PDA

View Full Version : ΤΟ ΠΗΡΑ



gasotis
29/01/2006, 20:20
Εδω και δυο μηνεs ειμαι κατοχοs ενωs DUKE II,ειμαι πολυ ευχαριστημενοs δεν θελω να κατεβαινω απο πανω του.το πηρα μεταχειρισμενο γιατι δεν ειχα τοσα λεφτα αλλα ειχε πολυ λιγα χιλιομετρα,ενα ονειρο πολλων ετων πραγματοποιηθηκε επιτελουs,τωρα θα μπορω και εγω να μιραζομαι με εσαs τιs νεεs οδηγικεs μου εμπειριεs γιατι ειναι η πρωτη μου μοτο υστερα απο το πατινι(σκουτερακι) που ειχα.:beer: :D :wave2: :sun: :a013:

makis206
29/01/2006, 20:30
Kαλορίζικο και καλοτάξιδο το μηχανάκι σου φίλε κι εύχομαι να περάσεις μαζί του όσο ομορφότερα μπορείς με όσα μπορεί κι αυτό να σου προσφέρει!

Πάντα είχα ένα πάθος με τους Δούκες αλλά δυστυχώς δεν θα με βόλευαν ποτέ στη χρήση που εγώ θέλω να κάνω σε μια μοτοσυκλέτα, γι'αυτό και δεν κατάληξα ποτέ να αποκτήσω έναν τέτοιο..το πάθος όμως παραμένει!

Πάντα όρθιος!

:beer: :beer: :beer:

gasotis
29/01/2006, 20:52
Να σαι καλα φιλε μου ευχαρηστω πολυ!Εχω σκοπο να κατεβω χανια τουs επομενουs μηνεs λεs να σε πετυχω πουθενα αλλωστε ειναι πολυ μικροs ο κοσμοs:beer: :a10: :a20:

makis206
29/01/2006, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gasotis
Εχω σκοπο να κατεβω χανια τουs επομενουs μηνεs λεs να σε πετυχω πουθενα αλλωστε ειναι πολυ μικροs ο κοσμοs:beer: :a10: :a20:

Και τα Χανιά μικρότερα.!:lol:

Καλά να είσαι και να κατέβεις με το καλό, κι όλο και κάπου θα μ'ανταμώσεις να κεράσω τσικουδιά !

:beer: :beer: :beer:

xaris_sm
03/02/2006, 12:28
kalotaksido na to hareis