PDA

View Full Version : Καλημερα Και



XTMPAM
05/11/2003, 10:34
ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΣΤΡΑΒΑ !!!ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ Η ΝΤΙΖΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΣΤΟ ΚΤΜ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΛΑΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΝΤΙΖΑ ΟΠΟΤΕ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑΚΙΑ!!ΑΠΛΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!

Julius
05/11/2003, 12:06
klasiko provlima......

kai gia na mhn ta xoneis gia ntizes mama ante agorase merika syrmatosxhna me varelakia kai vidota stop etsi oste otan sou ksanaspasei apla na peraseis to neo syrmatosxoino mesa sto palio solinaki (poly mikro kostos agoras toy syrmatosxinou) kai na sfikseis meta apo kato to stop me ena katsavidaki.

exo alaksei ntizes egooooooooooooooooo

NLS
05/11/2003, 13:00
κιόλας;

καλά τι κάνεις με το συμπλέκτη; στέλνεις μορς;

ή απλά φταίει η μάρκα;

αχαχαχα

XTMPAM
05/11/2003, 13:04
ΡΕ NLS ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΑΤΑ ΛΕΩ ΓΩ!!ΑΝΤΕ ΝΤΕΕΕ!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΚΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΓΙΑ LC8!!ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΤΜ ΑΥΤΟ?ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ??

NLS
05/11/2003, 13:11
βεβαιώτατα

απλά εκεί ΕΛΠΙΖΩ

1) ότι πια ΙΣΩΣ έμαθαν να φτιάχνουν μηχανάκια που να δουλεύουν για ικανό χρόνο

2) ότι ΙΣΩΣ πράγματι βασίστηκαν στην εμπειρία P-D και όχι απλά την χρησιμοποίησαν για διαφήμιση (όπως έγινε της μοδώς τα άλλα ΚΤΜ αλλά και το δικό μου εξάλλου)

3) επειδή είναι πανάκριβο πιστεύω να μην τους παίρνει τόσο να ξεφτυλιστούν (συν να τους κυνηγάνε - γιατί και εγώ δεν κυνήγησα την Honda επειδή το ΑΧ μου έκανε νερά, αλλά πίστεψε με θα τους έσκιζα αν έκανε νερά η μπλιαχ goldwind μου - αν είχα αυτό το έκτρωμα ποτέ)

4) και πάλι μην τρελένεσαι... δεν πάω για version 1... version 1.1 (βλέπε μοντέλα 2004) ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ πάω... σιγά μην τους εμπιστευτώ από τώρα και ΠΑΝΩ ΜΟΥ μάθουν πόσο καλά παίζει και για πόσο παίζει ο "νέος V2 τους"

---

σοβαρά πάντως, μια spare ντίζα καλό είναι να έχουμε όλοι επάνω μας

XTMPAM
05/11/2003, 13:18
O V2 ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Η ΚΤΜ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ!ΔΕΣ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ!!ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟ RC8!!AYTO NA TO ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟΣ!!
ΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΤΜ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΙΝ BMW KAI ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΠΕ?ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΟΔΗΓΗΣΑ ΚΤΜ ΜΟΝΟ ΚΤΜ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ!ΤΟ ΔΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ DUKE TO 950!!!EIΠΕΣ ΚΑΤΙ?

swtos
05/11/2003, 13:19
βάλε τον υδραυλικό τώρα που έλυσαν τα προβλήματά του να
έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο και το χέρι ξεκούραστο να μουτζώνεις όλο χαρά τον Νου Λου Σου και τις άλλες κότες στην παρέα του ..... #@$%^#@^

Αν πάρει ο νουλουσού ΚΤΜ το πουλάω την άλλη μέρα..... μη γίνουμε κι όλοι ίδιοι .......

Καλά Κρασά σ' όσους πονάν

XTMPAM
05/11/2003, 13:22
ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ??

swtos
05/11/2003, 13:24
θα κάνεις απόσβεση σε 12 μήνες περίπου , αφού το δικό μου έκοβε
μιά ντίζα κάθε 15 μέρες.


ΥΓ. Δώσε πολλά φιλιά στον bbko

XTMPAM
05/11/2003, 13:33
ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΤΑ 16000ΧΛΜ ΑΛΛΑ Ο ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ ΚΩΛΟΛΕΕΙ!!
ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΩΣΩ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!

NLS
05/11/2003, 13:35
ναι να το πουλήσεις

άκου κάθε 15 μέρες :)

τα τεστ τα έχω δει και τα έχω χαρεί don't worry