PDA

View Full Version : πεταει το μηχανακι?



Spazz
22/03/2004, 08:19
λοιπον στην πεντελη φτιαχτηκε (μονο του φυτρωσε) ενα αλμα αρκετα καλο.το προβλημα μου ειναι.........βγαζω χωριστα και τα δυο ποδια ταυτοχρονα ομως δυσκολυομαι λιγο.καλυτερα να ειμαι σχεδον καθισμενος και για τα δυο μαζι ε?η οχι?πειτε αν ξερετε..........το αλμα ειναι πολυ καλο για οποιν ενδιαφερετε δεν θελει καν γκαζια στην απογειωση σε βγαζει μονο του ΤΕΛΕΙΑ.διπλο ειναι

Μικρή Λουλού
22/03/2004, 11:30
SPAZZ, ENA KAΛΟ ΤΙΡ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΗΔΑΣ ΣΤΟΥΣ ΜΑΡΣΠΙΕΔΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΡΕΙΑ (ΕΝΝΟΩ ΑΝΟΙΓΕΙΣ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ) .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΟΣΠΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΜΑ.(ΤΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΧΩ,ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΜΠΡΟΣ Η ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟ....):beer: :beer:

Spazz
22/03/2004, 11:46
ρε συ dirty δεν καταλαβα τι εννοεις.αυτα στην παρενθεση μια χαρα ειναι.οταν δοκιμαζα ορθιος στο μηχανακια το εχανα απο κατω μου.καταλαβες τι εννοω ε.δεν ειχα full ελεγχο.καθισμενος σχεδον μου φαινεται ηταν καλυτερα.



Υ.Γ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ julius ηδη επρεπε να εχεις πει την αποψη σου.το επομενο σ/κ παμε πεντελη?με πορωσε το αλματακι

Μικρή Λουλού
22/03/2004, 11:59
ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΔΕΝ "ΣΦΙΓΓΕΙΣ" ΤΟΥΣ ΜΑΡΣΠΙΕΔΕΣ??

Spazz
22/03/2004, 12:08
το αλμα σε βαζει απο μονο του τελεια.δεν σφιγγω τιποτα.μαλλον αργω να τα βγαλω.πρεπει να τα βγαλω στην απογειωση οταν ακομα πηγαινω πανω γιατι αν αργησω πεφτει το μηχανακι απο κατω και το ψαχνω........ σωστα?

Julius
22/03/2004, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
ρε συ dirty δεν καταλαβα τι εννοεις.αυτα στην παρενθεση μια χαρα ειναι.οταν δοκιμαζα ορθιος στο μηχανακια το εχανα απο κατω μου.καταλαβες τι εννοω ε.δεν ειχα full ελεγχο.καθισμενος σχεδον μου φαινεται ηταν καλυτερα.



Υ.Γ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ julius ηδη επρεπε να εχεις πει την αποψη σου.το επομενο σ/κ παμε πεντελη?με πορωσε το αλματακι

afou sou thn eipa sto pm re, tespa

A. Alma kathistos Den ginete. Orthios to elenxeis to motosako kalytera kai den "skas" kato san karpouzi. Orthios me ta xeria na travane to timoni kai ta podia na sroxnoun sta maspie (etsi oste na mhn prosgeiotheis kai me tis dyo alla prota me thn piso). Tora gia loipa kolpa..... xmmmmmm den ksero na so po.


apla to motosykletaki sou einai oti prepei gia almata kai den xriazete idieterh prospathia gia katethinsh (eidika ean to alma eina kaloftiagmeno).

Gia na katalaveis ti enoo pare to drz na kaneis alma...... ,meta apo to KTM, tha niotheis oti eisai kavala se psigio kai prospatheis na to kaneis na petaksei.


mesa alla savvato (kyriakh pame epano lamogio, oxi kopana opos exthes ok?)

Spazz
22/03/2004, 12:37
στοιχημα οτι αυτο το αλμα γινεται και καθιστος?δεν ειναι τραπεζι.αντι να τραβας και να σπρωχνεις με χερια ποδια δινεις γκαζια και ερχεται αμεσως.ενταξει για την κυριακη.σαββατο ελα πεντελη ομως ρε και μετα απο την πιστα παμε και λιγο ντουρο!αν και θα σου αρεσει αυτη η πιστα μαλλον.στην κατω σκανε και καρετσος κρητικος........ !χθες ηταν ο κρητικος.πηγα πεντελη ρε συ και σας εκλασα αλλα ηθελα να κανω πιστα. ρε δεν μου βγαινει απο μονο του το παραθυρο οτι εχει ερθει pm !!

Julius
22/03/2004, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
στοιχημα οτι αυτο το αλμα γινεται και καθιστος?δεν ειναι τραπεζι.αντι να τραβας και να σπρωχνεις με χερια ποδια δινεις γκαζια και ερχεται αμεσως.ενταξει για την κυριακη.σαββατο ελα πεντελη ομως ρε και μετα απο την πιστα παμε και λιγο ντουρο!αν και θα σου αρεσει αυτη η πιστα μαλλον.στην κατω σκανε και καρετσος κρητικος........ !χθες ηταν ο κρητικος.πηγα πεντελη ρε συ και σας εκλασα αλλα ηθελα να κανω πιστα. ρε δεν μου βγαινει απο μονο του το παραθυρο οτι εχει ερθει pm !!

re si Spazzouli, tha pame sthn pista me ton karetso kai ton kritiko na kanoume ti? na toys kratame ta mixanakia ston anefodiasmo? na toys ladonoume thn alysida? h nomizeis oti tha mpeis sthn pista otan kanei o allos proponish me to CRF? tha se perasei apo epano kai den tha to parei kai xampari.

ase pou mpenoune sthn pista gia 45-50 lepta kathe fora, ti na kanoume na kathisoume na toys koitame kai na perimenoume na kanoune time out gia na mpoume kai emeis?????

Spazz
22/03/2004, 12:50
σιγα στα τετοια μας μην περιμενουμε να τελειωσουν.ουτως η αλλως συνηθως κανουν στην κατω δεν ξερω γιατι την προτιμουν ενω η πανω που πανε οι περισσοτεροι ειναι πιο ωραια και εχει και τεσσερα αλματα.σιγα το πολυ πολυ οταν ακους απο πισω πυροβολητα να σε πλησιαζουν κανεις περα και εξαφανιζεται!