PDA

View Full Version : aytokollhta honda transalp 2002 - 2004



sunnymtx
29/01/2006, 02:20
γεια και χαρα , ερωτηση ... μετα απο πτωση με το transalp μου χρειαστηκε να αλλαξω εμπρος πλαστικα (μαυρα).ψαχνω πολυ καιρο για τα αυτοκολλητα του μοντελου και μετα απο επισκεψη στον σ@ρ@κ@κη απογοητευτηκα πολυ ακουγοντας την τιμη τους ... εχετε καμια οικονομικοτερη προταση ? ευχαριστω εκ των προτερων ... (περιοχη αθηνα)

banditgr
29/01/2006, 09:47
ego agorasa gia to cbr mou kai to vtr apo agglia (ebay) giro sta 24e to set.Tora an to ta exei tipota terastia gfx klp. den 3ero.

sunnymtx
29/01/2006, 10:00
σ'ευχαριστω για την πληροφορηση φιλε μου.κοιτα, το ta εχει 4 stickers βασικα.2 μικρα (πλαι) και 2 μεγαλα (εμπρος).κοιταξα παντως στο e-bay αλλα δυστυχως δε βρηκα κατι ...

catmaster
29/01/2006, 10:18
Καλημέρα!

Για κοίτα εδώ..
ABOUT MOTO STICKERS
Κάρπου 40, Νέος Κόσμος τηλ.2109021013


:wave2: :wave2:

sunnymtx
29/01/2006, 16:05
εκανα ηδη την κινηση για το "about moto stickers" και μου ειπε 80 ευρω για το ta (και οχι τα γνησια κιολας) ... ε, οχι ρε παιδια ! μην τρελλαθουμε τελειως !!!!!!!!!!! ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον !:beer:

makis206
29/01/2006, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sunnymtx
γεια και χαρα , ερωτηση ... μετα απο πτωση με το transalp μου χρειαστηκε να αλλαξω εμπρος πλαστικα (μαυρα).ψαχνω πολυ καιρο για τα αυτοκολλητα του μοντελου και μετα απο επισκεψη στον σ@ρ@κ@κη απογοητευτηκα πολυ ακουγοντας την τιμη τους ... εχετε καμια οικονομικοτερη προταση ? ευχαριστω εκ των προτερων ... (περιοχη αθηνα)

Έχω ένα Transalp του '04 και πριν ένα χρόνο χρειάστηκα το ένα φαίρινγκ ύστερα απο πτώση απ'το σταντ. Πήγα και το πήρα απο την αντιπροσωπεία της Honda στα Χανιά και το παράλαβα ΜΕ το αυτοκόλλητο που γράφει "Transalp"! Και στην αποθήκη των ανταλλακτικών τους είχα παρατηρήσει στο ράφι το πίσω πλαϊνό καπάκι της εξάτμισης που είχε κολλημένο πάνω το "Rally Touring".

Eσύ απο που πήρες τα πλαστικά και δεν είχαν τα αυτοκόλλητα;

sunnymtx
29/01/2006, 23:31
τα πλαστικα τα παρελαβα απο καποια αντιπροσωπεια honda (ποτε δεν εμαθα), διοτι εκει που πηγα να φτιαξω το ta δεν ειχαν επαρκεια ανταλλακτικων και αναγκαστικα περιμενα απο αλλου.δεν ηξερα οτι τα πλαστικα πανε "πακετο" με τα αυτοκολλητα ... (αν δεν παθεις δε μαθαινεις) ...:confused: παιδια παντως ευχαριστω πολυ και ΠΑΝΤΑ ορθιοι ! υ.γ. - αν εχει κανεις υπ'οψην του που θα βρω το μαυρο καλυμα του καρτερ (καρινα) για το ta , (φτηνο - εστω και 2ο χερι) μενω απο τωρα υποχρεος ! :)

efialtis
30/01/2006, 13:19
σκεφτηκες να την αφησεις χωρις αυτοκόλλητα ;;;;