PDA

View Full Version : νοικιαζω την μηχανη μου......



zolotas
16/01/2006, 20:02
.....γιατι εγινε της μοδας τελευταια στα σκυλο βιντεο κλιπ που γυριζουν να κοτσαρουν και τον ηρωα η τον μ@λ@κα να οδηγαει μια μηχανη,να του χτυπαει και το μαλλι ο ανεμος,να ριχνει και τα γκαζια του.
τα καμπριο δεν πουλανε?

ουυυυυυυυυσττττττττ ουστηδες:mad: :mad: :mad:

el_hymador
16/01/2006, 20:36
Εχεις δικιο....μαλιστα σε ενα βιντεοκλιπ του Ρουβα , δειχνει την γκομενα που τον πληγωσε , εποχουμενη σε ενα piaggio liberty , αν δεν κανω λαθος και το υπερτατο -αρσενικο-ειδωλο-showman να οδηγαει μια moto-guzzi breva 1100!!! (πολυ ωραια μηχανη περεπιπτοντως!) ...φυσικα για κρανη και λοιπα δεν το συζηταμε ... η τεχνη πανω απ΄ολα.....

Εγω προετεινω να ξαναγυρισει βιντεο η Πεγκυ Ζηνα και να τραγουδαει ''τι νοημα εχει η ζωη αν δεν μπορουμε να ΄μαστε μαζι''
ενω καβαλαει τουμπανιασμενο r1 γκαζονωντας διχως αυριο.....

Στην τελικη ας βαλουν την Πιεριδη συνεπιβατη σε ενα ss (οπoiδηποτε δεν μας ενδιαφερει) με ενα μινακι κι ας ειναι εκτος θεματος ...δεν πειραζει....

και τελος .....για να παμε και στις διαμαχες...ο Μαζωνακης να οδηγαει ενα varadero και να τραγουδαει...''αχ ποσο βαριεμαιιιιι''


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zolotas
16/01/2006, 20:54
προσφατα ο φοβερος και τρομερος ΣΧΟΙΝΑΣ ,προχθες εβλεπα και ενα παρταλι με ενα KLE να "οδηγαει και να την σκεφτεται".

δεν θα το πιστεψεις αλλα περυσι τετοιο καιρο ,ηρθε καποιος απο διαφημιστικη και μου προτεινε την ιδεα....χωρις να ειμαι εγω παρων στη διαφημιση .....δλδ να τους την εδινα και να την επαιρνα μπ@ρδελο με λιγα λογια.......με μια μικρη αποζημιωση μου ειπε ...500Ε

lampros_fazer
17/01/2006, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Στην τελικη ας βαλουν την Πιεριδη συνεπιβατη σε ενα ss (οπoiδηποτε δεν μας ενδιαφερει) με ενα μινακι κι ας ειναι εκτος θεματος ...δεν πειραζει....
Ναι γιατί αυτά που δείχνουν είναι "εντός θέματος"!?


Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

και τελος .....για να παμε και στις διαμαχες...ο Μαζωνακης να οδηγαει ενα varadero και να τραγουδαει...''αχ ποσο βαριεμαιιιιι''
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σοβαρά??Έχουμε θέμα εδώ :D .
Και για να πάμε πιο γρήγορα στις διαμάχες μάλλον εννοεί ότι επειδή τα άλλα μηχανάκια θέλουν τέχνη για να τα οδηγήσεις οδηγάει αυτό επειδή βαριέται (ή δεν μπορεί) να μάθει :D .

akaposto
17/01/2006, 09:20
:a2: :rotflmao: :a25: :a23: :a54: :a012:


Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Εγω προετεινω να ξαναγυρισει βιντεο η Πεγκυ Ζηνα και να τραγουδαει ''τι νοημα εχει η ζωη αν δεν μπορουμε να ΄μαστε μαζι''
ενω καβαλαει τουμπανιασμενο r1 γκαζονωντας διχως αυριο.....

η αγωνιστική φόρμα επιβάλεται να
αντικατασταθεί απο μπικίνι έτσι?



Στην τελικη ας βαλουν την Πιεριδη συνεπιβατη σε ενα ss (οπoiδηποτε δεν μας ενδιαφερει) με ενα μινακι κι ας ειναι εκτος θεματος ...δεν πειραζει....

εγω την θέλω σε Ducati!!!



και τελος .....για να παμε και στις διαμαχες...ο Μαζωνακης να οδηγαει ενα varadero και να τραγουδαει...''αχ ποσο βαριεμαιιιιι''

κακία?

adam_tsouk
17/01/2006, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
προσφατα ο φοβερος και τρομερος ΣΧΟΙΝΑΣ ,προχθες εβλεπα και ενα παρταλι με ενα KLE να "οδηγαει και να την σκεφτεται".


Αυτός βλέπει;


:sick: :sick:



:rotflmao: :rotflmao: