PDA

View Full Version : ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΔΗΓΟi ΔΙΚΥΚΛΩΝ & AntimetΩΠΙΣΗ



Σελίδες : 1 2 [3]

SUPERMARIO
23/02/2006, 02:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DT_Bear
Μάλλον κάτι δε διάβασες καλά στο ποστ:confused: :confused: :confused: :confused: .
Για πάρτο από την αρχή...:sick:

Εκτός και αν πίσω από το ψευδόνυμο υπάρχει γυναίκα??? οπότε μάλλον εγώ δεν κατάλαβα:confused:

oti dhlwnw eimai dt_bear.den kserw giati vlepeis fantasmata.mia xara katalava ti grafeis.mallon den perneis apo asteia.:beer:

Maira
23/02/2006, 12:35
Να σας ρωτήσω όλοι εσείς που λέτε για τις γυναίκες οδηγούς και μόνο, πιστεύτε πως όλοι οι άντρες οδηγοί είναι άψογοί;

Γιατί γνώμη μου μου είναι: Καλύτερα μια αργή γυναίκα οδηγός παρά ένας γκαζοφονιάς άντρας οδηγός!!!

:mad:

$py
23/02/2006, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Γιατί γνώμη μου μου είναι: Καλύτερα μια αργή γυναίκα οδηγός παρά ένας γκαζοφονιάς άντρας οδηγός!!!

:mad:


αργή γυναίκα οδηγός kai γκαζοφονιάς άντρας οδηγός exoun ta idia epipeda epikindinotitas

Maira
23/02/2006, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
αργή γυναίκα οδηγός kai γκαζοφονιάς άντρας οδηγός exoun ta idia epipeda epikindinotitas

ΛΑΘΟΣ!!!!

Μια αργή γυναίκα οδηγός θα σταματήσει σίγουρα στο μισό μέτρο αν παραβιάσει στοπ και χρειαστεί να σταματήσει!!!
Ένας γκαζοφονιάς άντρας οδηγός, όχι μόνο δε θα προλάβει να σταματήσει, θα σε περάσει από πάνω και δε θα καταλάβει και τίποτα!!!!!

:wave2:

$py
23/02/2006, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΛΑΘΟΣ!!!!

Μια αργή γυναίκα οδηγός θα σταματήσει σίγουρα στο μισό μέτρο αν παραβιάσει στοπ και χρειαστεί να σταματήσει!!!
Ένας γκαζοφονιάς άντρας οδηγός, όχι μόνο δε θα προλάβει να σταματήσει, θα σε περάσει από πάνω και δε θα καταλάβει και τίποτα!!!!!

:wave2:


Tora paizeis me tis pithanotites.
Ti ligo, ti poly epikindinos otan milame gia to poso epireazoun toys 2 troxous einai to idio.

Tespa, euxome na min to diapistosei kaneis mas :beer:

Maira
23/02/2006, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Tora paizeis me tis pithanotites.
Ti ligo, ti poly epikindinos otan milame gia to poso epireazoun toys 2 troxous einai to idio.

Tespa, euxome na min to diapistosei kaneis mas :beer:


:beer: :beer:

Επίσεις, αν κι εγώ τα έχω ζήσει και τα δύο!!!!

:beer: :beer:

$py
23/02/2006, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
:beer: :beer:

Επίσεις, αν κι εγώ τα έχω ζήσει και τα δύο!!!!

:beer: :beer:


Ox, e pes apo tin arxi oti milas ek peiras :D

alfa156
23/02/2006, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΛΑΘΟΣ!!!!

Μια αργή γυναίκα οδηγός θα σταματήσει σίγουρα στο μισό μέτρο αν παραβιάσει στοπ και χρειαστεί να σταματήσει!!!
Ένας γκαζοφονιάς άντρας οδηγός, όχι μόνο δε θα προλάβει να σταματήσει, θα σε περάσει από πάνω και δε θα καταλάβει και τίποτα!!!!!

:wave2:
παιζει και η αλλη περιπτωση ομως:
ο γρηγορος επειδη εχει μαθει να οδηγαει ετσι να φρεναρει με περισσοτερα κμ και να σταματησει στο ιδιο σημειο που θα σταματησει η γκομενα που θα πηγαινει με λιγοτερα κμ,και αυτο γιατι θα προκειτε για ελενχομενο φρεναρισμα και οχι πανικου...
εξαλλου ειναι τοις πασει γνωστο οτι οι περισσοτερες γυναικες εχουν το προβλημα του""χρονοχωρου""με χαμηλοτερη αντιλειψη πανω στην οδικη συμπεριφορα...
και φυσικα τα περισσοτερα ατυχηματα αφορουν αντρες ,αφου το ποσοστο οδηγων ειναι πολυ μεγαλυτερο απο αυτο των γυναικων/.

SPEED LOVER
23/02/2006, 22:12
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΤΕΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΤΙΜΟΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ.-
ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΛΤΣΕΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ

elli_summers
24/02/2006, 00:20
.....αλααααα....:beer:

Maira
24/02/2006, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
παιζει και η αλλη περιπτωση ομως:
ο γρηγορος επειδη εχει μαθει να οδηγαει ετσι να φρεναρει με περισσοτερα κμ και να σταματησει στο ιδιο σημειο που θα σταματησει η γκομενα που θα πηγαινει με λιγοτερα κμ,και αυτο γιατι θα προκειτε για ελενχομενο φρεναρισμα και οχι πανικου...
εξαλλου ειναι τοις πασει γνωστο οτι οι περισσοτερες γυναικες εχουν το προβλημα του""χρονοχωρου""με χαμηλοτερη αντιλειψη πανω στην οδικη συμπεριφορα...
και φυσικα τα περισσοτερα ατυχηματα αφορουν αντρες ,αφου το ποσοστο οδηγων ειναι πολυ μεγαλυτερο απο αυτο των γυναικων/.

Ο τύπος που με έστειλε στο απεναντι πεζοδρόμιο όντος έκανε ελεγχόμενο φρενάρισμα!!!! Αφού με είχε χτυπήσει!!!!

Αυτός που ήρθε και έσκασε πίσω μου (ευτυχώς ήμουν με το αμάξι) έκανε ελεγχόμενο φρενάρισμα πάνω στον προφυλακτήρα μου!!!!
Και σκέψου ότι φρέναρα γιατί ακινητοποιήθικε η νταλίκα μπροστά μου!!!!

Μέχρι τώρα η πείρα μου λέει πως όσο κι αν ελέγξεις το φρενάρισμα, αν πηγαίνεις με υπερβολικά χλμ. για τον συγκεκριμένο δρόμο στον οποίο κινήσαι, την κακοτοπιά δεν θα την προλάβεις!!!!!

elli_summers
04/03/2006, 19:57
ρε παιδακια τι σημασια εχει αν ειναι γυναικα η αντρας...αν ειναι να σταματησει θα σταματησει...αν δεν εχει δουλεψει τα αντανακλαστικα του...ΚΡΥΦΤΗΤΕ!!πολυ απλα τα πραματα.για να κανεις ελεγχομενο φραναρισμα θες και το χωρο σου.Αν σου πεταχτει λεωφορειο στα 2 μετρα (λεμε τωρα...) τι να ελεγξεις?:eek: ο θεος να μας φυλαει απο τις απροσεξιες και τις @$#@^%^# τις δικες μας και των αλλων!
(μηπως το παραπηρα σοβαρα??)

Maira
15/03/2006, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από elli_summers
ρε παιδακια τι σημασια εχει αν ειναι γυναικα η αντρας...αν ειναι να σταματησει θα σταματησει...αν δεν εχει δουλεψει τα αντανακλαστικα του...ΚΡΥΦΤΗΤΕ!!πολυ απλα τα πραματα.για να κανεις ελεγχομενο φραναρισμα θες και το χωρο σου.Αν σου πεταχτει λεωφορειο στα 2 μετρα (λεμε τωρα...) τι να ελεγξεις?:eek: ο θεος να μας φυλαει απο τις απροσεξιες και τις @$#@^%^# τις δικες μας και των αλλων!
(μηπως το παραπηρα σοβαρα??)


Όσο κι αν θέλουμε να υπερασπιστούμε το φύλο μας, είναι κοινώς αποδεκτό ότι οι γυναίκες οδηγοί (πλειοψιφία όχι όλες) οδηγούν χάλια!!! Κι αυτό μπορεί να το διαπιστώσει κανείς απο την ταχύτητα που κινούνται και την λωρίδα που βρίσκονται!!!!

Δεν προκαλούν πολλά ατυχήματα στα οποία να φταίνε!!!!

Με 60χλμ. στην Εθνική στη μεσαία λογικό είναι!!!

Άλλος θα έρθει και θα σκάσει πάνω τους!!!!

:hypnotize

SUPERMARIO
16/03/2006, 00:11
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
[B]Όσο κι αν θέλουμε να υπερασπιστούμε το φύλο μας, είναι κοινώς αποδεκτό ότι οι γυναίκες οδηγοί (πλειοψιφία όχι όλες) οδηγούν χάλια!!! Κι αυτό μπορεί να το διαπιστώσει κανείς απο την ταχύτητα που κινούνται και την λωρίδα που βρίσκονται!!!!
------------------------------------------------------------------------------






μπορω να το εκτυπωσω;:cool:
δεν τα ακους αυτα (βλεπεις) καθε μερα.

Carlos.1on2
16/03/2006, 00:25
Ευτυχώς υπάρχουν ακομα κ άνδρες κ γυναίκες που μπορούν να κρίνουν αντικειμενικά.Συγχαρητήρια σε όλους αυτούς.

Tigas
16/03/2006, 00:43
Δέν έχω διαβάσει τι έχει υποθεί αλλά
οι γυναίκες είναι καλές σς πολλά πράγματα, αλλά όπως και να το κάνεις η οδήγηση δέν είναι το φόρτε τους.:smokin: :D

TSIV
16/03/2006, 08:44
ρε παιδες ακομα το θυμαμαι (αν και εχουν περασει 15 χρονια περιπου) που επινα καφε στην J B στην πλατεια μεμου (οι παλαιοτεροι θα ξερουν) οι οποια τωρα εχει γινει pizza hut:confused: και ερχονται γυρω στις 7 μοτο (FZR , GSXR , κ.λ.π) και απο ενα GENESIS 1000 ξεπεζευει!!! μια γυναικα (το καταλαβα μονο οταν εβγαλε το κρανος ). Μου εκανε μεγαλη εντυπωση και μου αρεσε παρα πολυ. Αλλες εποχες βεβαια...
Τωρα με τα πιπινια με τα σκουτερακια δεν εχω κανενα προβλημα ιδιως αν δεν εχουν καταπιει το κονταρι και κοιτανε και λιγο δεξια αριστερα τι τους ερχεται και οχι μονο <<ανοιξε γκαζι , κλεισε γκαζι κ.ο.κ>
:wave2:

Maira
16/03/2006, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO

μπορω να το εκτυπωσω;:cool:
δεν τα ακους αυτα (βλεπεις) καθε μερα.



Εκτύπωσε το και θα πρότινα να το κάνεις αφίσα και τοιχοκόλληση μπας και το δει καμία απ' αυτές και πάρει μια απόφαση.... ή αφήνει το αμάξι ή αλλάζει λωρίδα!!!!



:beer: :confused:

Maira
16/03/2006, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Δέν έχω διαβάσει τι έχει υποθεί αλλά
οι γυναίκες είναι καλές σς πολλά πράγματα, αλλά όπως και να το κάνεις η οδήγηση δέν είναι το φόρτε τους.:smokin: :D


Δε μ' αρέσει καθόλου όμως που γενικεύετε ορισμένοι τις απόψεις σας!!!!

Παντού υπάρχουν εξαιρέσεις για να υπάρχει ο κανόνας!!!!!

Προσπάθησε να μη μιλάς απόλυτα!!!!

Δεν ήμαστε όλες ίδιες:(

Προσοχή στο δρόμο και μακριά από γυναίκα οδηγό (που να ξέρεις από πριν αν έχεις πέσει στην εξαίρεση, και όταν το ανακαλύψεις ίσως είναι αργά)!!!!

:sick: :hypnotize :beer:

Carlos.1on2
16/03/2006, 14:46
Νομίζω ότι έχει κορεστεί πλεόν το θέμα και επαλαμβανόμαστε. Δε πάμε για καμιά :beer: :beer: :beer: τώρα που έχει και ήλιο?????

Electra
16/03/2006, 14:50
Μπράβο και μαγκιά στους άντρες και στις γυναίκες που χειρίζονται σωστά και με καθαρό το μυαλό το αυτοκίνητο ή τη μηχανή τους ή το ποδήλατό τους ή το αεροπλάνο τους ή τη βάρκα τους!

Ας ξεκολλήσουμε λίγο από τα στατιστικά, ας αποφύγουμε τους οδηγούς που βλέπουμε να οδηγούν επικίνδυνα στους δρόμους (άσχετο αν είναι άντρας ή γυναίκα)... όσο μπορούμε...


Δέ χρειάζεται να υπερασπιζόμαστε/καταδικάζουμε τόσο πολύ το φύλο μας (γυναίκες/άντρες).

Ο καθένας και η κάθε μια, που έχει μυαλό, να οδηγάει με προσοχή σε αυτό που κάνει!

Νομίζετε ότι θα αλλάξουν ή θα μειωθούν οι σκωτόστρες που κυκλοφορούν στους δρόμους? Όχι!

Πιο εύκολο είναι να μάθεις να μαντεύεις την επόμενη κίνηση του οδηγού μπροστά σου, παρά να αλλάξεις τα μυαλά της οδηγού που ακούει Τσαλίκη και πορώνεται στο αμάξι της και toy κάγκουρα με τα 300 άλογα και του παππού με την υπερμετρωπία....


Chill


:beer:

Electra
16/03/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Carlos.1on2
Νομίζω ότι έχει κορεστεί πλεόν το θέμα και επαλαμβανόμαστε. Δε πάμε για καμιά :beer: :beer: :beer: τώρα που έχει και ήλιο?????

Α μπράβο!!!!!

:beer: :beer:

Carlos.1on2
16/03/2006, 15:36
Ακόμα????

Σε μισή ώρα παραλία στο Skybar μαζί με τον κολλητό Hippi την κοπέλα του .

Έχει γαμάτο καιρό

SUPERMARIO
16/03/2006, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Εκτύπωσε το και θα πρότινα να το κάνεις αφίσα και τοιχοκόλληση μπας και το δει καμία απ' αυτές και πάρει μια απόφαση.... ή αφήνει το αμάξι ή αλλάζει λωρίδα!!!!



:beer: :confused:
------------------------------------------------------------------------------



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξει λωριδα, να αφησει το αυτοκινητο στην ακρη και να την παω σπιτι της;:D

μη γυριζει με τα ποδια η γυναικα μονη της...:evil:

FestoNero
16/03/2006, 21:39
AΧ ΤΙ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ...
:a07: :a07:
Ηταν μια μελαχρινη κοπελα με τα μαλλια πιασμενα αλογουρα πανω σε ενα εντουρο, στα φαναρια Φιλολαου/Κεντρικου Καισαριανης...
:a49: :a49: :a49:
ΚΟΥΚΛΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!


(Απ'τη μια τη εβρισα που δε φοραγε κρανος, απ'την αλλη ομως αμα φοραγε...)

Carlos.1on2
16/03/2006, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
AΧ ΤΙ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ...
:a07: :a07:
Ηταν μια μελαχρινη κοπελα με τα μαλλια πιασμενα αλογουρα πανω σε ενα εντουρο, στα φαναρια Φιλολαου/Κεντρικου Καισαριανης...
:a49: :a49: :a49:
ΚΟΥΚΛΑ ΚΟΥΚΛΑ!!!


(Απ'τη μια τη εβρισα που δε φοραγε κρανος, απ'την αλλη ομως αμα φοραγε...)


και??????

Μόνο αυτό??????

Δε της μίλησες????????

Δε την πήρες από πίσω??????

Ήρεμαααα, με τη μηχανή εννοώ

zolotas
16/03/2006, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Carlos.1on2


την πήρες από πίσω??????



:confused: :confused: ........:eyepop:

Carlos.1on2
16/03/2006, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
:confused: :confused: ........:eyepop:

Ρε Ζολότα!!!!!!!!!!

Ήρεμα είπαμε. Θα το τρομάξουμε το παιδί:lol: :lol: :lol: :lol:

Maira
17/03/2006, 12:05
Άσχετο .....

Πώς σας φαίνεται η κούκλα μου?????????


41267

dbandit
17/03/2006, 16:24
Λοιπον, θα κανω μια εκτυπωση και αφου τη μελετησω με το μεγεθυντικο φακο θα σου πω....Πλακα κανεις ετσι?

:eyepop:

Δειχνει...ωραιο... μαλλον...:winka:

:beer:

dbandit
17/03/2006, 16:25
ΤΜ EINAI?

SUPERMARIO
17/03/2006, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Άσχετο .....

Πώς σας φαίνεται η κούκλα μου?????????






φτανεις να πατησεις κατω;:confused:

χωρις να ξερω τι υψος εχεις ετσι!!!:)

το τσαντακι πολυ χρηστικο.

αγριο φαινεται=αγρια ομορφια:beer:

airamhag
18/03/2006, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Δε φταίμε εμείς για το ότι κάποιες δεν ξέρουν πώς να διαχειριστούν τα φράγκα που βγάζουν, αλλά αρκετές φορές φταίμε εμείς αν δε δουλεύουν (άποψή μου).


opos eipes k pio prin ...den ftaite alla goustarete na min douleuoun, to zitate..k ean to zitiseis apo mia gynaika ( k genika enan anthropo ) ean h idia den goustarei na meinei spiti ..den to kanei pote.


Opote mallon prepei na prosexoume ti prosopikous stoxous exei o kathe anthropos..

pos ftasame sayto to thema apo thn odigisi ?

airamhag
18/03/2006, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να σας ρωτήσω όλοι εσείς που λέτε για τις γυναίκες οδηγούς και μόνο, πιστεύτε πως όλοι οι άντρες οδηγοί είναι άψογοί;

Γιατί γνώμη μου μου είναι: Καλύτερα μια αργή γυναίκα οδηγός παρά ένας γκαζοφονιάς άντρας οδηγός!!!

:mad:


Diafono!!!

o gkazofonias odigos , tis perissoteres fores xerei ti kanei !arkei na min kanei malakies kna xerei pou na gazosei.
o argos odigos , kai eidika mesti mesi , se grafei kanonika sta..palia tou papoutsia , k fobatai tin idia tou tin skia..tris xeirotero...


K oso afora tis gynaikes odigous, mou thn spane kati kopelitses
bgazoun oli thn dynamikotita tous mono sto timoni xoris ixnos empeirias , antilipsis tou dromou k tis kinisis.San na mimountai ( k antagonizontai ) tous antres -me gazia-odigous.

k epeidi upopsiazomai pos olo ayto tous bgainei epeidi exoun mplexei me kana duo mamakes , bgazoun oli tin epithetikotita tous sto dromo , eno san prosopikotites einai ...thymata tou idiou tous tou eaytou.

Ayta.

airamhag
18/03/2006, 09:36
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
παρά να αλλάξεις τα μυαλά της οδηγού που ακούει Τσαλίκη και πορώνεται στο αμάξι της και toy κάγκουρα με τα 300 άλογα και του παππού με την υπερμετρωπία....


GIATI EINAI KAKO NA AKOUS MOUSIKI K NA PORONESAI STO AUTOKINITO SOU ?

mia erotixi ekana...

FestoNero
18/03/2006, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Carlos.1on2
και??????
Μόνο αυτό??????
Δε της μίλησες????????
Δε την πήρες από πίσω??????
Ήρεμαααα, με τη μηχανή εννοώ Που να τη παρω απο πισω με τη μηχανη...:( :( :( :( :bawl: :bawl:
:sad: :sad:
Με το αμαξι ημουν.. δ εχω ακομη
γκεγκεν γκεγκεν γκεγκεεεεεεεεεεν εεεεεεεεεν εεεεεεεν.... (ητοι διχρονο εντουρο..)
(σε περιπτωση που αναρωτιεστε, ναι καθομαι ολη μερα κ κανω σαν εξατμισεις μηχανων για να συνηθησει η οικογενεια) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :hypnotize

Electra
18/03/2006, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
παρά να αλλάξεις τα μυαλά της οδηγού που ακούει Τσαλίκη και πορώνεται στο αμάξι της και toy κάγκουρα με τα 300 άλογα και του παππού με την υπερμετρωπία....


GIATI EINAI KAKO NA AKOUS MOUSIKI K NA PORONESAI STO AUTOKINITO SOU ?

mia erotixi ekana...

:)

...ενώ οδηγούν!
Το αναφέρω επειδή έχω πετύχει "τύπους/τύπισες" με τέρμα το ράδιο, να τραγουδούν και να χτυπιούνται λες και ήταν μέσα σε κλάμπ. Να αντιληφθούν τί μετά?? Ή να οδηγήσουν με πόση διαύγεια?

Αυτό εννοούσα. Άλλο η μουσική να γουστάρεις και να έχεις και το μυαλό σου στο δρόμο και άλλο να νομίζεις ότι κρατάς το τιμόνι και οδηγάς πάνω σε ράγες και θα σε πάνε αυτές μέχρι το προορισμό σου...

Όπως και να έχει, δεν έχει να κάνει με το φύλο. Με τον άνθρωπο έχει να κάνει. Ας μη κομπλεξαριζόμαστε. Αντίληψη, αντανακλαστικά και όλα αυτά τα χαρακτηριστικά είναι ανθρώπινα, απλά δε τα έχουμε ανεπτυγμένα όλοι!

Η γνώση του εαυτού μας και των ικανοτήτων μας θέλει δουλειά. Πολλή δουλειά!


:beer: :wave2:

SUPERMARIO
19/03/2006, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag

GIATI EINAI KAKO NA AKOUS MOUSIKI K NA PORONESAI STO AUTOKINITO SOU ?

mia erotixi ekana... [/B]







αν δεν ενοχλει τον ιδιο που οδηγει εμενα μου φτανει και μου περισσευει.αρκει να μην ειμαι μεσα στο αυτοκινητο του.

το θεμα ειναι οτι γουσταρει να ακουει μουσικη μαζι με το διπλανο τετραγωνο η' το κανει για να τραβηξει την προσοχη;

αν το κανει επειδη του αρεσει ''ολα καλα ολα ανθηρα'' που ελεγε και ο βουτσας σε μια ελληνικη ταινια.

αν το κανει για να τραβηξει την προσοχη τοτε υπαρχει σοβαρο προβλημα προσωπικοτητας.

και οι δυο περιπτωσεις με αφηνουν αδιαφορο.αρκει να μην περναει κατω απο το σπιτι μου.:D

SUPERMARIO
19/03/2006, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
:)
Όπως και να έχει, δεν έχει να κάνει με το φύλο. Με τον άνθρωπο έχει να κάνει. Ας μη κομπλεξαριζόμαστε. Αντίληψη, αντανακλαστικά και όλα αυτά τα χαρακτηριστικά είναι ανθρώπινα, απλά δε τα έχουμε ανεπτυγμένα όλοι!

Η γνώση του εαυτού μας και των ικανοτήτων μας θέλει δουλειά. Πολλή δουλειά!


:beer: :wave2:








καλυτερα δεν θα το ελεγα:)

Maira
20/03/2006, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dbandit
Λοιπον, θα κανω μια εκτυπωση και αφου τη μελετησω με το μεγεθυντικο φακο θα σου πω....Πλακα κανεις ετσι?

:eyepop:

Δειχνει...ωραιο... μαλλον...:winka:

:beer:

Προσπάθησα να την κάνω μεγαλύτερη.Δεν κατάφερα και πολλά!!!!
Είναι το μωρό και η αρρώστια μου!!!:beer: :beer:

Maira
20/03/2006, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από dbandit
ΤΜ EINAI?


ΤΤ-R είναι!!!!

Συλλεκτικό!!! (Λέμε τώρα!)

:beer: :beer: :wave2:

Maira
20/03/2006, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
φτανεις να πατησεις κατω;:confused:

χωρις να ξερω τι υψος εχεις ετσι!!!:)

το τσαντακι πολυ χρηστικο.

αγριο φαινεται=αγρια ομορφια:beer:

Φτάνω όταν παταω με τα δύο στις μύτες!
Στο πλάι άνετα!

Πότε μαζεύεστε στο Δελεαρ??

Να γνωρίσω κανέναν σα νέο μέλος????:beer: :wave2: :beer:

SUPERMARIO
20/03/2006, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Φτάνω όταν παταω με τα δύο στις μύτες!
Στο πλάι άνετα!

Πότε μαζεύεστε στο Δελεαρ??

Να γνωρίσω κανέναν σα νέο μέλος????:beer: :wave2: :beer:


δεν εχω παει ποτε στο δελεαρ και η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω που πεφτει.καθε Δευτερα πανε ολοι.ας κανονισουμε μια μερα (βασικη προυποθεση να ξερεις τον δρομο) μιας και μενουμε κοντα να παμε (η' μαλλον να με πας:smilea: ) μαζι.

αναμενω!!!:wave2:

DimChios
24/03/2006, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Στη Χίο πάντως που κυκλοφορούν πολλές
πάρα πολλές κοπέλες/γυναίκες με δίκυκλα
(κυρίως σκούτερ, αλλά δεν έχει καμμία
σημασία)

και πολύ καλά τις είδα να οδηγούν
(καλά=σωστή οδική συμπεριφορά
καλά=γρήγορα ωραία στροφιλίκια
ανάλογα την περίπτωση)

και δεν είδα κανέναν να τις "βρίζει"
ή να παθαίνει κάτι ιδιαίτερο...

Μπράβο στους χιώτες και στις χιώτισσες!!!
:beer:

Άντε να ξεκολλάμε και εμείς οι Αθηναίοι
...και οι λοιποί


Thanks εκ μέρους των Χιωτών! :wave2: :beer:
Οντως έχει ΠΑΡΑπολλές οδηγούς και εν αντιθέση με τις οδηγούς αυτοκινήτων οι δίτροχες είναι πολύ καλύτερες!
Ειδικά αν γνώριζες 2-3 συγκεκριμένες θα έμενες μ@^%@#ς!!!

:eyepop:

wild_cat/anima
24/03/2006, 11:10
βλέπω το καλοκαίρι όλο το moto.gr να σκάει στη χίοπ για διακοπές !!!:D

DimChios
24/03/2006, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Αντιθέτως...

στο ίδιο μέρος υπήρχαν αρκετά 1000 SS
(GSXR k5, CBR, R1).

Το νησί είναι τίγκα σε γαμάτους στενούς
πευκόφυτους (και μη) ελικοφιδόδρομους.

Όποτε ήμουν έξω κυκλοφορούσα συνέχεια σε αυτούς
οι οποίοι σημειωτέον είχαν σχεδόν μηδενική κυκλοφορία
οχημάτων. ΟΧΗΜΑΤΩΝ.
Δηλαδή ούτε μηχανές κυκλοφορούσαν!

Και πού ήταν αυτοί με τα 1000?

Πάνω κάτω στη σχεδόν μοναδική ευθεία του νησιού:
μπροστά στο λιμάνι (δηλ. μπροστά στις καφετέριες!)
να κάνουν εκκινήσεις (γιατί δεν έφτανε ο χώρος
για τίποτα περισσότερο!) μέσα στον πιο πολυσύχναστο
δρόμο (από κυκλοφορία΄ φορτηγών,αυτοκινήτων
γενικά όλων των οχημάτων)

κρίμα, κρίμα :sad:

Επίσης και για αυτό έχεις ΔΥΣΤΥΧΩΣ δίκιο! :sick:
Ενώ υπάρχουν μερικοί (γιατί έχει και κάτι ΧΑΛΙΑ) πολύ καλοί δρόμοι και διαδρομές, οι περισσότεροι κυκλοφορούν εντός!

Χωρίς να θέλω βέβαια να δικαιολογήσω κανένα, σκέψου οτι παρόλο που είναι ένα σχετικά μεγάλο νησί, οι περισσότεροι το έχουμε φάει με το κουτάλι! Πόσες φορές να πάς πια? Μεγάλωσα εκεί και ξέρω!
Αρκετοί από αυτούς να ξέρεις πάντως οτι έρχονται συχνά προς τα εδώ και με αφετηρία την Αθήνα κάνουν πολλά και μεγάλα ταξίδια!
:wave2:

DimChios
24/03/2006, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από wild_cat/anima
βλέπω το καλοκαίρι όλο το moto.gr να σκάει στη χίοπ για διακοπές !!!:D

Για πολλούς λόγους, πίστεψέ με, δεν θα περάσουν άσχημα!
Και όχι επειδή είμαι από κει αλλά....ΜΕΤΡΑΕΙ όπως επίσης και η Λέσβος!

By the way όποιος θέλει πληροφορίες για το νησί να μου πεί! Το ξέρω όσο λίγοι... :sun: :wave2: