πρωί σε έναν κατ' άλλα πολύ ευγενή κύριο....

Μου ρίχνει το τσιγάρο πάνω μου (δεν είχε την πρόθεση φυσικά αλλά εφόσον το πέταξε από το παράθυρο του κουτιού όπου θέλει πάει αυτό), σταματάω, το παίρνω μαζί μου, τον προλαβαίνω και μόλις φτάνω δίπλα στο ανοιχτό του παράθυρο (στο φανάρι - ΟΧΙ ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ), ανοίγω την ζελατίνα και πολύ ΕΥΓΕΝΙΚΑ του λέω :
"Συγνώμη αλλά μάλλον αυτό σας έπεσε" και του το ρίχνω μέσα στο κουτί.......

Το παραπάνω καλό θα ήταν να μην γίνεται εν κινήσει για τους ευνόητους λόγους. :D

BELZEBOYLIS
12/01/2006, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
καλά έκανες και δεν τσακώθηκες αλλά μπορείς όμως να κάνεις αυτό που έκανα εγώ ένα πρωί σε έναν κατ' άλλα πολύ ευγενή κύριο....

Μου ρίχνει το τσιγάρο πάνω μου (δεν είχε την πρόθεση φυσικά αλλά εφόσον το πέταξε από το παράθυρο του κουτιού όπου θέλει πάει αυτό), σταματάω, το παίρνω μαζί μου, τον προλαβαίνω και μόλις φτάνω δίπλα στο ανοιχτό του παράθυρο (στο φανάρι - ΟΧΙ ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ), ανοίγω την ζελατίνα και πολύ ΕΥΓΕΝΙΚΑ του λέω :
"Συγνώμη αλλά μάλλον αυτό σας έπεσε" και του το ρίχνω μέσα στο κουτί.......

Το παραπάνω καλό θα ήταν να μην γίνεται εν κινήσει για τους ευνόητους λόγους. :D

Είναι και αυτό μια ενέργεια…. δεν λέω ….μπορεί και να του έπεσε ….:D :D
Αλλά την νταλίκα δεν την φτάνω ( στο ύψος , μην βγάλετε την χολή σας για το μηχανάκι :D :D )

Πρέπει να βρούμε άλλη λύση….πιο δραστική :a39: :a39: :a39:

makis206
12/01/2006, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Πρέπει να βρούμε άλλη λύση….πιο δραστική :a39: :a39: :a39:

ΣΩΣΤΑ!

:lol: :lol: :lol:


33433

devil's animal
12/01/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
ΣΩΣΤΑ!

:lol: :lol: :lol:


γ@ματο αυτο!!!

δεν το'χα σκεφτει!!!:evil: :evil:
:smokin:

sotpag
12/01/2006, 12:36
ρε δειτε την θετικη πλευρα,
Κωστα εχεις ξαναδει τσιγαρο να σκαει σε ζελατινα;; ΟΧΙ
ειδες που ειχες μια νεα εμπειρία!!!! ενα ενδιαφερον στο ταξιδι σου, που σε εβγαλε απο τη μονοτονια της διαδρομης:rotflmao: :rotflmao:

BELZEBOYLIS
12/01/2006, 12:43
......Δεν το είχα σκεφτεί ετσι......:D :D






αλλά .......Προτιμώ την μετατροπή του makis206 .....:a39: :a39:

DrIoannis
12/01/2006, 14:02
Εγώ όντως έχω φάει ολόκληρο τασάκι εκτός τα τσιγάρα που τρώγω σχετικά συχνά.Την πρώτη φορά τον πρόλαβα σταματημένο στο φανάρι και του έδωσα να καταλάβει με ωραίο τρόπο ότι δεν είμαι τασάκι ούτε εγώ αλλά ούτε και ο δημόσιος δρόμος.Ο κατασκευαστής του αμαξιού του και με τη σειρά του και ο ίδιος έχει πληρώσει ένα σεβαστό ποσό σε έρευνα και υλικά για να διαθέτει την πολυτέλεια του σταχτοδοχείου.Την ίδια πολυτέλεια δεν την έχει ο μοτοσυκλετηστης από τον οποίο επίσης έχω φάει τσιγάρο στο κράνος.Αυτό δεν σημαίνει ότι θα πρέπει όμως να το πετάει όπου βρει.Ας μάθουμε επιτέλους τρόπους εδώ στο Ελλαδιστάν(πιθανόν να προσβάλω και όλα τα κράτη σε -ισταν) κάτι το οποίο έχω ακούσει ποοοοοολλλλλεεεεςςςςς φορές από τουρίστες όπως πχ βρώμικα,εβριζε,έσπρωχνε να μπει μπροστα κλπ)

zolotas
12/01/2006, 20:51
δες κι εδω τι γινεται............http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=15677

zoropatra
15/01/2006, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Την Τρίτη το βράδυ έφυγα για το Αιτωλικό .Αν εξαιρέσουμε το κρύο η διαδρομή ήταν ωραία , χωρίς κίνηση ...τα γνωστά ! Όλα καλά λοιπόν ,μέχρι που ένας νταλικέρης αποφάσισε να ξεφορτωθεί το τσιγάρο του την ώρα που προσπαθούσα να τον προσπεράσω..... έσκασε λοιπόν στο φέρινγκ και σκορπίστηκαν , με εντυπωσιακό τρόπο, στάχτες και καύτρα στο κράνος και τα ρούχα μου ....(κοκκίνισαν όλα ,σαν εφέ εξαιρετικό σαν εμπειρία σκατά ) . Ευτυχώς που είχα σφραγίσει την ζελατίνα και απλώς τρόμαξα....
Μετά αποφάσισα να τον βρίσω να του κάνω καμία χειρονομία, να κάνω μια αναφορά στην σεξουαλική ζωή της μανούλας του , αλλά η διαφορά όγκου και κιλών με απέτρεψε και απλά τον προσπέρασα ξανά υψώνοντας μονάχα ένα δάκτυλο ....
Δεν σκοτώνει μόνο το κάπνισμα αλλά και το τσιγάρο......




ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ :a37: :a37: :a37: :a37: