PDA

View Full Version : ΜΑΥΡΟ ΜΑΤ



costas81
16/01/2006, 10:54
ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΕΛΙΚΑ!
Πως σας φαινετε το νεο χρωματακι?
Θα ακολουθησουν κι αλλες φωτο!


33759

costas81
16/01/2006, 10:59
κι αλλη!


33762

Cpt. Haddock
16/01/2006, 11:00
Καλορίζικο και καλή απόλαυση!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

McGyver
16/01/2006, 11:01
Καλορίζικο και καλοτάξιδο !!!

:beer: :beer: :beer:

costas81
16/01/2006, 11:03
κι αλλη


33766

costas81
16/01/2006, 11:08
α


33768

Suner
16/01/2006, 11:20
me geia kai katotaksido me apeira km!!
to xroma einai apistefta omorfo kai nomizo to pio epityximeno apo ta fetina xromata.
:cool:
tora eimai sigouros oti afto einai to xroma pou 8a protymiso k ego na paro se liges meres!!(elpizo na to fernoun sthn kypro:sick: )

to entyses kiola apo oti vlepo.ama mporeseis postare kai mia xoris to kalyma tou ntepozitou na to doume pos einai kai gymno:D

kai pali kaloriziko kai kalo strosimo!!:beer:

idi
16/01/2006, 11:29
παρα πολυ καλυτερο απο το μαμα.... ευγε!!! μεγεια

Innersense
16/01/2006, 12:28
Καλορίζικη και καλοτάξιδη η κούκλα σου!

Τα πλαστικά των προβολέων και της σέλας είναι πάλι μαύρο μεταλικό (γυαλιστερό) σωστά;

Η βαφή δηλαδή έγινε ματ στο ντεπόζιτο και στα πλαστικά του καλύμματα;

Το μπροστινό φτερό είναι μάτ ή μεταλικό;

makis206
16/01/2006, 12:33
Καλορίζικο και καλοτάξιδο, φτού του φτού του κουκλί είναι το μαύρο μάτ!:beer:

Στα φανάρια να προσέχεις μόνο γιατί παραμονεύει ασημομπλέ Transalp που ψάχνεται για κόντρες με τα 650άρια τα Βεστρόμ!:lol:

:beer: :beer: :beer:

athandim
16/01/2006, 13:25
Καλορίζικο και καλοτάξιδο,είναι πολύ όμορφο..:beer: :beer: :wave2:

x-rider
16/01/2006, 13:26
καλοταξιδος



:sun: :beer: :beer: :beer: :sun:

costas81
16/01/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Καλορίζικη και καλοτάξιδη η κούκλα σου!

Τα πλαστικά των προβολέων και της σέλας είναι πάλι μαύρο μεταλικό (γυαλιστερό) σωστά;


Η βαφή δηλαδή έγινε ματ στο ντεπόζιτο και στα πλαστικά του καλύμματα;


Σωστά!

Το μπροστινό φτερό είναι μάτ ή μεταλικό;



Η βαφή δηλαδή έγινε ματ στο ντεπόζιτο και στα πλαστικά του καλύμματα;

Σωστά!

Ναι πλαστικα προβολέων και σελας ειναι μεταλικό!

Το μπροστινο φτερο είναι ΜΑΤ!Η αναλυση της φωτο αδικεί πολύ τα χρώματα!Οι φωτο ειναι τραβηγμένες με 7,2 mega pixel και στην μετατροπη σε 100 kb που θελει για να τις ανεβασεις στο forum εχουν χασει πολυ!


Απο κοντά ειναι πολυ καλυτερη!

Innersense
16/01/2006, 14:42
Ευχαριστώ για την απάντηση, μια χαρά τα πρόσεξα λοιπόν.

Μην ανησυχείς για τις φωτογραφίες και από εδώ κούκλα φαίνεται! Ξέχασα να παρατηρήσω ότι την βλέπω ΤΙΓΚΑ στα after-market δωράκια που σίγουρα στα έβαλαν κατευθείαν!

Πάντως ανυπομονώ και εγώ να το δω από κοντά κάποια στιγμή!

Τι θα γίνει ρε παιδιά πια, σαν πολλοί να έχουμε μαζευτεί, πότε θα κανονίσουμε κανένα καφεδάκι!

costas81
16/01/2006, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Ευχαριστώ για την απάντηση, μια χαρά τα πρόσεξα λοιπόν.

Μην ανησυχείς για τις φωτογραφίες και από εδώ κούκλα φαίνεται! Ξέχασα να παρατηρήσω ότι την βλέπω ΤΙΓΚΑ στα after-market δωράκια που σίγουρα στα έβαλαν κατευθείαν!

Πάντως ανυπομονώ και εγώ να το δω από κοντά κάποια στιγμή!

Τι θα γίνει ρε παιδιά πια, σαν πολλοί να έχουμε μαζευτεί, πότε θα κανονίσουμε κανένα καφεδάκι!

Του λείπει ακόμα η καρινούλα που δεν υπηρχε διαθεσιμη στο μαγαζι.Δεν ξερω κατα ποσο θα χαμηλωσει πολυ και ποσο ευκολα θα κατεβαινει πεζοδρομιο.Επισης δεν ρωτησα ποσο κοστιζει?Μπορει κανεις να με βοηθησει με αυτο?

athandim
16/01/2006, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Του λείπει ακόμα η καρινούλα που δεν υπηρχε διαθεσιμη στο μαγαζι.Δεν ξερω κατα ποσο θα χαμηλωσει πολυ και ποσο ευκολα θα κατεβαινει πεζοδρομιο.Επισης δεν ρωτησα ποσο κοστιζει?Μπορει κανεις να με βοηθησει με αυτο?
Η πιο όμορφη καρίνα (προσωπική άποψη) είναι της Suzuki και κοστίζει περίπου 200 ευρώ...(αυτήν έχω).Δεν κατεβαίνει πιο χαμηλά , αλλά ούτε προστατεύει και τίποτα..

Έχω δει και της Puig (από moto market) γύρω στα 130...είναι πιο χαμηλή και ¨επιθετική¨...εμένα δεν μου άρεσε

Bil
16/01/2006, 16:11
Της μαμάς Suzuki έχω και εγώ αλλά την έβαλα 100 Ευρώ !!!
Είναι γυαλιστερή όμως και δεν ξέρω αν θα ταιριάζει


Α !

ΜΕ ΓΕΙΑ !!!:wave2:

Reignman
16/01/2006, 21:02
Καλορίζικο φίλε μου και πάντα όρθιος!
Άποψή μου, ρίξε πάνω με την πρώτη ευκαιρία καρίνα (σε ματ) και τη φιμέ
ζελατίνα με την επέκταση της Suzuki
(κάτι που θα κάνω κι εγώ όταν πάω για
τα 6.000 χλμ.) :winka:

thryleon
17/01/2006, 09:16
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΦΙΛΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ. ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑΡΙΝΑ ΤΗΣ PUIG.TO ΔEIXNEI ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ. :beer:

zoudis
17/01/2006, 10:13
Καλορίζικη ατσαλάκωτη και αγρατζούνιστη να είναι ! :beer:

Είναι μια κούκλα, έυγε !

...το μόνο που είναι "παραφωνία" μες την απόλυτη μαυρίλα της μηχανής ειναι το ασημί κάλυμα της εξάτμισης. Στο δικό μου πάει, αλλά στο δικό σου δεν...
Και δεν δοκιμάζεις να το βγάλεις να δεις μήπως φαίνεται πιο ωραία (έτσι νομίζω εγώ)

:wave2: :beer:

:wave2:

costas81
17/01/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
Καλορίζικη ατσαλάκωτη και αγρατζούνιστη να είναι ! :beer:

Είναι μια κούκλα, έυγε !

...το μόνο που είναι "παραφωνία" μες την απόλυτη μαυρίλα της μηχανής ειναι το ασημί κάλυμα της εξάτμισης. Στο δικό μου πάει, αλλά στο δικό σου δεν...
Και δεν δοκιμάζεις να το βγάλεις να δεις μήπως φαίνεται πιο ωραία (έτσι νομίζω εγώ)

:wave2: :beer:

:wave2:

Και μενα δεν μου καθετε καλα αλλα τι να κανω να το βγαλω?
Και μετα οποιος καθετε πισω θα ψηνετε απο την εξατμιση!
Δεν μου αρεσει σαν λυση!
Δεν ξερω αν βγαινει σε αλλο χρωμα θα ψαξω να το βρω!

zoudis
17/01/2006, 12:37
Checkare το πως θα φαίνετε και αν όντως ψήνεται ο πίσω και βλέπεις.

Η άλλη έυκολη λύση είναι το πας σε ένα βαφέα και σου περναέι με το πιστόλη ένα μαύρο από πάνω (και ΜΑΤ ίσως) και είσαι μούρις :winka: :wave2:

:smokin:

argy_kap
17/01/2006, 13:54
Καλορίζικη....Καλά ταξίδια.....

:beer: :beer: :beer:

και η καθιερωμένη μπύρα!

Δεν κανονίζετε καμια βόλτα προς τα εδώ να πιούμε και κανά καφέ?

costas81
17/01/2006, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
Της μαμάς Suzuki έχω και εγώ αλλά την έβαλα 100 Ευρώ !!!
Είναι γυαλιστερή όμως και δεν ξέρω αν θα ταιριάζει


Α !

ΜΕ ΓΕΙΑ !!!:wave2:




Ρε φιλαρακι της μαμας 100? μονο?
Που την βρηκες ρε φιλαρακι να παρουμε και μεις μια για το stromaki mas?

athandim
17/01/2006, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
Της μαμάς Suzuki έχω και εγώ αλλά την έβαλα 100 Ευρώ !!!

:a02: :a018: :a023: :a41:

Bil
17/01/2006, 17:12
" Ρε φιλαρακι της μαμας 100? μονο?
Που την βρηκες ρε φιλαρακι να παρουμε και μεις μια για το stromaki mas? "


Φιλαράκι, πόλη Ιωάννινα.

Φιλαράκι, κατάστημα Τζίμας Αποστόλης (εξουσιοδοτημένο για Kawasaki).

Φιλαράκι, αν ενδιαφέρεσαι στείλε pm για να σου δώσω τηλέφωνο
επικοινωνίας...

Για την ιστορία η καρίνα μπήκε Αύγουστο μετά από μια σειρά επισκευών λόγω μετωπικής με τρακτέρ (χάζευε ο γεωργός !!).

Bil
18/01/2006, 08:31
Καταρχήν :blush: :blush: :blush: ...
Κατα δεύτερον μου έκανε εντύπωση η διαφορά μας (200 Ε εσείς 100 εγώ) και πήγα και κοίταξα τις αποδείξεις από το συνεργείο.
Λόγω του όγκου των ανταλλακτικών είχα κάνει ΛΑΘΟΣ και ζητώ ταπεινά συγνώμη (που επέμενα κιόλας...:a31: ) και όντως η καρίνα κόστιζε 187,98 Ευρώ σε αντίθεση με την ζελατίνα της Ermax που έκανε 100 ακριβώς...
Καλύτερα να κοιτάς πρώτα τις αποδείξεις και μετά να μιλάς...
Ετσι λοιπόν ξαναγυρίζουμε πίσω στο χρόνο και λέμε...
1) Athan dim μπορείς να ξεπάθεις (undo) το εγκεφαλικό σου...

2) Costas81, ναι ... φιλαράκι ... έχεις δίκιο

3)Πάω να χωθώ στην σπηλιά μου για τα επόμενα 100.000 χρόνια...

costas81
18/01/2006, 14:58
1) Athan dim μπορείς να ξεπάθεις (undo) το εγκεφαλικό σου...

2) Costas81, ναι ... φιλαράκι ... έχεις δίκιο

3)Πάω να χωθώ στην σπηλιά μου για τα επόμενα 100.000 χρόνια... [/B][/QUOTE]





Ελα ρε Bill μην μασας ολοι κανουμε λαθη!
Απλα με κουφανες λιγακι γιατι ηταν μεγαλη η διαφορα με τις τιμες που ειχα παρει και μου εκανε πολυ αντυπωση!

Οσο για το φιλαρακι δεν ειχα παρει γραμμη οτι το χα ξαναγραψει πιο πανω και φανηκε καπως~

LIBYKOS
18/01/2006, 15:28
Κάνοντας τα πρωτα μου 3000χλμ με το v-strom μου, βλέπω ότι χρειάζομαι τα εξής :
1. Καλύτερη προστασία από τον αέρα ( καταλήγω σε varioscreen της MRA )
2. Καλύτερη προστασία από τα απόνερα ( μάλλον χρειάζεται καρίνα, κατά πάσα πιθανότητα η μαμίσια )
Εχετε παρατηρήσει κι εσείς τις ίδιες "αδυναμίες" ή είμαι εγώ υπερβολικός;

costas81
18/01/2006, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Κάνοντας τα πρωτα μου 3000χλμ με το v-strom μου, βλέπω ότι χρειάζομαι τα εξής :
1. Καλύτερη προστασία από τον αέρα ( καταλήγω σε varioscreen της MRA )
2. Καλύτερη προστασία από τα απόνερα ( μάλλον χρειάζεται καρίνα, κατά πάσα πιθανότητα η μαμίσια )
Εχετε παρατηρήσει κι εσείς τις ίδιες "αδυναμίες" ή είμαι εγώ υπερβολικός;

Για τα νερα ναι συμφωνω οτι χρειαζετε καρινα αλλα για τον αερα οχι τοσο!

Εμενα αυτο που με πειραζει πιο πολυ ειναι το χτυπημα απο το τιμονι στις λακουβες!
Το ειχα ακουσει και το ηξερα αλλα περιμενα οτι θα εχει διορθωθει απο suzuki στα νεα μοντελα (2006)

vangelis 64
18/01/2006, 15:57
Καλορίζικο το κουκλί συνάδελφε!

Παντα όρθιος και υγιής και καλά ταξίδια:beer: :wave2:

LIBYKOS
18/01/2006, 16:04
Εμενα αυτο που με πειραζει πιο πολυ ειναι το χτυπημα απο το τιμονι στις λακουβες!
Το ειχα ακουσει και το ηξερα αλλα περιμενα οτι θα εχει διορθωθει απο suzuki στα νεα μοντελα (2006) [/B][/QUOTE]

Είναι όντως πολύ ενοχλητικός αυτός ο χτύπος. Σε μια φάση νόμιζα πως έχει πρόβλημα το δικό μου αλλά φευ! Σε όλα το ίδιο συμβαίνει. Ας είναι αυτό το μόνο μειονέκτιμα

zoudis
18/01/2006, 17:18
ρε νέοι (στα χλμ)....

Ποιος σας είπε ότι η καρίνα, μαμίσια ή μη, θα σας προστατευσει από τα απόνερα/λασπόνερα ??? :confused:

Δεν παίζει αυτό το ενδεχόμενο :nono: οπότε μην χαίρεστε. Το μόνο που κάνει είναι να δίνει καλύτερη εμφάνιση στο μαχανάκι γι αυτους που σας βλέπουν. Γιατί εσείς δεν θα τη βλέπετε παρά μόνο όταν παρκάρετε. Τίποτε άλλο.

Όσο για την κάλυψη από τον αέρα...έχεις δίκιο εάν είσαι πάνω από 1,87 (πού είμαι εγώ και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα). Εαν δεν εισαι....Εισαι απλά υπερβολικός...


:wave2:

Random
18/01/2006, 17:36
Nomizo oti to problima tis zelatinas toy vstrom yfistatai se olous toys odigoys apo 1.80m kai ano..Ego tha valo aftermarket sigoura..Oson afora ton xtypo apo to empros systima emena den kanei kanena thorybo pantos

MISKIN
18/01/2006, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
ρε νέοι (στα χλμ)....

Ποιος σας είπε ότι η καρίνα, μαμίσια ή μη, θα σας προστατευσει από τα απόνερα/λασπόνερα ??? :confused:

Δεν παίζει αυτό το ενδεχόμενο :nono: οπότε μην χαίρεστε. Το μόνο που κάνει είναι να δίνει καλύτερη εμφάνιση στο μαχανάκι γι αυτους που σας βλέπουν. Γιατί εσείς δεν θα τη βλέπετε παρά μόνο όταν παρκάρετε. Τίποτε άλλο.

Όσο για την κάλυψη από τον αέρα...έχεις δίκιο εάν είσαι πάνω από 1,87 (πού είμαι εγώ και δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα). Εαν δεν εισαι....Εισαι απλά υπερβολικός...


:wave2:
:beer: :beer:
Συμφωνώ απόλυτα με τον zoudis! Έχω 26000 χλμ, τα 20000 σε αττική οδό(έχετε ιδέα πόσο φυσάει προς Ασπρόπυργο) και είμαι και γω 1,87! Όταν είχα το TENERE έκανα το σταυρό μου όποτε έβγαινα αττική οδό!:a53:
:beer:

apost73
18/01/2006, 20:41
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ

ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!
ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ
ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!:cool: :sun: :cool: :sun:

Bil
19/01/2006, 11:48
Μπορεί όντως να μην πολυκαλύπτει η μαμακαρίνα από λάσπες (αν και κάνει δουλειά, θα ψάξω την φωτό από χωμάτινη εκδρομή...) αλλά όπως και να το κάνουμε είναι
ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ !!!
:D :D

costas81
19/01/2006, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από apost73
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ

ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!
ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ
ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!:cool: :sun: :cool: :sun:


Εγω σημερα κλεινω την πρωτη βδομαδα!
Καλοριζικο και σε σενα αρχηγε μου καλες βολτουλες και παντα ορθιος!

x-rider
19/01/2006, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από apost73
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ

ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!
ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ
ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!:cool: :sun: :cool: :sun:




ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟΣ και συ

τι γινεται δεν σας προλαβαινουμε:lol:


αντε καλες βολτες να εχουμε ολοι

:sun: :beer: :wave2:

Bil
20/01/2006, 16:38
Αυτή είναι η προστασία της μαμάς...
;)


34271

LIBYKOS
20/01/2006, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
Αυτή είναι η προστασία της μαμάς...
;)


Είσαι ευχαριστημένος από την προστασία που σου παρέχει από τα νερά;

costas81
21/01/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Είσαι ευχαριστημένος από την προστασία που σου παρέχει από τα νερά;


Ρε αρχηγε δεν μιλαμε να περασεις απο καμια λιμνη!Ουτε για πορεια σε βροχη!
Αλλα αν πετυχεις νερακια απο στο δρομο σου εκει που ολα ειναι στεγνα βοηθαει στο να μαζεψει μερικες απο τις πιτσιλιες!

costas81
21/01/2006, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
Αυτή είναι η προστασία της μαμάς...
;)


Bil σκουρια ειναι αυτη στη βαση του λαιμου βλεπω καλα?

Innersense
22/01/2006, 00:38
Φίλε costas81 η καλή σου εθεάθη σήμερα έξω από την κύρια είσοδο του Village στο Ρεντι (τι διάολο δικιά σου θα ήταν εκτός αν ο έμπορος από όπου την πήρες τις πουλάει κλωνοποιημένες).

Περίμενα αρκετά λεπτά περιμένοντας την παρέα μου (έλεγα να την σκουντήσω μάλιστα μήπως είχε συναγερμό και ερχόσουνα τρέχοντας να τα λέγαμε!) οπότε την χάζεψα αρκετά και ομολογώ ότι μου αρέσει πάρα πολύ το χρωματάτσι! Καλορίζικη και από μένα και καλοτάξιδη λοιπόν και πάλι!

Παρατηρήσεις:

α) Μέσα στην βρώμα την έχεις! ;)
β) Έχε υπόψιν σου ότι εκεί που πάρκαρες δεν επιτρέπετε (δεν είναι τυχαίο το ότι δεν υπάρχουν άλλα μηχανάκια γύρω) και όση ώρα την γυρόφερνα ήρθε ένας σεκουριτάς και με ρώτησε αν είναι δικιά μου γιατί ενοχλεί (εκτός φυσικά αν δουλεύεις εκεί και είναι φίλος σου και απλά ήθελε να τσεκάρει).

Bil
22/01/2006, 19:48
Απλά τα πράγματα...

1) Η πλαστική καρίνα της Σουζού είναι για τα μάτια του κόσμο. και _


2) Όχι δεν είναι σκουριά, ισως να φαίνεται έτσι στην φωτό. Μέχρι τώρα δεν έχω εντοπίσει πουθενά ίχνη σκουριάς.

3) Φαντάζομαι τον Innersense να χτυπάει τον συναγερμό του Costas81, να έρχεται ο σεκοιουριτάς να φωνάζει και να χτυπάει τον Innersense και ερχόμενος ο Costas να ρίξει άλλο ένα χέρι στον Inner γιατί νόμισε λέει είναι ο κλέφτης
:eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao:

costas81
23/01/2006, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Φίλε costas81 η καλή σου εθεάθη σήμερα έξω από την κύρια είσοδο του Village στο Ρεντι (τι διάολο δικιά σου θα ήταν εκτός αν ο έμπορος από όπου την πήρες τις πουλάει κλωνοποιημένες).

Περίμενα αρκετά λεπτά περιμένοντας την παρέα μου (έλεγα να την σκουντήσω μάλιστα μήπως είχε συναγερμό και ερχόσουνα τρέχοντας να τα λέγαμε!) οπότε την χάζεψα αρκετά και ομολογώ ότι μου αρέσει πάρα πολύ το χρωματάτσι! Καλορίζικη και από μένα και καλοτάξιδη λοιπόν και πάλι!

Παρατηρήσεις:

α) Μέσα στην βρώμα την έχεις! ;)
β) Έχε υπόψιν σου ότι εκεί που πάρκαρες δεν επιτρέπετε (δεν είναι τυχαίο το ότι δεν υπάρχουν άλλα μηχανάκια γύρω) και όση ώρα την γυρόφερνα ήρθε ένας σεκουριτάς και με ρώτησε αν είναι δικιά μου γιατί ενοχλεί (εκτός φυσικά αν δουλεύεις εκεί και είναι φίλος σου και απλά ήθελε να τσεκάρει).


Φιλαράκι σε ευχαριστώ για το ενδοιαφερον αλλά δεν ηταν η δικιά μου!
Πρώτον δεν θα την αφηνα οπως να ταν και ειδικα στο village που εχω ακουσει να χανονται και μερικα μηχανακια!
Το δικο μου το stromaki δεν εχει ουτε κοκο σκονης πανω!Το χω μεσα σε πηλωτη και ουτε ο ηλιος ουτε η βροχουλα την βλεπει κουκλα την εχω!

Οποτε αν δεις κανενα stromaki να λαμπει κουνα το και θα κατεβω να γνωριστουμε!Στανταρ θα το ακουσω παιζει και τηλε-ειδοποιηση!

Σε ευχαριστω για ολα τα καλα σου λογια για το χρωμα κλπ!
Ρε στρομαδες κανονιστε να παμε για ενα καφε μια εκδρομουλα να γνωριστουμε και να τα πουμε!

costas81
23/01/2006, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
Απλά τα πράγματα...

1) Η πλαστική καρίνα της Σουζού είναι για τα μάτια του κόσμο. και _


2) Όχι δεν είναι σκουριά, ισως να φαίνεται έτσι στην φωτό. Μέχρι τώρα δεν έχω εντοπίσει πουθενά ίχνη σκουριάς.

3) Φαντάζομαι τον Innersense να χτυπάει τον συναγερμό του Costas81, να έρχεται ο σεκοιουριτάς να φωνάζει και να χτυπάει τον Innersense και ερχόμενος ο Costas να ρίξει άλλο ένα χέρι στον Inner γιατί νόμισε λέει είναι ο κλέφτης
:eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao:




Μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσε ρε ψηλε~~~
Ωραιο θα ταν σαν σκηνικο~!

nlevog
23/01/2006, 17:50
File megeia kai kalotaksidh.

H karina exei kammia 180aria euria. Einai wraio accessoir alla prepei na eisai kai ligo tou styl gia na thn pareis giati mou fainetai ligo akrivh.
Egw thn exw. Se diavevaiwne pantws oti den exei megales diafores sto ypsos. Oute ayth, alla oute kai to diplo stand (pou evala gia na grassarw thn kadena eykolotera)

Innersense
23/01/2006, 20:53
costas81 αμα δεν ήταν η δικιά σου, τότε στανταρ εκεί που την πήρες τις πουλάει κλωνοποιημένες! Χωρίς πινακίδα, με ίδια κάγκελα και χούφτες και ίδια μπαγκαζιέρα! Ε τι να πω πια! Ενοείται ότι το σχόλιο για το ότι ήταν βρώμικη το έκανα ακριβώς επειδή ήταν πεντακάθαρη όπως και η δικιά σου στις φωτογραφίες!

Μέσα και εγω για καφεδάκι όποτε γουστάρετε!! Έχει πολύ κόσμο το forum πλέον με strom...

nlevog
23/01/2006, 21:15
Mostrara kai egw to kamari mou gia thn istoria


34590

argy_kap
24/01/2006, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
Mostrara kai egw to kamari mou gia thn istoria

Το bagster πόσο έχει?

athandim
24/01/2006, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Το bagster πόσο έχει?
90-100 ευρώ...

argy_kap
24/01/2006, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από athandim
90-100 ευρώ...

Suzuki?

athandim
24/01/2006, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Suzuki?

Η suzuki δίνει άλλο κάλυμα, το οποίο δεν είχε έρθει Ελλάδα μέχρι το καλοκαίρι τουλάχιστον...τώρα δεν ξέρω.


34659

nlevog
24/01/2006, 12:27
Pantws xanete thn leptomereia stis zantes

costas81
24/01/2006, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
Pantws xanete thn leptomereia stis zantes

Giati tis ekanes etsi tis zantes?:eek:

argy_kap
24/01/2006, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
Pantws xanete thn leptomereia stis zantes

Προσωπικά δεν μου αρέσει και για αυτό δεν την σχολίασα....sorry αλλά γούστα είναι αυτά....όπως και το bagster της suzuki που είδα τώρα πάλι το βρίσκω άσχημο αλλά και άχρηστο.....:smilea:

costas81
24/01/2006, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
costas81 αμα δεν ήταν η δικιά σου, τότε στανταρ εκεί που την πήρες τις πουλάει κλωνοποιημένες! Χωρίς πινακίδα, με ίδια κάγκελα και χούφτες και ίδια μπαγκαζιέρα! Ε τι να πω πια! Ενοείται ότι το σχόλιο για το ότι ήταν βρώμικη το έκανα ακριβώς επειδή ήταν πεντακάθαρη όπως και η δικιά σου στις φωτογραφίες!

Μέσα και εγω για καφεδάκι όποτε γουστάρετε!! Έχει πολύ κόσμο το forum πλέον με strom...


Την μερα που πηγα να την παρω περναγε στην δικια μου και σε αλλη μια ολοιδια συναγερμο!Ιδια ολα χουφτες βαλιτσα καγκελα!Μονο που εμενα το bagster γραφει v-strom(πρεπει να φαινετε!) ενω το αδερφακι ειχε το σκετο το μαυρο to bagster!Μπορει να πετυχες εκεινο τι να πω?
Αντε προτείνετε καποιος συναντηση για καφε!
Καλη φαση θα ηταν μια συναντηση πεμπτη βραδυ στο σεφ που εχει και τζερτζελε!
Ειχα παει πεμπτη και σαββατο και δεν ειδα ουτε ενα στρομακι!

costas81
24/01/2006, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Προσωπικά δεν μου αρέσει και για αυτό δεν την σχολίασα....sorry αλλά γούστα είναι αυτά....όπως και το bagster της suzuki που είδα τώρα πάλι το βρίσκω άσχημο αλλά και άχρηστο.....:smilea:


Το δικο μου bagster πως σου φαινετε?

argy_kap
24/01/2006, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Το δικο μου bagster πως σου φαινετε?

Μια χαρά είναι το δικό σου.....Συνάντηση λίγο δύσκολο μια που εγώ είμαι Βόλο.....:uplate: :uplate:

costas81
24/01/2006, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Μια χαρά είναι το δικό σου.....Συνάντηση λίγο δύσκολο μια που εγώ είμαι Βόλο.....:uplate: :uplate:

Ωντος εισαι μακρια!Αλλα ειναι ωραιος ο βολος.Εχω και ξαδερφακι μαλιστα εκει και χω ερθει κανα δυο!Απο χιονια πως πατε?

argy_kap
24/01/2006, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Ωντος εισαι μακρια!Αλλα ειναι ωραιος ο βολος.Εχω και ξαδερφακι μαλιστα εκει και χω ερθει κανα δυο!Απο χιονια πως πατε?

Σήμερα ΄ριχνει πολύ!

Ώρα να κλείνουμε να πάμε για κανα τσίπουρο......

Innersense
24/01/2006, 15:12
Κώστα πάμε Βόλο να την στρώσεις;

Είχα ανέβει πριν κάνα πεντάρι χρόνια με τουτού καλοκαίρι για μια κοπελίτσα.

Πανέμορφος ο Βόλος, ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΟΣ! (και μετά λένε για την Θεσσαλονίκη!), όσο για το Πήλιο... απλά μου έκλεψε την Καρδιά.

Είχα πάει για μπιρούλα ένα βράδυ σε ένα μαγαζί Λαγήνι νομίζω λεγόταν, πάνω στο βουνό που ήταν όλα τα τραπεζάκια μέσα στα δέντρα και από ένα άνοιγμα που υπήρχε έβλεπες όλο τον Βόλο... Ο τύπος που το είχε ήταν όλα τα λεφτά, έψηνε λουκανικάκια και κέρναγε, είχε μια απίστευτη δισκοθήκη βινίλια αποκλειστικά εννοείται και έπαιζε πολύ Pink Floyd. Μιλάμε για απίστευτα σκηνικά...

Όσο για την παραλία στον Άγιο Ιωάννη τι να πω, από τα καλύτερα μπανάκια που έχω κάνει...

Άντε να φτιάξει ο καιρός γαμώτο να γράψουμε κανένα χιλιόμετρο!

argy_kap
24/01/2006, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Κώστα πάμε Βόλο να την στρώσεις;

Είχα ανέβει πριν κάνα πεντάρι χρόνια με τουτού καλοκαίρι για μια κοπελίτσα.

Πανέμορφος ο Βόλος, ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΟΣ! (και μετά λένε για την Θεσσαλονίκη!), όσο για το Πήλιο... απλά μου έκλεψε την Καρδιά.

Είχα πάει για μπιρούλα ένα βράδυ σε ένα μαγαζί Λαγήνι νομίζω λεγόταν, πάνω στο βουνό που ήταν όλα τα τραπεζάκια μέσα στα δέντρα και από ένα άνοιγμα που υπήρχε έβλεπες όλο τον Βόλο... Ο τύπος που το είχε ήταν όλα τα λεφτά, έψηνε λουκανικάκια και κέρναγε, είχε μια απίστευτη δισκοθήκη βινίλια αποκλειστικά εννοείται και έπαιζε πολύ Pink Floyd. Μιλάμε για απίστευτα σκηνικά...

Όσο για την παραλία στον Άγιο Ιωάννη τι να πω, από τα καλύτερα μπανάκια που έχω κάνει...

Άντε να φτιάξει ο καιρός γαμώτο να γράψουμε κανένα χιλιόμετρο!

Μετά την επιστροφή απο τα τσίπουρα και βόλτα στην χιονισμένη παραλία διαβάζω και τα παραπάνω.....

Άντε ανεβείτε!!!!

Random
24/01/2006, 19:46
ΚΑΙ ΓΩ ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΒΟΛΟ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ KAI FREE..ΜΟΛΙΣ ΧΩΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΡΑΠΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΧΕΧΕ:smilea:

costas81
26/01/2006, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Κώστα πάμε Βόλο να την στρώσεις;

Είχα ανέβει πριν κάνα πεντάρι χρόνια με τουτού καλοκαίρι για μια κοπελίτσα.

Πανέμορφος ο Βόλος, ΧΑΛΑΡΟΤΑΤΟΣ! (και μετά λένε για την Θεσσαλονίκη!), όσο για το Πήλιο... απλά μου έκλεψε την Καρδιά.

Είχα πάει για μπιρούλα ένα βράδυ σε ένα μαγαζί Λαγήνι νομίζω λεγόταν, πάνω στο βουνό που ήταν όλα τα τραπεζάκια μέσα στα δέντρα και από ένα άνοιγμα που υπήρχε έβλεπες όλο τον Βόλο... Ο τύπος που το είχε ήταν όλα τα λεφτά, έψηνε λουκανικάκια και κέρναγε, είχε μια απίστευτη δισκοθήκη βινίλια αποκλειστικά εννοείται και έπαιζε πολύ Pink Floyd. Μιλάμε για απίστευτα σκηνικά...

Όσο για την παραλία στον Άγιο Ιωάννη τι να πω, από τα καλύτερα μπανάκια που έχω κάνει...

Άντε να φτιάξει ο καιρός γαμώτο να γράψουμε κανένα χιλιόμετρο!


Ρε φιλαράκια και γω ψηνομαι για εκδρομουλα καργα αλλα να φτιαξει λιγο ο καιρος και να χω γραψει και κανα χιλιομετρο παραπανω για να μπορω να ταξιδευω με παραπανω στροφες στο μοτερ να μην με περιμενετε και σας κουρασω!

Αν και την τελευταια φορα που πηγα δεν μου εκατσε καλα!Γυρισα ως αθηνα με καμμενο εγκεφαλο απο Βολο (1000 ? πηγε το θεμα!)

costas81
26/01/2006, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Random
ΚΑΙ ΓΩ ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΒΟΛΟ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ KAI FREE..ΜΟΛΙΣ ΧΩΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΡΑΠΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΧΕΧΕ:smilea:

Εκδρομουλα να ξεχνιομαστε!Μην μασας εχουν να ανεβουν κοριτσακια πανω στην αραπινα......

Innersense
26/01/2006, 14:07
¨Αραπίνες λάγνες ερωτιάρες¨ που λέει και το άσμα

Ωραία να το οργανώσουμε λοιπόν για εκδρομούλα και προορισμός όπου γουστάρετε.

costa τον εγκέφαλο που τον έκαψες; Για τι όχημα μιλάμε; Μην μας βάζεις σε ανησυχίες...

costas81
26/01/2006, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
¨Αραπίνες λάγνες ερωτιάρες¨ που λέει και το άσμα

Ωραία να το οργανώσουμε λοιπόν για εκδρομούλα και προορισμός όπου γουστάρετε.

costa τον εγκέφαλο που τον έκαψες; Για τι όχημα μιλάμε; Μην μας βάζεις σε ανησυχίες...

Οχι μην ανησυχειτε στο αυτοκινητο τον εκαψα!Κακη βενζινη ηλεκτρονικη πεταλουδα και ηλεκτρονικα μπεκ λαθος ενδηξεις στον εγκεφαλο υπερβολικη προσπαθεια αποκαταστασης σωστης καυσης και παει ο εγκεφαλος!Αλλα το θηριο με εφερε απο βολο ως Αθηνα με το εφεδρικο προγραμμα λειτουργιας!

argy_kap
26/01/2006, 17:14
Εσείς καλά να ανεβείτε.....εγώ που είμαι εδώ να δω που θα πάω....

costas81
26/01/2006, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Εσείς καλά να ανεβείτε.....εγώ που είμαι εδώ να δω που θα πάω....

Ελα ρε μην μασας κατεβα με κανα φιλο αθηνα και γυρναμε παρεα μετα!

argy_kap
26/01/2006, 17:25
Κατέβηκα 28η Βόλο-Αθήνα-Καλαμάτα-Μονεμβασιά....φορτωμένος φουλ και με γυναίκα....αυτό να δείς βόλτα που ήταν....

Πάντως είναι καλή η ιδέα....μετά τα τσίπουρα δεν θα έχω και γυρισμό!....

costas81
26/01/2006, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Κατέβηκα 28η Βόλο-Αθήνα-Καλαμάτα-Μονεμβασιά....φορτωμένος φουλ και με γυναίκα....αυτό να δείς βόλτα που ήταν....

Πάντως είναι καλή η ιδέα....μετά τα τσίπουρα δεν θα έχω και γυρισμό!....
Κανονισε το λοιπον μπας και γινεις η αφορμη να ξεκινησει εκδρομη!
Καμια φωτο δεν εχεις απο το stromaki φορτωμενο? Βαλε να δουμε πως ειναι και το δικο σου!

argy_kap
26/01/2006, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Κανονισε το λοιπον μπας και γινεις η αφορμη να ξεκινησει εκδρομη!
Καμια φωτο δεν εχεις απο το stromaki φορτωμενο? Βαλε να δουμε πως ειναι και το δικο σου!


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14421&perpage=30&pagenumber=1

costas81
26/01/2006, 17:34
Ωραία η μαυρούλα σου!
Το μονο που κατα την γνωμη μου την χαλαει τα αυτοκολητα που δεν ειναι μαυρο το S!
Αλλα κατα τα αλλα κουκλα και φαινετε πολυ γαιδουρι με τοση βαλιτσα πανω!

argy_kap
26/01/2006, 17:38
Με τόσο βάρος πάντως πήγε μια χαρά τα 1700 χλμ που έκανε σε 3 μέρες....και δεν έχασε και καθόλου την επιτάχυνση της...σκύλι μαύρο (κυριολεκτικά μαύρο!)

Φυσικά σήκωσα τέρμα την πίσω ανάρτηση αλλά (φτου φτου) το ταξίδι πήγε μια χαρά...

costas81
30/01/2006, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Με τόσο βάρος πάντως πήγε μια χαρά τα 1700 χλμ που έκανε σε 3 μέρες....και δεν έχασε και καθόλου την επιτάχυνση της...σκύλι μαύρο (κυριολεκτικά μαύρο!)

Φυσικά σήκωσα τέρμα την πίσω ανάρτηση αλλά (φτου φτου) το ταξίδι πήγε μια χαρά...

καλα που πηγες και εκανες τοσα χλμ?
Και ερωτηση θυμασαι ποσα εκαψε?

argy_kap
30/01/2006, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
καλα που πηγες και εκανες τοσα χλμ?
Και ερωτηση θυμασαι ποσα εκαψε?

Μέρα 1η, Βόλος-Αθήνα, χιλιόμετρα για δουλεία μέσα στην αθήνα
Μέρα 2ή Αθήνα μέσα χιλιόμετρα, Καλαμάτα , Σπάρτη (βραδυνη διαδρομή απο Ταύγετο) και κατάληξη Μονεμβασιά
Μέρα 3ή Χιλιόμετρα γύρω απο Μονεμβασιά
Μέρα 4ή Μονεμβασιά-Βόλος μέσω Αθήνας με φουλ κρύο και βροχή για καμιά 300 χλμ....

Άμα τα μαξέψεις βγαίνουν κάπου 1700 χλμ.... Δεν θυμάμαι καθόλου τι έκαψε αλλά είμασταν πάντα με πάνω απο 160χλμ/ώρα οπότε νομίζω οτι θα έκαψε πολλά! Χαλάλι όμως...άξιζε κάθε δραχμή....όπως και κάθε δραχμή αξίζει και ο εξοπλισμός όταν πας με 180 στην εθνική, κάνει κρύο και βρέχει τρελλά!

costas81
31/01/2006, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Μέρα 1η, Βόλος-Αθήνα, χιλιόμετρα για δουλεία μέσα στην αθήνα
Μέρα 2ή Αθήνα μέσα χιλιόμετρα, Καλαμάτα , Σπάρτη (βραδυνη διαδρομή απο Ταύγετο) και κατάληξη Μονεμβασιά
Μέρα 3ή Χιλιόμετρα γύρω απο Μονεμβασιά
Μέρα 4ή Μονεμβασιά-Βόλος μέσω Αθήνας με φουλ κρύο και βροχή για καμιά 300 χλμ....

Άμα τα μαξέψεις βγαίνουν κάπου 1700 χλμ.... Δεν θυμάμαι καθόλου τι έκαψε αλλά είμασταν πάντα με πάνω απο 160χλμ/ώρα οπότε νομίζω οτι θα έκαψε πολλά! Χαλάλι όμως...άξιζε κάθε δραχμή....όπως και κάθε δραχμή αξίζει και ο εξοπλισμός όταν πας με 180 στην εθνική, κάνει κρύο και βρέχει τρελλά!


Με πόσα χλμ εθνική έχεις δει την μικρότερη κατανάλωση?
Και κάτι άλλο που παρατήρησα στο δικό μου!
Όταν είναι κρύα η μηχανη (τρειις γραμμές θερμοκρασία αλλα δεν εχω ξεκινησει ακομα απλα έχω περιμένει να ζεσταθεί) και βάζω πρώτη δεν χτυπάει σχεδόν ποτέ μπαίνει πολύ γλυκά!
Οταν έχω κάνει καμια εικοσαριά χιλιο΄μετρα και ειδικα εθνική (μέχρι 4,000 στροφες δηλ περίπου 90 χλμ) και παω να βάλω πρώτη σχετικά χτυπάει και μερικές φορές μπαίνει κανοντας σαν να μην εχω πατησει καλα συμπλέκτη τρρρ!
Να σημειώσω ότι ακομα το στρώνω έχω κάνει μόνο 400 χλμ!
Θα στρώσει στην πορεία πρέπει-δεν πρεπει να το κάνει βοηθήστε!

argy_kap
31/01/2006, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
Με πόσα χλμ εθνική έχεις δει την μικρότερη κατανάλωση?
Και κάτι άλλο που παρατήρησα στο δικό μου!
Όταν είναι κρύα η μηχανη (τρειις γραμμές θερμοκρασία αλλα δεν εχω ξεκινησει ακομα απλα έχω περιμένει να ζεσταθεί) και βάζω πρώτη δεν χτυπάει σχεδόν ποτέ μπαίνει πολύ γλυκά!
Οταν έχω κάνει καμια εικοσαριά χιλιο΄μετρα και ειδικα εθνική (μέχρι 4,000 στροφες δηλ περίπου 90 χλμ) και παω να βάλω πρώτη σχετικά χτυπάει και μερικές φορές μπαίνει κανοντας σαν να μην εχω πατησει καλα συμπλέκτη τρρρ!
Να σημειώσω ότι ακομα το στρώνω έχω κάνει μόνο 400 χλμ!
Θα στρώσει στην πορεία πρέπει-δεν πρεπει να το κάνει βοηθήστε!

Να σου πω την αλήθεια δεν κοιτάω κατανάλωση....2 πανω 2 κάτω δεν κάνει διαφορά....σιγά μην πάω με 100 για να έχω λιγότερη κατανάλωση!

Καλά κι εσύ με 90 πας να βάλεις 1η?????????????? 1η μόνο σταματημένος 'η σχεδόν σταματημένος βάζω!

costas81
31/01/2006, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
Να σου πω την αλήθεια δεν κοιτάω κατανάλωση....2 πανω 2 κάτω δεν κάνει διαφορά....σιγά μην πάω με 100 για να έχω λιγότερη κατανάλωση!

Καλά κι εσύ με 90 πας να βάλεις 1η?????????????? 1η μόνο σταματημένος 'η σχεδόν σταματημένος βάζω!


οχι ρε τρελε!
ΛΕω οτι εφου εχω κανει καμια 20σαρια χλμ με 90χλμ την ωρα (για να καταλαβεις θερμοκρασια κινητηρα λαδιου) και σταματησω, μολις παω να ξεκινησω παλι και βαλω πρωτη συμβαινει το φαινομενο!

costas81
02/02/2006, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
το σχόλιο για το ότι ήταν βρώμικη το έκανα ακριβώς επειδή ήταν πεντακάθαρη όπως και η δικιά σου στις φωτογραφίες!

Μέσα και εγω για καφεδάκι όποτε γουστάρετε!! Έχει πολύ κόσμο το forum πλέον με strom...

Τωρα πρεπει να την δεις πως ειναι μετα την χθεσινη βροχη μεσα στη λασπη εχω ξενερωσει και την ειχα με τα γιαλιστικα της μια κουκλα!
παρασκευη θα κατεβει κανεις στην κοπη της Πιτας?Εχω ξαναρωτησει αλλα τιποτα!

Innersense
02/02/2006, 19:54
Παίδες εγώ Παρασκευή μεσημέρι φεύγω για Κάρυστο οπότε πίτα δεν... (άσε που θα κόψουμε το πρωί στη δουλειά).

Εντωμεταξύ η παρέα θέλει αυτοκίνητο και έχω ξενερώσει εντελώς...

Θα κάνω τόπο στην οργή πάντως γιατί βλέπω κάτι ύποπτα συννεφάκια για το ΣΚ που ποτέ δεν ξέρει κανείς πως μπορεί να εξελιχθούν.

integrale
03/02/2006, 03:26
INNERSENSE ΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΡΥΣΤΟ?ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΥΒΟΙΑ?

BMW1150
03/02/2006, 06:55
Καλορίζικο κι ευχομαι απειρα χιλιομετρα.....

costas81
03/02/2006, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Innersense
Παίδες εγώ Παρασκευή μεσημέρι φεύγω για Κάρυστο οπότε πίτα δεν... (άσε που θα κόψουμε το πρωί στη δουλειά).

Εντωμεταξύ η παρέα θέλει αυτοκίνητο και έχω ξενερώσει εντελώς...

Θα κάνω τόπο στην οργή πάντως γιατί βλέπω κάτι ύποπτα συννεφάκια για το ΣΚ που ποτέ δεν ξέρει κανείς πως μπορεί να εξελιχθούν.

Η παρέα τι εννοείς?
ΟΙ φίλοι σου ή το γκομενάκι?
Γιατι αν πρόκειτε για το δεύτερο μου φαίνετε ότι ..........


35616

costas81
01/03/2006, 10:27
.