PDA

View Full Version : Που είναι το αυτοκίνητο?? ΟΕΟ!



sapila racing
02/02/2006, 12:57
Λοιπόν είναι αστείο αλλά και σοβαρό μαζί....

Χτές το βράδυ μούσκεμα από την βροχή, αφού έχω παρκάρει τη μηχανή στο γκαραζ, πάω σπίτι (3η Σεπτεμβρίου) και βλέπω τίγκα αστυνομία και βανάκια καναλιών.
Εντάξει λέω κάτι γίνεται....

Οπως πάω να μπώ στο σπίτι παρατηρώ ότι το αυτοκίνητό μου που ήταν παρκαρισμένο κανονικά σχεδόν μπροστα στην πόρτα μου, δεν είναι εκεί :eek:
Αντί αυτού είναι παρκαρισμένη μια Μερσεντές.....
Ρωτάω λοιπόν τους αστυνομικούς και μου λένε ότι επειδή έκανε επίσκεψη ο Καραμανλής στο αρχείο της Εθνικής Τράπεζας (3 οικοδομές πιο πριν) μάζεψαν τα αυτοκίνητα απ το δρόμο γιατί ήταν ύποπτα για βομβιστική επίθεση!!!
Αλλο και τούτο σκέφτομαι :confused: Και που είναι το αυτοκίνητο παρακαλώ??? ΄
- Πάρτε στην τροχαία να σας πούν που το πήγαν.
Αφού πάιρνω 3-4 τηλέφωνα μαθαίνω ότι το αυτοκίνητό μου είναι στη οδό Μάρνη 38.
Ξεκινάω λοιπόν και πάω και το βρίσκω παρκαρισμένο αντικανονικά (εκεί που μου είπανπάντως), το παίρνω και φεύγω. (αντε να βρείς να το παρκάρεις μετά...)

Και ερωτώ,
Είναι σοβαρά πράγματα αυτά? Επειδή θέλει ο Καραμανλής να κάνει διάφορες επισκέψεις πρέπει εμείς μετά να τρέχουμε?
Είδα και το άλλο ποστ με τα παιδιά που τους ψάχνανε τις τσάντες στην ραφήνα.
Να ετοιμάζεστε και για συνέχεια! Αν δεν βρείτε το αυτοκίνητο σας η την μηχανή σας εκεί που την αφήσατε, μπορεί να θεωρήθηκε ύποπτο και να μεταφέρθηκε!!!

$py
02/02/2006, 13:15
Kala more pos kaneis etsi paliopasoke... :p


Den nomizo na to kanoun afto kathe fora pou paei kapou o Prothypourgos, mhpos eixan kapoio tilefonima i kapoia pliroforia gia bomba?

XTMPAM
02/02/2006, 13:20
ΚΟΙΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΚΑΓΕ ΡΕ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΝΗΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ?
ΡΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ....ΚΟΙΤΩ ΔΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!
ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ Ο ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ?ΚΑΝΑΝΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΥΠΟΚΛΟΠΕΣ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΩΝ ΥΨΗΛΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ....ΖΗΤΩ ΠΟΥ ΤΗ ΓΑΜΗΣΑΜΕ ΔΗΛ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!

ΞΕΦΤΙΛΕΣ:smokin:

lampros_fazer
02/02/2006, 20:15
Για μένα απράδεκτο!
Να πήγαινες να παρκάρεις εκείνη την ώρα και να μη σου επέτρεπαν να το δεχτώ.Αλλά όχι να σου παίρνουν το αυτοκίνητο!




Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

Ξεκινάω λοιπόν και πάω και το βρίσκω παρκαρισμένο αντικανονικά (εκεί που μου είπανπάντως), το παίρνω και φεύγω. (αντε να βρείς να το παρκάρεις μετά...)


Και φαντάσου να σε είχε γράψει κιόλας κάποιος άλλος αστυνομικός για παρκάρισμα! :a023: :bawl: