PDA

View Full Version : προχειρο διαγωνισμα



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2004, 10:52
μετα απο ευγενικη παρακληση απο πολλους φιλους μεσα απο το φορουμ. και αφου σηνηλθα απο το ξυλο που μου ριξανε για να με πησουν. θα εχουμε επαναλιψη την κυριακη στην πεντελη στης 11 με την νεα ωρα. το μερος ειναι το γνωστο που εχω γραψη σε αλλο ποστ και μπορειτε να το βρητε ευκολα. το μονο προβλημα ειναι οτι εκει ΔΕΝ εχει λουκουμαδες :D απαραιτητα αξεσουαρ. στηλο και χαρτι. και ορεξη για καλη παρεα. επισης μαχερι και σακουλα για να μαζεψουν χωρτα οσοι επιθημουν. απαγορευωνται αυστιρως και δια ροπαλου να φερετε. ζηγαριες, ( αληθεια λεω ειμαι 96 κιλα). σφουγκαριστρες για τα σηροπια ( ειπαμε δεν εχει λουκουμαδες) καθως και καθε γαργαλιστηκα εδεσματα που θα μας παρασηρουν σε κρεπαλες.:rotflmao: οι παραβατες θα τιμοριθουν μαθενοντας τους να περνουν τα πεταλα με το ενα χερι.....:nono:
γιωργος 6977 290 361

almalibera
26/03/2004, 10:58
Αφου βρε γιαγιακα κανονιζεται βολτα την Κυριακή και οι πιο πολλοι θα πανε εκει...ποιοι σε παρακαλεσαν...??:confused:

afrotwin
26/03/2004, 11:00
agapite file giorgo variese na grapsis pou na er8oume giati to exis ksanagrapsi
imarton re :lol:
pou leei ke gnostos analitis tis tileorasis gia ta podosferika dromena
lipon file mou grapse mas pou ine i kafeteria stin penteli ke ektos apo ta xaraktiristika tipou meta ton 8amno pou tragoudai deksia dose mas ke odo ke ari8mo etsi gia na to peksoume tipiki ke politismeni

ke ex8es mexri na vro ston xarti oti to mpournazi ine sta sepolia ksimerose ke epidi den iksera pos legete i platia tou mpournaziou mias ke den iparxi me afto to onoma platia sto mpournazi den to riskarisa na pao sto agnosto me varka tin elpida ke den ir8a

afta ke min mas vazis na psaxnoume ta post
8a kriosi ke i tiropita :lol: :lol:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2004, 11:07
αμα δης το ματι μου θα καταλαβης.. υπαρχουν καποιοι που δεν θα πανε χαλκιδα. οπως και εγω. θελω να γυρισω σπιτη κατα της 3 γιατι εχω καποιες υποχρεωσεις για το απογευμα. μεχρη το πασχα ειμαι λιγο πιεσμενος της κυριακες τα απογευματα τουλαχιστον. βλεπεις πρεπει να κινηγησω τον κοσμο για να παρω λευτα γιατι πρεπει να δωσω τα δωρα του πασχα στο προσοπικο, και ολοι πανε να την κανουν γαργαρα οτι δεν εχουν λεφτα.
γιωργος

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2004, 11:18
λοιπων το ποιο ευκολο ειναι....... απο αττικη οδο βγενουμε στην εξοδο προς λεωφορο πεντελης. περνουμε την λεωφορο πεντελης προς παλαια-νεα πεντελη. μετα απο περιπου 5 χιλιομετρα θα φτασουμε σε μια διασταυροση που δεξια παει για σταυρο- αγια παρασκευη, αριστερα για μελισια και ισια για παλαια-νεα πεντελη. εσεις πατε ισια.στην διασταυρωση αυτη για να καταλαβετε στο δεξη σας χερι ειναι μια παλια βαση ασιρματου του ναυτικου. μετα απο περιπυ 2 χιλιομετρα και επανω στον δρομο ειναι η καφετρια ΜΠΑΚΑΣ θα εχω και την μοτο σε σιμειο που να φενετε απο μακρια. ειναι πανω σε μια αριστερη καμπη του δρομου η καφετερια και εχει μια μικρη ταμπελα. αλλα θα δητε την μοτο και θα καταλαβετε.
αν τυχων τηνπερασετε και φτασετε στην διασταυροση που παει αριστερα για νεα πεντελη και ευθεια στην παλια. τοτε γυριστε πισω περιπου 100 μετρα και θα την δητε.

afrotwin
26/03/2004, 11:35
tora malista
an ke den egrapses tin odo tis kafeterias
exoume elpides na tin vroume

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2004, 11:45
λεωφορος πεντελης ντουγρου επανω αριθμο δεν ξερω:bawl:

Spazz
26/03/2004, 13:45
ωχ λογικα πηγαινωντας για την πιστα θα σας πετυχω εκει στο δρομο!χααχχα αντε τα λεμε

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
26/03/2004, 15:33
πιστα στην πεντελη? μηπως λες στο ντραφι? αυτη την πιστα την ανοιγαμε με τα καθαροαιμα την δεκαετια του 70 και μας κινηγουσε ενας βοσκος γιατι του τρομαζαμε τα προβατα και τους κοβοταν το γαλα. η την πιστα στον δρομο που απο την πεντελη πιγενης στο κεφαλαρι? αυτην την πιστα την ανοιξαμε την ιδια δεκαετια τοτε ειχα ενα μπουλτακο 125 και ενα χτ 500 απο τα πρωτα. για να ανοιξουμε αυτες της πιστες γυρναγαμε στα λαστυχαδικα των βοριων προαστιων και μαζευαμε τα λαστιχα που ηταν για πεταμα και τα βαζαμε επιτοπου για να σχηματισουμε τα μπερμ στης στροφες... α ρε φιλε τι μου θημησες.....
γιωργος