PDA

View Full Version : Προς SSMPINI!



bikersonly
22/03/2004, 13:05
Σε παρακολουθώ μια ώρα ρε μαλακομπούκωμα κοιτάς κοιτάς όλο κοιτάς τα ποστ αλλά δεν γράφεις!!! :wacko:

Τι κοιτάς ρε τσαγιομαζεύτρα? :dizzy: Γουστάρεις τίποτα? :look:

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΒΟΣΚΗΣ???? ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ Γ@ΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΟΣΤ???Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΡΟΥΛΗ ?? ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΩ!

Άντε ΓΑΜΩ ΤΑ R1 ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ROSSI ΣΑΣ!!! :evil:

ANTE ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΤΑ ΣΥΡΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΤΣΑΓΙΩΣΩ!!! ΑΝΤΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΒΟΚΤΑΣ!!! :uplate:

OΛΟ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ Π.ΡΑΛΛΗ, ΚΑΜΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ???? ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΑΠΕΙΝΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΟΥ ΡΕ ΤΣΟΦΛΙ ΣΤΗΝ Β.ΕΥΒΟΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΙΛΟΤΟΣ!!!

ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΝΕΙΣ QUOTE ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΗΝ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ! :bigcry: ΑΝΤΕ ΘΟΥΒΟΥ! :yuck:

ΟΞΩΩΩΩΩ :beer:

bikersonly
22/03/2004, 13:12
ΤΩΡΑ ΜΑΡΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ?????? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΥΠΗΘΩ???? ΕΛΑ ΜΕΣΑ ΡΕ ΜΟΛΥΣΜΕΝΗ ΤΣΟΥΧΤΡΑ!!!! GET IN THE RING ΣΚΑΤΟΦΑΤΣΑ!!! :evil: :eyepop: :ZZZ:

ΚΟΤΑ ΚΟΚΟΚΟ ΚΟΚΟΚΟ :wacko: :smokin:

Y.Γ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΡΟΥΧΛΑ ΤΟΝ PSYCHOZAN ΝΑ ΤΟΥ ΣΚΙΣΩ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΓΑΜΩ ΤΑ DUCATI TOY!!! :alien:

SSMPRINIS
22/03/2004, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Σε παρακολουθώ μια ώρα ρε μαλακομπούκωμα κοιτάς κοιτάς όλο κοιτάς τα ποστ αλλά δεν γράφεις!!! :wacko:

Τι κοιτάς ρε τσαγιομαζεύτρα? :dizzy: Γουστάρεις τίποτα? :look:

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΒΟΣΚΗΣ???? ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ Γ@ΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΟΣΤ???Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΡΟΥΛΗ ?? ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΩ!

Άντε ΓΑΜΩ ΤΑ R1 ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ROSSI ΣΑΣ!!! :evil:

ANTE ΓΙΑΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΤΑ ΣΥΡΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΕ ΤΣΑΓΙΩΣΩ!!! ΑΝΤΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΒΟΚΤΑΣ!!! :uplate:

OΛΟ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ Π.ΡΑΛΛΗ, ΚΑΜΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ???? ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΑΠΕΙΝΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΟΥ ΡΕ ΤΣΟΦΛΙ ΣΤΗΝ Β.ΕΥΒΟΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΙΛΟΤΟΣ!!!

ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΝΕΙΣ QUOTE ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΜΗΝ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ! :bigcry: ΑΝΤΕ ΘΟΥΒΟΥ! :yuck:

ΟΞΩΩΩΩΩ :beer:


έχεις δίκιο Μιχάλη μου , έχω κοτέψει τώρα τελευταία ... και μάλλον σκέφτομαι σοβαρά να παρατήσω την μοτοσικλέτα και να πάρω ένα καλό οικογενειακό αυτοκίνητο (βλέπεις προέχει η κορούλα μου!):blush:







ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΑΔΕΡΦΑΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΕΕ?




Τι θες μικρό μου άτριχο αγοράκι???σου έχω πει ότι την έχω κόψει την παιδεραστία ..... τι μου άρχισες τα τριψίματα???Και δεν μου λες βρε συνώνυμο τσαγιού με τι θα με περάσεις ....και που???για να το κάνεις αυτό θα πρέπει να είμαι εν πλω και να έχω βάρκα με κουπιά με το καούκι που έχεις!!!!!!!Ήθελα να ήξερα , τόσα τάγια που έχεις φαει .... μυαλό δεν έβαλες?Και που είσαι Σκοτσέζα γκαϊντοπαίχτρα με το καρό το κίλτ,την επόμενη φορά που θα αναφέρεις το όνομα μου ...
ΘΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟΥΣ ΠΛΩΤΗΡΕΣ :nono:

bikersonly
22/03/2004, 13:47
μαλακόστρακο μολυσμένο γεμάτο κρεατοελιές δεν σου πα να μην κάνεις quote????Τι θέλεις πάλι ρε χαλασμένο μίξερ, αποφλειωμένη μπατανόβουρτσα πάλι να σε ψάχνω να σου τραβήξω τα μαλλιά.......ουπς ξέχασα ότι είσαι ΚΑΡΑΦΛΑΣ :blush: :evil:

ΤΟ ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΩ ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!! ΑΝΤΕ ΛΑΜΠΙΟΝΙ ΑΠΟ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΠΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΜΥΞΩΜΕΝΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΟ ΣΥΝΑΧΩΜΕΝΟΥ GAY ΠΑΠΠΟΥ!!!

:wacko: :sick:

ΠΕΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΜΑΤΡΑΚΑ ΤΟΝ SPDΦΑΠΑ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΛΑΙΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 2α!!! :lol:

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝΙΑΡΕΙΣ ΤΟ R1 ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΑΤ R1 ΑΚΑ ΣΟΥ!!! ΑΝΤΕ ΣΟΥΖΥ ΤΣΟΥΖΕΙ! BIBIBO!

ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΜΑΘΑ ΡΕ ΤΡΟΜΠΙΟΝΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΣΟΥΝ ΜΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΟΣΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!!! ΣΕ ΜΑΘΑΜΕ!!

ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚ ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ :wave2: :hypnotize

SSMPRINIS
22/03/2004, 16:21
MPOYYYYAAAAAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!:cool:

BΡΕ ΠΑΠΑΡΙ!!!!!!

:cry:


ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗΝ ΛΕΡΩΣΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΛΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΣΟΥ !!!!!!


ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wave2:

bikersonly
22/03/2004, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
MPOYYYYAAAAAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!:cool:

BΡΕ ΠΑΠΑΡΙ!!!!!!

:cry:


ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗΝ ΛΕΡΩΣΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΥΜΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΛΕΡΩΝΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΣΟΥ !!!!!!


ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΙΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wave2:

ΑΑΑΑΑ!!!!!! ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΑΠΑΡΙ!!!ΠΑΠΑΡΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΚΛΑΠΑΡΧΙΔΟ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!ΤΡΑΜΠΑΡΙΦΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!ΚΟΥΝΙΣΤΗ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!!ΤΣΟΚΑΡΟ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ! ΛΗΓΜΕΝΗ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ ΜΕ ΓΕΥΣΗ ΜΕΝΤΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΛΙΓΔΙΑΣΜΕΝΟ ΣΤΟΥΠΙ ΜΕ ΓΡΑΣΣΟ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΧΛΕΠΑ ΑΠΟ MILKO ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΤΣΙΧΛΑ ΠΑΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΣΚΑΤΩΜΕΝΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!ΛΕΚΕ ΑΠΟ ΣΑΠΙΣΜΕΝΗ ΝΤΟΜΑΤΑ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟΤΣΙΓΑΡΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!! ΣΩΒΡΑΚΑ ΓΕΡΟΥ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΧΕΣΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΕΥΚΟΙΛΙΑ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΩΣ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ!

ΑΛΛΑ ΠΑΠΑΡΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΠΕΙ!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΣΕΝΑ!! ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΜΑΣ!!! ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΕΓΩ ΠΑΠΑΡΙ!!!ΤΟ ΠΑΡΑΧΟΝΤΡΥΝΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ!

ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ!!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ!!! ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΕΤΣΙ :sick: ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ :wacko: ? ΧΑΧΑΧΑ!!!!

Α! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑΡΑΜΟΣΑΛΑΤΑ! ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ ΑΣΤΟ!!! ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ!!!ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΓΚΑΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ!!

ΟΥΣΤ Α ΔΙΑΛΑ!

Υ.Γ ΣΕ ΕΧΩ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ!

NLS
22/03/2004, 20:19
οκ μετά από αυτό το εκπαιδευτικό thread μπορούμε να πάμε να βγάλουμε τ'αντερα μας από την αναγούλα που μας φέρατε

:eek: :eek: :eek:

MSF XX
22/03/2004, 21:38
ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!:confused:


ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ?:eyepop: :sad: :sick: :look: :hypnotize :yuck: :dizzy:

parji
23/03/2004, 07:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!:confused:


ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ?:eyepop: :sad: :sick: :look: :hypnotize :yuck: :dizzy:



Τι πάθανε?
Τίποτε!
Μια χαρά είναι!
Να φανταστείτε ότι δεν έχετε δει τίποτε ακόμη από αυτούς τους δύο...
Που να αρχίσουν τα πραγματικά βρισίδια...!!!
Θα κλείσει το φλόρουμ...

SSMPRINIS
23/03/2004, 07:26
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!:confused:


ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ?:eyepop: :sad: :sick: :look: :hypnotize :yuck: :dizzy: [/QUO



μην τρελαίνεστε βρε παλουκάρια...απλά ο Μιχαλάκης που περεπιπτώντος είναι και πουστράκος:smokin: εδώ και ένα χρόνο μου τα ρίχνει και επειδή δεν τον καρφώνω έχει βγει εκτός εαυτού και αντιδρά με αυτόν τον τρόπο!!!χαχαχα ουυυυυυοοουυυυυυυ!!!ΜΙΧΑΛΑΚΗ!!!!ΟΧΙ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!
:lol:

bikersonly
23/03/2004, 07:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από MSF XX
ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!!!!!:confused:


ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ?:eyepop: :sad: :sick: :look: :hypnotize :yuck: :dizzy: [/QUO



μην τρελαίνεστε βρε παλουκάρια...απλά ο Μιχαλάκης που περεπιπτώντος είναι και πουστράκος:smokin: εδώ και ένα χρόνο μου τα ρίχνει και επειδή δεν τον καρφώνω έχει βγει εκτός εαυτού και αντιδρά με αυτόν τον τρόπο!!!χαχαχα ουυυυυυοοουυυυυυυ!!!ΜΙΧΑΛΑΚΗ!!!!ΟΧΙ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!
:lol:

Καλά ρε τσιουάουα εγχειρισμένο από τις 08:10 είχες κάνει quote μέχρι τις 08:26, 16 ολόκληρα γ@μημένα λεπτά για να γράψεις αυτή την μαλακία????Μία πρόταση??? Τόσο κουλαμάρας είσαι????Ακόμα και στο πισί????Όξω καθυστερημένο!!!!!!!!χαχα!!!

Οκ!Ας μιλήσουν τα Avatar μας!!!Πάντως Κωστάκη οφείλω να ομολογήσω ότι σου πάει το άσπρο φορεματάκι!!! :lol: Και το χεις πιάσει το νόημα!!Μιλάμε για τρελλό κούνημα! Ε πως να αντισταθεί κανείς??? χαχα!! :lol:

ΟΞΩΩΩΩ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤ@ :eyepop: :lol: :lol:

NLS
23/03/2004, 07:43
ώπα ώπα παρένθεση!

φορεματάκι ή κολάν είναι ρε παιδιά; (απαιτούμε μεγάλη έκδοση της παραπάνω animgif και με λιγότερο crop)

bikersonly
23/03/2004, 07:43
ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ REFRESH!!!ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΡΕ ΤΣΑΤΣΑΡΑ????? :wacko: ΤΟ ΤΡΟΛΛΕΥ???? Ή ΠΑΛΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΝ ΔΑΙΜΟΝΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ? :lol: :smokin:

bikersonly
23/03/2004, 07:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
ώπα ώπα παρένθεση!

φορεματάκι ή κολάν είναι ρε παιδιά; (απαιτούμε μεγάλη έκδοση της παραπάνω animgif και με λιγότερο crop)

ΣΑΝ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΡΕ ΝΙΚΟ! ΚΟΛΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Ή ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ SSΜΠΡΙΚΙ ΕΝΑ Κ@ΛΑΡ@ΚΙ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!:lol: :lol:

Ε ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΡΥΠΙΟ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!:evil: :lol: :wave2: ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΛΙΓΟ!!! :smokin:

SSMPRINIS
23/03/2004, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΣΑΝ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΡΕ ΝΙΚΟ! ΚΟΛΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Ή ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ MOY ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ Κ@ΛΑΡ@ΚΙ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΑΡΚΟΥΜΕ ΣΕ ΗΜΙΜΕΤΡΑ!ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ LARGE ΤΡΑΒΕΛΙΟΥ!!!ΚΑΝΩ ΠΙΑΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΧΧ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΜΕ ΠΗΔΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ R1!!!:lol: :lol:

Ε ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΡΥΠΙΟ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??? ΧΑΧΑΧΑ!!!!!!:evil: :lol: :wave2: ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΛΙΓΟ!!! :smokin:


Ρε Μιχαλιό μαζέψου ρε μαλάκα,τα διαβάζει και η γυναίκα αυτά που γράφεις!!!!!ποποποποπο!!!!:wave2: φαντάσου τι έπαθε το παλουκάρι και δεν άντεξε....τα είπε όλα !!!:smokin:

bikersonly
23/03/2004, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
Ρε Μιχαλιό μαζέψου ρε μαλάκα,τα διαβάζει και η γυναίκα μου πότε πότε αυτά που γράφεις!!!!!ποποποποπο!!!!:wave2: Δηλαδή οκ είμαι τρύπιος πρέπει να το μάθουν όλοι πια???Έλα ρε συ!!!Θα μου φύγει η μάσκαρα με αυτά που γράφεις!!! Α! και που σαι τώρα είμαι με ένα φαντάρο μούυρλιααα!!! χιχιχιχιχ!!Μου κάνει όλα τα γούστα λέμε!!!:smokin:

Τι να πω ρε Κώστα!!!Το γύρισες εντελώς τώρα??? ΦΤΟΥ σου ΡΕ! Τι να πω!! ΦΤΟΥ σου!!! Σε ξέρει όλο το πεντάγωνο ποια!!! :smokin: :beer: :lol:

SSMPRINIS
23/03/2004, 08:25
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :beer: :D :D :rotflmao: :rotflmao: :lol:

καλά πάμε!:smokin:

bikersonly
23/03/2004, 08:43
ΝΑ ΔΩ ΡΕ ΠΟΥΡΟΓΕΡΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!! ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ! ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΣΕ ΤΣΑΓΙΩΣΩ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΟΥΜΕ ΣΕ ΣΠΙΤΙ! ΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑ!!! ΠΑΝΤΟΥ ΣΕ ΤΣΑΓΙΩΝΑ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΜΗΝ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ! :wacko: :beer: :smilea:

SSMPRINIS
23/03/2004, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΝΑ ΔΩ ΡΕ ΠΟΥΡΟΓΕΡΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!! ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ! ΑΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΤΣΑΓΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΟΥΜΕ ΣΕ ΣΠΙΤΙ! ΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑ ΝΑ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΨΥΧΡΟΛΟΥΣΙΑ!!! ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΤΣΑΓΙΩΝΑΝ ΟΛΟΙ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ...ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΛΟΣ! ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΠΙΠΑ! :wacko: :beer: :smilea:


ΟΚ ΡΕ ΜΙΧΑΛΙΟ ...ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΈΣΑΙ , :smokin: Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΝΑ ΤΟ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΣΤΟΝ ΔΙΝΩ
:lol:

bikersonly
23/03/2004, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
ΟΚ ΡΕ ΜΙΧΑΛΙΟ ...ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΈΣΑΙ , :smokin: Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΛΕΝΕ GAY!!ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΝΑ ΤΟ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΛΛΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Η ΦΙΛΙΑ!!!ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΤΟΣΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ ΦΡΑΓΚΟ ΕΣΕΝΑ!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ AVATAR ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΙΣ ΜΙΜΗΘΩ!!!ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΜΕΝΑ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΣΥΣΤΟΛΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΤΡΥΠΙΟΣ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ!!
:lol:

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!! ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΣΤΡ@ΚΙ ΠΑΡΤΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΑΛΑΚΟΜΠΟΥΚΩΜΑ!!!! ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΡΕ!!!!! :lol: :lol:

gmakris
23/03/2004, 20:37
Τι εγινε τελειωσατε κιολας ???:ZZZ:

bikersonly
26/03/2004, 10:59
SSMPRINIIIIIIIIIIIIIIIII ΕΙΣΑΙ ΒΟΚΤΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!

ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΧΤΕΣ ΜΑΡΗ ΚΟΥΛΗ??????? ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΡΕ ΡΟΥΧΛΑ??????ΟΞΩΩΩΩΩΩ ΜΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ!!!

ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΑΡΤΥΡΑ!!!!!!!!

ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΡΕ ΤΕΛΕΜΕ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΤ ΑΠΑΝΤΑ ΡΕ ΚΛ@Π@ΡΧΙΔΟ!!!!!!

ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟTΟΠΟΥΛΕ!!!!!!

ΠΟΥΛΑ ΤΟ R1 ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΟΡΤΑΔΕΛΛΑ!!!!!! :lol: :lol: :wacko: :sick:

SSMPRINIS
26/03/2004, 12:00
καλημέρα και σε εσένα Μιχάλη...ξέρω ότι δεν μπορέσαμε να πάμε την βόλτα μας εχθές για να ξεδιψάσεις με τσαγάκι του βουνού αλλά επιφυλάσσομε για την Κυριακή!:smokin: βέβαια στο ότι δεν τα κατάφερα δεν οφείλετε σε τίποτα άλλο από την αγαπητή μου οικογένεια , που σαν μέρα που ήταν όφειλα να αφοσιωθώ στο να περάσουνε όμορφα μια τέτοια εθνική επέτειο!!;) δεν σου κρύβω όμως ότι "κάποιος"με πληροφόρησε την προηγούμενη μέρα ότι είχες λερώσει το βρακάκι σου σκεφτόμενος ότι θα πάμε βόλτα μαζί :lol: , και φυσικά ένοιωσα άσχημα με αποτέλεσμα να συμβάλει λίγο και αυτό!!!μετά από αυτή την πληροφορία βέβαια για την άσχημη ψυχολογία σου,σταμάτησα στο Jumbo και πήρα ένα ηλεκτρικό πατίνι(μαύρο!)για να νιώθεις την Κυριακή ότι έχεις ένα ισάξιο εργαλείο αντιμέτωπο !!!:wave2: ΣΚΑΤΙΑΡΗ ΘΑ ΣΟΥ ΣΚΙΣΩ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :wave2: :nono:

bikersonly
26/03/2004, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
καλημέρα και σε εσένα Μιχάλη...ξέρω ότι δεν μπορέσαμε να πάμε την βόλτα μας εχθές για να με ξεδιψάσεις με τσαγάκι του βουνού αλλά επιφυλάσσομε για την Κυριακή!:smokin:Βλέπεις είμαι μαλάκας χρόνια τώρα και δεν βάζω μυαλό!!!Θέλω να με τσαγιώνεις συνέχεια!!! βέβαια στο ότι δεν τα κατάφερα δεν οφείλετε σε τίποτα άλλο από την αγαπητή μου οικογένεια , που σαν μέρα που ήταν όφειλα να αφοσιωθώ στο να περάσουνε όμορφα μια τέτοια εθνική επέτειο!!;) δεν σου κρύβω όμως ότι "κάποιος" που με έπαιρνε το βραδάκι στον Ναύσταθμο με πληροφόρησε την προηγούμενη μέρα ότι μου είχε λερώσει το βρακάκι μου και όλα τα στριγκάκια μου.Ε σκεφτόμενος ότι θα πάμε βόλτα μαζί :lol: , δεν ήθελα να έρθω ξεβράκωτη και φυσικά ένοιωσα άσχημα με αποτέλεσμα να συμβάλει λίγο και αυτό!!!μετά από αυτή την πληροφορία βέβαια για την άσχημη ψυχολογία μου,σταμάτησα στο Jumbo και πήρα ένα ηλεκτρικό πατίνι(κόκκινο)για να νιώθω την Κυριακή ότι έχω ένα ισάξιο εργαλείο γιατί με το R1 είμαι πιο αργός και από το replay !!!:wave2: ΣΚΑΤΙΑΡΗΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΙΖΟΥΝ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ????? ΩΧΟΥ!!!!!!! :D :wave2: :nono:

Τι να σου πω ρε Κωστή μετά από αυτά που έγραψες!!!Μόνο σου τα λες ρε τσόφλι!Αλλά και πούστ@ς και άσχημος???χαχαχαχα!!!!! ΟΥ ΡΕ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ!!!!! :lol: :lol: :wacko:

Υ.Γ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΡΝΕΙΣ! :uplate: :sick: :wave2:

spdemon
16/04/2004, 15:18
Ο μόνος λόγος που επαναφέρω αυτό το πόστ στην επιφάνεια είναι γιατί κάποιος π@π@ρας αναφέρθηκε σε μένα , χωρίς να είμαι παρών για να μπορέσω να του απαντήσω καταλήλως.

Λοιπόν.....παλιο ξεσκισμένη και αφόρετη ξεκουμπωμένη ρόμπα βρακες only τι θες από μας;;; Κάτσε στ’ αυγά σου και μην μας την λές γιατί θα πάθεις τα ίδια με την τελευταία φορά (θυμάσαι;;;).
Ασε τις μαλακίες γιατί εμείς συνεχίζουμε τις βόλτες μας και για στρίψιμο και για καφεδάκια , αλλά κάποια άλλη ΛΟΥΓΚΡΑ λέγε με bikersonly εξαφανίστηκε και ούτε στα πμ αλλά ούτε και στα κινητά απαντάει.
Καλά ρε τελεμέ δεν ντρέπεσαι καθόλου;;; Εχεις το ΘΡΑΣΟΣ και μιλάς;;; Μήπως θες να σε κάνουμε ρεζίλι και σε αυτό το forum;;;
Πιες το γαλατάκι σου σαν καλό παιδί που είσαι , κάτσε με τις απορίες - προβληματισμούς σου (τι είναι για εσας το forum) και άσε μας εμάς να συναντιόμαστε για βόλτα - καφέ οπως λες σε καποιο άλλο ποστ.
ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΧΑΜΩ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ !!!!!!!!:smokin: :smokin: :evil: :wave2: