PDA

View Full Version : Αγγελίες



Nik0s
31/01/2006, 20:22
Καταλαβαίνω τον χαμό που γινόταν μέσα στην κατηγορία των Αγγελιών και καταλαβαίνω το Θάνο που θέλει να κρατήσει μια "τάξη".

Γιατί όμως δεν φτιάχνουμε και μια κατηγορία για Διάφορες Αγγελίες ? Είμαι σίγουρος ότι πολλοί από μας κατά καιρούς αποχωρίζονται κι άλλα πράγματα εκτός από μοτό-ρούχα-αξεσουάρ, τα οποία θα μπορούσαν να εξυπηρετήσουν κάποιο άλλο μέλος εδώ. Ακόμα και τα σκί, που ξέρεις, κάποιος μπορεί να τα έπαιρνε - απ'οτι έχω δει δεν είναι και λίγοι οι φαν του βουνού !

Αν αποφασίσουμε πάλι, ότι το Moto.gr είναι αυστηρά μοτοσυκλετιστικό site και δε θέλουμε τέτοιου είδους αγγελίες κτλ, τότε προτείνω να βγουν και τα Ανέκδοτα...:rolleyes:


:wave2:

adam_tsouk
31/01/2006, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Καταλαβαίνω τον χαμό που γινόταν μέσα στην κατηγορία των Αγγελιών και καταλαβαίνω το Θάνο που θέλει να κρατήσει μια "τάξη".

Γιατί όμως δεν φτιάχνουμε και μια κατηγορία για Διάφορες Αγγελίες ? Είμαι σίγουρος ότι πολλοί από μας κατά καιρούς αποχωρίζονται κι άλλα πράγματα εκτός από μοτό-ρούχα-αξεσουάρ, τα οποία θα μπορούσαν να εξυπηρετήσουν κάποιο άλλο μέλος εδώ. Ακόμα και τα σκί, που ξέρεις, κάποιος μπορεί να τα έπαιρνε - απ'οτι έχω δει δεν είναι και λίγοι οι φαν του βουνού !

Αν αποφασίσουμε πάλι, ότι το Moto.gr είναι αυστηρά μοτοσυκλετιστικό site και δε θέλουμε τέτοιου είδους αγγελίες κτλ, τότε προτείνω να βγουν και τα Ανέκδοτα...:rolleyes:


:wave2:


+1
:wave2:

Θάνος
31/01/2006, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Καταλαβαίνω τον χαμό που γινόταν μέσα στην κατηγορία των Αγγελιών και καταλαβαίνω το Θάνο που θέλει να κρατήσει μια "τάξη".

Γιατί όμως δεν φτιάχνουμε και μια κατηγορία για Διάφορες Αγγελίες ? Είμαι σίγουρος ότι πολλοί από μας κατά καιρούς αποχωρίζονται κι άλλα πράγματα εκτός από μοτό-ρούχα-αξεσουάρ, τα οποία θα μπορούσαν να εξυπηρετήσουν κάποιο άλλο μέλος εδώ. Ακόμα και τα σκί, που ξέρεις, κάποιος μπορεί να τα έπαιρνε - απ'οτι έχω δει δεν είναι και λίγοι οι φαν του βουνού !

Αν αποφασίσουμε πάλι, ότι το Moto.gr είναι αυστηρά μοτοσυκλετιστικό site και δε θέλουμε τέτοιου είδους αγγελίες κτλ, τότε προτείνω να βγουν και τα Ανέκδοτα...:rolleyes:


:wave2:

Κοίταξε πώς το βλέπω εγώ... Το moto.gr είναι site για μοτοσυκλέτες. Όσο λοιπόν υπάρχει μία και μόνο κατηγορία "αγγελίες", θα πρέπει το περιεχόμενο της να αφορά αποκλειστικά και μόνο στις μοτοσυκλέτες.

Σίγουρα όλοι έχουμε πράγματα για σκότωμα και αν μπούμε σ'αυτή τη διαδικασία θα βρωμίσει ο τόπος από σαβούρα με αποτέλεσμα να χάνονται οι μοτοσυκλετιστικές αγγελίες που θα πρέπει να έχουν τον πρώτο λόγο στο φόρουμ.

Και δίσκοι παλιοί μπορεί να ενδιαφέρουν και cd και pc και αυτοκίνητα και ποδήλατα και και και... Αν αρχίσουμε η λίστα δεν σταματάει πουθενά.

Υπάρχουν πολύ καλύτερα και πιο οργανωμένα site για πάσης φύσεως αγγελίες. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε και να μην floodάρετε τον εδώ χώρο.

Αν τώρα ο webmaster πιστεύει ότι άλλη μία κατηγορία με γενικές αγγελίες είναι χρήσιμη στο φόρουμ εγώ τι πρόβλημα να έχω;

Ε τώρα τ'ανέκδοτα... αυτά πάνε πακέτο στα περισσότερα φόρουμ...

Nik0s
31/01/2006, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Κοίταξε πώς το βλέπω εγώ...

Δε λέω σε καμία περίπτωση να είναι ανακατεμένα τα σκι, τα pc και τα σώβρακα, με τις μοτοσυκλέτες κτλ - μόνο σε ξεχωριστή κατηγορία.

Τέσπα μωρέ, απλά μετακομίζω κι έχω μαζέψει σαβούρα να ξεφορτωθώ...

:lol: :rotflmao: :lol:

SF
01/02/2006, 08:55
Nick,

www.fleamarket.gr για πάσης φύσεως πωλήσεις. Είμαι παλιός user και δεν έχω παράπονο.

Nik0s
01/02/2006, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Nick,

www.fleamarket.gr για πάσης φύσεως πωλήσεις. Είμαι παλιός user και δεν έχω παράπονο.

Το ξέρω, τώρα άρχισα να το δουλεύω αλλά ψιλομάπα φαίνεται... :sad:

:wave2:

fire
01/02/2006, 10:54
και εγω ειμαι υπερ του να υπαρχει μια κατηγορια αγγελιων με διαφορα(πλην μοτοσυκλετες)...θα προτιμουσα να αγορασω κατι απο καποιον που τον ξερω καλυτερα απο το φορουμ η απο συναντησεις...αλλωστε ολα σχεδον τα φορουμ εχουν μια τετοια κατηγορια...