PDA

View Full Version : ΜΗ φοράτε κράνος ... είστε ΎΠΟΠΤΟΙ



dio650gs
02/02/2006, 12:15
Το Σάββατο 28/1 ξεκινήσαμε παρέα με δύο φιλαράκια να πάμε για καφεδάκι και μπυρίτσες στη Ραφήνα.
Φτάσαμε Ραφήνα κατά τις 3:00 το μεσημέρι με δύο μηχανές και αρχίσαμε την περιήγηση μήπως βρούμε κανένα ωραίο μέρος με θέα, για να πιούμε το καφεδάκι μας. Κατά την περιήγησή μας, περνάμε από ένα δρόμο που δεξιά-αριστερά είναι τίγκα σε τυπάκια κουστουμάτα (τύπου ΜΑΤΡΙΧ), τους βλέπουμε και απορούμε αλλά συνεχίζουμε χωρίς να δώσουμε σημασία.
Δύο, τρία στενά πιο κάτω συνεχίζοντας την πορεία μας φτάνουμε σε αδιέξοδο και καθώς κάνουμε αναστροφή βλέπουμε πίσω μας να μας σταματά ένα μαύρο oktavia και να αποβιβάζονται από αυτό δύο από τα προαναφερθέντα τυπάκια που μας σταματούν.

-Παλληκάρι, μου λέει, γιατί δεν έχεις πινακίδα? και πλησιάζοντας μου δείχνει την Ταυτότητα του Ασφαλίτη.
-Είναι καινούρια η μηχανή και δε μου έχουν δώσει ακόμα πινακίδα, από το Υπουργείο.
Πετάγεται ο άλλος
- Ποσο καινούρια ,δηλαδή?
- Την έχω 2,5 μήνες ,του λέω.
- Ε, δεν είναι και τόσο καινούρια...
- Ε, και εγώ τι να κάνω αφού το Κράτος δεν έχει πινακίδες να δώσει

Για να μην πολυλογώ, αφού τους δείχνουμε τα χαρτιά και όλα τα σχετικά ,αρχίζουν έλεγχο σε τσαντάκια και σακίδια και τους ρωτάω απορρημένος.

- Καλά εμείς για καφέ πάμε και όλα τα έγγραφα τα έχουμε και νόμιμοι είμαστε είναι απαραίτητη αυτή η διαδικασία?

Και τι λέει το άτομο....

-Ε , σας είδαμε με ΚΡΑΝΗ, ΜΠΟΥΦΑΝ, ΓΑΝΤΙΑ και μας φανήκατε ΥΠΟΠΤΟΙ!!!!

Έμεινα κάγκελο!!!

- Με μηχανές είμαστε, του λέω, να μη φοράμε κράνη και μπουφάν??

-Το ξανασκέφτηκε και δεν απάντησε.

Τελικά, μετά τον έλεγχο ,φύγαμε για το καφεδάκι ,αλλά πήγαμε Λούτσα.

ΥΓ. Έμαθα την άλλη μέρα ότι εκεί είναι το σπίτι του Καραμανλή ,όπου έκανε συσκέψεις για τον ανασχηματισμό, γι'αυτό και τόση Ασφάλεια.

sniper
02/02/2006, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από dio650gs
Το Σάββατο 28/1 ξεκινήσαμε παρέα με δύο φιλαράκια να πάμε για καφεδάκι και μπυρίτσες στη Ραφήνα.
Φτάσαμε Ραφήνα κατά τις 3:00 το μεσημέρι με δύο μηχανές και αρχίσαμε την περιήγηση μήπως βρούμε κανένα ωραίο μέρος με θέα, για να πιούμε το καφεδάκι μας. Κατά την περιήγησή μας, περνάμε από ένα δρόμο που δεξιά-αριστερά είναι τίγκα σε τυπάκια κουστουμάτα (τύπου ΜΑΤΡΙΧ), τους βλέπουμε και απορούμε αλλά συνεχίζουμε χωρίς να δώσουμε σημασία.
Δύο, τρία στενά πιο κάτω συνεχίζοντας την πορεία μας φτάνουμε σε αδιέξοδο και καθώς κάνουμε αναστροφή βλέπουμε πίσω μας να μας σταματά ένα μαύρο oktavia και να αποβιβάζονται από αυτό δύο από τα προαναφερθέντα τυπάκια που μας σταματούν.

-Παλληκάρι, μου λέει, γιατί δεν έχεις πινακίδα? και πλησιάζοντας μου δείχνει την Ταυτότητα του Ασφαλίτη.
-Είναι καινούρια η μηχανή και δε μου έχουν δώσει ακόμα πινακίδα, από το Υπουργείο.
Πετάγεται ο άλλος
- Ποσο καινούρια ,δηλαδή?
- Την έχω 2,5 μήνες ,του λέω.
- Ε, δεν είναι και τόσο καινούρια...
- Ε, και εγώ τι να κάνω αφού το Κράτος δεν έχει πινακίδες να δώσει

Για να μην πολυλογώ, αφού τους δείχνουμε τα χαρτιά και όλα τα σχετικά ,αρχίζουν έλεγχο σε τσαντάκια και σακίδια και τους ρωτάω απορρημένος.

- Καλά εμείς για καφέ πάμε και όλα τα έγγραφα τα έχουμε και νόμιμοι είμαστε είναι απαραίτητη αυτή η διαδικασία?

Και τι λέει το άτομο....

-Ε , σας είδαμε με ΚΡΑΝΗ, ΜΠΟΥΦΑΝ, ΓΑΝΤΙΑ και μας φανήκατε ΥΠΟΠΤΟΙ!!!!

Έμεινα κάγκελο!!!

- Με μηχανές είμαστε, του λέω, να μη φοράμε κράνη και μπουφάν??

-Το ξανασκέφτηκε και δεν απάντησε.

Τελικά, μετά τον έλεγχο ,φύγαμε για το καφεδάκι ,αλλά πήγαμε Λούτσα.

ΥΓ. Έμαθα την άλλη μέρα ότι εκεί είναι το σπίτι του Καραμανλή ,όπου έκανε συσκέψεις για τον ανασχηματισμό, γι'αυτό και τόση Ασφάλεια.

Λογικές και πολύ επαγγελματικές οι κινήσεις τους....

έλεγχο έκαναν όπως οφείλουν...

Αφού ήταν τυπικοί και κόσμιοι τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

DUKASII
02/02/2006, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Λογικές και πολύ επαγγελματικές οι κινήσεις τους....

έλεγχο έκαναν όπως οφείλουν...

Αφού ήταν τυπικοί και κόσμιοι τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

O ΓΝΩΣΤΟΣ ΧΟΥΝΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΣΛΙΠΕΡ...

ΟΥ ΡΕ ΠΑΛΙΟΦΑΣΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΦΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ!!


ΟΥΡΕ ΠΑΛΙΟ ΚΑΘΙΚΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ

makis206
02/02/2006, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Λογικές και πολύ επαγγελματικές οι κινήσεις τους....
έλεγχο έκαναν όπως οφείλουν...
Αφού ήταν τυπικοί και κόσμιοι τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

Στην αρχή θά'λεγα οτι οι συγκεκριμένοι :a31: !

Τώρα που το διάβασα μέχρι το τέλος λέω +10000 στον sniper.!

gdevelek
02/02/2006, 12:28
Από πού κι ως πού είναι λογικό να θεωρείται ύποπτος αυτός που ΦΟΡΑΕΙ κράνος, μπουφάν και γάντια;

Δηλαδή αν ΔΕΝ φορούσαν; Θα ήταν αθώες περιστερές;

makis206
02/02/2006, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Από πού κι ως πού είναι λογικό να θεωρείται ύποπτος αυτός που ΦΟΡΑΕΙ κράνος, μπουφάν και γάντια;
Δηλαδή αν ΔΕΝ φορούσαν; Θα ήταν αθώες περιστερές;

Εντάξει ρε παίδες, δεν έχετε άδικο και σ'αυτό που λέτε, αλλά όταν σου αναθέτουν μια πολύ σοβαρή και υπεύθυνη δουλειά, καλό είναι να φιλάς τα ρούχα σου να έχεις τα μισά.

Αν ήταν τυπικοί και κύριοι το δέχομαι.:winka:

x-rider
02/02/2006, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από dio650gs
Το Σάββατο 28/1 ξεκινήσαμε παρέα με δύο φιλαράκια να πάμε για καφεδάκι και μπυρίτσες στη Ραφήνα.
Φτάσαμε Ραφήνα κατά τις 3:00 το μεσημέρι με δύο μηχανές και αρχίσαμε την περιήγηση μήπως βρούμε κανένα ωραίο μέρος με θέα, για να πιούμε το καφεδάκι μας. Κατά την περιήγησή μας, περνάμε από ένα δρόμο που δεξιά-αριστερά είναι τίγκα σε τυπάκια κουστουμάτα (τύπου ΜΑΤΡΙΧ), τους βλέπουμε και απορούμε αλλά συνεχίζουμε χωρίς να δώσουμε σημασία.
Δύο, τρία στενά πιο κάτω συνεχίζοντας την πορεία μας φτάνουμε σε αδιέξοδο και καθώς κάνουμε αναστροφή βλέπουμε πίσω μας να μας σταματά ένα μαύρο oktavia και να αποβιβάζονται από αυτό δύο από τα προαναφερθέντα τυπάκια που μας σταματούν.

-Παλληκάρι, μου λέει, γιατί δεν έχεις πινακίδα? και πλησιάζοντας μου δείχνει την Ταυτότητα του Ασφαλίτη.
-Είναι καινούρια η μηχανή και δε μου έχουν δώσει ακόμα πινακίδα, από το Υπουργείο.
Πετάγεται ο άλλος
- Ποσο καινούρια ,δηλαδή?
- Την έχω 2,5 μήνες ,του λέω.
- Ε, δεν είναι και τόσο καινούρια...
- Ε, και εγώ τι να κάνω αφού το Κράτος δεν έχει πινακίδες να δώσει

Για να μην πολυλογώ, αφού τους δείχνουμε τα χαρτιά και όλα τα σχετικά ,αρχίζουν έλεγχο σε τσαντάκια και σακίδια και τους ρωτάω απορρημένος.

- Καλά εμείς για καφέ πάμε και όλα τα έγγραφα τα έχουμε και νόμιμοι είμαστε είναι απαραίτητη αυτή η διαδικασία?

Και τι λέει το άτομο....

-Ε , σας είδαμε με ΚΡΑΝΗ, ΜΠΟΥΦΑΝ, ΓΑΝΤΙΑ και μας φανήκατε ΥΠΟΠΤΟΙ!!!!

Έμεινα κάγκελο!!!

- Με μηχανές είμαστε, του λέω, να μη φοράμε κράνη και μπουφάν??

-Το ξανασκέφτηκε και δεν απάντησε.

Τελικά, μετά τον έλεγχο ,φύγαμε για το καφεδάκι ,αλλά πήγαμε Λούτσα.

ΥΓ. Έμαθα την άλλη μέρα ότι εκεί είναι το σπίτι του Καραμανλή ,όπου έκανε συσκέψεις για τον ανασχηματισμό, γι'αυτό και τόση Ασφάλεια.



χαχαχα

ετσι , γυρναει ο καιρος! Το -70 , -80 κρανος δεν φοραγε κανεις

τοτε σε σταματαγαν εαν φαραγες κρανος!:lol:

:sun: :beer: :sun:

sniper
02/02/2006, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
O ΓΝΩΣΤΟΣ ΧΟΥΝΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΣΛΙΠΕΡ...

ΟΥ ΡΕ ΠΑΛΙΟΦΑΣΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΦΕΡΕΙΣ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ!!


ΟΥΡΕ ΠΑΛΙΟ ΚΑΘΙΚΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ


Κάντε μας την χάρη κ. Δούκα2....

Δεν τους έβαλαν κάτω στο δρόμο με ανοιχτά πόδια και με τα όπλα στο κεφάλι....

Ούτε σωματικό έλεγχο τους έκαναν... τις τσάντες είδαν.....

Και στο κάτω κάτω η ασφάλεια του πρωθυπουργού ήταν. Θες να σου πω τι θα γινόταν αν εμφανιζόταν κάποιος που φόραγε κράνος στα 1000 μέτρα απο σημείο που ήταν ο Μπους; Μάντεψε :winka:

Akatanomastos
02/02/2006, 12:40
emena pantos mia fora pou mpika stin trapeza me to kranos(variomouna na to bgalo) kai kateutinthika pros to ATM, mporei na me koitagane perierga alla den mou tin pesan..:smokin:


P.S. den forousa mpoufan , gantia

dio650gs
02/02/2006, 12:42
Καλά τα λέτε, αλλά δεν με ενόχλησε τρόπος τους.
Σε σχέση με άλλα περιστατικά που μου έχουν τύχει και ξέρω αυτοί ήταν επαγγελματίες.

Το ΠΑΡΑΛΟΓΟ είναι να σου λένε ότι είσαι ΥΠΟΠΤΟΣ επειδή φοράς κράνος πάνω στη μηχανή.

Πες καμιά άλλη παπάτζα ρε φίλε αλλά αυτό είναι παράλογο.

Και στην τελική είναι σώματα ασφαλείας και αυτοί θα πρέπει να ενθαρύνουν τη χρήση του κράνους

sniper
02/02/2006, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dio650gs
Καλά τα λέτε, αλλά δεν με ενόχλησε τρόπος τους.
Σε σχέση με άλλα περιστατικά που μου έχουν τύχει και ξέρω αυτοί ήταν επαγγελματίες.

Το ΠΑΡΑΛΟΓΟ είναι να σου λένε ότι είσαι ΥΠΟΠΤΟΣ επειδή φοράς κράνος πάνω στη μηχανή.

Πες καμιά άλλη παπάτζα ρε φίλε αλλά αυτό είναι παράλογο.

Και στην τελική είναι σώματα ασφαλείας και αυτοί θα πρέπει να ενθαρύνουν τη χρήση του κράνους


Ρε μάστορα δεν σου είπαν ότι θα έπρεπε να κυκλοφορείς χωρίς κράνος!!!!!

Έλεγχο σου έκαναν όπως όφειλαν...

Μην κάνουμε την τρίχα τριχιά...

makis206
02/02/2006, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dio650gs
Το ΠΑΡΑΛΟΓΟ είναι να σου λένε ότι είσαι ΥΠΟΠΤΟΣ επειδή φοράς κράνος πάνω στη μηχανή.
Πες καμιά άλλη παπάτζα ρε φίλε αλλά αυτό είναι παράλογο.
Και στην τελική είναι σώματα ασφαλείας και αυτοί θα πρέπει να ενθαρύνουν τη χρήση του κράνους

Εγώ πιστεύω οτι εννόησαν πως υποπτεύθηκαν που σε είδαν με την μηχανή και το κράνος και θέλησαν να μείνουν ήσυχοι τσεκάροντάς σε.

Όχι οτι τους φάνηκε περίεργο πως φοράς κράνος ενώ οδηγάς μηχανή...:winka:

Θάνος
02/02/2006, 12:47
Ρε σεις.. το περίεργο δεν ήταν το κράνος, αλλά ο συνδυασμός κράνος και καθόλου πινακίδα.

Τα υπόλοιπα ήταν σωστός κατά τη γνώμη μου έλεγχος.

Ε τώρα αν εξετάζουμε τη δικαιολογία του, μπορεί και να μην ήταν η καλύτερη που θα μπορούσε να δώσει αλλά θα τον κατηγορήσουμε επειδή δεν ήταν ετοιμόλογος;

Cpt. Haddock
02/02/2006, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από dio650gs


Το ΠΑΡΑΛΟΓΟ είναι να σου λένε ότι είσαι ΥΠΟΠΤΟΣ επειδή φοράς κράνος πάνω στη μηχανή.



Ρε αδερφέ μην τρελαίνεσαι...

Είνα κοινή λογική, αν ήθελες να κάνεις κάτι θα φόραγες κράνος για να μην αναγνωριστείς.

Απλά πράγματα.. δεν το είπαν απο θέμα ασφάλειας στη μηχανή (χέστηκαν κιόλας...)

rsp
02/02/2006, 12:49
Μπραβο στα παιδια που εκαναν καλα τη δουλεια τους και φωναζετε οσο θελετε για φασισμο και βλακειες!! :wave2:

sniper
02/02/2006, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Μπραβο στα παιδια που εκαναν καλα τη δουλεια τους και φωναζετε οσο θελετε για φασισμο και βλακειες!! :wave2:


ο ένας ως γνωστόν μαλ@κίζετια και ο άλλος δεν κατάλαβε καλά... :D

Δεν φωνάζουμε - εσύ φωνάζεις.... :D

rsp
02/02/2006, 12:57
Εγω γιατι φωναζω δεν καταλαβα? Δεν φωναζω βαριεμε να ακουω για φασισμο σε καθε ποστ αλλα δεν φωναζω...

sniper
02/02/2006, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Εγω γιατι φωναζω δεν καταλαβα? Δεν φωναζω βαριεμε να ακουω για φασισμο σε καθε ποστ αλλα δεν φωναζω...

Φωνάζεις αλλά δεν το κατάλαβες.....

Φταίει η περτικαλί μαλακία που καβαλάς....

Πέτα την σε κανένα ρέμα κι έλα πάλι πίσω εκεί που πρέπει :D

ruyjin
02/02/2006, 12:59
όταν ειναι ευγενικοι εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα να με ψαξουν
δεν εχω να φοβηθω κατι οποτε ξερω πως κι αυτοι απλα θελουν να ειναι σωστοι με αυτο που κανουν

αλλ και οταν δε κανουν τη δουλεια τους, παλι τους τη λεμε

προσωπικα με εχουν σταματησει 2 φορες

η πρωτη πριν χρονια πολλα στο μικρολιμανο
καθομουν με φιλο σε πεζουλι και χαζευαμε για μιση ωρα και μας ειχαν κοψει κατι Ζηταδες απο απεναντι.
Ειχαμε και κατι σακιδια με ρουχα για το βραδινο κρυο μιας και ηταν φθινοπωρακι
μολισ φευγουμε και μπαινουμε σε στενακι ειχαν δωσει σημα σε περιπολικο
οι Ζ απ πισω και απο μπροστα σκαει το περιπολικο
Ηταν λιγο αποτομοι στην αρχη για να μας ψαρωσουν αλλα οπως ειπα αν δεν εχεις να κρυψεις τιποτα.... εισαι οκ
ειμασταν ηρεμοι μας ψαξαν και φυγανε

και η αλλη το καλοκαιρι πατησια
κανω δεξια
θα ψαξουμε τη τσαντα σου μου λεει
κανενα προβλημα λεω
τελικα με κρατησανε κανα 10λεπτο αφου σταματησανε κι αλλα μοτο, με εκνευρισανε για την καθυστερηση ενω μου καναν 100 ερωτησεις και τελικα δε με ψαξανε

ειπαμε αν ειναι σωστοι και ευγενικοι εγω δεν εχω κανενα προβλημα

cool!!!!!!!!!


:wave2:

sapila racing
02/02/2006, 13:02
Τα πράγματα έχουν αλλάξει τελευταία με τους ελέγχους και την αστυνομία...
Γιά δείτε κι εδώ http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17902

DUKASII
02/02/2006, 13:06
εγω πλακιτσα εκανα..

αν καθε φορα που μας σταματαγανε και ειχαν και τετοιους τροπους καναμε και ενα ποστ..

θα ειχαμε γεμισει 3 σερβερ.



αλλα ειναι γνωστοι αυτοι με τα bmw τι κρεμουληδες που ειναι και τι μυγιαγκιχτοι..:rotflmao: :rotflmao: :lol:

rsp
02/02/2006, 13:06
Φταίει η περτικαλί μαλακία που καβαλάς....



Το μοναδικο κακο που εχει το ΚΤΜακι ειναι οτι ο συνδυασμος πορτοκαλι, χωρις πινακιδες, Agrapes .....Με σταματανε καθε 2ο φαναρι...Αλλα η πλακα ειναι οτι συνηθως μου ζητανε να κανουν κι αλλες σουζες για να χαζεψουν....:wave2:

Cpt. Haddock
02/02/2006, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
και μας ειχαν κοψει κατι Ζηταδες απο απεναντι.

οι Ζ απ πισω



:confused: :confused:

Ο Adam και ο Idi?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:









:a27: :a27:

Akatanomastos
02/02/2006, 13:09
den sou leo papatza, ti egine sou leo..


to provlima einai oti exei to dikaioma an den tou aresei i fatsa sou kai o tropos sou, na se trexei kai sto tmima kai na sou xalasei tin volta

$py
02/02/2006, 13:10
Emena tin proigoumeni vdomada me stamataei enas zitas (san ton robocop itan i oustis, terastios) gia elenxo. Foraga kranos alla den eixa tipota apo xartia. Mou zitise na tou po tin pinakida xoris na koitakso (malista tin ora pou me rotise asinesthita piga na gyriso to kefali mou na do ti pinakida alla mou fonakse na min to kano, itan pistikotatos :D ) , mou ekane paratirisi, mou pire ta stoixeia kai efyga mia xara.

sniper
02/02/2006, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
......

αλλα ειναι γνωστοι αυτοι με τα bmw τι κρεμουληδες που ειναι και τι μυγιαγκιχτοι..:rotflmao: :rotflmao: :lol:

Αυτό μου διέφυγε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

bugsbunny
02/02/2006, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ρε αδερφέ μην τρελαίνεσαι...

Είνα κοινή λογική, αν ήθελες να κάνεις κάτι θα φόραγες κράνος για να μην αναγνωριστείς.

Απλά πράγματα.. δεν το είπαν απο θέμα ασφάλειας στη μηχανή (χέστηκαν κιόλας...)

+1

:smokin:

bartlal
02/02/2006, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:confused: :confused:

Ο Adam και ο Idi?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

dio650gs
02/02/2006, 13:26
αλλα ειναι γνωστοι αυτοι με τα bmw τι κρεμουληδες που ειναι και τι μυγιαγκιχτοι..:rotflmao: :rotflmao: :lol: [/B][/QUOTE]


Φίλε, duke2 αυτοί με τα ΒMW κάνουν τα πορτοκαλί να φαίνονται καφέ από τη λάσπη που αφήνουν. Κρεμούλα ίσως να βάζετε εσείς οι ΚΤΜακηδες για να μη σκληρύνουν τα χέρια από τα grips, στο χώμα.

sniper
02/02/2006, 13:27
να τα......



ελα για τις διαμάχες σε λίγο....

φίλε μου καλέ με το GS..... να το κοιτάξεις αυτό... σε λίγο βλέπω κάποιον να έρχεται με έντο.... :D

DUKASII
02/02/2006, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dio650gs
αλλα ειναι γνωστοι αυτοι με τα bmw τι κρεμουληδες που ειναι και τι μυγιαγκιχτοι..:rotflmao: :rotflmao: :lol:


Φίλε, duke2 αυτοί με τα ΒMW κάνουν τα πορτοκαλί να φαίνονται καφέ από τη λάσπη που αφήνουν. Κρεμούλα ίσως να βάζετε εσείς οι ΚΤΜακηδες για να μη σκληρύνουν τα χέρια από τα grips, στο χώμα. [/B][/QUOTE]


NAI ΡΕ ΦΙΛΕ..ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΝΩΣΤΟ ..ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ..

ΟΤΙ ΤΑ BMW KΥΡΙΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ ΧΩΜΑ..ΒΛΕΠΕ..MX-SX...EDURO...TRIAL...DAKAR..!!!

ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ?

εγω ετσι το πα μη με παρεξηγεις..ξερω οτι ειναι και γαμω τα εργαλεια τα bmw...:lol: :rotflmao: :lol:

Cpt. Haddock
02/02/2006, 13:38
:a014: :a014: :a014:

620
02/02/2006, 13:39
Mou mirizei xoirino mesa sto forum :a13: :rotflmao:

BELZEBOYLIS
02/02/2006, 13:39
SNIPER pou einai oi diamaxes pou eta3es ;;;; oeo

dio650gs
02/02/2006, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Φίλε, duke2 αυτοί με τα ΒMW κάνουν τα πορτοκαλί να φαίνονται καφέ από τη λάσπη που αφήνουν. Κρεμούλα ίσως να βάζετε εσείς οι ΚΤΜακηδες για να μη σκληρύνουν τα χέρια από τα grips, στο χώμα.


NAI ΡΕ ΦΙΛΕ..ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΝΩΣΤΟ ..ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ..

ΟΤΙ ΤΑ BMW KΥΡΙΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ ΧΩΜΑ..ΒΛΕΠΕ..MX-SX...EDURO...TRIAL...DAKAR..!!!

ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ?

εγω ετσι το πα μη με παρεξηγεις..ξερω οτι ειναι και γαμω τα εργαλεια τα bmw...:lol: :rotflmao: :lol: [/B][/QUOTE]

Δεν σε παρεξηγώ φίλε μου, πλάκα κάνω. Άλλωστε, τα ΒMW είναι ταξιδιάρικα και όχι παιχνιδιάρικα...

Όμως, βουτηράκιας δε γίνεσαι με ΒMW εκτός αν είσαι από τους τυπάκους που έχουν το 1200 GS για το καλοκαιράκι (για μόστρα, ξεκράνωτοι) και με την πρώτη ψιχάλα, πέρνουν το κουτί για τις μετακινήσεις τους.
:beer:
:beer:

BILLY FILTH
02/02/2006, 13:48
εκτός του ότι το μαμήσατε σε αυτούς που δεν ενοχλήθηκαν με τη φάση και τη θεώρησαν λογική τους εύχομαι κάθε φορά που πάνε βόλτα με τον απαραίτητο εξοπλισμό να τους σταματάνε για έλεγχο επειδή μοιάζουν με υπόπτους. Τι άλλη μ@λ@κ!@ θα ακούσω από τα στρουμφάκια και τους υποστηρικτές των απαράδεκτων (όχι πάντα) συμπεριφορών και ενεργειών τους

adam_tsouk
02/02/2006, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:confused: :confused:

Ο Adam και ο Idi?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




:rotflmao: :rotflmao:

τι μαλακα!


:rotflmao: :rotflmao:


Δεν ήμουν εγώ ρε!

Με άλλον ήταν ο ντιντις


:rotflmao: :rotflmao:

sniper
02/02/2006, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
εκτός του ότι το μαμήσατε σε αυτούς που δεν ενοχλήθηκαν με τη φάση και τη θεώρησαν λογική τους εύχομαι κάθε φορά που πάνε βόλτα με τον απαραίτητο εξοπλισμό να τους σταματάνε για έλεγχο επειδή μοιάζουν με υπόπτους. Τι άλλη μ@λ@κ!@ θα ακούσω από τα στρουμφάκια και τους υποστηρικτές των απαράδεκτων (όχι πάντα) συμπεριφορών και ενεργειών τους


Η ισωπέδωση στο μεγαλέιο της.......

100άδες βόλτες έχω κάνει δεν με έχουν σταματήσει καμμία φορά.... μέσα στην αθήνα 5-6 φορές....

Έχεις κάτι εσύ και τους φοβάσαι; ή έτσι απλά για την αντίδραση και μόνο;

Θάνος
02/02/2006, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
εκτός του ότι το μαμήσατε σε αυτούς που δεν ενοχλήθηκαν με τη φάση και τη θεώρησαν λογική τους εύχομαι κάθε φορά που πάνε βόλτα με τον απαραίτητο εξοπλισμό να τους σταματάνε για έλεγχο επειδή μοιάζουν με υπόπτους. Τι άλλη μ@λ@κ!@ θα ακούσω από τα στρουμφάκια και τους υποστηρικτές των απαράδεκτων (όχι πάντα) συμπεριφορών και ενεργειών τους

Καλά πλέον έχουμε συνηθίσει να ακούμε αντίλογο ακόμα και στα πιο κραυγαλέα θέματα αλλά φτάνει πια ρε γαμώτο. Δεν έχουν όλα δύο όψεις.

Στην προκειμένη περίπτωση είδαν αναβάτες με κράνος αλλά ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΑ!!!! έξω από το σπίτι του πρωθυπουργού!!! Τι άλλο θα έπρεπε να δει η ασφάλεια του για να θεωρήσει κάποιον ύποπτο; Μετά άμα είναι ας την πέσουν σε κανένα καφενείο να τρώνε πασατέμπο...

BILLY FILTH
02/02/2006, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Η ισωπέδωση στο μεγαλέιο της.......

100άδες βόλτες έχω κάνει δεν με έχουν σταματήσει καμμία φορά.... μέσα στην αθήνα 5-6 φορές....

Έχεις κάτι εσύ και τους φοβάσαι; ή έτσι απλά για την αντίδραση και μόνο;


ναι ρε φίλε με σταματάγανε στα 16 μου στο κέντρο για έλεγχο συνέχεια επειδή φορούσα μαύρα και είχα μακρυά μαλλιά.
αν όλα αυτά είναι τα κριτήρια που έχουν θεσπίσει για τους ελέγχους τι να πω, συνεχίστε να νομίζετε ότι όλα αυτά που κάνουν είναι λογικά.
επιμένω ότι δεν γίνονται πάντα και παντού αυτά.
δεν ισοπεδώνω τίποτα.

BILLY FILTH
02/02/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Καλά πλέον έχουμε συνηθίσει να ακούμε αντίλογο ακόμα και στα πιο κραυγαλέα θέματα αλλά φτάνει πια ρε γαμώτο. Δεν έχουν όλα δύο όψεις.

Στην προκειμένη περίπτωση είδαν αναβάτες με κράνος αλλά ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΑ!!!! έξω από το σπίτι του πρωθυπουργού!!! Τι άλλο θα έπρεπε να δει η ασφάλεια του για να θεωρήσει κάποιον ύποπτο; Μετά άμα είναι ας την πέσουν σε κανένα καφενείο να τρώνε πασατέμπο...


ναι ενώ τώρα έχουν γ@μηθε! στις περιπολίες για την ασφάλειά σου.
μόνο αυτούς προσέχουν αλλά άμα πας και τους πεις με κλέψανε μου κάνανε... σε γράφουν κανονικά.

BILLY FILTH
02/02/2006, 14:14
Έχεις κάτι εσύ και τους φοβάσαι; ή έτσι απλά για την αντίδραση και μόνο; [/B]

δε φοβάμαι τπτ ρε φίλε. φοβούντε αυτοί που έχουν τραβήγματα.
και ναι αντιδρώ γιατί θα έρθει η μέρα που θα σε μαμάνε οι πάντες και άτομα σαν εσένα θα λένε φυσιολογικό είναι μωρέ.... τη δουλειά τους κάνουνε.

powerphot
02/02/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κάντε μας την χάρη κ. Δούκα2....

Δεν τους έβαλαν κάτω στο δρόμο με ανοιχτά πόδια και με τα όπλα στο κεφάλι....

Ούτε σωματικό έλεγχο τους έκαναν... τις τσάντες είδαν.....

Και στο κάτω κάτω η ασφάλεια του πρωθυπουργού ήταν. Θες να σου πω τι θα γινόταν αν εμφανιζόταν κάποιος που φόραγε κράνος στα 1000 μέτρα απο σημείο που ήταν ο Μπους; Μάντεψε :winka:

Και πες ότι εσύ έχεις περάσει πριν απο μια τράπεζα κι έχεις κάνει ανάληψη κάτι χιλιάδες ευρώ για να πάρεις την μηχανή που είχες παραγγείλει.
Σε ρωτάω τώρα θα περάσεις η όχι την νύχτα στο τμήμα μαζί με ότι άλλο συνεπάγεται???
Ε? για πες!!:uplate: :uplate: :wave2:

marine521
02/02/2006, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Και πες ότι εσύ έχεις περάσει πριν απο μια τράπεζα κι έχεις κάνει ανάληψη κάτι χιλιάδες ευρώ για να πάρεις την μηχανή που είχες παραγγείλει.
Σε ρωτάω τώρα θα περάσεις η όχι την νύχτα στο τμήμα μαζί με ότι άλλο συνεπάγεται???
Ε? για πες!!:uplate: :uplate: :wave2:


:confused: :confused: :confused:

nikos force
02/02/2006, 15:23
παντως στις φιλιππινες πλεον θεωρειται παρανομο για μηχανη κατω των 550κυβ να φορας κρανος.τακτικη προληψης των μηχανοβιων ληστων ειναι αυτη.

powerphot
02/02/2006, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από marine521
:confused: :confused: :confused:
Κανονική ΄"ανάληψη" εννοώ!
Αμέσως εσύ..:confused: :confused: :confused:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

marine521
02/02/2006, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
ναι ρε φίλε με σταματάγανε στα 16 μου στο κέντρο για έλεγχο συνέχεια επειδή φορούσα μαύρα και είχα μακρυά μαλλιά.
αν όλα αυτά είναι τα κριτήρια που έχουν θεσπίσει για τους ελέγχους τι να πω, συνεχίστε να νομίζετε ότι όλα αυτά που κάνουν είναι λογικά.
επιμένω ότι δεν γίνονται πάντα και παντού αυτά.
δεν ισοπεδώνω τίποτα.

Σύχναζες στα εξάρχεια;;;




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

marine521
02/02/2006, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Κανονική ΄"ανάληψη" εννοώ!
Αμέσως εσύ..:confused: :confused: :confused:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

με μπέρδεψες βρε

δεν κατάλαβα τι προσπαθείς να πεις


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Boxer
02/02/2006, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
εκτός του ότι το μαμήσατε σε αυτούς που δεν ενοχλήθηκαν με τη φάση και τη θεώρησαν λογική τους εύχομαι κάθε φορά που πάνε βόλτα με τον απαραίτητο εξοπλισμό να τους σταματάνε για έλεγχο επειδή μοιάζουν με υπόπτους. Τι άλλη μ@λ@κ!@ θα ακούσω από τα στρουμφάκια και τους υποστηρικτές των απαράδεκτων (όχι πάντα) συμπεριφορών και ενεργειών τους

Ρε μαγκα μου

ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ , και με κρανος , εξω απο το σπιτι του πρωθυπουργου και μιλας ;

ΕΛΕΟΣ

Τι περιμενες ;
Να σε κερασουν καφε ;

Οχι υποπτος. ΚΑΡΑΥΠΟΠΤΟΣ

Και μετα απο τοσες μαλακιες της αστυνομιας ;


:mad: :wave2:

marine521
02/02/2006, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Ρε μαγκα μου

ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ , και με κρανος , εξω απο το σπιτι του πρωθυπουργου και μιλας ;

ΕΛΕΟΣ

Τι περιμενες ;
Να σε κερασουν καφε ;

Οχι υποπτος. ΚΑΡΑΥΠΟΠΤΟΣ

Και μετα απο τοσες μαλακιες της αστυνομιας ;


:mad: :wave2:


+1000

BILLY FILTH
02/02/2006, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Ρε μαγκα μου

ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ , και με κρανος , εξω απο το σπιτι του πρωθυπουργου και μιλας ;

ΕΛΕΟΣ

Τι περιμενες ;
Να σε κερασουν καφε ;

Οχι υποπτος. ΚΑΡΑΥΠΟΠΤΟΣ

Και μετα απο τοσες μαλακιες της αστυνομιας ;


:mad: :wave2:


ωραία να μην φοράω κράνος όταν πάω βόλτα με την καινούρια μου μηχανή μέχρι να έρθουν οι πινακίδες.

τα παιδιά δεν ήταν έξω από το σπίτι του αλλά εκεί κοντά. άμα θέλει ασφάλεια να πάει στο βουνό μόνος του και να μη μαμάει τη ζωή αυτών που τον ψηφίζουν.

και τέλος τις μαλακίες της αστυνομίας δε θα τις πληρώνουμε εμείς.

rsp
02/02/2006, 15:51
[Φίλε, duke2 αυτοί με τα ΒMW κάνουν τα πορτοκαλί να φαίνονται καφέ από τη λάσπη που αφήνουν. Κρεμούλα ίσως να βάζετε εσείς οι ΚΤΜακηδες για να μη σκληρύνουν τα χέρια από τα grips, στο χώμα. [/B][/QUOTE]


ρε κακομοιρηδες πιο BMW τρωει ΚΤΜ??? Μπορει τα μινι τα 50 και αυτα μπορει να τα τρωει...:wave2:

Boxer
02/02/2006, 15:53
Να φορας το κρανος σου.
Να πας τη μηχανη σου βολτα εφοσον εχεις επαρκη λογο να κυκλοφορας χωρις πινακιδες (και δεν σου τις βγαλαν για σταθμευση πχ).

Αλλα μην περιμενεις οι μπατσοι να μυρισουν τα νυχια τους οτι εσενα δεν σου εδωσαν πινακιδες απο το υπουργειο.
Σε οποιοδηποτε μπλοκο θα σε σταματαγανε , ποσο μαλλον κοντα στο σπιτι του πρωθυπουργου.

:wave2:

Θάνος
02/02/2006, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
ωραία να μην φοράω κράνος όταν πάω βόλτα με την καινούρια μου μηχανή μέχρι να έρθουν οι πινακίδες.

τα παιδιά δεν ήταν έξω από το σπίτι του αλλά εκεί κοντά. άμα θέλει ασφάλεια να πάει στο βουνό μόνος του και να μη μαμάει τη ζωή αυτών που τον ψηφίζουν.

και τέλος τις μαλακίες της αστυνομίας δε θα τις πληρώνουμε εμείς.

Τώρα τα θέλεις και τα λες αυτά;

Η δουλειά της ασφάλειας είναι αυτή ακριβώς. Έκαναν μία εκτίμηση, έγινε ο τυπικός έλεγχος, δόθηκαν οι σχετικές εξηγήσεις και πήγαν όλοι στο καλό. Κανείς δεν έκανε μαλακία και κανείς δεν πλήρωσε τίποτα. Άμα δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό κάτσε και σκέψου το καλύτερα για να μην λέμε συνέχεια τα ίδια.

Δεν θα φύγουν όλοι στα βουνά επειδή εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα με την αστυνομία.

Akatanomastos
02/02/2006, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Τώρα τα θέλεις και τα λες αυτά;

Η δουλειά της ασφάλειας είναι αυτή ακριβώς. Έκαναν μία εκτίμηση, έγινε ο τυπικός έλεγχος, δόθηκαν οι σχετικές εξηγήσεις και πήγαν όλοι στο καλό. Κανείς δεν έκανε μαλακία και κανείς δεν πλήρωσε τίποτα. Άμα δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό κάτσε και σκέψου το καλύτερα για να μην λέμε συνέχεια τα ίδια.

Δεν θα φύγουν όλοι στα βουνά επειδή εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα με την αστυνομία.


koita thanos sto sigekrimeno paradeigma epeidi o filos den eixe pinakida mporoume na dikaiologisoume en meri tous zitades.
to provlima einai oti mporei na se kanoun mploko kai na se psaxnoun xoris aformi, emena prosopika mou exei tixei.Poios sou pe oti ego goustaro na psaxnoun tin tsanta mou?giati kapoios prin eipe: den sou kanan somatiko elegxo tin tsanta sou koitaksan...Ego stin tsanta mporei na xo to string mou, i gimnes fotos tis kopelas mou.. otidipote..

episis prepei na ksero pou einai to spiti tou kathena gia na min trigirnao ekei?

sniper
02/02/2006, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
koita thanos sto sigekrimeno paradeigma epeidi o filos den eixe pinakida mporoume na dikaiologisoume en meri tous zitades.
to provlima einai oti mporei na se kanoun mploko kai na se psaxnoun xoris aformi, emena prosopika mou exei tixei.Poios sou pe oti ego goustaro na psaxnoun tin tsanta mou?giati kapoios prin eipe: den sou kanan somatiko elegxo tin tsanta sou koitaksan...Ego stin tsanta mporei na xo to string mou, i gimnes fotos tis kopelas mou.. otidipote..

episis prepei na ksero pou einai to spiti tou kathena gia na min trigirnao ekei?

Εκτός απο αντιδραστικοί χωρίς λόγο δεν διαβάζεται κιόλας....

Δεν ήταν Ζτάδες - Η ασφάλεια του Πρωθυπουργού ήταν!!!! έλεος πια...

επίσης μέσα στην τσάντα σου μπορεί εκτός από το στρινγκ σου να έχει και 300-400 γρ C4 και να τα κάνεις όλα κ@λοτρυπίδα.....

Άντε με τις εξυπναδούλες και τα δήθεν αφελή.....

Ξυπνήστε και λίγο γιατί θα φάτε πολλές σφαλιάρες εκεί εξω με αυτό το μυαλό...

Cpt. Haddock
02/02/2006, 16:36
:confused: :confused:

Ρε σεις, κάθε ΜΑ ΚΑΘΕ φορά που ανοίγεται μια τέτοια συζήτηση, γράφουμε τα ίδια και τα ίδια

Λες και βρισκόμαστε σε δικτατορία, λες και μας κυνηγάνε από παντού, λες και απειλούμαστε διαρκώς, λες και ένας έλεγχος μας προσβάλει...

Γιατί να μας προσβάλει. Αν γίνεται σωστά και επαγγελματικά, ποιό το πρόβλημα;

Έχω μια φίλη, κάθε φορά που τη σταματάνε (λες και τους τραβάει σα μαγνήτης) κατεβαίνει και είναι έτοιμη να αρπαχτεί και να διαμαρτυρηθεί για τα ανθρώπινα δικαιώματα.

Απλά πράγματα. Τι εξετάζουμε; Αν έκαναν σωστά τη δουλειά τους οι τύποι της ασφάλειας; Απο τα γραφόμενα, μια χαρά την έκαναν.

Αν ήταν "εξυπνάδα", "βλακεία" ή κοτσάνα αυτό με το κράνος; ΔΕΝ έχει καμία σημασία.
Το πνεύμα των λέξεων και όχι το γράμμα πρέπει να βλέπουμε. Που σημαίνει οτι απλά, μηχανή, χωρίς πινακίδα, σε χώρο ασφαλείας και οδηγός με κράνος, καλό είναι να ελεγχθεί για παν ενδεχόμενο...

Είτε μας αρέσει είτε όχι, οι ληστείες (όπως και κάποιες επιθέσεις της 17Ν ) γίνονται με μηχανές...

Τα "παιδιά" με τις μολοτωφ σε κάθε διαδήλωση φοράνε κράνη..

Τι άλλο θέλουμε δηλαδή;

Για πηγαίνετε λίγο και σε άλλες χώρες να δείτε. Αν σας (μας) παίρνει να πουλήσουμε τσαμπουκά στην εκεί αστυνομία...


:smokin:

Θάνος
02/02/2006, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
koita thanos sto sigekrimeno paradeigma epeidi o filos den eixe pinakida mporoume na dikaiologisoume en meri tous zitades.
to provlima einai oti mporei na se kanoun mploko kai na se psaxnoun xoris aformi, emena prosopika mou exei tixei.Poios sou pe oti ego goustaro na psaxnoun tin tsanta mou?giati kapoios prin eipe: den sou kanan somatiko elegxo tin tsanta sou koitaksan...Ego stin tsanta mporei na xo to string mou, i gimnes fotos tis kopelas mou.. otidipote..

episis prepei na ksero pou einai to spiti tou kathena gia na min trigirnao ekei?

Γιατί τα ισοπεδώνετε όλα; Είπαμε ήταν χωρίς πινακίδα. Αν το ένα και αν το άλλο είναι διαφορετικές περιπτώσεις.

Κακοί επαγγελματίες υπάρχουν επίσης παντού και τους βλέπουμε σαν μονάδες, δεν καταδικάζουμε έτσι επιφανειακά.

Το σπίτι του καθένα δεν χρειάζεται να το ξέρεις. Άμα σου τύχει να περάσεις και υπάρχει κάτι πάνω σου που προβληματίζει την ασφάλεια, έστω και αν εσύ δεν το φαντάζεσαι μπορεί να σε σταματήσουν για έναν έλεγχο. So what???

Έλα να ξεκολλήσουμε παρακαλώωω...

Akatanomastos
02/02/2006, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εκτός απο αντιδραστικοί χωρίς λόγο δεν διαβάζεται κιόλας....

Δεν ήταν Ζτάδες - Η ασφάλεια του Πρωθυπουργού ήταν!!!! έλεος πια...

επίσης μέσα στην τσάντα σου μπορεί εκτός από το στρινγκ σου να έχει και 300-400 γρ C4 και να τα κάνεις όλα κ@λοτρυπίδα.....

Άντε με τις εξυπναδούλες και τα δήθεν αφελή.....

Ξυπνήστε και λίγο γιατί θα φάτε πολλές σφαλιάρες εκεί εξω με αυτό το μυαλό...


palia pisteva pos oso megalonei kaneis <<anoigei>> to mialo tou..Mpaaaaa
To oti o kathe karagiozis legete zitas i asfaleia tou prothipourgou den thelo na tou dinei perissotera dikaiomata pano mou.Afto gia to an diavazoume i oxi.To oti ftasame sto simeio o agios prothipourgos (kai kathe prothipourgos, proedros) na kindinevei apo tous ANOMALOUS KAI DIESTRAMENOUS kakous antipalous emena den me afora den me noiazei kai den to prokalesa ego.. opote min me enoxleite kai mi mou xalate alli mia xara gia na xeromai ti zoi, opos einai i volta
Afta an kai katalavaino(ete) pos epeidi to thema einai kathara ipokeimeniko de bgaloume akri.

Θάνος
02/02/2006, 16:51
Το θέμα δεν είναι υποκειμενικό. Είναι τόσο ξεκάθαρο που βγάζει μάτι.

Υποκειμενική είναι η φαντασία.

Cpt. Haddock
02/02/2006, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
palia pisteva pos oso megalonei kaneis <<anoigei>> to mialo tou..Mpaaaaa
To oti o kathe karagiozis legete zitas i asfaleia tou prothipourgou den thelo na tou dinei perissotera dikaiomata pano mou.Afto gia to an diavazoume i oxi.To oti ftasame sto simeio o agios prothipourgos (kai kathe prothipourgos, proedros) na kindinevei apo tous ANOMALOUS KAI DIESTRAMENOUS kakous antipalous emena den me afora den me noiazei kai den to prokalesa ego.. opote min me enoxleite kai mi mou xalate alli mia xara gia na xeromai ti zoi, opos einai i volta
Afta an kai katalavaino(ete) pos epeidi to thema einai kathara ipokeimeniko de bgaloume akri.

Δύο (2) απλές ερωτήσεις (άρα περιμένω και απλές απαντήσεις)

α) Από που συμπεραίνεις οτι έχει περισσότερα δικαιώματα πάνω σου;

β) Πως να ξέρει οτι εσυ ΔΕΝ περιλαμβάνεσαι στους ανώμαλους, διεστραμμένους κλπ κλπ

:wave2:

gcrook
02/02/2006, 16:58
Νισαφι πια!
Δεν υπαρχει κατι αλλο να ασχοληθουμε εδω μεσα πια;
Μπας και μας λειπουν οι βολτες;
Το αναφερω γιατι τετοια εποχη περυσι ειχε παρατηρηθει κατι παρομοιο......

OldMan
02/02/2006, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Πως να ξέρει οτι εσυ ΔΕΝ περιλαμβάνεσαι στους ανώμαλους, διεστραμμένους κλπ κλπ

Από το string, ίσως ???

Daemon
02/02/2006, 16:59
Πριν απο καμια δεκαρια χρονια μου ετυχε ενα σχεδον ιδιο περιστατικο. 2-3 το πρωι μενω απο βενζινη στην Εκαλη. Πριν καν να προλαβω να κατεβω εχει ερθει μαυρο αμαξι με δυο τυπους (Matrix) διπλα μου. Μετα το _κανονικο_ ελεγχο, χαρτια και μπανανα μου προσφερανε η να φωναξουνε καποια οδικη η να με πανε!!!! σε ενα κοντινο βενζιναδικο :eyepop: . Μεσα στο αμαξι μου ειπανε οτι ειναι το σπιτι του Παπανδρεου και κανονικα δεν επρεπε να το κανουν αυτο (να με παρουνε) αλλα επειδη ηταν ησυχη νυχτα δεν ετρεχε τιποτα..

Ειναι απολυτα φυσιολογικος ο ελεγχος αυτος, δουλεια τους ειναι..

Akatanomastos
02/02/2006, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δύο (2) απλές ερωτήσεις (άρα περιμένω και απλές απαντήσεις)

α) Από που συμπεραίνεις οτι έχει περισσότερα δικαιώματα πάνω σου;

β) Πως να ξέρει οτι εσυ ΔΕΝ περιλαμβάνεσαι στους ανώμαλους, διεστραμμένους κλπ κλπ

:wave2:

Kapetanio, to a) to egrapsa dioti o sniper dikaiologise tin energeia os fisiologiki epeidi diapraxtike apo meli tis prosopikis frouras,kai apla thelo na tou po pos den paei na nai kai o papas?(o tonos sto proto a:)

gia to b, profanos den to ksero, gia afto akrivos leo pos dexomai mia katapiesi kai enan ratsismo(dioti i fisi tis douleias tous vasizezetai se ratsistika kritiria) gia ta opoia den exo kanena logo na ta dexomai.Me liga logia monoi tous dimiourgoun tin tromokratia, emas mas prizoun ta !$!@%@^$

elpizo na min theoritho tromokratis apo diaforous edo mesa...

Cpt. Haddock
02/02/2006, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Από το string, ίσως ???

ναι, αλλά...

αν έχεις, ή αν δεν έχεις;

:confused: :confused: :confused: :confused:

Akatanomastos
02/02/2006, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Πριν απο καμια δεκαρια χρονια μου ετυχε ενα σχεδον ιδιο περιστατικο. 2-3 το πρωι μενω απο βενζινη στην Εκαλη. Πριν καν να προλαβω να κατεβω εχει ερθει μαυρο αμαξι με δυο τυπους (Matrix) διπλα μου. Μετα το _κανονικο_ ελεγχο, χαρτια και μπανανα μου προσφερανε η να φωναξουνε καποια οδικη η να με πανε!!!! σε ενα κοντινο βενζιναδικο :eyepop: . Μεσα στο αμαξι μου ειπανε οτι ειναι το σπιτι του Παπανδρεου και κανονικα δεν επρεπε να το κανουν αυτο (να με παρουνε) αλλα επειδη ηταν ησυχη νυχτα δεν ετρεχε τιποτα..

Ειναι απολυτα φυσιολογικος ο ελεγχος αυτος, δουλεια τους ειναι..

kai me vasi afto pou les , mou xei tixi kai emena na meino apo venzini apenanti apo tin vouli 3 to proi..amesos elegxos, tsekare xartia o tipos kai afto itan, malista milise me to kentro kai mou eipe pou eixe venzinadiko..den leo voithise,kai bravo tou , den eipa oti exo provlima genika me tous astinomikous apla einai kapoia peristatika ta opoia se eknevrizoun kai exo 3-4 sto energitiko mou..(px otan theloun na se meiosoun mprosta se dikous sou, kai sigekrimena stin kopela sou),

plaka eixe meta pos me koitagan dipla se oles tis presveies me ena mpoukali gemato venzini :smokin:

Cpt. Haddock
02/02/2006, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
gia to b, profanos den to ksero, gia afto akrivos leo pos dexomai mia katapiesi kai enan ratsismo(dioti i fisi tis douleias tous vasizezetai se ratsistika kritiria) gia ta opoia den exo kanena logo na ta dexomai.



Εγώ πάλι γιατί ΔΕΝ θεωρώ κάθε φορά που με ελέγχουν οτι δέχομαι καταπίεση και ρατσισμό;

Μήπως γιατί δεν είμαι αρνητικά διακείμενος ;

Μήπως γιατί δεν θεωρώ οτι μπορούν να μου κάνουν κάτι και άρα είμαι άνετος;

Cpt. Haddock
02/02/2006, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
px otan theloun na se meiosoun mprosta se dikous sou, kai sigekrimena stin kopela sou),



Μα ρε συ, πιστεύεις οτι μπορεί ένας αστυνομικός να σε μειώσει μπροστά στην κοπέλα σου;

Πως; Κακομοίρηδες είναι βρε συ... σκατοδουλειά έχουν επιλέξει (ή έχουν αναγκαστεί) και κάνουν...

Θα τον ακούσει; Και θα σχηματίσει άσχημη γνώμη για σένα; Που αυτή υποτίθεται ότι νιώθει κάτι για σένα και πρέπει να στέκεται δίπλα σου;

Αν ναι, στείλ' την !!! Με τη μία!!

:wave2:

Akatanomastos
02/02/2006, 17:16
giafto leo captain pos einai ipokeimeniko to thema, esi to vlepeis etsi magia sou, ego allios, 2fores magia mou:smokin:

o Thanos leei pos oti den simfonei me afton einai fantasia..ok respect man

BELZEBOYLIS
02/02/2006, 17:17
Emena mou ti zbourizoun oi papares giati otan eixa to transalp me eixe stamatisei 4 fores h dio3i la8rometanastwn !!!:mad:
Me thn BMW kaneis...:D :D :lol:

kapetanie DEN kanoun thn douleia tous sosta!!!! Prostateuoun ton pro8ipourgo kai tous ypoloipous sta p@p@ria tous !!!

To na stamatane ta mixanakia (oxi ola ,osa den tous ka8onte sto mati) gia xartia kai kranos den simenei tipota!!!!!

Cpt. Haddock
02/02/2006, 17:19
Ναι, αλλά εσύ έτσι οπως το βλέπεις έχεις το πρόβλημα, πορώνεσαι, φτιάχνεσαι

Εγώ τους έχω γραμμένους και απλά θεωρώ τον κάθε έλεγχο σαν κάτι το τελείως ασήμαντο που το ξεχνάω την επόμενη κιόλας στιγμή.

Δεν υπάρχει λόγος να δίνουμε σημασία στους αστυνομικούς περισσότερη απ' οσο χρειάζεται.

Αλίμονο αν μας αγχώνουν κι αυτά τώρα...

Πάμε για μπύρες!!!!



:beer: :beer:

Akatanomastos
02/02/2006, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μα ρε συ, πιστεύεις οτι μπορεί ένας αστυνομικός να σε μειώσει μπροστά στην κοπέλα σου;

Πως; Κακομοίρηδες είναι βρε συ... σκατοδουλειά έχουν επιλέξει (ή έχουν αναγκαστεί) και κάνουν...

Θα τον ακούσει; Και θα σχηματίσει άσχημη γνώμη για σένα; Που αυτή υποτίθεται ότι νιώθει κάτι για σένα και πρέπει να στέκεται δίπλα σου;

Αν ναι, στείλ' την !!! Με τη μία!!

:wave2:

kala, se afto pou les exeis apolito dikio, an i kopela epireastei einai xeiroteri apo afton, kai na min ton akousei emena den maresei ena vlakomoutro na poulaei pnevma mprosta mou, koroidevontas me ousiastika, xoris fisika ego na mporo na po tipota..afta

kirioi tin kano, pao sto mastora na ftiaksoume to dtaki(afto ftaiei pou mou tin peftoun, epeidi einai alitiko, atsssssssss)

billgeo
02/02/2006, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Ρε σεις.. το περίεργο δεν ήταν το κράνος, αλλά ο συνδυασμός κράνος και καθόλου πινακίδα.

Τα υπόλοιπα ήταν σωστός κατά τη γνώμη μου έλεγχος.

Ε τώρα αν εξετάζουμε τη δικαιολογία του, μπορεί και να μην ήταν η καλύτερη που θα μπορούσε να δώσει αλλά θα τον κατηγορήσουμε επειδή δεν ήταν ετοιμόλογος;

+1

(PANTOS PREPEI NA PARADEXTOUME OTI OTAN EISAI APO MIKROS SE MHXANAKI EISAI KOMATI PROKATILIMENOS APENANTI STA SWMATA ASFALEIAS KAI AUTOI APENANTI MAS, ETSI EINAI KAI ETSI 8A EINAI!)

rsp
02/02/2006, 18:01
Απο πιτσιρικας πανω σε ενα μηχανακι, λογο ηλικιας τοτε και βλακειας προκαλουσα συχνα την αστυνομια και την πληρωνα συχνα, χρονια παρανομος (χωρισ διπλωμα), συχνα με "αλητικα" μηχανακια, καποτε οπαδος του Παοκ και με τρελο ξυλο στη θυρα 4 με τα ματ...Αλλα παντοτε και σιγουρα μεγαλωνοντας καταλαβαινω οτι κανουν τη δουλεια τους και οπως σε καθε επαγγελμα υπαρχουν καλοι και κακοι, τα υπολοιπα ειναι κοληματα και κομπλεξισμοι για μενα...:wave2:

BELZEBOYLIS
02/02/2006, 18:08
Kapetanie den diafonw entelos , diaole den bgazw kapnous apo ta autia se ka8e elenxo ...Alla opos sou exw pei kai se palioteri sizitisi , einai na mhn sou simbei (to oti den exei simbei se emena den leei kai tipota ....)
Twra an mporoun na sas miosoun sta matia tis kopelas sas einai allh istoria ....Euxome na mhn sas simbei pote....:wave2:

billgeo
02/02/2006, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Απο πιτσιρικας πανω σε ενα μηχανακι, λογο ηλικιας τοτε και βλακειας προκαλουσα συχνα την αστυνομια και την πληρωνα συχνα, χρονια παρανομος (χωρισ διπλωμα), συχνα με "αλητικα" μηχανακια, καποτε οπαδος του Παοκ και με τρελο ξυλο στη θυρα 4 με τα ματ...Αλλα παντοτε και σιγουρα μεγαλωνοντας καταλαβαινω οτι κανουν τη δουλεια τους και οπως σε καθε επαγγελμα υπαρχουν καλοι και κακοι, τα υπολοιπα ειναι κοληματα και κομπλεξισμοι για μενα...:wave2:

+10 SOSTOS(T):beer:

Akefalos
02/02/2006, 21:21
Ego tha symfoniso oti polles fores i symperifora ton astynomikon otan se stamatane den einai kai i kalyteri kai polles fores se stamatane anaitia.Afto dikaiologei tin prokatalipsi pou exoume arketoi enantion tous.

Ostoso stin sygkekrimeni periptosi einai o arxigos (as poume ) tou kratous ekei kai ksafnika skaei myti mia mixani xoris pinakides,me krani, kai sakidia ston omo.Logiko den einai na anisyxisei o opoiosdipote?I an itan kapoios tromokratis tha pigaine me pinakides kai xoris kranos gia na to anagnorisoun kai pio efkola??

Skefteite apla oti o astynomikos ekeini ti stigmi skeftetai an den einai tromokratis to poly poly na stamatisei adika kapoion kai na ton kathysterisei 5-10 lepta.An einai omos kapoios epikindynos kai ginei kati?De milame apla oti xanei ti douleia tou alla isos na antimetopisei kai katigories.Kai kserete ti lene.Fylage ta rouxa sou gia na'xeis ta misa.

nimbus
02/02/2006, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Από πού κι ως πού είναι λογικό να θεωρείται ύποπτος αυτός που ΦΟΡΑΕΙ κράνος, μπουφάν και γάντια;

Δηλαδή αν ΔΕΝ φορούσαν; Θα ήταν αθώες περιστερές;



:lol: :lol: :lol: :lol:

:rotflmao: :rotflmao:

nimbus
02/02/2006, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Mou mirizei xoirino mesa sto forum :a13: :rotflmao:


πεινάς μου φαινεται:lol: :lol:

nimbus
02/02/2006, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:confused: :confused:

Ρε σεις, κάθε ΜΑ ΚΑΘΕ φορά που ανοίγεται μια τέτοια συζήτηση, γράφουμε τα ίδια και τα ίδια


:smokin:
αργείς αλλά το πιάνεις:lol: :lol:


γειά σου λιάκο:wave2:

zolotas
02/02/2006, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
[B, καποτε οπαδος του Παοκ και με τρελο ξυλο στη θυρα 4 με τα ματ... [/B]

......και τα μυαλα στα καγκελα.......

nikos force
03/02/2006, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
koita thanos sto sigekrimeno paradeigma epeidi o filos den eixe pinakida mporoume na dikaiologisoume en meri tous zitades.
to provlima einai oti mporei na se kanoun mploko kai na se psaxnoun xoris aformi, emena prosopika mou exei tixei.Poios sou pe oti ego goustaro na psaxnoun tin tsanta mou?giati kapoios prin eipe: den sou kanan somatiko elegxo tin tsanta sou koitaksan...Ego stin tsanta mporei na xo to string mou, i gimnes fotos tis kopelas mou.. otidipote..

episis prepei na ksero pou einai to spiti tou kathena gia na min trigirnao ekei? για ξεκαθαριζουμε κατι...κανενας μα κανενας,ουτε η προσωπικη φρουρα του πλανηταρχη ,δεν εχει δικαιωμα να ψαξει μες τη τσαντα σου και τις τσεπες σου...στο σωματικο ελεγχο αν βρουν κατι υποπτο σου λενε να αδειασεις εσυ τις τσεπες σου(ουτε οπλα εξαιρουνται,απλα τοτε σου ζηταει να αδειασεις σημαδευοντας σε)το ιδιο και με τη τσαντα,σου λεει αδειασε τη και απλα κοιταει απο πανω,δηλαδη αν εχεις φωτο του τις δειχνεις απο την αλλη πλευρα του λες τι ειναι και τελος.το τονιζω αυτο λοιπον επειδη με εχουν σταματησει ουκ ολιγες φορες και μαλιστα τις περισσοτερες οι μπατσοι ηταν χαιβανια αλλα αυτο το σημειο το εχουν προσεξει ΟΛΟΙ.τελος να πω οτι σε κοπελα αντρας μπατσος δεν εχει δικαιωμα για σωματικο ελεγχο...το πας για σεξουαλικο ελεγχο...και τελος οι μπατσοι στη περιπτωση του φιλου μας περα απο μια γελοια δικαιολογια δεν υπεπεσαν σε κανενα αλλο σφαλμα

kinhsh
03/02/2006, 01:47
Tετοιο ελεγχο μου εχουν κανει και μενα γιατι ηταν κοντα ταβερνα που ετρωγε ο Σκανδαλιδης,ηταν υπουργος τοτε.Φυσικα και δεν μου αρεσε αλλα βλεπεις οι ληστες και κακοποιοιμε μηχανακια διαφευγουν και τρωμε τη μουτζουρα και μεις.

Akatanomastos
03/02/2006, 02:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
για ξεκαθαριζουμε κατι...κανενας μα κανενας,ουτε η προσωπικη φρουρα του πλανηταρχη ,δεν εχει δικαιωμα να ψαξει μες τη τσαντα σου και τις τσεπες σου...στο σωματικο ελεγχο αν βρουν κατι υποπτο σου λενε να αδειασεις εσυ τις τσεπες σου(ουτε οπλα εξαιρουνται,απλα τοτε σου ζηταει να αδειασεις σημαδευοντας σε)το ιδιο και με τη τσαντα,σου λεει αδειασε τη και απλα κοιταει απο πανω,δηλαδη αν εχεις φωτο του τις δειχνεις απο την αλλη πλευρα του λες τι ειναι και τελος.το τονιζω αυτο λοιπον επειδη με εχουν σταματησει ουκ ολιγες φορες και μαλιστα τις περισσοτερες οι μπατσοι ηταν χαιβανια αλλα αυτο το σημειο το εχουν προσεξει ΟΛΟΙ.τελος να πω οτι σε κοπελα αντρας μπατσος δεν εχει δικαιωμα για σωματικο ελεγχο...το πας για σεξουαλικο ελεγχο...και τελος οι μπατσοι στη περιπτωση του φιλου μας περα απο μια γελοια δικαιολογια δεν υπεπεσαν σε κανενα αλλο σφαλμα

file nomizo pos pefteis esi se sfalma, oson afora ton planitarxi, vlepe bush, stis USA mpainoun spiti sou ta kanoun ola poutana kai les efxaristo gia na min fas kamia sfaira.Kai auto prin tis 11 septemvriou.Apo ekei kai pera exoun <<perasei>> kai alloi xaritomenoi nomoi gia tin prostasia ton amerikanon politon..
Edo eftixos den einai ta pragmata etsi(pros to paron) pantos oi perifimoi tromonomoi exoun arxisei na erxontai siga siga kai se emas.Afto gia tin tsanta kai ton elegxo, koitao apo pano, koitao tin piso meria tis foto, mou fenete pos exei poli leptes issoropies..
An den tou <<areseis>>, i an exei pliroforia(esto kai lanthasmeni,xoris na to kserei fisika) exei tin dinatotita na psaksei kai stin tsanta sou kai sto amaksi sou..

Pareksigithika prin, den eipa oti ekane somatiko elegxo stin kopela mou, allo elega..

Boxer
03/02/2006, 07:35
Τρομονομος εχει περασει και εδω ο οποιος δινει το δικαιωμα να σε τραβανε οσο θελουν μεχρι να εξακριβωσουν οτι θελουν.

rsp
03/02/2006, 08:58
Παιδια αν σε ρωτησει δηλαδη ο αστυνομικος " αν θελεις να σε ψαξει εδω και να ξεμπερδευεις ή να γινει προσαγωγη" τι προτιματε??Αν δεν εχεις κατι να κρυψεις το σκηνικο τελειωνει σε 5 λεπτα...:wave2:

BILLY FILTH
03/02/2006, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Τώρα τα θέλεις και τα λες αυτά;

Η δουλειά της ασφάλειας είναι αυτή ακριβώς. Έκαναν μία εκτίμηση, έγινε ο τυπικός έλεγχος, δόθηκαν οι σχετικές εξηγήσεις και πήγαν όλοι στο καλό. Κανείς δεν έκανε μαλακία και κανείς δεν πλήρωσε τίποτα. Άμα δεν μπορείς να το καταλάβεις αυτό κάτσε και σκέψου το καλύτερα για να μην λέμε συνέχεια τα ίδια.

Δεν θα φύγουν όλοι στα βουνά επειδή εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα με την αστυνομία.


δηλαδή ρε μάγκες όποιος δε γουστάρει να του ελέγχει ο κάθε πορωμένος τη ζωή όποτε αυτός το κρίνει απαραίτητο πάει να πει πως έχει και πρόβλημα με την αστυνομία.
τι να πω ρε σεις.

να μας παρέχουν κάθε μέρα μέσω internet ένα χάρτη με το ποιος επίσημος και που έχει συνάντηση για να μην περνάμε από εκεί και χάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας με μαλακίες.

nikos force
03/02/2006, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
file nomizo pos pefteis esi se sfalma, oson afora ton planitarxi, vlepe bush, stis USA mpainoun spiti sou ta kanoun ola poutana kai les efxaristo gia na min fas kamia sfaira.Kai auto prin tis 11 septemvriou.Apo ekei kai pera exoun <<perasei>> kai alloi xaritomenoi nomoi gia tin prostasia ton amerikanon politon..
Edo eftixos den einai ta pragmata etsi(pros to paron) pantos oi perifimoi tromonomoi exoun arxisei na erxontai siga siga kai se emas.Afto gia tin tsanta kai ton elegxo, koitao apo pano, koitao tin piso meria tis foto, mou fenete pos exei poli leptes issoropies..
An den tou <<areseis>>, i an exei pliroforia(esto kai lanthasmeni,xoris na to kserei fisika) exei tin dinatotita na psaksei kai stin tsanta sou kai sto amaksi sou..

Pareksigithika prin, den eipa oti ekane somatiko elegxo stin kopela mou, allo elega.. για να γινουν ολα αυτα που λες χρειαζεται ΕΝΤΑΛΜΑ απο δικαστη η εισαγγελεα,ειδικα στην αμερικη αν μπουν χωρις ενταλμα οτι και να βρουν αν το εχεις κρυψει πρωτου βγαλουν ενταλμα ,γεια σας...σου κλανουν μια μαντρα

Akatanomastos
03/02/2006, 11:21
na po prota ston rsp pos enooeite tha kano ton malaka, na telionei i istoria, na pao kai go stin douleia mou, alla giati na prepei mia zoi na kanoume tous mal#@%#@%kes?


Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
για να γινουν ολα αυτα που λες χρειαζεται ΕΝΤΑΛΜΑ απο δικαστη η εισαγγελεα,ειδικα στην αμερικη αν μπουν χωρις ενταλμα οτι και να βρουν αν το εχεις κρυψει πρωτου βγαλουν ενταλμα ,γεια σας...σου κλανουν μια μαντρα

Niko giafto pou les, den ksero an to leei o nomos ton inomenon politeion kata grama, pantos exo diavasei gia polla peristatika apo antikeimena (gia emena) keimena, vivlia sta opoia den einai toso rodina ta pragmata..opote mallon iparxoun parathirakia(mpalkonoportes) stous nomous..

SF
03/02/2006, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εγώ πάλι γιατί ΔΕΝ θεωρώ κάθε φορά που με ελέγχουν οτι δέχομαι καταπίεση και ρατσισμό;

Μήπως γιατί δεν είμαι αρνητικά διακείμενος ;

Μήπως γιατί δεν θεωρώ οτι μπορούν να μου κάνουν κάτι και άρα είμαι άνετος;

Όσο τηρείται η στοιχειώδης ευγένεια, κι εγώ δε νοιώθω καταπίεση. Μάλλον είμαστε ανώμαλοι :D


ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ όμως, παίζει και το ότι δε έχουμε κάτι να βοηθούμε, δεν είμαστε αντιδραστικοί χαρακτήρες, και δεν εχουμε κρύψει τις πινακίδες μας!!!!!!

PeterMurphy
03/02/2006, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε μάστορα δεν σου είπαν ότι θα έπρεπε να κυκλοφορείς χωρίς κράνος!!!!!

Έλεγχο σου έκαναν όπως όφειλαν...

Μην κάνουμε την τρίχα τριχιά...

Mipos eisai enas ap toys dyo? :smokin: