PDA

View Full Version : ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΓΙΑ Vstrom



Grammarios
24/01/2006, 14:59
ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ.ΣΑΣ ΔΕΙΧΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.ΤΗ ΣΧΑΡΑ ΣΤΗ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑΤΙ Η GIVI ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ!ΤΑ ΠΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ 650 ΗΤΑΝ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΙΚΑ.ΤΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΤΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ.


34683

Grammarios
24/01/2006, 15:00
ΤΟ ΑΛΛΟ


34684

Grammarios
24/01/2006, 15:01
ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ.ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΝΟΞΕΙΔΟΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙ.Η ΜΑΜΙΣΙΑ ΧΑΛΑΣΕ ΣΕ 3 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!


34685

Grammarios
24/01/2006, 15:02
ΚΙ ΑΛΛΗ ΟΨΗ


34686

Grammarios
24/01/2006, 15:03
ΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ


34687

Grammarios
24/01/2006, 15:03
ΚΙ ΑΛΛΟ


34689

Grammarios
24/01/2006, 15:04
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ;ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΧ ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ.ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΠΕΣΙΑΛ ΚΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΙ ΑΝΘΕΚΤΙΚΗ.

Suner
25/01/2006, 10:51
Psagmeno atomaki..
Oraia ta extra pou evales(an kai dyskolevomai na pistepso oti ta engine guards einai dikhs sou kataskevhs kai ideas)

keep stroming!

makaronachis
25/01/2006, 14:34
Γουέλ νταν!Ωραία φαίνονται.Περιμένουμε νεώτερα από την ποδιά.....

Grammarios
26/01/2006, 02:00
Suner ποια engine guards εννοεις; Αν λες για τα καγκελα προστασιας ειναι της Givi. Τα υπολοιπα (πατάκια,βαση μπαγκαζιερας, πλαισιο πινακιδας κ.α.) τα εφτιαξα στο μηχανουργειο του πατερα μου με τη βοηθεια του φυσικα. Οταν θα ειναι ετοιμη η ποδια θα σας τη δειξω, με εχει κουρασει αρκετα η ατιμη εχω κανει 3 πρωτοτυπα αλλα δεν ειναι τελεια ακομα, που θα παει ομως θα την πετυχω!

Suner
26/01/2006, 09:42
exeis dikio.tora pou koita3a kalytera th foto patakia einai afta pou mperdepsa me engine guards.opos k na'xei g...ne!!

tora gia thn podia 8a perimeno na to do ki afto. kai pou 3ereis,ama sou katsei kala mporeis na to patentareis na to xreisimopoioun oloi oi Vstromers!!:beer:

perimenoume nea sou:D

catch you around

DPF
02/03/2006, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Grammarios
ΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ

GRAMMARIE ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΤΗΣ GIVI ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΦΡΥΔΑΚΙ ?
ΤΝΧ ΓΙΩΡΓΟΣ
:beer:

lord_dimos76
02/03/2006, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Grammarios
ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ;ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΧ ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ.ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΠΕΣΙΑΛ ΚΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΚΙ ΑΝΘΕΚΤΙΚΗ.


ΜΑΣΤΟΡΑ,ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ,ΜΠΡΑΒΟ!:a19:

ΤΑ ΠΑΤΑΚΙΑ ΙΔΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΤΙΚΑ!

Grammarios
02/03/2006, 23:49
Η ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΦΡΥΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ,ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1,80 ΥΨΟΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΙΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ (ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 178 ΕΥΡΩ)

thryleon
03/03/2006, 09:04
ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΤΑ ΠΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ Γ_ _ _ _ Α:p ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.:beer:

Grammarios
03/03/2006, 11:21
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΩ ΜΕΡΙΚΑ,ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ;

bartlal
03/03/2006, 11:43
μπραβο σου για το μερακι!!! :a013: :a013: :a013:



:beer: :beer: :beer: :beer:

costas81
03/03/2006, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Grammarios
ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΩ ΜΕΡΙΚΑ,ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ;

Για πες τιμη!

Grammarios
03/03/2006, 19:44
ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΠΟΣΟ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ,ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ Η ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΟ ΑΝ ΒΓΕΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ;ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕΙ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΚΑΝΑ ΔΙΑΚΟΣΑΡΙ.

lammadin
06/03/2006, 16:25
Ποσο...;;!;!;;!;;!;:eek: :eek: :hypnotize

200 μονο για τα πατακια του συνεπιβατη..;;;;

τελικα τα ωραια πραγματα ειναι πολυ ακριβα...

κριμα και μου αρεσαν πολυ.....:sad:

Grammarios
06/03/2006, 16:35
ΚΟΙΤΑ,ΑΝ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙΣ ΟΤΙ 2 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΧΥΤΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΒΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Η SUZUKI ΓΙΑ ΚΑΡΙΝΑ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ, ΤΟΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΑΝ ΤΑ ΕΔΙΝΕ Η SUZUKI ΘΑ ΚΟΣΤΙΖΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΔΙΠΛΑ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΑΤΑ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΥΛΙΚΟ. ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΤΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ. ΟΠΟΙΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΣ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

costas81
07/03/2006, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Grammarios
ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΠΟΣΟ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ,ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ Η ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΟ ΑΝ ΒΓΕΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ;ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕΙ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΚΑΝΑ ΔΙΑΚΟΣΑΡΙ.

Φιλαρακι σε καταλαβαινω και οσο για σενα που θα κατασκευασεις τα 200 ειναι λογικη τιμη!
Αλλα για εμας που εχουμε ηδη πατακια και δεν μας χαλανε και καθολου ετσι οπως ειναι το να δωσουμε 200 για κατι που ηδη υπαρχει και δεν καιγομαστε να το αλλαξουμε ειναι πολλα!
Ουτε εσυ εισαι παραλογος αλλα ουτε εμεις νομιζω!

Grammarios
07/03/2006, 22:06
ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΠΕΡΙΤΟ ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΜΑΝΙΣΙΑ ΣΙΔΕΡΙΚΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ. ΤΑ ΑΛΟΥΜΙΝΕΝΙΑ ΤΟΥ 1000 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ.

mhtsorodas
27/03/2006, 01:02
Αδερφε μου εισαι μαστορατζα πρωτης!!!! Απο ηλιακους κατεχεις τιποτις??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Τα πατακια =κορυφη!!!!

Grammarios
27/03/2006, 17:27
ΑΠΟ ΗΛΙΑΚΟΥΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ! ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΗΡΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΥ ΣΤΟ ΕΜΠ ΜΗΧ.ΜΗΧ.

zoudis
28/03/2006, 10:01
Ρε φιλαράκι Γραμμάριος ...είπα να μην μιλήσω τόσο καιρό αλλά το χεις χοντρείνει το πράμα...

προσπάθεις να βγάλεις λεφτά από δω μέσα ρε ? τι νομίζεις ότι κάνεις ? πουλάς ή προσπαθεις να πείσης για να πουλήσεις κάτι, που δεν έιναι καν δικό σου? Γιατι ρε συνάδελφε, αν είσαι όπως λες, σε κανένα τμήμα Κατασκευάστών Μηχ/γων Μηχ/κων, όχι μόνο του ΕΜΠ, αλλά οποιοδήποτε Πολυτεχνείου δεν μαθαίνεις τόσο καλή πρακτική κατεργασία. Αλλά και να μαθαινεις, πρέπει να έχεις τα αναλογα εργαλεία. Και για να κάνεις τα πατάκια της φωτό, πρέπει να έχεις εργαλειομηχανή. Και για να έχεις εργαλειομηχανή, σημαίνει ότι ξέρεις πολύ καλά πόσο θα παέι το κόστος Παρααγωγής αλλά και το κόστος των υλικών ακόμα. Και όχι " θα ρωτήσω από Τρίτη πόσο θα πάν τα υλικά και το κόστος και θα σας πω...." ....και μετά "ποσο να πάει άραγε" ? Ρίχνεις και άδεια για να δεις τι θα πιάσεις....

200 ευρό σου λείπουν ρε ??? τόσα σου χρειάζονται ??? Τι ακριβώς κάνει 200 ? 100 τα 500 γράμμάρια ατσάλι και 100 τα εργατικα ??? Μόνο και μόνο επειδη η Σουζούκι πουλάει 200 ευρώ την καρίνα ? Ρε πας καλά ?

Ποίον και που θα ρωτήσεις ρε αφου και ΚΑΛΑ τα φτιάχνεις εσυ΄???:confused: :confused: :confused:

Και θες και κόσμο για να "π'εσει το κόστος" ? Με τον τόνο θα το αγοράσεις το ανοξειδωτο ατσάλη και θα ρίξεις το κόστος ? :yuck: :hypnotize

Και τα αργατικά ? Μήπως θα στήσεις γραμμή παραγωγής για 20 πατάκια και θα ρίξεις το εργατικό κόστος ??? :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Αντε όργιο...που θες να πουλήσεις ότι βρήκες από το ιντερνετ για δική σου κατασκεύη και να βγάλεις και λεφτά από δω μέσα....

Σα δε ντρέπεσαι λέω γω .... :hypnotize :yuck: :yuck:

Grammarios
28/03/2006, 23:25
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ!ΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΜΑΘΑΙΝΕΣ 3 ΕΤΩΝ ΠΑΣΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΕΓΩ ΜΑΘΑΙΝΑ ΠΑΣΑ ΣΕ ΤΟΡΝΟ!ΝΑΙ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΥΜΒΑΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΕΣ . ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ 600 ΕΥΡΩ (ΟΧΙ 200) ΛΟΓΩ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ-ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΡΧΙΚΩΝ ΣΚΑΡΤΩΝ. ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ. Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ 10 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΥΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΚΟΜΜΑΤΙΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΩΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΥΔΡΟΚΟΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΛΑΚΑ ΕΝΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΟΥ ΜΕΤΡΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΟΣΗ ΘΕΛΕΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ. ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΟΛΑ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ! ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΜΟΙ-ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΝΤΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ: ΤΟΥΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΜΕ REGNARD ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ Η ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΤΕΙ Ο Α Η Ο Β ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ Π.Χ. 5 ΩΡΕΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ 3.ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΠΕΦΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΡΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΜΟΙΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΕΙΡΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. ΦΤΙΑΞΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΚΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ. ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΙΣ ΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΡΙΝΕ ΚΑΙ ΔΡΑΣΕ.

Vstrommer71
29/03/2006, 00:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Grammarios
. ΦΤΙΑΞΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΚΑΡΙΝΑ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ
Oυπς,αμα φτιαξεις την καρινα ενδιαφερομαι γιατι απο αυτες που εχω δει,δεν μου γεμιζει το ματι καμμια.Θεωρητικα η καλυτερη λυση ειναι να φτιαξεις στο σχεδιο της πλαστικης που δινει η μαμα,μια ιδια αλλα σε αλουμινιο.Αν κανεις κατι τετοιο,αναμενουμε!Και προς τον φιλο Zoudi,λιγη περισσοτερη εγκρατεια
ΔΕΝ βλαπτει!:beer:

Grammarios
29/03/2006, 09:12
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ Η ΜΑΜΙΣΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΤΑ 200 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ Χ Ω Ρ Ι Σ ΚΕΡΔΟΣ, ΑΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ "ΤΗ ΒΡΟΥΝ" ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.

zoudis
29/03/2006, 09:35
ΟΚ ότι πεις !






Ποιά χρονιά τελείωσες το ΕΜΠ?

Grammarios
29/03/2006, 13:49
ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΩ, ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ.

costas81
29/03/2006, 14:15
zoudis μηπως σε ειχε μπριζωσει κανενας λιγο πριν και τα εχωσες στο grammario?
Δικιο εχει το παλικαρι!
Εχει δουλεια το μεταλακι για να το φτιαξει ετσι οπως το βλεπουμε στη φωτο
Και δεν νομιζω να προσπαθησε να το πουλησει
Εμεις ρωταγαμε ποσο σου στοιχησαν και ποσο πανε να μας φτιαξεις
Εγω δηλαδη που ειπα για ομαδικη αγορα καρινουλας σε αντιστοιχο θεμα τι εκανα προσπαθησα να πουλησω καρινες στον κοσμο?
Οχι απλα αν υπαρχουν και αλλα ατομα που την θελουν να μπορεσουμε να χτυπησουμε μια καλυτερη τιμη
So calm down!

zoudis
30/03/2006, 09:21
..τι λετε ρε νέοι....

Γραμμάριος είσαι μίκρος ακόμα....πάρε πρώτα το διπλωματάκι σου, βγες στην πιάτσα, και έλα να μιλήσουμε μετά για κόστη εργατικά και υλικών και για γραμμές Παραγωγής ....!

Στο Πολυτεχνειο νέος δεν μαθαίνουμε τίποτις....

Και στη τελική Στα φρύδια μου....δεν πα να τα πουλήσεις και 600 γιούρο....ζώα υπάρχουν πολλά εκέι έξω, όποτε, είμαι σίγουρος ότι θα τα πιάσεις τα λεφτά σου....

:lol:

Grammarios
30/03/2006, 11:00
ΚΟΙΤΑ ΔΟΥΛΕΥΩ "ΕΞΩ" ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ "ΝΕΟΥΣ" ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 8 ΕΤΩΝ PARTTIME ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΕΤΡΑΩΡΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ "ΑΣΧΕΤΟΣ" ΟΣΟ ΑΛΛΟΙ ΝΕΟΙ. ΔΕ ΔΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ.