PDA

View Full Version : Γυναικεσ.....



DUKASII
23/03/2004, 14:34
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Ο τύπος μπαίνει στο μπαρ, πλησιάζει τον μπάρμαν και όπως είναι λογικό, έχει όρεξη για κουβέντα:
"Είμαι ένας ευτυχισμένος άνθρωπος ρε φίλε. Βάλε να πιω να το γλεντήσω"
"Τι έγινε και είσαι χαρούμενος;"
"Είμαι ο πιο τυχερός σύζυγος του κόσμου. Η γυναίκα μου με υπεραγαπά!"
"Και γιατί το λες αυτό;"
"Προχθές ήμουν άρρωστος και κάθησα σπίτι. Ολη την ημέρα η γυναίκα μου ήταν στο παράθυρο και φώναζε: "Είναι ο άντρας μου εδώ! Είναι ο άντρας μου εδώ!""



--------------------------------------------------------------------------------

"Γιατρέ έχω σοβαρό πρόβλημα! Η γυναίκα μου πηγαίνει κάθε μέρα στο μπαρ του Βασίλη και πηδιέται με όλο το μαγαζί!"
"Μάλιστα... Και που είναι αυτό το μπαρ;"

cityfly
23/03/2004, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
"Γιατρέ έχω σοβαρό πρόβλημα! Η γυναίκα μου πηγαίνει κάθε μέρα στο μπαρ του Βασίλη και πηδιέται με όλο το μαγαζί!"
"Μάλιστα... Και που είναι αυτό το μπαρ;"


χα χα καλό
που είναι αλήθεια;

bikersonly
23/03/2004, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
χα χα καλό
που είναι αλήθεια;

Ο γιατρός? Ή γυναίκα?ο Βασίλης?Ή το μπαρ του?? Γίνε πιο σαφής ντε!!χαχα!! Μάλλον για τον Βασίλη σε κόβω!! χαχα!!:lol: :rotflmao:

almalibera
23/03/2004, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Ο γιατρός? Ή γυναίκα?ο Βασίλης?Ή το μπαρ του?? Γίνε πιο σαφής ντε!!χαχα!! Μάλλον για τον Βασίλη σε κόβω!! χαχα!!:lol: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CyBeRseXX
23/03/2004, 15:15
..NA YPOTHESO OTI TO ONOMA EINAI TUXAIO ..

cityfly
23/03/2004, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Ο γιατρός? Ή γυναίκα?ο Βασίλης?Ή το μπαρ του?? Γίνε πιο σαφής ντε!!χαχα!! Μάλλον για τον Βασίλη σε κόβω!! χαχα!!:lol: :rotflmao:



μα το μπαρ φυσικά
:nono:
:nono:
:nono:
:nono:
:nono:
έχει έναν μπάρμαν κούκλο