PDA

View Full Version : ΑΝΑΣΥΡΟΜΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΙΣΘΜΙΑ



madtank
14/01/2006, 15:25
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΣΥΜΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΘΗΝΑΣ.

ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΙΣΘΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΥΡΟΜΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/06 ΕΠΕΣΑ - ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ Η ΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΤΩΣΗ ΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΒΑΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟ/ΚΛΕΤΑ - ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ.

Ο ΛΟΓΟΣ : ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ "ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ" ΤΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ 'Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΑΠΟΤΡΕΠΕΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΛΕΥΣΗ ΔΙΚΥΚΛΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΟΣΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΓΜΕΝΗ. ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ "ΓΥΑΛΗ". ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΠΑΤΗΣΗ Ο ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΗΡΘΕ ΑΚΑΡΙΑΙΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΗΡΘΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΜΟΤΟ/ΚΛΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ.

ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΡΑΓΕ ΜΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ

el_hymador
14/01/2006, 18:04
εχεις δικιο , εχω περασει παρα πολλες φορες απο αυτην την γεφυρα....η αληθεια ειναι οτι αν περιμενες να στεγνωσει θα περναγε κανα μισαωρο και αν....προσοχη θελει , οταν οδηγας πανω σε βρεγμενα σανιδια ειναι αυτονοητο πιστευω...


Το κλου σε αυτην την γεφυρα , ειναι κατι τυποι που πριν ακομα αναδυθει 100% πηδανε επανω της για να πιασουν κατι κεφαλοπουλα τερατα που εγκλωβιζονται πανω της....μιλαμε πολυ γελιο!!!:lol:

wild_cat/anima
15/01/2006, 12:17
μια φορά έχω περάσει και θα ναι η τελευταία .....
σαν γυαλί όπως ακριβώς το είπες

madtank
16/01/2006, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
εχεις δικιο , εχω περασει παρα πολλες φορες απο αυτην την γεφυρα....η αληθεια ειναι οτι αν περιμενες να στεγνωσει θα περναγε κανα μισαωρο και αν....προσοχη θελει , οταν οδηγας πανω σε βρεγμενα σανιδια ειναι αυτονοητο πιστευω...


Το κλου σε αυτην την γεφυρα , ειναι κατι τυποι που πριν ακομα αναδυθει 100% πηδανε επανω της για να πιασουν κατι κεφαλοπουλα τερατα που εγκλωβιζονται πανω της....μιλαμε πολυ γελιο!!!:lol:

ΠΟΣΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ..... ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ Η ΜΟΤΟ ΕΦΥΓΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΟΡΘΙΟΣ...
ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΡΙΜΑΔΟΠΙΝΑΚΙΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ :eyepop: :nono:

zzr2005
17/01/2006, 18:37
φίλε από ότι θυμάμαι έχει μια πινακίδα που λέει για δίτροχα νομίζω...την είχα δει πριν δύο χρόνια κ επειδή ήμουν με αυτοκίνητο μου έκανε έκπληξη μέχρι να δω την γέφυρα να αναδύεται κ να καταλάβω γιατί υπήρχε...την έβγαλαν τώρα????

madtank
18/01/2006, 07:53
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ZZR2005. ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΕΧΩ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΟ ΣΟΦΙΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΑΝ ΥΠΗΡΧΕ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ.........

SF
18/01/2006, 14:22
Παιδία, είτε έχει είτε δεν έχει πινακίδα, η γέφυρα είναι σχεδόν πάντα βρεγμένη ούτως ή άλλως. Δεν υπάρχει λύση παρά ...προσοχή!

Εμένα ακριβώς το ίδιο (να μου φύγει η μηχανή από τα πόδια ενώ είμαι σταματημένος στο φανάρι - άσφαλτος τζάμι κανονικό) μου έχει τύχει πριν χρόνια στην Κουμπάρη, στο Κολωνάκι!!

thander
18/01/2006, 14:42
τώρα συγνώμη αν παρεξηγηθώ φίλε madtank, αλλά μια και μένεις εκεί κοντά και περνάς συχνά, τι την θες την πινακίδα??

madtank
18/01/2006, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από thander
τώρα συγνώμη αν παρεξηγηθώ φίλε madtank, αλλά μια και μένεις εκεί κοντά και περνάς συχνά, τι την θες την πινακίδα??

ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ . ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΞΟΙΧΙΚΟ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ. ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ - ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.....ΚΑΠΟΥ ΚΟΛΑΣ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΟΔΗΓΕ ΠΡΟΣΕΧΕ

HELLSPIRIT
19/01/2006, 08:22
ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΠΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΨΑΡΙ ΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΦΥΡΑ ΠΑΝΩ;;;ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ; ΧΑΣΤΗΚΑΝΕ!ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΘΝΙΚΗ!ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΜΜΕΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΟΙ...ΤΙΣ ΤΑΒΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!ΙΣΩΣ ΑΠΟ '98 ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟ FX ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ!!!!!

madtank
19/01/2006, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από HELLSPIRIT
ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΠΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΨΑΡΙ ΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΦΥΡΑ ΠΑΝΩ;;;ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ; ΧΑΣΤΗΚΑΝΕ!ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΘΝΙΚΗ!ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΜΜΕΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΟΙ...ΤΙΣ ΤΑΒΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!ΙΣΩΣ ΑΠΟ '98 ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟ FX ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ!!!!!


ΠΟΙΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ HELLSPIRIT ΕΔΩ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ Η ΤΡΟΧΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ...