PDA

View Full Version : 5 Χ 5 Ποδοσφαιρο



kalgeorge
24/03/2004, 09:46
Μετα απο απαιτηση του αδμινιστρατορα (και μιας και γιορταζει μην του χαλασουμε χατηρι) ενημερωνω:

Το τραπεζι εε....χμχμμμ.. το γηπεδακι το εχουμε κλεισει
απο τις 10:00 - 11:30 στο ονομα μου, Καλυβας Γιωργος

Μου είπαν οτι η είσοδος ειναι απο Πετρου Ραλλη καλυτερα (ουτε εγω εχω παει). Εχει διαφορα γηπεδακια και ενα κτιριο της Γραμματειας οπου και θα ρωτησουμε σε ποιο παιζουμε.

Για όσους δεν ξερουν που ακριβως βρισκεται, ελπιζω να βοηθησω λεγοντας οτι ειναι στην συμβολη Θηβών - Πετρου Ράλλη το VILLAGE CENTRE , πισω του το Fun Park και πισω του ακριβως τα γηπεδα.

Εγω, ο Αyrton, ο city-fly και οποιος αλλος επιθυμει, 9 η ώρα θα φεύγουμε απο το ξενοδοχείο Ζαφολια στην Αλεξανδρας.

Καλο θα ήταν να ειστε σιγουρα μιση ώρα νωριτερα εκει, για να βρεθουμε, να χωριστουμε, να πεσουν τα στοιχηματα και να μοιρασουμε τις φιαλες οξυγονου!!!!!!!!!!!

Αν ξεχασα κατι θα το συμπληρώσω......αλλα προς το παρων ας ακολουθησουμε την συμβουλη του city - fly και ας μετρηθουμε :


kalgeorge
julius
city-fly
xtmpam
duke
gst
sas
illuminations
ayrton
jimbar

Ποιον έχω ξεχασει;;;;
:wave2: :wave2: :beer:

cityfly
24/03/2004, 09:56
οκ μια τελευταία διευκρίνιση για όσους δεν ξέρουν

(εε χμ γκουχ γκουχ για μένα δηλαδή)

Σε πιο ύψος της Αλεξάνδρας είναι το Ζαφόλια;

kalgeorge
24/03/2004, 10:01
Ειναι στο ρευμα προς Πατησίων απεναντι απο την συμβολη Αλεξανδρας και Ιπποκράτους

kalgeorge
24/03/2004, 10:50
ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ!!!
Οποιος αλλος θελει φυσικα και να ερθει, και οποιο ονομα εχω ξεχασει ας μου το θυμισετε