PDA

View Full Version : η βλακεια αντεχει στο κρυο...



el_hymador
25/01/2006, 21:45
Το αποδεικνυουν τα εξης:

1 - Ειδα Toyota Yaris και Ηyundai accent (μπροστοκινητα και τα δυο) με αλυσιδες περασμενες στους πισω τροχους!

2 - Ι.χ. και φορτηγα με καθαρισμενα τα τζαμια τους , αλλα οχι και τον ουρανο και τα καπο τους να σκορπανε κομματια χιονιου σε καθαρισμενους δρομους...

3 - Τετρακινητα και off - road αυτοκινητα να πηγαινουν ταπα για να αποδειξουν οτι αυτοι δεν μασανε!

4 - Παπια με εποχουμενους χωρις κρανος παρα μονο με σκουφο και μαλινο γαντακι (ενας απ΄αυτους βροντηξε μπροστα μου ευτυχως ανωδυνα)

5 - Ηλιθιους να μπλοκαρουν κεντρικους δρομους επειδη ''ελα μωρε που θα βαλω αλυσιδες αδερφε!!''

6 - Μαχομενους δημοσιογραφους να ''θυσιαζονται'' στον βωμο της ενημερωσης , κινδυνολογοντας ενω περιεγραφαν τον ''Αρμαγεδον'' που ζησαμε τις τελευταιες μερες...:lol:

7 - Ακουσαμε και για ''black - ice'' στους δροους μας!!! εννοωντας απλα τον παγο....


Οι μονοι πραγματικα χαρουμενοι , τα πιτσιρικια , οσοι την κοπανησαν απο την δουλεια προφασιζομενοι αποκλεισμο:a13: ....και οι σκυλοι (δεν ξερω γιατι αλλα οσους κοπρους συναντησα το καταδιασεδαζαν κυλοντας στα χιονια!)


.....αντε και του χρονου!!

adam_tsouk
25/01/2006, 22:04
:rotflmao: :rotflmao:


1000% σωστός...

Πριν λίγο ένας τύπος κυκλοφορούσε στη Πατησιών (καθαρη BTW) με αλυσίδες!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

lampros_fazer
25/01/2006, 22:07
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Η βλακεία αντέχει στα πάντα!




Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

1 - Ειδα Toyota Yaris και Ηyundai accent (μπροστοκινητα και τα δυο) με αλυσιδες περασμενες στους πισω τροχους!



:rotflmao: :cry: :rotflmao:
:rotflmao: :cry: :rotflmao:

Krokodilos001
25/01/2006, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Το
1 - Ειδα Toyota Yaris και Ηyundai accent (μπροστοκινητα και τα δυο) με αλυσιδες περασμενες στους πισω τροχους!







Mperdeftikane, nomizane einai me to ferari tous..


:rotflmao:

tifoefs
25/01/2006, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Krokodilos001
Mperdeftikane, nomizane einai me to ferari tous..


:rotflmao:

Γελα εσυ να δω πως θα παμε δουλεια αυριο πανω στο παγοδρομιο !!

Εβαλα τσοχα στις ροδες, να δουμε αν κρατησει !

:look: :look:

ΓκαζοφωνιΞ
25/01/2006, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
...................
Οι μονοι πραγματικα χαρουμενοι , τα πιτσιρικια , οσοι την κοπανησαν απο την δουλεια προφασιζομενοι αποκλεισμο:a13: ....και οι σκυλοι (δεν ξερω γιατι αλλα οσους κοπρους συναντησα το καταδιασεδαζαν κυλοντας στα χιονια!)


.....αντε και του χρονου!!



Ρε φιλε ναι...
Χτες και σημερα που εβγαλα εξω τον Ερμη(κοκερ),ηταν μεσ'στην τρελη χαρα...Αρχιζε και κυλιωταν στο χιονη,οπου το εβλεπε μαλακο εχωνε ολο του το κεφαλι με...
Και του εφταχνα μπαλες χιονιου και του τις πεταγα και τις τσακωνε στον αερα...:a01: :a01: :a01:


34862

aaa```
25/01/2006, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
Ρε φιλε ναι...
Χτες και σημερα που εβγαλα εξω τον Ερμη(κοκερ),ηταν μεσ'στην τρελη χαρα...Αρχιζε και κυλιωταν στο χιονη,οπου το εβλεπε μαλακο εχωνε ολο του το κεφαλι με...
Και του εφταχνα μπαλες χιονιου και του τις πεταγα και τις τσακωνε στον αερα...:a01: :a01: :a01:

ΩΡΕΟΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ.

ΓκαζοφωνιΞ
25/01/2006, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
ΩΡΕΟΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ.


Μπα...
Δεν τον παω για κυνηγι...Γι'αυτο δεν του εχω κοψει την ουρα...
Η ρατσα ηταν επιλογη γυναικας-παιδιων...
Αν και οταν τον βγαζω εξω και τον παω σε κατι κατσαβραχα φαινεται οτι ειναι κυνηγιαρικο 100%...
Το κεφαλι το εχει ολη την ωρα σκυφτο και μυριζει-πειραζει τα παντα...

aaa```
25/01/2006, 23:41
KAI ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΜΕΝΗ ΟΥΡΑ?

ΠΩΣ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΟΠΟ?
ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣ ΓΚΕΚΑΣ ΜΕ ΣΕΤΕΡ.

ΛΕΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΕΙ?

ΓκαζοφωνιΞ
26/01/2006, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣ ΓΚΕΚΑΣ ΜΕ ΣΕΤΕΡ.



Το δικο μου????Αν ναι σου φαινεται επειδη ειναι κουρεμενος....
Τον παω στο βουνο βολτα και γεμιζει το τριχωμα του με σκουπιδακια που δεν φευγουν γι'αυτο τον κουρευω ετσι...
Για την ουρα μου 'χουν πει οτι την κοβουν στα κυνηγοσκυλα για να μην μπλεκεται ευκολα δεν δυσκολα σημεια...

ΓκαζοφωνιΞ
26/01/2006, 00:12
:D


34864

ΓκαζοφωνιΞ
26/01/2006, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από aaa```
KAI ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΟΜΕΝΗ ΟΥΡΑ?

ΠΩΣ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΟΠΟ?
ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣ ΓΚΕΚΑΣ ΜΕ ΣΕΤΕΡ.

ΛΕΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΟΤΑΝ ΨΑΧΝΕΙ?


Και για να καταλαβεις περιπου πως ειναι....
Ειναι σχεδον 1 χρονου...
Το υψος στους μποστινους του ωμους ειναι
41cm
Εχει πισω χοντρους μυες στα ποδια και γεροδεμενα μπροστινα
Το κεφαλι πανω απ'τα ματια γινεται μπομπε...



:wave2:

fazerpower
26/01/2006, 00:30
4 - Παπια με εποχουμενους χωρις κρανος παρα μονο με σκουφο και μαλινο γαντακι (ενας απ΄αυτους βροντηξε μπροστα μου ευτυχως ανωδυνα)



Πάντως κάθε φορά που περνάω έξω από το παλιό μου λύκειο και το τεε όταν τελειωνουν... είναι καμμια 30αρια τυπάδες (16ριδες) με παπακια εως και ninja και cbr χωρις κράνη φυσικα (γιατί αμα φορας εισαι φλωρος)! και δε λένε <<αντε κράνος και διπλωμα δεν έχω τουλάχιστον οδηγω προσεκτικά>> Α! ΟΧΙ γ@μιων#΅ς πάνε τα κΩλ΄@#@$παιδα!:a024: :a027: :a023:

lampros_fazer
26/01/2006, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓκαζοφωνιΞ
...............................
και γεροδεμενα μπροστινα


USD είναι ή συμβατικά?
:rotflmao: :rotflmao:

DrIoannis
26/01/2006, 08:43
Από σήμερα να δεις τι θα γίνει με το "black ice" και τα τρόφημα:bigcry:

Krokodilos001
26/01/2006, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Γελα εσυ να δω πως θα παμε δουλεια αυριο πανω στο παγοδρομιο !!

Εβαλα τσοχα στις ροδες, να δουμε αν κρατησει !

:look: :look:



Kalimera bre, tsoxada.

Mia xara simera to proi, stegnoi oi dromoi, kseroi,
oute black ice, oute red ice, oute blue ice, oute smirnoff ice!

Mono aspro alati pou ke pou.... an meinei etsi kala, min riksi pali kana psilobroxi ke to pagosi....


prepei sintoma na peraso apo to plintiro na tin kseplino ligo..


:look:

MIKE_16V
26/01/2006, 09:04
Για ακουστε και αυτο, κοντα στο μετρο της Δουκισης Πλακεντιας χτες το απογευμα, wrangler με χωματινα λαστιχα ΤΕΡΑΣΤΙΑ και με αλυσιδες και ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΧΟΥΣ την ωρα που εγω ημουν διπλα του με το atos της αδερφης και πηγαινα κανονικα χωρις προβλημα στον δρομο.

Οσο για τα σκυλακια μας ο βελγος στο χιονι ηταν σαν την μυγα μες στο γαλα, πρωτη φορα εβλεπε χιονι και ειχε τρελαθει απο την χαρα του:D :D

akaposto
26/01/2006, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Το αποδεικνυουν τα εξης:

1 - Ειδα Toyota Yaris και Ηyundai accent (μπροστοκινητα και τα δυο) με αλυσιδες περασμενες στους πισω τροχους!


ναι στους πίσω μόνο αλυσίδες,
για πιάνουν τα χειρόφρενα
:lol: :rotflmao: :lol:

ΓκαζοφωνιΞ
26/01/2006, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
USD είναι ή συμβατικά?
:rotflmao: :rotflmao:



Τα απλα καλαμια ειναι πολυ λεπτα...
Μαλλον duolever εχει...






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
26/01/2006, 10:31
ειναι και τοσο λαμακες που νομιζουν οτι οταν ριχνει λιγο χιονι (ακομα και χιονονερο) θελεις αλυσιδες να κυκλοφορεις..... ακομα και αν εχει 5ο C...


ασε που ενας με ρωτησε αν υπαρχουν αλυσιδες για το παπι μου...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
26/01/2006, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi


ασε που ενας με ρωτησε αν υπαρχουν αλυσιδες για το παπι μου...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: [/B]





γιατι???
τις σταματησανε??:lol:

tools
26/01/2006, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Το αποδεικνυουν τα εξης:

1 - Ειδα Toyota Yaris και Ηyundai accent (μπροστοκινητα και τα δυο) με αλυσιδες περασμενες στους πισω τροχους!





το καλυτερο ειναι οταν βαζουν σε πισωκινητο τις αλυσιδες μπροστα ’’ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΙΜΟΝΙ!!!’’

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

skous
27/01/2006, 17:12
egw pantos ebala alisida sto oxima mou
mia mono alisida omws, 1,5 metra mikos

alla den masage, pigaine tapa kai den glistrage (To oxima, egw eixa ginei patini)


35023