PDA

View Full Version : Τι γινεται με το 660???



ΓκαζοφωνιΞ
15/01/2006, 11:51
Γιατι ρε παιδια ενω το πλασαρουν για <<αγωνιστικη>>κατασκευη εχει μονο 21kw??? Μηπως επειδη περνει κιτ? Γιατι τα αδερφακια του βρισκονται στα 40kw...

drade
15/01/2006, 22:13
ehei kati bourdo periorismous pou vgainoun se liga lepta kai eleutherwnetai h kanoniki ishus tis motosikletas (50 aloga peripou) opote min anusiheis...

DUKASII
16/01/2006, 09:20
ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ??

ΤΟ 660 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ..

ΤΟ 625 ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ SXC!!

TO 660 EXEI 53-54 AΛΟΓΑ ΣΤΗ ΠΙΣΩ ΡΟΔΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ''ΜΑΜΑ''!!:wave2:

thander
16/01/2006, 11:27
Από το εργοστάσιο οι περιορισμοί ισχύος αφορούν τον φλογοκρύπτη στο τελικό, αλλά κυρίως έναν αποστάτη 3cm(!) που απλά δεν αφήνει το slide να ανεβεί τέρμα επάνω. Με το που το βγάζεις δηλαδή από το κουτί, η γκαζιέρα έχει περί τις 20 μοίρες διαδρομή!Επικίνδυνο...

ΓκαζοφωνιΞ
16/01/2006, 13:12
Αυτο τωρα ειναι σιγουρο????
Γιατι τα 21kw και μενα μου φαινονταν λιγα(fmx:D )...
Γιατι ενδιαφερεται ενας φιλος...Και απο εγγυηση????
Δουκα ειναι σιγουρο για τα 50+hp????

DUKASII
16/01/2006, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
Αυτο τωρα ειναι σιγουρο????
Γιατι τα 21kw και μενα μου φαινονταν λιγα(fmx:D )...
Γιατι ενδιαφερεται ενας φιλος...Και απο εγγυηση????
Δουκα ειναι σιγουρο για τα 50+hp????

ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ ΦΙΛΕ..ΜΗ ΤΗ ΨΑΧΝΕΙΣ.

ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΤ ΜΕ ΚΤΜ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΗ ΛΕΞΗ FMX..ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ.:p

idi
16/01/2006, 13:41
FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX FMX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓκαζοφωνιΞ
16/01/2006, 19:18
ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΤ ΜΕ ΚΤΜ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΗ ΛΕΞΗ FMX..ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΓΕΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ.:p [/B][/QUOTE]


+1000....
Eχεις δικιο...Δεν συγκρινουμε μηχανες με παπαριες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αλλα με εγγυηση τι γινεται?

FestoNero
16/01/2006, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ??

ΤΟ 660 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ..

ΤΟ 625 ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ SΜC!!

TO 660 EXEI 53-54 AΛΟΓΑ ΣΤΗ ΠΙΣΩ ΡΟΔΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ''ΜΑΜΑ''!!:wave2: :D :D :D

DUKASII
17/01/2006, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
:D :D :D


ειπα SXC ΠΑΣΤΟΡΑ..ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ..ΠΩΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ!!!!

πουτ δε κοτσ νταουν σλοουλη λοιπον και μη με αμφισβητεις!!:dizzy:

drade
18/01/2006, 08:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ειπα SXC ΠΑΣΤΟΡΑ..ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ..ΠΩΣ ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ!!!!

πουτ δε κοτσ νταουν σλοουλη λοιπον και μη με αμφισβητεις!!:dizzy:

stin agglia, somfwna me to WHATBIKE 2005, kai to 660 ehei ton periorismo. koitaxa ton aggliko katalogo mou prin grapsw ta parapanw. opws kai na ehei to 660 den ehei eleipsi ishuos an kai gia na pw tin alitheia to FMX.... opa plaka kanw Duka, min anhwnesai

DUKASII
18/01/2006, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από drade
stin agglia, somfwna me to WHATBIKE 2005, kai to 660 ehei ton periorismo. koitaxa ton aggliko katalogo mou prin grapsw ta parapanw. opws kai na ehei to 660 den ehei eleipsi ishuos an kai gia na pw tin alitheia to FMX.... opa plaka kanw Duka, min anhwnesai

ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΟΛΟΙ...!!!
ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΝΕ ΕΚΕΙ...ΕΚΕΙ ΚΛΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣ..


ΤΕΣΠΑ

ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΝΑ 660..
ΚΑΙ ΞΗΛΩΝΕΙ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ...ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΚΑΖΙΑ.
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ 21 KW.......
:dizzy:

thander
18/01/2006, 11:19
και εγώ έχω ένα από δαύτα, μια χαρά πάει...;)

ierax
19/01/2006, 00:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΟΛΟΙ...!!!
ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΛΕΝΕ ΕΚΕΙ...ΕΚΕΙ ΚΛΑΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣ..
....
:dizzy:

Μεγαλε , στην Αγγλια ειναι ετη φωτος μπροστα στα μοτοσυκλετιστικα...... οποτε δεν ειναι αυτα επιχειρηματα.....
αμα θες να βλεπεις ατομα να κλανουν καποτες ανοιξε ελληνικη tv ,,πιο πολλους εχει......
ερωτηση πιο παει πιο γρηγορα ....Το FMX με τα λιγα αλογακια να προχωραει η το ΚΤΜ με το σπασμενο LC4,,,?
:) asteiakia.....

DUKASII
19/01/2006, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ierax
Μεγαλε , στην Αγγλια ειναι ετη φωτος μπροστα στα μοτοσυκλετιστικα...... οποτε δεν ειναι αυτα επιχειρηματα.....
αμα θες να βλεπεις ατομα να κλανουν καποτες ανοιξε ελληνικη tv ,,πιο πολλους εχει......
ερωτηση πιο παει πιο γρηγορα ....Το FMX με τα λιγα αλογακια να προχωραει η το ΚΤΜ με το σπασμενο LC4,,,?
:) asteiakia.....

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΙΚΡΕ..


το 660 γαμει και δερνει και εχει οσα αλογα ειπα.
αυτα για την αγγλια και τους πουστηδες αν τα πηρες σοβαρα...

η πουστης εισαι η αγγλος ε??:rotflmao: :rotflmao: :lol: :bawl:

τα fmx δε με νοιαζει αν πανε η δε πανε μη αρκει να κανουν στην ακρη..να περναμε εμεις με τα υπολοιπα μηχανακια.

ierax
19/01/2006, 12:51
Μπα παγιδευμενος στην αγγλια ειμαι...αμα δεις κτμ εδω μετα απο κανα 2 μηνες μεσα στα αλατια που ριχνουν για τη παγωνια στους δρομους θα το λυπηθεις......Μονο τα χονδα την βγαζουν καθαρη......
κια με τετοιους δρομους που εχουνε εδω τι να το κανεις το μονοκυλινδρο πλην Λονδινου......
Δειτε εδω να σας ανοιξει η ορεξη παντως

κτμ (http://www.bracken.co.uk/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=2)