PDA

View Full Version : Περίεργος..



pipis
24/01/2006, 19:16
Καταρχην καλησπερα!
αυτα τα εικονιδιακια που βαζετε στους τιτλους των θεματων μας τι ειναι? κατι φακελακια κατι συνδετιρες? :confused: :confused:
π.χ σε μια συζητηση μου στο θεμα εξω, εχω ενα κοκκινο ανοιχτο φακελο με μια βουλα στη μεση, διπλα ενα βελακι που ανοιγει το link και διπλα ενα συνδετιρα. μηπως τα εχω βαλει εγω κατα λαθος κ δεν το εχω καταλαβει???

crs-k
24/01/2006, 20:02
Ο Συνδετηρας στην αρχη του τιτλου σημαινει οτι η συζητηση περιεχει attachments (φωτογραφιες ή σχεδια ή οτιδηποτε αλλο μπορει να "επισυναψει" καποιος).

Η "τελειο" στην μεση απ' τα φακελακια, σημαινει οτι εχεις παρει μερος σ' αυτην την συζητηση, τουλαχιστον μια φορα.

Τα χρωματα στα φακελακια, βαριεμαι να τα περιγραψω, μιας κι υπαρχουν κατω-κατω σε οποιαδηποτε ενοτητα (http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=2) κοιταξεις ... :wacko:

:wave2:

adam_tsouk
24/01/2006, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ο Συνδετηρας στην αρχη του τιτλου σημαινει οτι η συζητηση περιεχει attachments (φωτογραφιες ή σχεδια ή οτιδηποτε αλλο μπορει να "επισυναψει" καποιος).

Η "τελειο" στην μεση απ' τα φακελακια, σημαινει οτι εχεις παρει μερος σ' αυτην την συζητηση, τουλαχιστον μια φορα.

Τα χρωματα στα φακελακια, βαριεμαι να τα περιγραψω, μιας κι υπαρχουν κατω-κατω σε οποιαδηποτε ενοτητα (http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=2) κοιταξεις ... :wacko:

:wave2:
πσσσσσσσ........

crs-k
24/01/2006, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
πσσσσσσσ........


Σ' αρεσε εεε ... :a44:


:lol: :rotflmao: :lol:

pipis
25/01/2006, 00:17
Ευχαριστω!!!!! Ενταξει την εκανες κ την καλη πραξη για σημερα. Μπορεις να κοιμηθεις ηρεμος...


:eek: :eek: :eek: :a10:

adam_tsouk
25/01/2006, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Σ' αρεσε εεε ... :a44:


:lol: :rotflmao: :lol:

Aμε! να φανταστείς, μου πήρε πολύ χρόνο (σε spamming) να καταλάβω τι σκατά κάνει αυτή η ρουφιάνα η κουκίδα!


:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
25/01/2006, 00:21
Δεν μ' αφηνουν αααλλοι διαολοι ... :sick:


:lol: :rotflmao: :lol:

OldMan
25/01/2006, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Δεν μ' αφηνουν αααλλοι διαολοι ... :sick:

Κάτι σαν " Ο Χορός των Δαιμόνων" ένα πράμα...

:lol: :rotflmao: :lol: