PDA

View Full Version : Aνεκδοτο



el_hymador
16/01/2006, 21:27
Αν εχει ξαναμπει στα π@π@ρι@ μου .....

------------------------------------------------------------------------------------

Σε μια εταιρεια ο πιο ευσυνειδητος , εργατικος και συνεπης υπαλληλος εχει λειψει η καθυστερησει σημαντικα επι τεσσερις συνεχομενες Δευτερες .... ο Διευθυντης του τον καλει και του ζητα εξηγησεις....

-Παιδι μου παρατηρω οτι τις τελευταιες βδομαδες καθε Δευτερα απουσιαζεις η καθυστερεις πανω απο τεσσερις ωρες τι συμβαινει?

>Ειμαι αρρωστος κυριε διευθυντα...

-Μα καλα καθε Δευτερα εισαι αρρωστος?

>Ναι...

-Και πως γινεται αυτο?

>Κυριε διευθυντα κοιταξτε.....εγω σε ολο τον κοσμο συγγενεις δεν εχω παρα μονο την αδερφουλα μου....την παντρεψαμε περισυ με ενα παληκαρι , καλος φαινοταν στην αρχη , αλλα τωρα τελευταια τα Σαββατοκυριακα εξαφανιζεται και γυρναει αργα την Κυριακη μεθυσμενος , χτυπαει την αδερφη μου την βριζει , την ξευτιλιζει και αυτη κυριε διευθυντα μου τι να κανει ? , εμενα εχει μονο στον κοσμο...ερχεται στο σπιτι μου και την φιλοξενω....την παρηγορω ...της χαϊδευω τα μαλλια , της κανω μασαζ.... ε , πολυ θελει ? μετα απο λιγο κανουμε σεξ μεχρι το πρωϊ της Δευτερας....

-Με την αδερφη σας????!!!!

>Μαλιστα κυριε διευθυντα....

-Μα εσεις ειστε αρρωστος!!!!!!!

>Ε μα αυτο σας λεω κυριε διευθυντα....

ronin1
17/01/2006, 02:40
gamw

:lol: :lol: :lol:

620
17/01/2006, 08:27
:rotflmao: :rotflmao:

geopitt
17/01/2006, 09:34
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
17/01/2006, 09:35
:lol: :lol:

Το είχαν παίξει το Α.Μ.Α.Ν



(δεν παίζει recycle ελπιζω) :rotflmao:

cityfly
17/01/2006, 09:49
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
17/01/2006, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:lol: :lol:

Το είχαν παίξει το Α.Μ.Α.Ν



(δεν παίζει recycle ελπιζω) :rotflmao:


σωστος!!:beer: :beer:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

πολυ γελιο ο Σερβετάς να κανει τον υπαλληλο και ο Καλιβάτσης τον διευθυντη!!
:rotflmao: :lol:

jimmis77
17/01/2006, 18:43
καλοοοο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: