PDA

View Full Version : anakinosi gia filous ke ex8rous



Σελίδες : [1] 2

afrotwin
30/01/2006, 22:31
apo simera tipika ime apolimenos ke anergos.
opos episis ime ke xorismenos ke monos

afta gia aftous pou 8a xaroun me tin distixia mou ke 8a to 8eorisoun fisiki ekdikisi....
sas to leo gia na xarite

ke gia tous filous na gnorizoun ti trexi
8eoro oti osoi ine filoi kalo ine na to kseroun ke prokimenou na ta ma8enoun enas enas as to ma8oun oloi mazi

aderfia mou ekatse asximi
den exo idea gia tipota
mono asxima nio8o

na iste kala

isos iparxi mia mikri pi8anotita na ftiaksi kati ala den ksero
ta leme

vangelis 64
30/01/2006, 22:34
Δεν έχουμε γνωριστεί από κοντά,αλλά τι έγινε ρε μεγάλε?:(

adam_tsouk
30/01/2006, 22:40
τι εγινε ρε Λεωνίδα;

johnpan
30/01/2006, 22:46
Hang in there, ρε φίλε τι άλλο να σου πω.
Ολα είναι περαστικά ρε Λεωνίδα, και κάθε εμπόδιο για καλό λέει ο λαός. Μπορεί να έχει δίκιο. Κουράγιο δικέ μου, σου στέλνω θετικές σκέψεις....

zoropatra
30/01/2006, 23:44
ρε κατι με ετρωγε εμενα τοσο καιρο αλλα δεν ρωταγα.........λεω δεν μπορει να μην μας την χωνει ετσι....δεν μπορει να μην μας την λεει σε οτι λεμε.......


φιλε δεν ξερω σε τι κατασταση βρισκεσαι ουτε τι σου εχει συμβει,αλλα να ξερεις οτι ολα ειναι περαστικα μεχρι να ερθει αυτο το κατι αλλο που θα μας ταραξει τα ηρεμα νερα..........
σκεψου και λιγο αλλιως..........καποιοι ερχονται για να φυγουν.....καποιοι θα ερθουν καποτε για να μεινουν.......


και εκτος των αλλων ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!


ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!!!!:wave2: :wave2: :wave2:

gcrook
31/01/2006, 01:18
Δεν νομιζω οτι υπαρχει πραγματικα ανθρωπος εδω μεσα, που να νιωθει ικανοποιηση με κατι τετοιο, και αν υπαρχει σκατα στα μουτρα του.

Ευχομαι απο την πλευρα μου φιλε Λεωνιδα να ‘ορθοποδησεις‘ οσο πιο γρηγορα γινεται.

Δεν νομιζω ομως οτι θα εχεις προβλημα.
Καλη δυναμη:wave2:

nimbus
31/01/2006, 01:21
Λεωνίδα,


μην αρχισεις τις κλάψες...δεν σε εχω συνηθίσει έτσι...
εδώ ειμαστε τριγύρω, ακόμα κι όταν δεν εχουμε κάτι να πούμε...
Όλα καλά θα πάνε...μην μασάς:D
...σε λίγο, θα έχει ξημερώσει μια αλλη μέρα...:sun:

oulas
31/01/2006, 01:26
Βρε μην ψαρωνετε ετσι ρε... Πας να μας την φερεις παλι Αφρουλη!!! οχι δεν σε πιστευουμε...:nono:

teobreva
31/01/2006, 01:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Δεν νομιζω οτι υπαρχει πραγματικα ανθρωπος εδω μεσα, που να νιωθει ικανοποιηση με κατι τετοιο, και αν υπαρχει σκατα στα μουτρα του.

Ευχομαι απο την πλευρα μου φιλε Λεωνιδα να ‘ορθοποδησεις‘ οσο πιο γρηγορα γινεται.

Δεν νομιζω ομως οτι θα εχεις προβλημα.
Καλη δυναμη:wave2: με λιγα λογια τα ειπες ολα, σωστος!

gcrook
31/01/2006, 01:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από oulas
Βρε μην ψαρωνετε ετσι ρε... Πας να μας την φερεις παλι Αφρουλη!!! οχι δεν σε πιστευουμε...:nono:


Να σε ρωτησω κατι;
Ας πουμε οτι εχεις δικιο και υστερα απο 10 σελιδες ποστ βγει ο αφρο και πει "Χαχα κοροιδα την πατησατε ειστε ζωα, καλα ειστε πολυ στοκοι, πως την παθατε ετσι, κτλ"...θα γελαγες;
ΟΧΙ!
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ!
Γιατι πολυ απλα εχει καλυτερη αισθηση του χιουμορ, και αυτος και εμεις.

lampros_fazer
31/01/2006, 01:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Δεν νομιζω οτι υπαρχει πραγματικα ανθρωπος εδω μεσα, που να νιωθει ικανοποιηση με κατι τετοιο, και αν υπαρχει σκατα στα μουτρα του.

+1000



:sad: :sad: :sad:

Κουράγιο, δύναμη και το κεφάλι ψηλά! Θα έρθουν καλύτερες μέρες..:winka:

Ευχομαι να δούμε σύντομα τον παλιό καλό (κακό :p ) Άφρο! :)

Όντως είχες χαθεί τελευταία

:beer: :beer:
:wave2:

Akatanomastos
31/01/2006, 01:57
geia sou file, den gnorizomaste, apla ithela na steilo mia xeretoura..

kouragio kai ipomoni , after the rain comes the sun

den thelo na pistevo pos iparxoun kapoioi pou xerontai me tin fasi tis zois pou vriskesai..


ante kai sintoma na keraseis mpires gia na giortaseis kati!!!
:beer:
:beer:
:beer:

marios8
31/01/2006, 05:58
Αφρο η ζωη ειναι να πεφτεις 9 φορες και να σηκωνεσαι 10 :wave2:

catmaster
31/01/2006, 05:58
Ξέρω οτι στην κατάσταση που βρίσκεσαι οτι και να σου πουν λίγα πράγματα κάνει..
Τα στραπάτσα της ζωής για τους ανθρώπους είναι ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει δυνατότερο..
Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε και αν είσαι εσύ καλά θα τα ξαναβρείς όλα μπροστά σου όπως τα θες.Πολλές φορές θα βρεθούμε με την πλάτη στον τοίχο για πολλά πράγματα αλλά παντα προσπαθούμε να σηκώσουμε κεφάλι.
Ειλικρινά δεν τα λεώ έτσι αυτά..Σου μιλάει άνθρωπος που έχει χάσει την κοπέλα του σε δυστύχημα πρίν από 5 χρόνια και τότε παράτησα τα πάντα-Δεν ήθελα να συνεχίσω μόνος μου.Άφησα δουλειά και γυρνούσα χωρίς σκοπό και τίποτα από οτι μου έλεγαν δεν μπορούσε να με κάνει να νοιώσω καλύτερα..Είναι βασικό όμως να έχεις ΦΙΛΟΥΣ που μπορείς να στηριχτείς και άσε το χρόνο να κάνει την δουλειά του.
Afro εύχομαι τα πράγματα να αλλάξουν καταπως θές σύντομα..

Οι υπόλοιποι ναστε καλά και sorry αν κούρασα.

THEOD
31/01/2006, 06:32
Λεωνίδα...
Κάθε εμπόδιο για καλό...:wave2:

crs-k
31/01/2006, 07:03
:confused: :sick: :sad:

kawasaki ZX-12
31/01/2006, 07:08
υπομονη και κουραγιο!!!!!!!!!!!!!!!!

οτι ειναι να γινει θα γινει!!!!!!!!!!

καλη δυναμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ironbum2
31/01/2006, 07:26
Το μόνο σίγουρο είναι οτι με κάτι τέτοια δεν χαίρεσε...εκτός κι αν είσαι ψυχανώμαλος!!! Ότι και να σου πω (μην σε παίρνει από κάτω κλπ) μαλακίες είναι. Το πράγμα θα κάνει τον κύκλο του και όλα θα είναι μια χαρά. Εύχομαι ο κύκλος αυτός να είναι γρήγορος και να ορθοποδήσεις γρήγορα. Καλό κουράγιο!!!!!!

GST
31/01/2006, 07:26
λεωνιδα δεν ξερω αν ειναι πλακα η οχι ...αλλα ειναι πολυ ασχημο να μενεις απο δουλεια αυτη την εποχη και με υποχρεωσεις απο πισω να τρεχουν....οσον αφορα ..το μονος...ελπιζω να μην ειναι αποτελεσμα του πρωτου.....εισαι αρκετα εξυπνος για να βρεις την λυση ....καντο ....πολλες φορες νομιζουμε οτι ειμαστε εγκλωβισμενοι σε μια κατασταση σιγουρα ομως εχουμε την δυναμη για πολυ περισσοτερα πραγματα αρκει να μπορεσουμε να βρουμε τη δυναμη απο μεσα μας να προσπαθησουμε γιαυτα...
καλη τυχη σου ευχομε .....:wave2:

makis206
31/01/2006, 07:47
Λεωνίδα προσωπικά δεν σε ξέρω αλλά μέσα μου έχω σχηματίσει την εικόνα της λεβεντιάς που πλυμμηρίζει την ψυχή σου γι'αυτό και δεν φοβάμαι για σένα.

Θα τον βρείς εσύ τον τρόπο και θα τα προσπεράσεις όλα φίλε.

Και να θυμάσαι πως καί εδώ μέσα, υπάρχουν πραγματικοί φίλοι.

Να είσαι καλά ρε.

Μικρή Λουλού
31/01/2006, 08:08
......οποτε ας εχουμε στο μυαλο μας οτι ψαχνει για δουλεια,τουλαχιστον...
αν καποιος ξερει,ακουσει κατι, καλο θα ειναι να ενημερωσουμε.

Dodok edessa
31/01/2006, 08:15
ελα ρε λεωνιδα :(
Ολα μαζί ? :sick:

matmat
31/01/2006, 08:18
Κουράγιο ρε Φίλε
θα φτιάξουν τα πραγματα
Δύναμη φίλε μου δύναμη ...

:sick: :dizzy: :sad:

sniper
31/01/2006, 08:22
Μάλιστα....

Υπομονή κι επιμονή ρε Λεωνίδα.....

Κύκλους κάνει....

:smokin:

McGyver
31/01/2006, 08:30
Ψυχραιμία, δύναμη και καθαρό μυαλό αδέρφι...

kalesin
31/01/2006, 08:31
Φιλε Λεωνιδα δεν σε ξερω, αλλα δεν μου εχεις δωσει την εικονα ανθρωπου που τα παραταει ευκολα, ουτε οτι μερικες αναποδιες -οσο σοβαρες κ να 'ναι- θα σε καταβαλουν.

Κουραγιο κ υπομονη...

Τα πραγματα θα φτιαξουν κ να εισαι σιγουρος γι αυτο. Εδω τα καταφερα εγω ο καμμενος

:wave2: :wave2:

startengine
31/01/2006, 08:38
Βρες πράγματα που πάντα σ΄ευχαριστούσαν να τα κάνεις, κάνε ακρότητες (που δεν βλάπτουν την υγεία), γράψε τα όλα όσα δε λύνονται (ξέρεις που) και προπάντων
μ η ν π έ φ τ ε ι ς!

Δεν αξίζουν την ψυχική σου γαλήνη πράγματα που διορθώνονται, ούτε πράγματα που ΔΕΝ διορθώνονται.

Και κάτι ακόμα:
Εύχομαι με την ψυχή μου να είναι πλάκα! Κι ας μη γελάσει κανείς...

Cpt. Haddock
31/01/2006, 08:39
:confused: :sick: :(

Μη μασάς παλιοάφρε... Όλα θα φτιάξουν, υπομονή και δύναμη κι ό,τι θέλεις εδώ είμαστε.

Alexander
31/01/2006, 08:45
"...Το πιο βαθύ σκοτάδι είναι πριν την αυγή...".
Δουλειά θα ξαναβρείς... Καλή τύχη με τη σχέση σου !!!
Κουράγιο ρε φίλε... :smilea:

latris mixanis
31/01/2006, 08:47
Λεωνίδα σίγουρα ότι και να σου λέμε δεν θα αλλάξει αυτό που αισθάνεσαι.
Υπομονή,επιμονή και όλα θα φτιάξουν προς το καλύτερο!!! :smilea: :smilea:
Μην αφήσεις να σε παρει απο κάτω:nono: :nono:


Σίγουρα δεν χαιρόμαστε με τις ατυχίες των Γνωστών,Συναδέλφων κλπ

:wave2:

angels_gr
31/01/2006, 09:04
Χοντρό πακέτο!!! :sick:

Καλά ξεμπερδέματα ρε Afro!!!

powerphot
31/01/2006, 09:13
2-3 μέρες δεν μπήκα και ήρθαν τα πάνω κάτω?:confused: :hypnotize :uplate: :eyepop:
Λεο δες ΠΜ

madtank
31/01/2006, 09:19
Λεωνάρντο, για δυο πράγματα δεν πρέπει να στενοχωριόμαστε

για αυτά που διορθώνονται και γι' αυτά που δεν διορθώνονται..

Και να θυμάσαι ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

cityfly
31/01/2006, 09:25
αργά η γρήγορα θα τη βρεις την άκρη

hornet
31/01/2006, 09:26
λεωνιδα υπομονη ρε φιλε!!!!

Ροδα ειναι και γυριζει και καθε εμποδιο για καλο!!!!

Τωρα καταλαβαινω οτι εχει πεσει το ταβανι να σε πλακωσει...εχω περασει και εγω εν μερει απο αυτο το σταδιο...αλλα ο καλυτερος γιατρος ειναι ο χρονος και οι φιλοι!!!!

Οτι θελεις ειμαστε εδω

GyPsy
31/01/2006, 09:32
Ελα ρε στα ίσια σου....

κατέβα στην πίτα να τα πούμε εαν θες....

sapila racing
31/01/2006, 09:37
Αφρο, εδώ χρειάζεται δύναμη και θέληση.
Νομίζω ότι τα έχεις και τα δύο, μην το βάλεις κάτω.

BELZEBOYLIS
31/01/2006, 09:47
Αν και δεν σε γνωρίζω προσωπικά , θεωρώ ότι έχεις και το χιούμορ και την δύναμη να αντεπεξέλθεις . Μην το βάλεις κάτω , υπάρχουν και χειρότερα ....

ruyjin
31/01/2006, 09:50
οτι και να πουμε στη θεση σου δυσκολα θα ερθουμε.

αλλα δε μπορω να φανταστω οτι υπαρχει καποιος που να χαιρεται με τις ασχημες στιγμες καποιου (αν και υπαρχουν και αυτοι :mad: )

υγεια πανω απ' ολα, ολα τα αλλα ο χρονος τα φερνει, τα διορθωνει, τα αλλαζει.

:wave2:

OldMan
31/01/2006, 09:51
:confused: :confused: :confused:

Τι να σΕ πω τώρα ρε Λεό ???

:sad: :sad: :sad:

Γαμώ την τύχη σου ...


Κάνε reset ΟΛΑ τα δεδομένα για μερικές μέρες, να καθαρίσεις λίγο ...

dukeandthecity
31/01/2006, 10:02
Λεο τσαμπουκά και μουλαριασμα.....

τα προσωπικα σου να ειναι οσο ανοδυνα γινεται. Για τα αλλα όλα θα γίνουν.

CHRISTINE
31/01/2006, 10:08
πωωωω...!! πολύ μιζέρια!!!

Δεν μπορώ τις συμβουλές και τα φιλικά χτυπήματα στον ώμο!!!!

ΘΑ ΞΕΡΑΑΑΑΣΩΩΩΩ!!!!!


Λεώ???? "κράξε" λίγο να γελάσουμε γιατί νεκροταφείο το κάναμε!!! Ήταν καλός, ήταν χρυσός κι είχε τις χάρες ούουουουουλες!!!!

gojakla
31/01/2006, 10:09
:sad: :sad: :sad: :sad:

Τα λογια ειναι περιτα... σιγουρα Afro θα ξανασηκωθεις...

MOZART
31/01/2006, 10:13
Εγω δεν θα στο παιξω φιλος κολητος γιατι δεν σε χωνεψα ποτε τουλαχιστον στο forum.Aλλα επειδη τα περασα σε πιο μικρη ηλικια βεβαια απο εσενα ενα πραγμα θα σου πω.Δεν θα πιστευεις ποσο καλυτερη δουλεια θα βρεις και ποσο ξεχωριστο ανθρωπο θα γνωρισεις.Θα ερθει ο καιρος που θα πεις ημουν τυχερος που τοτε μου ηρθαν ολα στραβα.

idi
31/01/2006, 10:15
Μπορει να σε θεωρω μαλακα κτλ κτλ... αλλα εχθρος μου δεν εισαι... προς θεου δεν εχουμε τιποτα χωραφια να χωρισουμε

Οπως λεει ο γαμω-murphy τα ενα κακο δεν ερχεται ποτε μονο του...

αλλα και τα καλα επίσης... μη τρελενεσαι ετσι ειναι η γαμωκατασταση

Εύχομαι πραγματικά να αλλάξει η τυχη σου και να ερθουν τα πραγματα οπως επιθυμείς...

και επειδή δε μου αρέσουν τα γλυκανάλατα.. οταν ερθεις στα ισα σου σε περιμένω να σε μπινελικοσω ως συνήθως...
:wave2:

marine521
31/01/2006, 10:51
Όλα θα πάνε καλά....


Υπομονή και επιμονή χρειάζεται....:winka:

evvou
31/01/2006, 10:53
:( :sad: :sad: κουραγιο αφρουλη...:sad: :sad:

bartlal
31/01/2006, 10:56
αγορινα, εχεις πμ...:(

devil's animal
31/01/2006, 11:13
Afro ενα θα σου πω:

ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!


ετσι οπως πιστευω οτι γενικα αντιμετωπιζεις τα πραγματα,τωρα δεν εχεις το μυαλο για να το κανεις απλα γιατι πιστευεις οτι τωρα τα πραγματα ειναι πιο σοβαρα απο οτι συνηθως.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ!!!

δεν σε ξερω απο κοντα αλλα πραγματικα πιστευω οτι εισαι εξυπνος (απο τις απαντησεις που δινεις) και με humor!!
αυτες οι δυο "αρετες" που εχεις ειναι υπεραρκετες για να σε κανουν να ορθοποδησεις και να κανεις καλυτερες επιλογες απ'οτι εκανες πριν!!

αα,και που'σαι μην χαλας ετσι ευκολα την εικονα σου εδω μεσα...:lol: εγω σε ειχα για σκληρο και "μπηχτη" και τωρα βγαινεις και κλαιγεσαι σαν τα κοριτσακια που εκραζες...:rotflmao:

ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

να'σαι καλα ρε μαγκα..
:wave2:

$py
31/01/2006, 11:19
Kali dynami :smilea:



Gia to thema douleias ama kseroume oloi me ti asxolise pano kato isos vrethei kati apo edo mesa

:wave2:

XTMPAM
31/01/2006, 11:22
ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ!ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΛΑΜΕ ΡΕ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ?ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ PM!

ΧΘΕΣ ΑΠΟΛΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΑΜΕ!ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΙ!!

ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ!ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ!

Boxer
31/01/2006, 11:49
:(

Στ'@@ σου

Σε 5 μηνες θα γελας με αυτα.

rsp
31/01/2006, 12:18
Λεωνιδα κοιτα πμ:wave2:

tools
31/01/2006, 12:40
shit happens?

so fuckin what?...

ναι,υπαχουν ανθρωποι που θα το εβαζαν κατω στη θεση σου.δεν σε εχω καταλαβει για τετοιο τοσο καιρο

νομιζω οτι θα τα βγαλεις περα:winka:
ξερεις πως:a016:

οτι καλυτερο,το γΛηγοροτερο:wave2:

υγ. με τη φωτογραφια ασχολειται νομιζω.καποιοι τον ξερετε καλυτερα,μιληστε ντε

oulas
31/01/2006, 13:02
Μαλλον αυτη την φορα μιλας σοβαρα και δεν ειναι αστειο.

Ευχομαι γρηγορα ολα να πανε καλα!

Μικρή Λουλού
31/01/2006, 13:02
φωτογραφος σε στουντιο ηταν,αλλα τετοιες ωρες δεν νομιζω οτι θα ψαχθει μονο σ'αυτην την κατευθυνση.

οτι και να ξερουμε του το λεμε κι αυτος αποφασιζει.

Nik0s
31/01/2006, 13:51
Καλά ρε σεις, όλοι αμέσως να προσφερθείτε να βρείτε μια δουλειά στο Λεω.... :rolleyes:

καμιά γκόμενα κανείς δεν έχει να προσφέρει ?? :lol: :rotflmao: :lol:

Πέρα από τα γέλια, φίλε Λεωνίδα, να ξέρεις ότι όταν έχεις πιάσει πάτο σε τέτοια θέματα, ο μόνος δρόμος είναι πάνω !!!

Δύναμη να έχεις και πίστη στον εαυτό σου (που την έχεις) και όλα θα πάνε καλά θα δείς !

:wave2:

nimbus
31/01/2006, 13:55
ασε βρε Νίκο, την γκόμενα ας την βρει μόνος του:lol: :lol:
μην του τα βρούμε ολα εμείς:lol: :D :wave2:
Ας ψάξει κι αυτός λιγουλάκι:D

πέρα από την πλάκα, κάτι τέτοιες ώρες, είναι το τελευταιο πράγμα που νοιάζει κάποιον...θα την βρει την ακρη ο λεωνίδας:sun:

sonic22
31/01/2006, 14:21
ougk...
:beer: :beer: :beer:


[gia na min grapsw kamia alli lalakia les kai exw paromies ebiries zwis kai borw na se stirijw psixologika...
pou kai na eixa dld alos egw allos esi...]

p.s. tous dinatous na fovaste... oi alloi exoun sinithisei...

LIBYKOS
31/01/2006, 14:44
Και μιας και είσαι Κρητικός :

Ολα τα βάρη ο Θεός
στ'τσι δυνατούς τα δίνει
γιατί ποτέ σ'τσ'αδύνατους
δεν έχει εμπιστοσύνη

Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά

petridist
31/01/2006, 16:21
Εύχομαι να φτιάξουν τα πράγματα και να είσια και πάλι χαρούμενος! Ελπίζω όποιος μπορεί να βοηθήσει στα επαγγελματικά να το κάνει και να βρεις σύντομα μια καλή δουλειά!

Όσο για γυναίκα ... αυτό μάλλον θα περάσει γρήγορα, και θα βρεις καλύτερη!

Ότι καλύτερο!

:wave2:

tai
31/01/2006, 16:47
Λεωνίδα.
Εύχομαι να συμβεί το καλύτερο.
Ψύχραιμα! έτσι?
:sick:

sas
31/01/2006, 17:55
Εγώ Λεωνίδα σου αφιερώνω το τραγουδάκι των 2002gr "αύριο" και...........θα 'χω τ'αυτιά μου ανοιχτά για δουλειά

ΙΠΠΕΑΣ
31/01/2006, 17:57
Το μεγαλύτερο πνευματικό εφόδιο σε αυτή τη ζωή(όπως την εννοούμε σήμερα) είναι η ΥΠΟΜΟΝΗ. Αν έχεις έστω και λίγο υπομονή θα διαπιστώσεις ότι τα πράγματα στο μέλλον θα γίνουν πολύ πιο ευχάριστα απ' ότι είναι τώρα.

Αυτή η π@τ@ν@ η ζωή έχει μεγάλα σκαμπανεβάσματα και για μένα αλλά και για πολλούς άλλους ...
:wave2:

Bil
31/01/2006, 17:58
Αρκετές ημέρες η απουσία των ειρωνικών και εμπρηστικών συνήθως post σου είναι αισθητή.
Δεν γνωριζόμαστε, κατα πάσα πιθανότητα δεν θα τα πουμε ποτέ από κοντά, οι δυο-τρεις κουβέντες που αλλάξαμε μέσω posts δεν μπορώ να πώ οτι μου δημιούργησαν τις καλύτερες εντυπώσεις :D :D ;) αλλά δεν υποστηρίζω οτι "Δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλεύεται" και σου εύχομαι όλόψυχα ....

Δ Υ Ν Α Μ Η

jimmis77
31/01/2006, 17:59
κουραγιο:(

KaTaNaS
31/01/2006, 18:04
:smokin:

afrotwin
31/01/2006, 20:19
aderfia sas efxaristo olous para poli ke osous stilate pm
meriki nomizoun oti mpori na ine plaka ala distixos den ine

ke telika ego pou ime xavales ke kano ke leo pragmata prokimenou na gelasoume

ime ke sines8imatikomalakas

ixa mia doulia pou i eteria pige strava pai gia klisimo
ixa mia sxesi me mia pantremeni gineka me dio pedia gia pola xronia ke enio8a oti itan diki mou
ta pedia tis ta letrepsa pio poli ke apo emena ke ola itan kala giati ixa 3 an8ropous na me agapane
i diskolies omos stin doulia eferan ke ikonomikes diskolies
ke aftes i diskolies eferan riksi stin sxesi

i perisoteres sxesis ine ftines simera distixos
ke ego malakas pisteva oti i diskolies xriazonte ipostiriksi


tespa ksero poso diskolo ine na vri kapios doulia ala den 8a to valo kato
sines8imatika ime poli pligomenos ke epidi itan ksafniko ke ta exasa ola mazi ke afto diskola katapinete

sigoura antimetopizo pola provlimata mazi ke afto me erikse

ke eprepe na to mirasto me dikous mou an8ropous mpas ke to ksefortoso ligo apo mesa mou

an sas eriksa sas zito signomi

ala meta apo toso gelio pou exoume riksi pistevo oti dikeomoun ke mia anapodi...

sinxoriste me oloi sas

osi rotate gia tin doulia mou exi sxesi me digital fotografia ke dimiourgiko tmima

ta leme

adam_tsouk
31/01/2006, 20:34
χωρίς να μπορώ να προσθέσω κάτι παραπάνω στα όσα ήδη σου έχουμε πιε και ευχηθεί......

Προσωπικά το Moto.gr μου έχει σταθεί σε μια πολύ δύσκολη φάση της ζωής μου (στις αρχές που είχα γραφτεί-αν και το ίδιο δεν το ξέρει):D και θα δεις ότι θα βοηθήσει και σένα.

Κουράγιο χρειάζεται.....


:wave2:

H.A.Balafoutre
31/01/2006, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από LIBYKOS
Και μιας και είσαι Κρητικός :

Ολα τα βάρη ο Θεός
στ'τσι δυνατούς τα δίνει
γιατί ποτέ σ'τσ'αδύνατους
δεν έχει εμπιστοσύνη

Σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά

Αν και δεν είμαι Κρητικός παρόλα αυτό οι Κρητικοί ξέρουν από αλήθειες. Κι αυτή την μαντινάδα την θεωρώ πέρα για πέρα αληθινή. Κουράγιο.

Kostas NL
31/01/2006, 21:18
Γεια σου Λεωνίδα.

Σου εύχομαι ολόψυχα να ξεπεράσεις τα εμπόδια γρήγορα.

Δεν ξέρω τί μπορεί να βγει αλλά σου παραθέτω 2 Ελληνικά links ευρέσεως εργασίας που γνωρίζω.

http://www.kariera.gr

http://www.skywalker.gr/

Καλύ τύχη και στη διάθεσή σου η άπειρη συμπαράστασή μας.

:sun:

kong
31/01/2006, 21:55
καλη δυναμη...........................

Θάνος
31/01/2006, 22:26
Ρε συ Λεωνίδα.. έχω διαβάσει το ποστ από την ώρα σχεδόν που το έγραψες και μέχρι τώρα λέω από ότι τη μία πρέπει να δώσουμε όλοι το 'παρών' και από την άλλη σκέφτομαι πως τα λόγια τέτοιες ώρες δεν προσφέρουν και πολλά.. να μην πω καμία μαλακία ίσα για ν'ακουστώ..

Ξέρω γω... αφού από υγεία όλα καλά... υπομονή! :rolleyes:

ΓκαζοφωνιΞ
31/01/2006, 22:45
:sad:

Tropeas
31/01/2006, 23:02
Κουράγια Αφρο... :)

...τα χεις , απλά αξιοποίησέ τα στο μέγιστο!

dras.
31/01/2006, 23:15
re leonida epidi mou sparaxes tin psihi an sou kopsoune kai to internet eho ena kodiko na sou stilo

2fast
31/01/2006, 23:19
οσο ζης και αναπνεης τιποτα μη μασας ολα ειναι περαστικα ............ηρεμα θα δεις πως θα στροσουν ολα

makaronachis
01/02/2006, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από dras.
re leonida epidi mou sparaxes tin psihi an sou kopsoune kai to internet eho ena kodiko na sou stilo
Ki emena moy sparaxes tin psixi re Lewnida.Kai gynaika na min exeis min anisixeis egw exw mia na sou ti steilw!!!Mono pws milaei ligo parapanw apo to kanoniko ,(to kanoniko tis gynaikas,oxi tou andra.Ok plaka kanw.Kali dinami ki apo emena .Pantws i alitheia einai oti den perimena apo ena anthropo pou apo oti exw katalavei sarkazei ta panta diakwmdei ta pio polla kai genika me ena stil grafis teleiws anatreptiko na diavasw kati tetoio.Den kserw pws akougetai re file alla i alitheia einai oti me tin entipwsi pou exw apo ta grafomena sou einai afti,oti diladi pote den tha mporouse kati asximo na sou simvei.
Και μια μαντινάδα ki από εμένα:
"Πάντοτε το ψηλό δεντρί το δέρνουν οι ανέμοι
μ΄ αυτό ΄χει ρίζες δυνατές κι όλο ανθεί και δένει"

sotpag
01/02/2006, 00:34
Δεν ξέρω αν τα λόγια μπορούν να βρουν λύση αλλά σίγουρα δίνουν δύναμη να προχωρήσεις ….

Ένα μόνο δες την ζωή θετικά
……..και όλα θα πάνε καλά…

bonepeeler
01/02/2006, 00:37
Κουράγιο.

Όλα θα φτιάξουν.Υπομονή.


Και δύναμη.(Είμαι σίγουρος πως την έχεις)

pipis
01/02/2006, 02:50
file an kai den se gnwrizw mporw na se katalavw giati oloi mas apo edw ligo poly exoyme perasei analoges katastaseis... Twra to thema einai na vreis to kinitro na tis kseperaseis. akrivws apo katw einai mia photo poy pisteyw ta leei ola.


35407

stsiatsikas
01/02/2006, 08:53
Μπορεί τα λόγια μου να φανούν κενά , αλλά εύχομαι και είμαι σίγουρος πως θα βρείς το δρόμο σου .
Για το θέμα της δουλειάς σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί βρέθηκα στην ίδια θέση πριν απο 2 χρόνια όταν με απέλυσαν και έψαχνα για δουλειά 2 μήνες . Τελικά ήταν για καλό που με έδιωξαν γιατί και καλύτερα λεφτά πήρα και όλα πήγαν καλά .
Τέλοσπάντων ευκαιρία για περισυλλογή και σκέψη . Μάζεψε τα σκόρπια κομμάτια του παζλ και θα βρείς την άκρη .
Στείλε κανένα CV μπάς και μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε .

Κουράγιο και καλή δύναμη .
Γύρνα σελίδα και προχώρα στη μια ρόδα όπως ξέρεις καλά να κάνεις................

johnpan
01/02/2006, 12:02
Λεωνίδα, αν θες στείλε και σε εμένα ένα cv, έχω 1-2 καλές εταιρείες υπ'οψην που ψάχνονται συνέχεια... Οι admin θα σου δώσουν το mail μου.

Nefeli
01/02/2006, 12:39
[i]i perisoteres sxesis ine ftines simera distixos


ke ego malakas pisteva oti i diskolies xriazonte ipostiriksi
[/B]

Αφρό μια καλημέρα από τα παλιά

Και θα συμφωνήσω ότι οι σχέσεις σήμερα είναι φτηνές

Θα διαφωνήσω με το ότι είσαι μαλάκας να πιστεύεις ότι οι δυσκολίες θέλουν υποστήριξη. Μαλάκες είναι αυτοί που δεν δίνουν υποστήριξη.

Και άλλωστε να τι κάνουμε όλοι από εδώ μέσα με τον τρόπο μας υποστηρίζουμε…….

Θα σου πω ότι όλοι περνάμε δυσκολίες και

Αυτό που δεν διορθώνεται ποτέ και με κανένα τρόπο είναι ο θάνατος
Όλα τα υπόλοιπα βρίσκουν το δρόμο τους

Μπορεί να κλείνει μια πόρτα αλλά σίγουρα ανοίγει ένα παράθυρο

Να προσέχεις ν΄ αντέχεις

xaris_sm
01/02/2006, 12:45
Filarako mi masas

kai ego eho vrethei horis dulia kai horis gomena (makrohronia shesi)
mesa se ena sk ta epeksa....ala...


simvenoun auta, edo einai pu prepei na faneis dinatos kai psihremos...ipomoni kai ola tha pane kala

kathe ebodio gia kalo opos eipe kai o prolalisantas
eukeria gia ena kenourgio ksekinima stin zoi sou
epagelmatika kai erorika



:beer:

LINA
01/02/2006, 19:57
Οπως ισως αρκετοι γνωριζετε μεχρι χθες ημουνα συναδερφος του Λεω.... δεν κανει πλακα δυστηχως ουτε στο ενα ουτε στο αλλο.. σε λιγο , ισως μερες ισως βδομαδες η εταιρεια θα κυρηξει πτωχευση και το χειροτερο ειναι οτι πιθανοτατα να μην εχουμε οι απομειναντες την απολυση του Λεω οπου τουλαχιστον πηρε και κατι , οποτε Λεωνιδα στο θεμα της δουλειας κυριως ηξερες οτι ηταν χωρις αυριο η εταιρεια και ολοι παρακαλαμε για απολυση να παρουμε την αποζημιωση τουλαχιστον θελω να νιωθεις ΤΥΧΕΡΟΣ που τελειωσε ετσι αυτο το μαρτυριο, εισαι FREE να νιωσεις και παλι δημιουργικος και χρησιμος , ειχες μαραζωσει τους τελευταιους μηνες στο underground studio βρε ...

Τωρα για το συναισθηματικο σου κοσμο εκει απ οσα λες ... πραγματικα λυπαμαι γιατι δεν αξιζες κατι τετοιο ... διαλυεται η σχεση λογο οικονομικων :a020: αρα.... δεν αξιζε !!!! και απο αυτο μαλλον ελευθερωθηκες...

Εχεις την υγεια σου ... ολα τα αλλα ειναι αντιμετωπισιμα .... ξερεις πολυ καλα οτι ο δικος μου σταυρος ειναι ασηκωτος μπροστα σε αυτ απου σου συνεβησαν και δεν ειμαι μονη μου οπως εσυ ... αλλα ειδες ... ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ .... απλα ηρθε και η σειρα σου να σου δωσει κατι σημαντικο αυτο το forum .... :sun:

crazykiller
01/02/2006, 21:12
Τι να πω, ή Lina τα είπε όλα.

Μερικές φορές ίσως πρέπει να κάνεις απλά ένα RESET και να αρχίσεις ξανά να bootάρεις.


Και αυτή τη δύναμη που σου ευχόμαστε όλοι, δεν είναι τπτα εξωπραγματικό ή σπάνιο. Είναι η φυσιολογική δύναμη που έχουμε όλοι. Την έχουμε μέσα μας για κάτι τέτοιες περιπτώσεις. Απλά έχε πίστη και περίμενε να δεις :winka:



Αυτός που μας στέλνει τα προβλήματα,
δεν θα μας τα έστελνε αν δεν μπορούσαμε να τα ξεπεράσουμε.:wave2: :wave2:

Alx 84
01/02/2006, 21:59
Κουράγιο!!! ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα γρήγορα.

Pokermon
02/02/2006, 00:04
MH MASAS RE LEO......MPORA EINAI THA PERASEI....ESY NA EISAI KALA KAI NA EXEIS YGEIA KAI OLA TA KALA THA ERTHUNE KAI PALI KONTA SU....PIO KAINOYRGIA....PIO KALA :wave2: :wave2:

afrotwin
02/02/2006, 02:42
aderfia sas to exo ksanapi i zoi ine na masas exo xorisi poles fores mia apo aftes me estile nosokomio ala pote den epapsa na pistevo oti i zoi ine erotas ke erotas i zoi
erotas den ine mono mia gineka
i gineka ine apla oksigono
erotas ine ke mia volta stin eksoxi
mia iperoxi ke astrafteri mixanara
ke ala tosa pola

to 8ema ine na min kindinevis na ta steri8is na ta xasis ola afta
i na xasis tin dinatotita na ta apolamvanis
an ta xasis ola o 8anatos ine litrosi

eftixos ego den exasa oute tin dinami mou na ta sinexiso oute diliazo stin zoi genikos
ke den kolono na ksanaxtiso kenouria ta panta ke isos kalitera apo prin

ala afto pou nio8oume oli otan gkremizete esto ke afto to lofaki apo amo pou xtisame me opiodipote tropo ine kati odiniro

ke ego den mporo na simeristo ton pono tou simpatos
afto exi ke ena tropo na iparxi
opos exo ke ego den mporo na alakso rolous
ke oute na min me ponai i diki mou pligi giati iparxoun poles ales ke isos xiroteres

i sines8imatiki apolia ine pou me xarakse

kolodoulies 8a vroume ti skata magkaiver ime8a...

sigoura es8anome poli kalitera apo prin dio meres
ke mporo na sizitao xoris na es8anome poli
ena meros tou to xrostao ke edo mesa

ektos tou filou ke aderfou stavrogin pou vrike efkeria na xlevasi ke tilefonika
se afton efxome ka8e ti asxeto ke aloprosalo


aderfia ime kalitera pistevo poli sintoma 8a ime se 8esi na sas alakso ton adoksasto


ke se aftous pou den tous arese to na dimosiopiois ta ipoti8emena prosopika sou edo as poume
8a tous po oti
an i idia i apopsi, i enia tis apopsis, ixe apopsi,
ti apopsi 8a ixe gia tin apopsi tis, efoson os gnosto i apopsis dioistante:lol:

diladi pios xestike

na iste oloi kala ke makria apo esas

ΟΚΤΑΝΙΟ
02/02/2006, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
aderfia ime kalitera pistevo poli sintoma 8a ime se 8esi na sas alakso ton adoksasto



Afro Rulez

powerphot
02/02/2006, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ektos tou filou ke aderfou stavrogin pou vrike efkeria na xlevasi ke tilefonika
se afton efxome ka8e ti asxeto ke aloprosalo


:confused: :sick: :uplate: :confused:

stavrogin
02/02/2006, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

1.ena meros tou to xrostao ke edo mesa

ektos tou filou ke aderfou stavrogin pou vrike efkeria na xlevasi ke tilefonika
se afton efxome ka8e ti asxeto ke aloprosalo

...
2.an i idia i apopsi, i enia tis apopsis, ixe apopsi,
ti apopsi 8a ixe gia tin apopsi tis, efoson os gnosto i apopsis dioistante:lol:


1.Απολογουμε
Δε χλευασα τιποτα:(
Μηπως εβαλες περισσια φαντασια σ'αυτα που σε ρωταγα και με παρεξηγησες;
Πηρα τηλεφωνο γιατι ειχα μια αρπαχτη για γραφιστα.Επειδη ηξερα οτι δουλευεις photoshop σκεφτικα οτι μπορει να ησουνα γραφιστας και μαλιστα οχι μετριος (ενας ανθρωπος με τετοια αισθηση του χιουμορ δεν μπορει να ειναι μετριος στην δουλεια του)
Για τις ερωτησεις περι φωτογραφου ρωταγα επειδη εχω φιλους φωτογραφους και ακουω περι ειδικοτητων,εξοπλισμου κλπ.Τελος παντων ρωτησα και δεν φαινεται να βγηκε κατι απο δουλεια.
Βεβαια με αποκαλεις "φιλο και αδερφο" οπως και να'χει,τιμη μου και το εννοω
αλλα ολα τα αλλα τα χανω αφου δεν καταλαβανω αυτο το "εκτος" καθως και την φυση της ευχης που δινεις.
Βεβαια η ευχη σου θα πιασει,δυστηχως, γιατι οποιος δεν παντρευεται την τακτοποιημενη ζωη μοιραια συζει με την ασχετη και αλλοπροσαλη ζωη.
Κοινως "χυμα"
Εν πασει περιπτωσει δεν τιθεται θεμα,θα τα βρει ολα η Υπηρεσια ,ελα στην κοπη της πιτας, ειναι μιλημενο να πεσει το φλουρι σε αφρικανο :rotflmao:

2..:rotflmao: :rotflmao:

3.Και για να μην εισαι ο μονος που εξεθεσαι τα πρωσοπικα του στο φορουμ
(παρεπιπτωντος προτεινω την δημιουργια αναλογης κατηγοριας:lol: ) λεω ενοποιων ολων οτι δυστηχως χασαμε την 50αρα για τα καλα,φαγαμαν ροχαλα ξεγηρησμενη κραταω την ροχαλα που μου ριξε για να φτησω τον ταφο της.

Θάνος
02/02/2006, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
λεω ενοποιων ολων οτι δυστηχως χασαμε την 50αρα για τα καλα,φαγαμαν ροχαλα ξεγηρησμενη κραταω την ροχαλα που μου ριξε για να φτησω τον ταφο της.

ε?

KaTaNaS
02/02/2006, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
χασαμε την 50αρα για τα καλα,φαγαμαν ροχαλα ξεγηρησμενη κραταω την ροχαλα που μου ριξε για να φτησω τον ταφο της.

ουουουου νεκρόφιλε... :alien: :alien:


:lol: :rotflmao: :lol:


σπαμ προς τιμήν άφρου!

gcrook
02/02/2006, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ουουουου νεκρόφιλε... :alien: :alien:


:lol: :rotflmao: :lol:


σπαμ προς τιμήν άφρου!

Ο ενας νεκροφιλος, ο αλλος κτηνοβατης, ο παραλλος κοπρολαγνος...
Κατασταλαξε πια ρε Σταυρο:lol:

adam_tsouk
02/02/2006, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
λεω ενοποιων ολων οτι δυστηχως χασαμε την 50αρα για τα καλα,φαγαμαν ροχαλα ξεγηρησμενη κραταω την ροχαλα που μου ριξε για να φτησω τον ταφο της.


Εμ..... too much τα 50......:rolleyes:



ας είχε τα μισά να το συχητάγαμε! :rotflmao: :rotflmao:

stavrogin
02/02/2006, 18:28
50=16,67x3 φιλε :smokin:

afrotwin
02/02/2006, 18:34
lipon aderfia epidi o afro pistevi stin 8etiki energia gia afto aloste egrapse ke afta edo mesa fantasou ti mpori na gini an merikoi an8ropoi efxonte kala pragmata gia sena ke petres sikononte..

8elo na sas anakinoso oti to es8imatiko 8ema elikse kalos
egine sizitisi metamesonixtia ipo8ikan pola stin pragmatiki tous diastasi.kseka8aristika katastasis

ziti8ikan signomes
ziti8ike o girismos
ke imaste pali stin 8esi pou prepi

ta logia ine efkola ala to apotelesma tis monaksias ine vouno
ke stin pio xiroteri fasi tou o ka8enas den pavi na ine an8ropos eftixos

i sinxoresi ine litrotiki ke ka8olou egoistiki ke afou periplani8ikame gia tris meres se mia mikri odisia
imaste ke pali edo stin estia mas me oles tis agkalies or8anixtes ke metaniomenes

ena megalo komati aftis tis ekvasis to xrostao se esas
pou me tin 8etiki sas skepsi orisate mia mira
sas efxaristo ke sas agkaliazo olous
pragmatika ke as min pistevete oti etsi nio8o
vevea meta tin agkalia filate ta pisina sas giati mia mikri klotsia epivalete:lol:


aderfia ksorkisate tin pikra tin distixia
na iste oloi kala

ke valte oloi ta dinata sas na vroume ke mia kali doulia
stilte mia 8etiki skepsi ke oles mou i epitixies 8a ine dikes sas


telika olos o kosmos afto xriazete mia 8etiki skepsi
ine arketi pistepste me ke as min to katalavenete

sas efxaristo olous
ke meriki as min exoun tempo file stavrogin....:lol:

OldMan
02/02/2006, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ke sas agkaliazo olous

Ναι μωρή τρελλή...

Θαρρείς και δεν το ξέραμε ότι στο μπαλαμούτι θα κατέληγες !!!

:wave2: :beer: :wave2: