PDA

View Full Version : Τιμοκατάλογος για ανταλακτικά Z750 που?



moraZ
19/01/2006, 00:05
Μάζεψα ένα ωραίο χωράφι στην καβάλας.Ψάχνω ανταλακτικά για να τη φτιάξω.Καμμια σελίδα που μπορώ να κοιτάξω?

idi
19/01/2006, 09:30
γεια σου φιλε καλως ηρθες

για ανταλακτικα εψαχναν πριν απο λιγο καιρο ο bonepeeler και ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ αυτοι θα σε βοηθησουν νομιζω

περαστικα

:wave2:

gojakla
19/01/2006, 11:00
Γουελ καμ... ελπιζουμε να μην βρεις τα ανταλλακτικα και την κανεις ΛΟΥΗΣ απο δω μεσα... :lol: :lol: :lol:

Περαστικα βεβαια... :wave2:

bonepeeler
19/01/2006, 13:47
Τι ψάχνεις;
Πες τι θες να σου πω και τιμές.

Καλώς ήρθες.:beer:

moraZ
19/01/2006, 15:16
Ευχαριστώ, χαίρομαι που σας βρίσκω. Είναι η πιο ηλίθια σαβούρα που έχω πραγματοποιήσει. Ελπίζω να το φτιάξω γρήγορα και να είμαι ξανά πίσω στους δρόμους όπου και κάθε τροχός ανήκει.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
21/01/2006, 00:40
φιλαρακι οτι θελεις ρωτα ...:wave2:

moraZ
22/01/2006, 01:09
Λοιπόν.Ψάχνω για το αλουμίνιο που κρατάει το πισω φρένο και τη βάση για το πόδι,μάσκα(ανθρακί) γιατί έσπασε από μέσα,και καπάκι κινητήρα που έχει τα λάδια και τρύπησε(δεξιά η πτώση).Θέλω επίσης να δω και για καμμια εξατμισούλα γιατι έγινε μπάχαλο.Ολόσωμη ή τελικό.Σας ευχαριστώ και για την υποστήρηξη που ήδη μου δίνετε.Περνάω δύσκολες ώρες!!

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
22/01/2006, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από moraZ
Λοιπόν.Ψάχνω για το αλουμίνιο που κρατάει το πισω φρένο και τη βάση για το πόδι,μάσκα(ανθρακί) γιατί έσπασε από μέσα,και καπάκι κινητήρα που έχει τα λάδια και τρύπησε(δεξιά η πτώση).Θέλω επίσης να δω και για καμμια εξατμισούλα γιατι έγινε μπάχαλο.Ολόσωμη ή τελικό.Σας ευχαριστώ και για την υποστήρηξη που ήδη μου δίνετε.Περνάω δύσκολες ώρες!!

φιλαρακι η βαση του μασπιε εχει περιπου 45 γιουρια απο επισημο αντιπροσωπο ....καπακι δεξι κινητηρα (το μεγαλο) 115 γιουρια αλλα θα χρειαστεις και την φλαντζα ...ητοι συν δεκα γιουρια ... εξατνιση ακραπα , απολυτως μετρητοις 438 γιουρια ... εβαλα και ενα φιλτρακι 52 γιουρια ......αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες με πμ

adam_tsouk
22/01/2006, 18:11
Εξάτμιση σκέφτομαι να πουλήσω τη μαμα.

Αν ενδιαφέρεσαι ΠΜ :wave2: