PDA

View Full Version : Επιστροφη Απο Την "αργη" Βολτα



Σελίδες : [1] 2

jimbar
28/03/2004, 21:00
Αγαπητοί φίλοι

αν και είχαμε τέσσερα «μικρού κυβισμού» μηχανάκια στην παρέα [DΝΑ 125, CityFly 125, Dominator 250 {αν αυτό μπορεί να θεωρηθεί «μικρό»} και το {...} της Nefelis που δεν θυμάμαι τι ήτανε], θα ήθελα να εκφράσω την πλήρη ικανοποίησή και χαρά μου στο να έχω την τιμή να συνταξιδέψω με τόση καλή παρέα. Μέση ταχύτητα...100 χλμ/ω.

Πραγματικά Φανταστική Παρέα, Φανταστική Αστακομακαρονάδα, Φανταστικές Κουβεντούλες αλλά ρε παιδιά ... αυτός ο [πως τον λένε;] juli-κάτι παραλίγο να μας φάει τον αστακό μας απειλώντας μας μάλιστα με ένα γαλλικό κλειδί...τσ τσ τσ τσ τσ...

Ευτυχώς που καθάρισαν τα κορίτσια κάνοντας τα «γλυκά» μάτια στο αφεντικό και από 1200 ευρώ, πληρώσαμε μόνο τα 1199. Λογαριασμό ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ !!! ο Juli-κάτι μας είπε την λυπητερή... Υποψιαζόμαστε ότι μάλλον κράτησε για την καινούργια του μηχανή ... κάτι "ψιλά" από τον λογαριασμό. Χαλάλι του.


Πάντα Τέτοια

Και πάλι Χρόνια Πολλά Julius και την επομένη...

Δυήμερο με αντίσκηνο...

Να μου είστε πάντα καλά...

Όλοι σας...[ακόμα και εσύ αλήτη, τσαντάκια, μηχανόβιε !?!?!?!?]

periklisk
28/03/2004, 23:15
Κοίτα να δεις αλήτη τσαντάκια μηχανόβιε:

Θα πληρώσεις πολύ ακριβά την μη δημοσίευση στο παρών forum της φωτογραφίας σου εν ώρα δράσης με θύμα κακόμοιρο θαλασσινό.....

Το ίδιο ισχύει και για σένα cityfly.... σίγα μη τη γλυτώσετε.....

Άλλωστε πρέπει να αλλάξω μηχανάκι!!!!!


ΧΕΧΕ!!!! Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας!!!!:lol: :eyepop: :uplate: :hypnotize :look:

Πέρα από την πλάκα περάσαμε γ@#(μπίπ) με μοναδικά μείον τον καιρό και την απίστευτη κίνηση της επιστροφής (λόγω έργων κυρίως)!!!!!!!

Φωτογραφίες και λοιπό υλικό εντός των επόμενων ημερών!!!

periklisk
28/03/2004, 23:55
Με αλφαβητική σειρά nickname προς αποφυγή παρεξηγήσεων κλπ...

almalibera με Yamaha Serow 225 WE
bikersonly με Honda CBR 1100 XX
citifly με Honda CLR 125 Cityfly
frikis με Honda XRV 750 Africa Twin
jimbar με Honda Transalp 650 με Νικολέτα
julius με Suzuki DR-Z 400 E SM
nefeli δικάβαλο
nikik με Honda Dominator 250
nimbus με Gilera DNA 125
periklisk με Kawasaki ZXR 400
snipper με Honda CB 600 F Hornet
theod με Yamaha FZS 600 Fazer
wizard13 με Honda CBR 600 F

Έλαμψαν δια της απουσίας τους μερικοί..... next time!!!!!!

parji
29/03/2004, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Αγαπητοί φίλοι

αν και είχαμε τέσσερα «μικρού κυβισμού» μηχανάκια στην παρέα [DΝΑ 125 – CityFly 125 – Dominator 250 {αν αυτό μπορεί να θεωρηθεί «μικρό»} και το {...} της Nefelis που δεν θυμάμαι τι ήτανε], θα ήθελα να εκφράσω την πλήρη ικανοποίησή και χαρά μου στο να έχω την τιμή να συνταξιδέψω με τόση καλή παρέα. Μέση ταχύτητα ... 100 χλμ/ω.

Πραγματικά Φανταστική Παρέα, Φανταστική Αστακομακαρονάδα, Φανταστικές Κουβεντούλες αλλά ρε παιδιά … αυτός ο [πως τον λένε;] juli-κάτι παραλίγο να μας φάει τον αστακό μας απειλώντας μας μάλιστα με ένα γαλλικό κλειδί ... τσ τσ τσ τσ τσ ...

Ευτυχώς που καθάρισαν τα κορίτσια κάνοντας τα «γλυκά» μάτια στο αφεντικό και από 1200 ευρώ, πληρώσαμε μόνο τα 1199. Λογαριασμό ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ !!! ο Juli-κάτι μας είπε την λυπητερή ... Υποψιαζόμαστε ότι μάλλον κράτησε για την καινούργια του μηχανή ... κάτι "ψιλά" από τον λογαριασμό. Χαλάλι του.


Πάντα Τέτοια

Και πάλι Χρόνια Πολλά Julius και την επομένη ...

Δυήμερο με αντίσκηνο ...

Να μου είστε πάντα καλά ...

Όλοι σας ... [ακόμα και εσύ αλήτη, τσαντάκια, μηχανόβιε !?!?!?!?]


Καλά ρε τι θα γίνει με σένα?
Δεν έχεις αφήσει εκδρομή για εκδρομή που να μη πας.
Θα έρθεις Άρτα το Πάσχα και θα μου λες ότι πήζεις στην ΑΘήνα, ότι δε περνάς καλά και τέτοια...
Ε, ρε ξύλο που θέλουν μερικοί...
Κάτσε και λίγο στο σπίτι σου, να σε δει και αυτό...

almalibera
29/03/2004, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
και το {...} της Nefelis που δεν θυμάμαι τι ήτανε],





Almalibera με Serow..ευχαριστώ παρα πολύ:mad: !!!

(δεν θα σου κρατησω μεγαλη κακία.....:ZZZ: γαρ)


:)

καλημερααααααα!!!!!!!!!! :wave2:

almalibera
29/03/2004, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Με αλφαβητική σειρά nickname προς αποφυγή παρεξηγήσεων κλπ...

almalibera με Yamaha Serow 225 WE
bikersonly με Honda CBR 1100 XX
citifly με Honda CLR 125 Cityfly
frikis με Honda XRV 750 Africa Twin
jimbar με Honda Transalp 650 με Νικολέτα
julius με Suzuki DR-Z 400 E SM
nefeli δικάβαλο
nikik με Honda Dominator 250
nimbus με Gilera DNA 125
periklisk με Kawasaki ZXR 400
snipper με Honda CB 600 F Hornet
theod με Yamaha FZS 600 Fazer
wizard13 με Honda CBR 600 F

Έλαμψαν δια της απουσίας τους μερικοί..... next time!!!!!!


Δε με λες......εσυ οταν πηγαινες σχολειο απουσιολόγος ήσουνα??:lol: :lol:

jimbar
29/03/2004, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Καλά ρε τι θα γίνει με σένα?
Δεν έχεις αφήσει εκδρομή για εκδρομή που να μη πας.
Θα έρθεις Άρτα το Πάσχα και θα μου λες ότι πήζεις στην ΑΘήνα, ότι δε περνάς καλά και τέτοια...
Ε, ρε ξύλο που θέλουν μερικοί...
Κάτσε και λίγο στο σπίτι σου, να σε δει και αυτό...

Φαντάσου τι έχει να γίνει αν έρθω και μείνω στο χωριό. Απλά μου αρέσουν οι βόλτες.

Εσείς τι κάνατε Parji ?

πήγατε την βολτούλα στα Τζουμέρκα ?

Αλήθεια η Ζωή τιιιιιιιιι κάνει ?

Τι ρωτάω και εγώ ? Αλλά που να ξέρεις ? Παντρεμένος άνθρωπος ...
Δώσε τα χαιρετίσματα στα παιδιά και να μου είστε πάντα καλά...

Υ.Γ:
Την αίτηση για την εγγραφή στην λέσχη θα μου την στείλεις ???

bikersonly
29/03/2004, 08:56
Αυτό δεν ήταν βόλτα..............στρώσιμο μηχανής ήταν!χαχα! :lol:

Να φανταστείτε μπέρδευα συνέχεια το κοντέρ με την θερμοκρασία!!! :eek: Έλεγε 80-90-100 C και το κοντέρ 70-80-90 χλμ! :wacko: Πρώτη φορά η θερμοκρασία περισσότερη από τα χιλιόμετρα συνέχεια!χαχα! :lol:
Στο πήγαινε ευτυχώς που άλλαξα μοτό με το μωρό μου και πήρα το Serow και η Άρτεμις το ΧΧ. :winka: Η επιστροφή πάντως ήταν πολύ πιο "δύσκολη".Είχε πάρα πολύ κίνηση και το ψιλόβροχο συνεχές.Ευτυχώς όλα καλά!

Σαν βολτούλα καλή ήταν αλλά θα προτιμούσα να πηγαίναμε σε κάνα άλλο μέρος αντίστοιχη απόσταση.Σαν χιλιόμετρα που πηγαίναμε σχετικά καλά ήταν αν και δεν πηγαίναμε με 100 χλμ αλλά με 60-70 περίπου.Εν ολίγοις και οι αργοί με λίγη προσπάθεια βολεύονται σε μερικές κοντινές βόλτες.Ούτως ή άλλως τα χιλιόμετρα βόλτας-εκδρομής με πάνω από 6-7 μοτό είναι 120-140 χλμ για λόγους ασφάλειας.Δεν έχει και την τεράστια διαφορά για κοντινές (μέχρι 150χλμ απόσταση) εκδρομοβόλτες!

Τώρα για το φαγητό sorry αν σας την έσπασα αλλά σπάνια μην πω καθόλου τρώω γιατί με πιάνει υπνηλία μετά!! :ZZZ: Αλλά σας απόλαυσα στις καταβροχθιστικές σε μερικά σημεία επιδόσεις σας!!χαχα!:lol:

Χάρηκα που γνώρισα και παιδιά που δεν ήξερα άντε και στην επόμενη να είμαστε και πιο πολλοί!!! Και μην τυχόν ξανακανονίσετε πάλι Χαλκίδα!!Τα ακούς Γιωργάραααα (Wizard13)???χαχα!!!!:lol:

NLS
29/03/2004, 08:58
Δε με λες......εσυ οταν πηγαινες σχολειο απουσιολόγος ήσουνα??

δώτης θα ήταν

(α βλέπω ήταν και ο bikersonly με μηχανές ανάλογης performance επιτέλους)

jimbar
29/03/2004, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Almalibera με Serow..ευχαριστώ παρα πολύ:mad: !!!

(δεν θα σου κρατησω μεγαλη κακία.....:ZZZ: γαρ)


:)

καλημερααααααα!!!!!!!!!! :wave2: Σόρρυ μικρούλα, αλλά πραγματικά θαμπώθηκα από το ΧΧ παρά από το … πως το είπες ???? [πλάκα κάνω εεεε]

bikersonly
29/03/2004, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
δώτης θα ήταν

(α βλέπω ήταν και ο bikersonly με μηχανές ανάλογης performance επιτέλους)

Θέληση να υπάρχει και όλα γίνονται φίλε Νικολάκη! :winka:

Προσωπικά δεν θεωρώ ούτε κακό ούτε μειονεκτικό να πηγαίνω με το 11άρι παρέα με μικρότερα κυβικά.Γιατί το κάνω την στιγμή που το θέλω, όποτε το θέλω.Αν ήθελα να τρέξω και να στρίψω πίστεψε με θα το έκανα.

Α! Και μην ξεχνάς Νικολάκη ότι και εσύ να ερχόσουν ίδια κατηγορία με τα παιδιά είσαι σε σχέση με εμένα!Οπότε... :winka:

almalibera
29/03/2004, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Να φανταστείτε μπέρδευα συνέχεια το κοντέρ με την θερμοκρασία!!! :eek: Έλεγε 80-90-100 C και το κοντέρ 70-80-90 χλμ! :wacko:

Μωρο μου έχεις απόλυτο δίκιο!! Αφου πηγαίνοντάς το προσπαθούσα να τα κοιταζω όλα Δρομο-Ταχυτητα-Θερμοκρασία.
Ε, τα δυο τελευταια τα μπερδευα λιγακι έτσι γρήγορα που τα κοιταζα......:blush: "τωρα με 90 πηγαινω και εχω θερμοκρασια 100 ή το αντίθετο...:p " ε, και τ'ανοιγα λιγαααακιιιιιι....
:blush: :)

NLS
29/03/2004, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Α! Και μην ξεχνάς Νικολάκη ότι και εσύ να ερχόσουν ίδια κατηγορία με τα παιδιά είσαι σε σχέση με εμένα!Οπότε... :winka:

κακίες

(δεν είπαμε ότι μόνο εγώ και ο afrotwin έχουμε δικαίωμα σε κακίες; τώρα τι θες να πλακωθούμε; )

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 09:23
ΓΑΜΩΤ..ΓΑΜΩΤ... ΓΑΜΩΤ... ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ..!!!!

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΩ 11 (ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΩΡΑ) ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ "ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΑΦ" !!!!(ΒΥ ΤΗΕ WAY,ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕ??)

ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΕΝΩ ΞΑΓΡΥΠΝΟΣ..:( :( :(

bikersonly
29/03/2004, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Μωρο μου έχεις απόλυτο δίκιο!! Αφου πηγαίνοντάς το προσπαθούσα να τα κοιταζω όλα Δρομο-Ταχυτητα-Θερμοκρασία.
Ε, τα δυο τελευταια τα μπερδευα λιγακι έτσι γρήγορα που τα κοιταζα......:blush: "τωρα με 90 πηγαινω και εχω θερμοκρασια 100 ή το αντίθετο...:p " ε, και τ'ανοιγα λιγαααακιιιιιι....
:blush: :)

Θα σε φάω ζωντανή!!!Όχι τίποτα άλλο αλλά να δουν και τα παιδιά τι τραβάω!!χαχα! :lol: Στο δίνω και μετά άντε να μου το ξαναδώσεις πίσω!!!Έλιωνα και το Serow αλλά που να σε φτάσω!! :lol: Αφού μου ερχόταν να βάλω τα κλάμματα!! :bigcry: ΣΕΛΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΥ ΠΙΣΩ!!!!!! :lol: ΜΑΜΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!! :lol: :lol: :rotflmao:

Πλάκα πλάκα με τρόματσες όμως έτσι που εξαφανίστηκες! :eek:

bikersonly
29/03/2004, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
κακίες

(δεν είπαμε ότι μόνο εγώ και ο afrotwin έχουμε δικαίωμα σε κακίες; τώρα τι θες να πλακωθούμε; )

Ε όχι και κακίες ρε Νικολάκη!!!Έτσι είπαμε?? Απλός ΕΣΥ είσαι πιο αργός και από το CBR 600,και από το ΖΧR 400, και από το FAZER 600 και από το HORNET 600.Εγώ φταίω? :lol: :lol:

periklisk
29/03/2004, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Δε με λες......εσυ οταν πηγαινες σχολειο απουσιολόγος ήσουνα??:lol: :lol:


xexexe!!!!!!!:rotflmao: :lol:

NLS
29/03/2004, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Ε όχι και κακίες ρε Νικολάκη!!!Έτσι είπαμε?? Απλός ΕΣΥ είσαι πιο αργός και από το CBR 600,και από το ΖΧR 400, και από το FAZER 600 και από το HORNET 600.Εγώ φταίω? :lol: :lol:

λεπτομέρειες :)

ότι και να λες, τέτοιες μηχανές ποτέ δεν θα έπαιρνα - απλά "δεν με παίρνει" να βάζω το παιχνίδι μπρος από την πρακτικότητα

jimbar
29/03/2004, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΓΑΜΩΤ..ΓΑΜΩΤ... ΓΑΜΩΤ... ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ..!!!!

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΩ 11 (ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΩΡΑ) ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ "ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΑΦ" !!!!(ΒΥ ΤΗΕ WAY,ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕ??)

ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΕΝΩ ΞΑΓΡΥΠΝΟΣ..:( :( :( Ελα ρε Θανασάκο εγώ στο έστειλα ... τζίμης

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 10:00
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΗ..
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ.!!!:beer: :beer: :beer:

ruyjin
29/03/2004, 10:04
Καλή εβδομάδα αρχικά!!!

Όπως είχα γράψει σε ένα post, θα ανέβαινα κι εγώ Χαλκίδα με ένα φίλο.
Ξεκινήσαμς κι εμείς κατά τις 10 κι όταν κατεβαίναμε για τα πρώτα διόδια βλέπω από ψηλά μια παρέα με καμιά 10αριά μηχανές.
Είμουνα βέβαιος πως είσασταν εσείς και μόλις πληρώσαμε τα διόδια στάματησα και μίλησα σε έναν από την παρέα, με ένα CBR 600,
που όμως δε ξέρω ποιος είναι. Αν δει το post μου ας μου πει :)
Εμείς πήγαμε απο Ορωπό και γυρίσαμε απο εθνική στο γυρισμό, με απίστευτη κίνηση.
Φάγαμε και ένα ψιλόβροχο με λάσπη μαζι, καφέ σε ένα καφενέ στον Αγ. Ιωάννη το Ρώσο και ένα στη Χαλκίδα και επιστροφή κατά τις
22.00 στην Αθήνα.
Πάντα τέτοια παιδιά. Εγώ πάντως λέω να χτυπήσω ένα Μεσολόγγι το ΠΣΚ που έρτχεται.

Καλή εβδομάδα και πάλι παιδιά!!!

periklisk
29/03/2004, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
δώτης θα ήταν

(α βλέπω ήταν και ο bikersonly με μηχανές ανάλογης performance επιτέλους)

XEXEE!!! Dwsths hmouna!!!!!!:lol: :eyepop: :wave2: :beer:

periklisk
29/03/2004, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΓΑΜΩΤ..ΓΑΜΩΤ... ΓΑΜΩΤ... ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ..!!!!

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΩ 11 (ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΩΡΑ) ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ "ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΣΑΦ" !!!!(ΒΥ ΤΗΕ WAY,ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕ??)

ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΕΝΩ ΞΑΓΡΥΠΝΟΣ..:( :( :(

mmmmm kala...... την επόμενη φορά!!!!!!:wave2: :beer:

Julius
29/03/2004, 10:11
H liges ores poy pernas mazi me filous, pinontas kafe (me background thn thalasa) kai gelontas (me anoikto to stoma kai gemato makaronia kai astakopodara - JimBar) einai oti prepei gia na gemiseis mpataries gia thn evdomada pou erxete.

nasaste kala re, kalh evdomada


:sun:

THEOD
29/03/2004, 10:14
Κατ' αρχάς φίλε Jimbar το μηχανάκι μου ΔΕΝ είναι το FZS600 που αναφέρεις αλλά το νέο FZ6...

Άλλη φορά δεν θα ανεχτώ τέτοια λάθη !

Όσο αφορά την ταχύτητα της βόλτας, η κατάσταση ήταν δραματική. Ευτυχώς που ο χάλια καιρός στην επιστροφή και η φοβερή κίνηση δεν θα επέτρεπαν και τίποτα παραπάνω.
Και να σκεφτείς ότι φοβόμουνα να έρθω γιατί στρώνω και δεν μπορώ να κρατήσω συνεχόμενα πάνω από 140-150. Που να το φανταστώ ο κακομοίρης...
Τέτοιο "καλό" στρώσιμο δεν έχει ξαναγίνει...
Αντε παιδιά και στην επόμενη φορά λίγο πιο γρήγορα ε ???

Υ.Γ. Αυτός ο αστακός λίγο βαρύς μου έπεσε. Νοιώθει κανείς άλλος ένα φούσκωμα ???

Julius
29/03/2004, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΗ..
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ.!!!:beer: :beer: :beer:

re thanasi, nomiza oti eixes paei me toys offroaders SK re!!!!!!

gamot, me rotise o periklis kai toy leo.... re fygane exthes gia orini naypaktia!!!

almalibera
29/03/2004, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
H liges ores poy pernas mazi me filous, pinontas kafe (me background thn thalasa) nasaste kala re, kalh evdomada


:sun:

...και τί θάλασσα........:) ......

nimbus
29/03/2004, 10:24
ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ!:beer:
ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ:sad: Ε! ΝΑ! ΤΟΣΕΣ ΚΑΡΑΒΙΔΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΗΓΑΝ:lol: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ, ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ:winka: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.:wave2: :sun: ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ, Η ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ:p ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΤΟΒΟΛΤΑ:wave2: ΝΑ ΞΑΝΑΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ, ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ :sun: ΗΛΙΟ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!:wave2:

Wizard13
29/03/2004, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
μόλις πληρώσαμε τα διόδια στάματησα και μίλησα σε έναν από την παρέα, με ένα CBR 600,
που όμως δε ξέρω ποιος είναι. Αν δει το post μου ας μου πει :)

Να πω κάτι συγκεκριμένο? :wave2:

Περάσαμε πολύ όμορφα και σίγουρα θα το ξανακάνουμε. Μόλις πάρω το 1000 φυσικά που θα το στρώνω έτσι κι αλλιώς :look:

Όπως είπε και ο Τσούλιους, η καλή παρέα μέτρησε και η αλλαγή σκηνικού από το Μικρολίμανο στη Χαλκίδα. Σίγουρα (Μιχάλη) και η Χαλκίδα ήταν συνηθισμένη, αλλά τουλάχιστον έχει αρκετά μέρη να κάτσεις και αν δεν είχαμε φάει το ψιλόβροχο θα πηγαίναμε και αλλού. :beer:

Στην επιστροφή ευχαριστούσα το Θεό που με έκανε μηχανόβιο!!! Τι κίνηση ήταν αυτή???? :eyepop: Μιλάμε κάποιος με κουτί από Χαλκίδα θα έκανε τουλάχιστον 2 ώρες για Αθήνα... :yuck:

nimbus
29/03/2004, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Να πω κάτι συγκεκριμένο? :wave2:

Περάσαμε πολύ όμορφα και σίγουρα θα το ξανακάνουμε. Μόλις πάρω το 1000 φυσικά που θα το στρώνω έτσι κι αλλιώς :look:

Όπως είπε και ο Τσούλιους, η καλή παρέα μέτρησε και η αλλαγή σκηνικού από το Μικρολίμανο στη Χαλκίδα. Σίγουρα (Μιχάλη) και η Χαλκίδα ήταν συνηθισμένη, αλλά τουλάχιστον έχει αρκετά μέρη να κάτσεις και αν δεν είχαμε φάει το ψιλόβροχο θα πηγαίναμε και αλλού. :beer:

Στην επιστροφή ευχαριστούσα το Θεό που με έκανε μηχανόβιο!!! Τι κίνηση ήταν αυτή???? :eyepop: Μιλάμε κάποιος με κουτί από Χαλκίδα θα έκανε τουλάχιστον 2 ώρες για Αθήνα... :yuck:

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ! ΑΠ'ΤΟ ΝΑ ΚΟΛΛΑΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΨΙΛΟΒΡΟΧΟ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ! ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ! ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΚΙ ΟΛΑΣ!
:beer: ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!

nimbus
29/03/2004, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Κατ' αρχάς φίλε Jimbar το μηχανάκι μου ΔΕΝ είναι το FZS600 που αναφέρεις αλλά το νέο FZ6...

Άλλη φορά δεν θα ανεχτώ τέτοια λάθη !

Όσο αφορά την ταχύτητα της βόλτας, η κατάσταση ήταν δραματική. Ευτυχώς που ο χάλια καιρός στην επιστροφή και η φοβερή κίνηση δεν θα επέτρεπαν και τίποτα παραπάνω.
Και να σκεφτείς ότι φοβόμουνα να έρθω γιατί στρώνω και δεν μπορώ να κρατήσω συνεχόμενα πάνω από 140-150. Που να το φανταστώ ο κακομοίρης...
Τέτοιο "καλό" στρώσιμο δεν έχει ξαναγίνει...
Αντε παιδιά και στην επόμενη φορά λίγο πιο γρήγορα ε ???

Υ.Γ. Αυτός ο αστακός λίγο βαρύς μου έπεσε. Νοιώθει κανείς άλλος ένα φούσκωμα ???

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol: ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΗΣΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΑΣΤΑΚΟ:rotflmao: ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΕΧΘΕΣ..."ΦΑΤΕ ΚΑΡΑΒΙΔΕΣ, ΧΑΜΕΝΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nikou
29/03/2004, 10:35
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Θέλω να σας ευχαριστησω όλους που δείξατε την ανάλογη υπομονή και πάντα με περιμένατε, την επόμενη φορά ελπίζω να είμαι πιο "γρήγορη":(

Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τον jimbar (και την Νικολέτα) που ήταν σε όλη την διαδρομή πίσω μου και με "πρόσεχε".

Πέρασα πολύ όμορφα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

'Ολα ήταν καλά εκτός από την κίνηση και την βροχή της επιστροφής.

Καλημέρα !!!

periklisk
29/03/2004, 10:36
Που σαι theod??? έκανα και εγώ λάθος στο μηχανάκι σου γιατί έτσι το βρήκα στο προφίλ σου!!!! Άλλαξέ το!!!


Άντε παλιοπαρέα να στε καλά!!! Περάσαμε σούπερ!!!


Τα καλύτερα έρχονται!!!!!

nikou
29/03/2004, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol: ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΗΣΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΑΣΤΑΚΟ:rotflmao: ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΕΧΘΕΣ..."ΦΑΤΕ ΚΑΡΑΒΙΔΕΣ, ΧΑΜΕΝΕΣ ΘΑ ΠΑΝΕ" :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ενώ εσύ με τον cityfly που καθαρίζατε και ρουφάγατε καλά τις καραβίδες ... δεν νομίζω να είχατε τέτοια προβλήματα!:lol:

Καλημέρα nimbus:) :)

THEOD
29/03/2004, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Που σαι theod??? έκανα και εγώ λάθος στο μηχανάκι σου γιατί έτσι το βρήκα στο προφίλ σου!!!! Άλλαξέ το!!!


Άντε παλιοπαρέα να στε καλά!!! Περάσαμε σούπερ!!!


Τα καλύτερα έρχονται!!!!!

Έχεις δίκιο, εσύ το έκανες το λάθος και όχι ο Jimbar...(σόρρυ φίλε).

Προσπάθησα να το αλλάξω, αλλά οι μοντερειτορς (τρομάρα τους) δεν έχουν προβλέψει τα καινούργια μοντέλα στις επιλογές του προφίλ. Μόνο να καταβροχθίζουν θαλασσινά ξέρουν...

nimbus
29/03/2004, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikik
Ενώ εσύ με τον cityfly που καθαρίζατε και ρουφάγατε καλά τις καραβίδες ... δεν νομίζω να είχατε τέτοια προβλήματα!:lol:

Καλημέρα nimbus:) :)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:lol: :lol:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΙΚΗ ΜΟΥ. ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!:wave2:

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 10:51
NAI,NAI....SYNEXISTE TIS ASTAKOMAKARONADES ΚΑΙ ΜΕΤΑ ........

ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!

ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΑΤΕ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΡΘΑ....:( :(

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ....ΕΙΝΑΙ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΙΜΒUSITSA,NIKKIK,JULIUS,PERIKLISK,WIZZARD13,ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ...

almalibera
29/03/2004, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikik
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Θέλω να σας ευχαριστησω όλους που δείξατε την ανάλογη υπομονή και πάντα με περιμένατε, την επόμενη φορά ελπίζω να είμαι πιο "γρήγορη":(

Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τον jimbar (και την Νικολέτα) που ήταν σε όλη την διαδρομή πίσω μου και με "πρόσεχε".

Πέρασα πολύ όμορφα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

'Ολα ήταν καλά εκτός από την κίνηση και την βροχή της επιστροφής.

Καλημέρα !!!


Καλως την!!!!!


Εγω παλι πολυ το χαρηκα που ήρθες και εσυ μαζι μας με το Ντομινερακι σου!!

Ετσι...έτσι...να μεγαλώνει η παρεα (η γυναικεία.....χα!:p )

jimbar
29/03/2004, 10:54
Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τον jimbar (και την Νικολέτα) που ήταν σε όλη την διαδρομή πίσω μου και με "πρόσεχε".

Μικρή, δεν χρειάζονται ευχαριστήσεις. Άλλωστε δεν κάναμε και κάτι το σπουδαίο. Απλά με άγχωσε λίγο ο Julius διότι παρέμενε πίσω και αγχωνόμουν στο αν είναι καλά ή όχι. [τώρα το λέω σοβαρά] όταν λέω θέλω να είμαι ΣΚΟΥΠΑ το εννοώ...κύριε Julius. Πραγματικά αγχώθηκα μαζί σου διότι, κάθε φορά έπρεπε να κοιτώ καθρέφτες. Μάλιστα στην φάση που σταμάτησες για να μιλήσεις στο κουνιστό...τα'παιξα. Λέω έχει πλάκα να του συνέβη κάτι. Και άντε να πάμε ανάποδα στον αυτοκινητόδρομο ... και άντε να σπρώξουμε ... Πραγματικά μην μου το ξανακάνεις αυτό [πλίίίζζζζ].

nimbus
29/03/2004, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
NAI,NAI....SYNEXISTE TIS ASTAKOMAKARONADES ΚΑΙ ΜΕΤΑ ........

ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!

ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΑΤΕ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΡΘΑ....:( :(

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ....ΕΙΝΑΙ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΙΜΒUSITSA,NIKKIK,JULIUS,PERIKLISK,WIZZARD13,ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ...

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :rotflmao:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ DIRTYMOTO ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΑΣΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ:wave2:

nimbus
29/03/2004, 10:59
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΧΩΣΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟΝ JIMBAR
ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΜΑΣ, ΗΤΑΝ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:wave2:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ JIMMY ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΟΥ:beer:
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τον jimbar (και την Νικολέτα) που ήταν σε όλη την διαδρομή πίσω μου και με "πρόσεχε".

-----------------------------------------------------------------------------------

Μικρή, δεν χρειάζονται ευχαριστήσεις. Άλλωστε δεν κάναμε και κάτι το σπουδαίο. Απλά με άγχωσε λίγο ο Julius διότι παρέμενε πίσω και αγχωνόμουν στο αν είναι καλά ή όχι. [τώρα το λέω σοβαρά] όταν λέω θέλω να είμαι ΣΚΟΥΠΑ το εννοώ … κύριε Julius. Πραγματικά αγχώθηκα μαζί σου διότι, κάθε φορά έπρεπε να κοιτώ καθρέφτες. Μάλιστα στην φάση που σταμάτησες για να μιλήσεις στο κουνιστό … τα’παιξα. Λέω έχει πλάκα να του συνέβη κάτι. Και άντε να πάμε ανάποδα στον αυτοκινητόδρομο … και άντε να σπρώξουμε … Πραγματικά μην μου το ξανακάνεις αυτό [πλίίίζζζζ].


JIM..KANE ENA TIP ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΒΓΑΛΕ ΤΟΥΣ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ!!!

ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ!!!:lol: :lol: :lol:

jimbar
29/03/2004, 11:03
Γιατί μικρούλα αγχώθηκες ; αφού σε κάλυπτα... Αχ θα σε μαλώσω [ότι θυμάμαι χαίρομαι]

nimbus
29/03/2004, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Γιατί μικρούλα αγχώθηκες ; αφού σε κάλυπτα …

Αχ θα σε μαλώσω [ότι θυμάμαι χαίρομαι] …

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΒΡΕ ΕΣΥ, ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ ΕΓΩ. ΕΣΥ ΑΓΧΟΝΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΘ'ΟΤΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ:lol:

ΧΕΧΕ:wave2:

hornet
29/03/2004, 11:10
Τζιμ μην αγχωνεσαι εχουμε πει οτι η σκουπα θα ειναι παντα ενας εμπειρος αναβατης,χωρις παρεξηγηση ο jul εχει ολα τα τηλεφωνα των υπολοιπων εχει και μηχανολογικες γνωσεις και ειναι και εμπειρος οδηγος επομενως ορθα εμεινε σκουπα!

Υ.Γ:Ασχετο το αν το ρημαδι του δεν πηγαινε μια και το παιζε και καλα σκουπα!!!!!:evil: :rotflmao:

Nefeli
29/03/2004, 11:11
Καλημέρα σε όλους……………..:wave2:

Παρόλο που ο καιρός ήταν συννεφιασμένος και με λασποβροχούλα η θέα της θάλασσας ένα με το ουρανό η άνοιξη που μπαίνει και έχει αλλάξει το τοπίο και τις μυρουδιές………………..

Να σας πω ότι καταχάρηκα την βολτούλα μας, παρεούλα καταπληκτική με όλους σας, τρελαθήκαμε στα γέλια με τις ιστορίες του bikersonly για τις αθλητικές του επιδώσεις, καλά της Άρτεμις της πάει πολύ το Honda CBR 1100 XX άσε που του πάει κιόλας………………………

Α να ευχαριστήσουμε τον citifly γιατί κάνει το καλύτερο καθάρισμα καραβίδας και που μαζί την nimbus κάνανε τον καλύτερο θόρυβο στο ρούφηγμα της καραβίδας χαχααχαχαχα

:rotflmao: :lol:


Να πω ότι δεν φάγαμε απλά έχουν δίκαιο, φάγαμε τόσο πολύ που γεμίσαμε το στομάχι μέσα στο παντελόνι και αυτό έξω από το παντελόνι
Πάντως ένα πράγμα περίεργο με τέτοια παρέα μέχρι και ο καφές είχε άλλη γεύση καλύτερη ρε παιδί μου......

Καλά που να τα πούμε όλα…………………………………..


Αργά και σταθερά και με κάτι 200άρια που πάτησε ο wizard13 και πήγαν οι ρυτίδες λίγο ποιο πίσω, το κράνος της Νίκης μου έκατσε τέλεια να είναι καλά ……………….

wizard13 να σε ευχαριστήσω ιδιαιτέρως , ελπίζω να ήμουν καλή ως συνεπιβάτης α και όπως είπαμε μην παρεξηγηθούμε κιόλας για το που ζέσταινα τα χέρια μου είπαμε φιλικά.



Φιλάκια σε όλους


:wave2: :wave2: :wave2: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 11:14
[

wizard13 να σε ευχαριστήσω ιδιαιτέρως , ελπίζω να ήμουν καλή ως συνεπιβάτης α και όπως είπαμε μην παρεξηγηθούμε κιόλας για το που ζέσταινα τα χέρια μου είπαμε φιλικά.



Φιλάκια σε όλους


:wave2: :wave2: :wave2: :rotflmao: [/B][/QUOTE]

:blush: :blush: :blush: :blush: :uplate: :uplate: :eyepop: :eyepop:

:lol: :lol: :wave2:

periklisk
29/03/2004, 11:17
Θανάση την επόμενη φορά που θα κανονίσουμε βόλτα για να μη σε πάρει ο ύπνος θα σκάσω μύτη από κάτω από το σπίτι σου με το κιλοβατικό και θα παίζω death metal στη διαπασόν!!!!!!!


ΧΕΧΕΧΕ!!! πως με είδες?????:lol: :eyepop: :wave2:

cityfly
29/03/2004, 11:17
καλημέρα κι από μένα

πολύ ωραία ήταν, πάρα πολύ ωραία ήταν
(θα έλεγα κάτι που αρχίζει από γα και τελειώνει σε μάτο αλλά θα μου το φάει η λογοκρισία) :rotflmao:

να ευχαριστήσω και γω όλους τους γρήγορους που ανέχτηκαν τις ταχύτητές μας, πραγματικά σε κάποια σημεία ήταν ιδαίτερα αργές αλλά και πάλι ωραία ήταν.

Για μένα ήταν η πρώτη παρεΐστικη μοτοβόλτα εκτός των τειχών. Όλα ήταν υπέροχα.
Ειδικά μια σκηνή φεύγοντας από τον Ιππόκαμπο σε κάτι στενά δρομάκια καθοδόν προς τις καραβίδες και τους αστακούς, με πόσο 40 - 50 και λιγότερο, όπου ήμουνα 11ος και πίσω μου η ο Jimbar (ως πιστή και πάντα αξιόπιστη σκούπα) έβλεπα 10 μηχανές μπροστά μου η μία πίσω από την άλλη να μπαίβουν στις στροφές και μία μία να χάνονται από την εικόνα, μαγευτικές στιγμές.

Α και μια διευκρίνιση για όλους τους απέξω που τίνουν να μας χαρακτηρίσουν κοιλιόδουλους :nono: εμείς κατευθηνόμασταν σε ένα ήσυχο ταβερνάκι έξω από τη Χαλκίδα όπου σερβίρουν μόνο νερόβραστα φαγητά και γενικά μόνο τα άμοστα νηστίσημα, αλλά μας έποιασε βροχή στη διαδρομή και τυχαία, επαναλαμβάνω τυχαία, βρεθήκαμε μπροστά σε εκείνο το ουζερί με τα άλλα τα νόστιμα τα νηστίσημα. Ήταν ένωθεν παρέμβαση εμείς δεν φταίμε

periklisk
29/03/2004, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
καλημέρα κι από μένα

Α και μια διευκρίνιση για όλους τους απέξω που τίνουν να μας χαρακτηρίσουν κοιλιόδουλους :nono: εμείς κατευθηνόμασταν σε ένα ήσυχο ταβερνάκι έξω από τη Χαλκίδα όπου σερβίρουν μόνο νερόβραστα φαγητά και γενικά μόνο τα άμοστα νηστίσημα, αλλά μας έποιασε βροχή στη διαδρομή και τυχαία, επαναλαμβάνω τυχαία, βρεθήκαμε μπροστά σε εκείνο το ουζερί με τα άλλα τα νόστιμα τα νηστίσημα. Ήταν ένωθεν παρέμβαση εμείς δεν φταίμε

ΧΕΧΕΧ!!!! Σωστός ο Μανώλης!!!!! .... Εμείς δε φταίμε!!!!!!:eyepop: :beer:

Nefeli
29/03/2004, 11:21
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
[B][

wizard13 να σε ευχαριστήσω ιδιαιτέρως , ελπίζω να ήμουν καλή ως συνεπιβάτης α και όπως είπαμε μην παρεξηγηθούμε κιόλας για το που ζέσταινα τα χέρια μου είπαμε φιλικά.



Φιλάκια σε όλους





Ναι καλά καλά


Ευτυχώς που ήρθες με το νου και την φαντασία και μας έδειξες και την μουριά χαχαχαχααχαχα

ΚΟΙΜΟΣΟΥΝ ΛΕΕΙ ΑΧΑΑΧΑΑΑΧΑ



:lol: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :lol:

ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΜΕ........................................:nono: :nono: :nono:

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 11:24
Α και μια διευκρίνιση για όλους τους απέξω που τίνουν να μας χαρακτηρίσουν κοιλιόδουλους :nono: εμείς κατευθηνόμασταν σε ένα ήσυχο ταβερνάκι έξω από τη Χαλκίδα όπου σερβίρουν μόνο νερόβραστα φαγητά και γενικά μόνο τα άμοστα νηστίσημα, αλλά μας έποιασε βροχή στη διαδρομή και τυχαία, επαναλαμβάνω τυχαία, βρεθήκαμε μπροστά σε εκείνο το ουζερί με τα άλλα τα νόστιμα τα νηστίσημα. Ήταν ένωθεν παρέμβαση εμείς δεν φταίμε [/B][/QUOTE]



Ε..ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.....

ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΛΑΔΩΜΕΝΑ !!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΗΓΟΥΝΙ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ !!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΕ ΕΓΚΡΑΤΕΙΑ...???:lol: :lol:

:beer: :beer: :beer:

nimbus
29/03/2004, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
ΧΕΧΕΧ!!!! Σωστός ο Μανώλης!!!!! .... Εμείς δε φταίμε!!!!!!:eyepop: :beer:


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :rotflmao: :rotflmao:
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΑΒΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΑΝ!!!:lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 11:28
Ευτυχώς που ήρθες με το νου και την φαντασία και μας έδειξες και την μουριά χαχαχαχααχαχα

ΚΟΙΜΟΣΟΥΝ ΛΕΕΙ ΑΧΑΑΧΑΑΑΧΑ

[/SIZE]



ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΜΕ........................................:nono: :nono: :nono: [/B][/QUOTE]



:cry: :cry: :cry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

cityfly
29/03/2004, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikik
Ενώ εσύ με τον cityfly που καθαρίζατε και ρουφάγατε καλά τις καραβίδες ... δεν νομίζω να είχατε τέτοια προβλήματα!:lol:


η καϋμένη η καραβίδα
με κοιτούσε με κείνα τα ... βρασμένα ματάκια
και κείνα τα ... κατακκόκινα ποδαράκια (και τις έλεγα μην κάθεσαι στον ήλιο)
εκείνες τις δαγκάνες που είχαν από καιρό πια απωλέσει το νεανικό τους σθένος.
Αφήστε, ένα μαύρο χάλι,
πραγματικά τη λυπήθηκα,
η κατάσταση ήταν τραγική
το μόνο που μπορούσε να την απαλλάξη από τον πόνο και την αγωνία ήταν μια ευγενική πράξη ευθανασίας.

Και με το που τελειώνω λοιπόν το θεάρεστο τούτο έργο, τι να δω; μια ολόκληρη αγέλη από καραβίδες βρισκόταν σε αυτήν την δυστυχή και συνάμα θλιβερή και επίσης άσχημη κατάσταση.
Σπάραξε η καρδιά μου, δεν άντεχα να βλέπω αυτό το θέαμα. Για να είμαι ειλικρινής, (αλλά μεταξύ μας μην πάει παραέξω) για μια στιγμή δείλιασα, φοβήθηκα ότι δεν θα μπορέσω να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις που εντελώς απρόσμενα είχαν δημιουργηθεί μπροστά μου και σκέφτηκα να διώξω από πάνω αυτήν την ευθύνη. Αλλά μετά όμως μια φωνή ακούστηκε μέσα μου και μου υπενθήμισε ότι έπρεπε να τελειώσω το έργο που είχα αρχίσει με εκείνη την πρώτη καραβίδα θυμάστες; Εξάλλου οι συνααγελίτισες της με είχαν δει, τους είχα δώσει ελπίδα, δεν μπορούσα να τις απογοητεύσω.

Ε δεν τις απογοήτευσα :rotflmao: :wave2: :rotflmao:

afrotwin
29/03/2004, 11:31
nls kala pou den pigame
gia loukoumades den lene tipota
:lol: :lol:

sniper
29/03/2004, 11:33
Και από μένα.....

Και μένα η πρώτη μου βόλτα μαζί σας οπότε ήταν μία εμπειρία πολύ καταπληκτική...

Αν εξαιρέσουμε την ΛΑΣΠΗ :mad: :mad: όλα τ' άλλα ήταν πολύ καλά...

Την άλλη φορά να πάμε και κάπου για φαγητό γιατί μάλλον νηστικοί μείναμε :wacko:

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
η καϋμένη η καραβίδα
με κοιτούσε με κείνα τα ... βρασμένα ματάκια
και κείνα τα ... κατακκόκινα ποδαράκια (και τις έλεγα μην κάθεσαι στον ήλιο)
εκείνες τις δαγκάνες που είχαν από καιρό πια απωλέσει το νεανικό τους σθένος.
Αφήστε, ένα μαύρο χάλι,
πραγματικά τη λυπήθηκα,
η κατάσταση ήταν τραγική
το μόνο που μπορούσε να την απαλλάξη από τον πόνο και την αγωνία ήταν μια ευγενική πράξη ευθανασίας.

Και με το που τελειώνω λοιπόν το θεάρεστο τούτο έργο, τι να δω; μια ολόκληρη αγέλη από καραβίδες βρισκόταν σε αυτήν την δυστυχή και συνάμα θλιβερή και επίσης άσχημη κατάσταση.
Σπάραξε η καρδιά μου, δεν άντεχα να βλέπω αυτό το θέαμα. Για να είμαι ειλικρινής, (αλλά μεταξύ μας μην πάει παραέξω) για μια στιγμή δείλιασα, φοβήθηκα ότι δεν θα μπορέσω να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις που εντελώς απρόσμενα είχαν δημιουργηθεί μπροστά μου και σκέφτηκα να διώξω από πάνω αυτήν την ευθύνη. Αλλά μετά όμως μια φωνή ακούστηκε μέσα μου και μου υπενθήμισε ότι έπρεπε να τελειώσω το έργο που είχα αρχίσει με εκείνη την πρώτη καραβίδα θυμάστες; Εξάλλου οι συνααγελίτισες της με είχαν δει, τους είχα δώσει ελπίδα, δεν μπορούσα να τις απογοητεύσω.

Ε δεν τις απογοήτευσα :rotflmao: :wave2: :rotflmao:


ΝΑ ΒΡΕ ΠΩΣ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΕΝΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ !!!
ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ ΑΝΔΡΕΙΑΣ,ΘΑΡΡΟΥΣ,ΚΑΙ ΑΥΤΑΠΑΡΝΗΣΗΣ !!!
ΕΥΓΕ ΡΕ ΜΑΝΩΛΙΟ !!!
ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΜΗΤΕΣ.........ΚΑΙ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΤΕΣ......
:beer: :beer: :beer:

Nefeli
29/03/2004, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
Ειδικά μια σκηνή φεύγοντας από τον Ιππόκαμπο σε κάτι στενά δρομάκια καθοδόν προς τις καραβίδες και τους αστακούς, με πόσο 40 - 50 και λιγότερο, όπου ήμουνα 11ος και πίσω μου η ο Jimbar (ως πιστή και πάντα αξιόπιστη σκούπα) έβλεπα 10 μηχανές μπροστά μου η μία πίσω από την άλλη να μπαίβουν στις στροφές και μία μία να χάνονται από την εικόνα, μαγευτικές στιγμές.


Ακριβώς στο σημείο που λεει κοίταζα πίσω και έβλεπα τα φώτα από τις μηχανές στη σειρά και αριστερά τη θάλασσα και τον ουρανό ένα

Εικόνα που δεν αγοράζεται με τίποτα ……………………τι νοιώθεις όμως …………………..

:wave2:

jimbar
29/03/2004, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Τζιμ μην αγχωνεσαι εχουμε πει οτι η σκουπα θα ειναι παντα ενας εμπειρος αναβατης,χωρις παρεξηγηση ο jul εχει ολα τα τηλεφωνα των υπολοιπων εχει και μηχανολογικες γνωσεις και ειναι και εμπειρος οδηγος επομενως ορθα εμεινε σκουπα!

Υ.Γ:Ασχετο το αν το ρημαδι του δεν πηγαινε μια και το παιζε και καλα σκουπα!!!!!:evil: :rotflmao: Υπονοείς ότι δεν είμαι έμπειρος αναβάτης ; μετά απο 18 μήνες μηχανή στην Ζωή μου ;;;;;

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Υπονοείς ότι δεν είμαι έμπειρος αναβάτης ; μετά απο 18 μήνες μηχανή στην Ζωή μου ;;;;; :smilea:

ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ....???????

ΚΑΙ Η ΝΙΚΟΛΕΤΑ???????


ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΤΕ.....

:lol: :lol: :beer: :beer:

Nefeli
29/03/2004, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
Ευτυχώς που ήρθες με το νου και την φαντασία και μας έδειξες και την μουριά χαχαχαχααχαχα

ΚΟΙΜΟΣΟΥΝ ΛΕΕΙ ΑΧΑΑΧΑΑΑΧΑ

[/SIZE]





:cry: :cry: :cry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: :bawl:

Ξέρω ξέρω θα πνίξεις τον πόνο σου :beer: :beer: :beer:


Να σου πω
















Να σου κάνω δώρο ένα κοκόρι ??????????????????????






:rotflmao: :rotflmao: :lol:

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
Ξέρω ξέρω θα πνίξεις τον πόνο σου :beer: :beer: :beer:


Να σου πω
















Να σου κάνω δώρο ένα κοκόρι ??????????????????????






:rotflmao: :rotflmao: :lol:

ΑΣΕ ΒΡΕ ΝΕΦΕΛΗ.....
ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ.............

ΤΙ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟΥΣ,ΤΙ ΒΡΑΣΤΟΥΣ,ΤΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ.........

ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.....!!!!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ,ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ...
ΔΕΝ ΧΑΝΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ..!!!:lol: :lol:

:beer: :beer:

nimbus
29/03/2004, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Και από μένα.....

Και μένα η πρώτη μου βόλτα μαζί σας οπότε ήταν μία εμπειρία πολύ καταπληκτική...

Αν εξαιρέσουμε την ΛΑΣΠΗ :mad: :mad: όλα τ' άλλα ήταν πολύ καλά...

Την άλλη φορά να πάμε και κάπου για φαγητό γιατί μάλλον νηστικοί μείναμε :wacko:


χαχαχαχα βρε νικο, νηστικοι μειναμε ναι:lol: :lol: :lol:

Natassa
29/03/2004, 11:52
Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να καταφέρω να'ρθω κ εγώ...Πρέπει να περάσατε τέλεια!!!!
Ν.

nimbus
29/03/2004, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ax-1 250_Natasa
Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να καταφέρω να'ρθω κ εγώ...Πρέπει να περάσατε τέλεια!!!!
Ν.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ! :beer:

Nefeli
29/03/2004, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΑΣΕ ΒΡΕ ΝΕΦΕΛΗ.....
ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ.............

ΤΙ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟΥΣ,ΤΙ ΒΡΑΣΤΟΥΣ,ΤΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ.........

ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.....!!!!

ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ,ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ...
ΔΕΝ ΧΑΝΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ..!!!:lol: :lol:

:beer: :beer:

Ναι ξέρω μια συνταγή κόκορας στη σούβλα σε σάλτσα μπύρας ………..

Α ρε Θανάση τι γέλια κάναμε στο Μικρολίμανο…….

Έχασες τελικά που δεν ήρθες και χάσαμε

Θα πέρναγες πολύ καλά

Όλη η διαδρομή με τις στάσεις που κάναμε, τις συνεννοήσεις, τα καλαμπούρια, η φοβερή θέα, ή κουβεντούλα μας έφεραν πιο κοντά να έτσι οι στιγμές της ζωής που θα έχουμε για να θυμόμαστε

Να είμαστε όλοι καλά …………

hornet
29/03/2004, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Υπονοείς ότι δεν είμαι έμπειρος αναβάτης ; μετά απο 18 μήνες μηχανή στην Ζωή μου ;;;;; :smilea:


Τζιμακο μην μου κρατας κακια αλλα αυτο εννοω αν και με τα ταξιδια που κανεις σιγουρα απο μερικους αλλους που ειναι περισσοτερο στην καβαλα θα εχεις μαζεψει αλλου ειδους εμπειριες.:sun:

periklisk
29/03/2004, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ax-1 250_Natasa
Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να καταφέρω να'ρθω κ εγώ...Πρέπει να περάσατε τέλεια!!!!
Ν.

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ!!!!!

ΘΑΝΑΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΚΟΥΟΥΣΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ?????

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΜΠΟΥΪΝΟ!!!!!!!:lol: :wave2: :eyepop:

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 12:13
ΛΟΙΠΟΝ...........
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ,ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ , ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΕΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΓΡΥΠΝΗΣΗΣ...

ΣΗΜΕΙΟ, ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΗΣ ΑΡΓΟΣΤΡΟΦΗΣ ΠΕΝΝΥΣ..ΕΕ...ΤΟ WILD ΕΝΝΟΟΥΣΑ...
ΚΑΙ ΩΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8,00-8,30
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΝLS,JULIUS..)
AX,,ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΗΚΑΤΕ......ΚΤΛ..ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ..!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΨΗΣΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ 657839839Ρ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...:winka: :winka:

:beer: :beer:

jimbar
29/03/2004, 12:18
Βρε μικρή …… αμάν … καλά δεν πάω καθόλου καλά. Πρέπει να αλλάξω τα ληγμένα χάπια μου. Βρε καλώς ήρθες στο Moto.gr [για την Νίκη πάει αυτό]

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Βρε μικρή …… αμάν … καλά δεν πάω καθόλου καλά. Πρέπει να αλλάξω τα ληγμένα χάπια μου. Βρε καλώς ήρθες στο Moto.gr


JIMAKO..........???????????

TI EΠAΘΕΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ...????

ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...?????

ΘΕΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ, ΠΗΡΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ .........!!!!!!!!!!!

:uplate: :uplate: :uplate: :uplate:

jimbar
29/03/2004, 12:25
Τέλεια δεν λες τίποτα ... Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α ήτανε !!!!

jimbar
29/03/2004, 12:34
βρε για την Νίκη λέω. Έκανε την εγγραφή της στο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ Moto.gr

afrotwin
29/03/2004, 12:39
?


1227

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
βρε για την Νίκη λέω. έκανε την εγγραφύη της στο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ Moto.gr

AMAN RE JIMAKO...ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΣ...
ΜΙΛΑ ΚΑΥΜΕΝΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ...ΕΙΠΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ...ΤΟ ΠΗΔΗΞΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ.!!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΙΚΗ(ΕΠ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΤΤΑ,ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ..
:beer: :beer: :beer:






ΟΥΟΥΦΦΦ......ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΙΑ ΛΑΧΤΑΡΑ..............

periklisk
29/03/2004, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
AMAN RE JIMAKO...ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΣ...
ΜΙΛΑ ΚΑΥΜΕΝΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ...ΕΙΠΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ...ΤΟ ΠΗΔΗΞΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ.!!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΙΚΗ(ΕΠ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΤΤΑ,ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ..
:beer: :beer: :beer:






ΟΥΟΥΦΦΦ......ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΙΑ ΛΑΧΤΑΡΑ..............


Παραπλανιτικό ήταν!!! Δεν έχει πάρει τα κουμπάκια του σήμερα!!!!:lol: :eyepop: :eyepop: :hypnotize :uplate: :look: :rotflmao:

jimbar
29/03/2004, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
AMAN RE JIMAKO...ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΣ...
ΜΙΛΑ ΚΑΥΜΕΝΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ...ΕΙΠΑΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ...ΤΟ ΠΗΔΗΞΕ ΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ.!!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΙΚΗ(ΕΠ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΤΤΑ,ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ..
:beer: :beer: :beer:






ΟΥΟΥΦΦΦ......ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΙΑ ΛΑΧΤΑΡΑ..............


εμ μέχρι να καταλάβω τι έκανα με τα "πόστ" .... άστα καλύτερα.

sniper
29/03/2004, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
εμ μέχρι να καταλάβω τι έκανα με τα "πόστ" .... άστα καλύτερα.


Την βγάζουμε την λάσπη και τα γάντια πριν ξεκινήσουμε να γράψουμε :rotflmao:

periklisk
29/03/2004, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Την βγάζουμε την λάσπη και τα γάντια πριν ξεκινήσουμε να γράψουμε :rotflmao:

:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


jimako t akous???????

Μικρή Λουλού
29/03/2004, 13:23
ΕΕΕΕ......ΧΜΜ.........ΔΕ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ............:sick: :sick:ΑΛΛΑ....


ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΠΥΡΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ???

:confused: :confused: :confused: :confused:

Wizard13
29/03/2004, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΛΟΙΠΟΝ...........
ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ,ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ , ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΝΕΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΓΡΥΠΝΗΣΗΣ...

ΣΗΜΕΙΟ, ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΗΣ ΑΡΓΟΣΤΡΟΦΗΣ ΠΕΝΝΥΣ..ΕΕ...ΤΟ WILD ΕΝΝΟΟΥΣΑ...
ΚΑΙ ΩΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8,00-8,30
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΝLS,JULIUS..)
AX,,ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΗΚΑΤΕ......ΚΤΛ..ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕΣ..!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΨΗΣΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ 657839839Ρ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...:winka: :winka:

:beer: :beer:

Άμα είναι να κανονίσουμε βότλα στο ΑγριόΠραμα, κάνε πόστ στο "Βολτες και συναντήσεις" γιατί αλλιώς δε θα το δει κανείς :wave2:

periklisk
29/03/2004, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΕΕΕΕ......ΧΜΜ.........ΔΕ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ............:sick: :sick:ΑΛΛΑ....


ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΠΥΡΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ???

:confused: :confused: :confused: :confused: ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙΣ??????????????????????


:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

afrotwin
29/03/2004, 14:03
statistika stixia dixnoun pos ta perisotera krousmata xolisterinis ke kardiakis aneparkias proerxonte apo motosikletistes pou anikoun se silogous lesxes ke alous diktiakous topous sinantisis opou kanonizonte se takta xronika diastimata ekdromes voltes sinantisis me skopo tin kataposi edesmaton me ipsila pososta lipous xolisterinis se sindiasmo me ipsiles episis dosis alkool pou enisxioun to kikloforiako provlima ke tin sosti roi ematos ston organismo me apotelesma nei an8ropoi na kataligoun varia as8enis se nosokomia nosimaton kardias ke na ipokinte se poli diskoles ke akrives epemvasis

gia afto to ipourgio igia sinista stous filous odigous na elatosoun tis omadikes voltes ekdromes episkepsis se xasapotavernes pou mono dolofoniko apotelesma exoun gia tin neolea mas

ke ena prosopiko minima tou ipourgou

re magkes sas ipoxreonoume na forate kranos gia na prostatevoume tin zois sas ke esis pate na skoto8ite alios?
:lol: :lol: :lol:

imarton re :lol: :lol: :lol:

sniper
29/03/2004, 14:05
Χθες φάγαμε νηστήσιμα όμως....

Χοληστερίνη-free :smokin:

nimbus
29/03/2004, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΕΕΕΕ......ΧΜΜ.........ΔΕ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ............:sick: :sick:ΑΛΛΑ....


ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΠΥΡΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ???

:confused: :confused: :confused: :confused:

ΑΣΕ ΒΡΕ DIRTYMOTO, ΠΙΝΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ:winka:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ:beer: :lol: :beer: :lol:

:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
29/03/2004, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Χθες φάγαμε νηστήσιμα όμως....

Χοληστερίνη-free :smokin:

filarako astakos garides karavides
tinka stin xolisterini
:lol: :lol: :lol:

sniper
29/03/2004, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
filarako astakos garides karavides
tinka stin xolisterini
:lol: :lol: :lol:

Υπήρχαν και καλαμάρια στην σχάρα και ψαράκια που κανείς δεν ανέφερε ομως......

:cool:

nimbus
29/03/2004, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
filarako astakos garides karavides
tinka stin xolisterini
:lol: :lol: :lol:

ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΗΛΙΚΙΑ, ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΗ, ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΥΛΗ ΧΟΛΙΣΤΕΡΙΝΗ!!!:winka:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

periklisk
29/03/2004, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Υπήρχαν και καλαμάρια στην σχάρα και ψαράκια που κανείς δεν ανέφερε ομως......

:cool:

Έχεις δίκιο!!!! Έκεινο το καλαμάρι στα κάρβουνα άξιζε πολλά!!!!

Όσο για αλκοόλ το ρίξαμε στα βαριά!!!!

Νεράκι του Θεού!!!!!

cityfly
29/03/2004, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Υπήρχαν και καλαμάρια στην σχάρα και ψαράκια που κανείς δεν ανέφερε ομως......

:cool:

Νίκο

έχεις υπόψη σου τι ώρα είναι

έχουμε πεινάσει και συ μας θυμίζεις τα φαγητά και ειδικά το καλαμάρι στα κάρβουνα;

μήπως στην προηγούμενη ζωή σου είσουνα βασανιστής στα SS;

sniper
29/03/2004, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
Νίκο

έχεις υπόψη σου τι ώρα είναι

έχουμε πεινάσει και συ μας θυμίζεις τα φαγητά και ειδικά το καλαμάρι στα κάρβουνα;

μήπως στην προηγούμενη ζωή σου είσουνα βασανιστής στα SS;

Στα SS??????????????????????

OXI - Στην Ιερά εξέταση :smokin:

periklisk
29/03/2004, 14:48
Ρε σεις κάνει πείνα!!! Πάω να καταβροχθίσω τα μακαρόνια μου!!!

Καλή όρεξη!!!! χεχε!!!!!:D :D

nimbus
29/03/2004, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ρε σεις κάνει πείνα!!! Πάω να καταβροχθίσω τα μακαρόνια μου!!!

Καλή όρεξη!!!! χεχε!!!!!:D :D


ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ?
ΧΑΧΑΧΑΧ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΠΕΡΙΚΛΗ ΣΕ ΤΑΠΕΡ? Ή ΣΕ ΑΛΟΥΜΙΝΟΧΑΡΤΟ?
:lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
29/03/2004, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΗΛΙΚΙΑ, ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΡΙΣΙΜΗ, ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΥΛΗ ΧΟΛΙΣΤΕΡΙΝΗ!!!:winka:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lipame pou 8a se lipiso kali mou ala an enimeronese ka8olou me idisis ke lipa 8a iksere oti tora sintoma figane apo kardia dio atoma tis ilikias sou ke aftes i pa8isis apef8inonte se an8ropous genika aneksartitos ilikias pou trone savoura
esi as poume an tros sinexia se fast food 8a exis paratirisi oti se diepi mia kitaritida se orismena simia tou somatos sou afti i kitaritida ine lipos to opio gia na ftasi se simio na perisevi sto soma sou ine periso ke stis artiries sou me apotelesma na exis poles pi8anotites na pa8is kapio emfragma to opio den exi simtomata prin ke den kseris pote 8a to pa8is ke an kanis ka8istiki doulia grafiou ke den a8lise ka8olou 8a se 8imomaste me agapi
:lol: :lol: :lol:

nimbus
29/03/2004, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
lipame pou 8a se lipiso kali mou ala an enimeronese ka8olou me idisis ke lipa 8a iksere oti tora sintoma figane apo kardia dio atoma tis ilikias sou ke aftes i pa8isis apef8inonte se an8ropous genika aneksartitos ilikias pou trone savoura
esi as poume an tros sinexia se fast food 8a exis paratirisi oti se diepi mia kitaritida se orismena simia tou somatos sou afti i kitaritida ine lipos to opio gia na ftasi se simio na perisevi sto soma sou ine periso ke stis artiries sou me apotelesma na exis poles pi8anotites na pa8is kapio emfragma to opio den exi simtomata prin ke den kseris pote 8a to pa8is ke an kanis ka8istiki doulia grafiou ke den a8lise ka8olou 8a se 8imomaste me agapi
:lol: :lol: :lol:

ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ AFROTWIN!
ΑΛΛΑ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΙΑ ΟΛΑΚΕΡΗ ΖΩΗ, ΕΚΑΝΕ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΗΣ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ, ΑΣΕ ΝΑ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΡΑΒΙΔΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΑΡΑΒΙΔΑ, ΤΟΤΕ ΧΑΛΑΛΙ ΤΗΣ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:rotflmao:
ΑΣΕ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΣΥΧΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΦΑΣΦΟΥΝΤΑΔΙΚΑ:nono:

periklisk
29/03/2004, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ?
ΧΑΧΑΧΑΧ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΠΕΡΙΚΛΗ ΣΕ ΤΑΠΕΡ? Ή ΣΕ ΑΛΟΥΜΙΝΟΧΑΡΤΟ?
:lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao:

SSSSSSTTTTT!!!! Θα μας ακούσουν!!!! και ποιός τα μπαλώνει μετάαααα!!!!!:D :lol: :eyepop: :wave2: :beer:

nimbus
29/03/2004, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
SSSSSSTTTTT!!!! Θα μας ακούσουν!!!! και ποιός τα μπαλώνει μετάαααα!!!!!:D :lol: :eyepop: :wave2: :beer:


ΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ:rotflmao: :rotflmao:
ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΔΑ ΕΧΘΕΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΣΟΥ:lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nikou
29/03/2004, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
Τέλεια δεν λες τίποτα ... Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α ήτανε !!!!

Ζήσαμε "μεγάλες στιγμές":wave2: :wave2: :wave2:

sniper
29/03/2004, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ:rotflmao: :rotflmao:
ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΔΑ ΕΧΘΕΣ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΣΟΥ:lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ποια τσάντα; στα RAM του ZRX τα έβαλε... :lol: