PDA

View Full Version : Eξάτμιση για παπί?



paris-3
18/01/2006, 12:43
Λοιπόν σκέφτομαι μακροχρόνια(Άνοιξη-καλοκαίρι) να βάλω μία εξάτμιση στο παπί.!!Απλά ρωτάω, γιατί η ιδέα που έχω είναι μόνο αυτές που ξεσικώνουν τις γειτονιές, κάνουν τους συναγερμούς από τα σταματημένα αμάξια να χτυπάνε και γενικά σου σπάνε τα αυτιά κτλ...!!(Ξέρετε από αυτές όπου είναι αγανακτισμένος όλος ο κόσμος..!:D) Λοιπόν εγώ θέλω μία εξάτμιση, που να ομορφαίνει το μηχανάκι και να δίνει και λίγο δύναμη (αν αυτό είναι εφικτό), αλλά φυσικά δν θέλω να κάνει υπερβολικό και προκλητικό ήχο, και βέβαια να είμαι νόμιμος σε περίπτωση που μετρήσουν τα decibel..!!!Αν έχετε λοιπόν καμιά ιδέα-πρόταση στις παραπάνω προδιαγραφές ρίχτε την!!Και πόσο πάνε περίπου ε..(χρηματικά)Α!!Υποθέτω ότι η αλλαγή εξάτμισης δν δηλώνεαι στην άδεια έτσι?:wave2:

aaa```
18/01/2006, 16:58
ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΠΑΠΙ ΕΝΩΣ ΦΙΛΟΥ. ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΤΙ ΕΞΑΤΜΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.:eek: :eek: :eek: :eek:


34042

paris-3
18/01/2006, 17:03
E???:confused: :confused: :look: ποιος ήρθε?

makis206
18/01/2006, 17:19
Φίλε μου δες αυτό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=14642&highlight=sebring+innova) κι αν ενδιαφέρεσαι στείλε μου πμ. Έχε όμως υπόψη σου οτι βρίσκομαι Κρήτη.

Η εξάτμιση που πουλάω δέν κάνει υπερβολικό θόρυβο σε αντίθεση με την Tagekawa που έβαλα μετά απ'αυτήν.

paris-3
18/01/2006, 21:19
Σου έστειλα Π.Μ.:winka: