PDA

View Full Version : ΚΛΕΜΕΝΗ ΜΟΤΟ????????



frog1
22/01/2006, 11:35
Καλημέρα σε ολα τα παιδιά,εδω και 15-20 μέρες περίπου ερχόμενος προς την δουλειά μου στο Μαρούσι βλέπω μια virago μαύρη παρατημένη στο ίδιο σημείο την τράβηξα και μια φοτο με το κινητό.Αν ξέρει κάποιος κάτι ας μου πει για περισότερες λεπτομέριες.

Dodok edessa
22/01/2006, 11:45
πολύ καλή η κίνηση σου :a18: πιστεύω ότι και μια υποπεριοχη με κλεμμένα, η υπόνοια κλεμμένων, θα ήταν πολύ καλή ιδέα μιας και πολλοί απο εμάς έχουν πέσει θύματα κλοπής:evil:
έτσι και αλλιώς όλοι πάνω κάτω έχουμε κινητά με φωτογραφική οπότε και θα ήταν πολύ χρήσιμο για πολλούς μια πληρφορια η μια φωτογραφία.
αφού είναι αδύνατο να βοηθήσει η αστυνομία στις κλοπές ας βοηθήσουμε εμείς οσο μπορούμε:winka:

Pokermon
22/01/2006, 11:51
:a18: :a18: :a18: :a18: :a18:

Kostas NL
22/01/2006, 12:26
Ωραία κίνηση φίλε, μπράβο.

Ίσως περισσότερες πληροφορίες βοηθήσουν παραπάνω, π.χ όνομα οδού ή ίσως ακόμη και αριθμός πινακίδας.

:beer:

la_villa
22/01/2006, 12:35
η οδός ίσως θα ήταν λίγο επικινδυνο να γραφτεί γιατί δεν μπορείς να ξέρεις ποιος μπορεί να μπει και να το διαβάσει.Μην τους στέλνουμε και εμείς συστημένους.
Για την πινακίδα δεν ξέρω αν μπορούν να βρουν στοιχεία.Ίσως τα γράμματα καλά θα ήταν.

Καλή ιδέα πάντως

frog1
22/01/2006, 12:36
ok

KaTaNaS
22/01/2006, 13:06
15-20 ημέρες δεν είναι πολλές




εγώ δεν θα ήθελα πάντως να κυκλοφορεί στο νετ η φωτο της μοτο μου, πού την παρκάρω και απο πότε!


υπηρεσία είμαστε;


σιγά μη βρεθεί έτσι καμμιά κλεμμένη!


ας μαζευτούν όλες οι δηλώσεις κλοπής!

και όποιος δεί κάτι ας στέλνει ΠΜ στον κάτοχο της εκλιπόντος μοτό.

skous
22/01/2006, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από frog1
Ο αριθμός κυκλοφορίας είνε YZK-283 την οδο δεν την ξέρω αλλα ειναι δύπλα στο μέγαρο του ΟΤΕ. Τώρα για την οδο δεν εινε λιγο παρακινδυνευμένο να την βάλω????


Sorry re si
Alla apo tin foto katalava oti eiani sto megaro tou OTe. Episis to les esi.
TO na baleis i oxi tin odo, apo tin stigmi pou eipes pou einai , ti noima exei? diladi posous dromous exeis pou na periklyoun to megaro tou ote?

webman
22/01/2006, 13:58
Πολύ καλή η κίνηση σου...

Μαλακία που λές πινακίδες και άλλα τέτοια τα οποία μπορούν να κάνουν και έναν επιτήδειο να την προσεγγίσει!

Πάντως καλοπροαίρετη η κίνηση σου και σωστή. Προσοχή όμως στις πληροφορίες!

Αν σου έλεγε κάποιος πως ΝΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 1 ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ! Τότε να έδινες τηλ. ή έστω ένα Π.Μ. για λεπτομέρειες!

zzr2005
23/01/2006, 18:24
κατά την άποψή μου σωστή η πληροφόρηση ...
κακή επιλογή η φωτό και οι αναλυτικές πληροφορίες που παρέθεσε ο φίλος παρά την καλή του θέληση...
βλέπω να κάνουν ουρά τα κλεφτρόνια ποιος θα την πρωτοσηκώσει....
άς ευχηθούμε ότι δεν είναι κλεμμένη κ οτι ο ιδιοκτήτης της θα ενδιαφερθεί άμεσα....

lampros_fazer
23/01/2006, 19:02
Για την πρόθεση σου και όλη την καλή διαθεση να βοηθήσεις κάποιον που πιθανόν να χασε τη μηχανη μπράβο.

Αλλά και εγώ πιστεύω οτι στοιχεία όπως η πινακίδα,διεύθυνση και φωτό όπου διακρίνεται το με΄ρος που είναι η μηχανή δεν θα έπρεπε να μπουν και ίσως να πρέπει να σβηστούν καθως μπορεί να κάνουν περισσότερο κακό από ότι καλό.Θα έπρεπε να βάλεις κατα τη γνώμη μου μόνο τη φωτό αλλά αλλιωμένη γύρω από τη μηχανή ώστε να μην διακρίνεται η τοποθεσία που βρίσκεται.

frog1
23/01/2006, 21:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από frog1
Καλημέρα σε ολα τα παιδιά,εδω και 15-20 μέρες περίπου ερχόμενος προς την δουλειά μου στο Μαρούσι βλέπω μια virago μαύρη παρατημένη στο ίδιο σημείο την τράβηξα και μια φοτο με το κινητό.Αν ξέρει κάποιος κάτι ας μου πει για περισότερες λεπτομέριες.


34599

skous
23/01/2006, 23:11
Episis kali idea 8a itan tilefono se tmima i troxaia gia na tin parei kai na dei ean einai klemmeni ktl.

Pistevo oti ean anafer8ei oti einai paratimeni poli airo kai oti exei kapoios iponies oti einai klemmeni ktl, mallon 8a tous peisei na tin paroun

lampros_fazer
23/01/2006, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από skous
Episis kali idea 8a itan tilefono se tmima i troxaia gia na tin parei kai na dei ean einai klemmeni ktl.

Δεν μπορεί η αστυνομία να το τσεκάρει απο τον αρ.κυκλοφορίας?

Frog, ναι, πιστεύω καλό θα ήταν να πάρεις τους μπάτσους να τσεκάρεις τον αρ.κυκλ.

Αλλά όπως είπε και ο Κατάνας πιο πάνω 20 μέρες δεν είναι και πολλές,μπορεί να λείπει ο ανθρωπος ή κάτι να'παθε ή απλώς να μην τη χρησιμοποιεί.

GST
24/01/2006, 07:18
καλη κινηση για τους καλοπροαιρετους.... υπαρχουν ομως και οι κακοπροαιρετοι που αυτη τη στιγμη μαθανε οτι στη ταδε διευθυνση υπαρχει το ταδε μηχανακι ...εχει να κουνηθει 15 μερες αρα χωρις να τους εμποδισει κανεις μπορουν να το σηκωσουν ανετα :mad: .... δυστηχως ετσι ειναι παιδες γιαυτο αμα εχεται αλλη φορα φιλανθρωπικα αισθηματα μπορειται να δινεται τις πληροφοριες αυτες στην αστυνομια και αυτη μπορει ευκολα να βρει τον ιδιοκτητη της...

:wave2: