PDA

View Full Version : ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ!!!!!!



panos.fast
14/01/2006, 21:58
Ενω επλενα την μηχανη (dl650) ειδα να εχει σκουρια στον λαιμο και σε καποια σημεια και επανω στην κολληση που ενωνει τον σκελετο με τον λαιμο της μηχανης. βασικα πσιλοφρικαρα εχει δει κανεις αλλος τιποτα τετοιο στην μηχανη του????


Λετε να ειμαι μονο εγω ο τυχερουλης???
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :eyepop:

JETAS
14/01/2006, 23:40
vw40 to psekazis kai ise ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

makaronachis
15/01/2006, 00:12
Μπα το έχουν όλες.Αλήθεια το έχει και η δικιά μου και σε άλλα που τσέκαρα είναι το ίδιο.....Σιγά μην είναι λύση το wd40....

johnie
15/01/2006, 16:35
Εγω δεν ειδα τιποτα. Την εχω 2 χρονια και δεν εχει σε εκεινο το σημειο ιχνος σκουριας.
το βλεπω και δυσκολο ειδικα επανω στην κολληση γιατι ειναι αλουμινιο. τωρα για τον λαιμο τι να σου πω???

x-rider
16/01/2006, 10:23
καλως τους ΟΛΟΥΣ!!


δεν εχω δει κατι για να πω την αληθεια στην δικια μου.


ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟΙ να ειμαστε!
:wave2:

:sun: :beer: :sun:

costas81
16/01/2006, 14:02
φιλαρακι πριν καμια βδομαδα χαζευα το strom ενος φιλου που το εχει κανα μηνα!
οπος ειχα χαμηλωσει και κοιταζα μπροστα δισκοφρενα πηρουνια ψυγεια κοιταζω στο κατω σημειο του λαιμου τιγκα στο σκουρια!
Ψιλοφρικαρα!
Του το εδειξα και ξενερωσε το παλικαρι!
Δεν ξερω αν και συ στο ιδιο σημειο αναφερεσε παντος καντου ενα καλο καθαρισμα και δες αν θα ξαναβγαλει

panos.fast
16/01/2006, 14:51
παιδια θα παω sημερα να το δω κ θα sαs πω,για τιν σκουρια.παντοs ανα φιλαρακι ειχε το ιδιο προβλημα κ του το αλλαξαν απο αντιπροsωπια

Bil
16/01/2006, 15:07
Αν και στο δικό μου δεν έχω δεί τίποτα (σχεδόν 2 χρόνια τώρα) δύο πράγματα μπορώ να σου πώ με σιγουριά...
1) Την ποιότητα που έχουν τα Χόντα δεν την έχει (έστω και οριακά αλλά υπάρχει διαφορά παρ'όλο που είναι made in Japan)

2) Υπάρχουν Strom που βγάζουν τέτοια κουσούρια. Αν πάς στην σελίδα www.vstrommers.it που είναι το ιταλικό υπερsite για V-Strom (και ξέρεις ιταλικά
:D ) θα δείς και φωτό και παράπονα για σκουριά. Λίγα μεν ,εκεί δε... Η λύση του WD40 σώζει κάπως τα πράγματα.
Παρεπιμπτόντως ελπίζω να μην μένεις δίπλα σε θάλασσα και να παρκάρεις 10 μέτρα από την ακτή...:D

Grammarios
22/01/2006, 22:45
ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΚΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ιNTERFLON FIN SUPER.