PDA

View Full Version : Προσοχη κυκλωμα στην κατω Κηφισια.



620
17/01/2006, 09:02
Δυο όμορφα 18χρονα κορίτσια πλησιάζουν στο αυτοκίνητο σου καθώς σταματάς στο φανάρι Λύρα και Ελαιών.
Ενώ η μια σκουπίζει το παρμπρίζ με ένα πανί, η άλλη έρχεται στο παράθυρο και σε χαιρετά σκύβοντας ταυτόχρονα με τα στήθη της σχεδόν να βγαίνουν έξω από την μπλούζα της. Αδύνατον να μην κοιτάξεις. Όταν τις ευχαριστήσεις και προσφέρεις φιλοδώρημα, αρνούνται και σε παρακαλάνε να τις πας μέχρι την πλατεία Λυκόβρυσης με το αυτοκίνητό σου.



Συμφωνείς και τους λες να καθίσουν πίσω. Καθ'οδόν αρχίζουν να κάνουν σεξ στο πίσω κάθισμα. Μετά μια από αυτές σου κάνει στοματικό έρωτα ενώ η άλλη σου κλέβει το πορτοφόλι.



Με λήστεψαν την περασμένη Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή.




Σάββατο και Κυριακή δεν τις βρήκα.

sonic22
17/01/2006, 09:09
to idia epathe kai ena filos mou...

exoun katadisei mastiga telika!!!






anipomonw na anevw athina!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


p.s. an den exw autokinito ginete doulia??:p :p :p

adam_tsouk
17/01/2006, 09:30
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
17/01/2006, 09:32
ok παρτουζα για ενα αδειο πορτοφολι...

ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ!!!!

ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ !!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
17/01/2006, 11:00
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

και εγω που νομιζα οτι καναν πλακα στο πισω καθισμα και τις κατεβασα!... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
17/01/2006, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

και εγω που νομιζα οτι καναν πλακα στο πισω καθισμα και τις κατεβασα!... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αυτα παθαινεις οταν εχεις στο μυαλο σου μονο φρατζολες ολλανδικες !!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
17/01/2006, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

και εγω που νομιζα οτι καναν πλακα στο πισω καθισμα και τις κατεβασα!... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

που μυαλο κακομοιρη μου...

το εχεις καψει με τις ανακυκλωσεις κ δεν μπορεις να καταλαβεις τις απλες χαρες της ζωης :lol: :lol: :lol: :lol:

devil's animal
17/01/2006, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:rotflmao: :lol: :rotflmao: και εγω που νομιζα οτι καναν πλακα στο πισω καθισμα και τις κατεβασα!...



:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :bigcry: :rotflmao: :lol: :bigcry: :lol: :rotflmao: :bigcry:

bartlal
17/01/2006, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
που μυαλο κακομοιρη μου...

το εχεις καψει με τις ανακυκλωσεις κ δεν μπορεις να καταλαβεις τις απλες χαρες της ζωης :lol: :lol: :lol: :lol:

απλη δεν ειναι η χαρα να σε βγαζω στον τάκο? :rotflmao: :rotflmao: :a22: :a22: :a22: :a22: :a22: