PDA

View Full Version : aΠΟΡΙΑ- ερωτηση - για εκδρομes



ODD
02/02/2006, 16:38
.. Geia k apo mena . . . :beer:

>> k θέλω να κανω μια ερώτηση >. υπαρχει καμια λεσχη μοτοσυκλέτας ( on - off ) που να πηγαινει εκδρομες για gazia k oxi για μπριτζόλες ????? :winka: ε ??

OldMan
02/02/2006, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ODD
... υπαρχει καμια λεσχη μοτοσυκλέτας ( on - off ) που να πηγαινει εκδρομες για gazia k oxi για μπριτζόλες ?????

:lol: :rotflmao: :lol:

On-Off και γκάζια ???

:lol: :rotflmao: :lol:




Εκτιμούμε πάντα το καλό χιούμορ ...
:wave2: :beer: :wave2:

matmat
02/02/2006, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από ODD
.. Geia k apo mena . . . :beer:

>> k θέλω να κανω μια ερώτηση >. υπαρχει καμια λεσχη μοτοσυκλέτας ( on - off ) που να πηγαινει εκδρομες για gazia k oxi για μπριτζόλες ????? :winka: ε ??

Ναι υπάρχει ...
















ειναι ο σύλογος δια την
διάσωση της κατσίκας !!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

EVI
02/02/2006, 16:45
afthn thn erothsh kapoy thn exo ksanadei
........

nomizo sto allo forum

re BMWdakia re paidi moy giati?


ti exoyn dld oi mprizoles?


:lol:

gcrook
02/02/2006, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750

re BMWdakia re paidi moy giati?




:lol:


σσσσστ....:look:
Εχουμε θεμα αυτες τις μερες με δαυτους:lol:

ODD
02/02/2006, 16:48
.. nai giati thelw na parw mia apadisi ikanopoiitiki , alla de to blepw .. :eyepop:


:rotflmao: .. pote prolabes re EVI ?? ssssssssssss

Cpt. Haddock
02/02/2006, 16:48
:a014: :a014:

BELZEBOYLIS
02/02/2006, 16:58
....eimai mesa gia opoiadipote bolta ( pio makria apo ta Loutra tis Elenhs )....Otan ftasoume ,egw thn mprizola mou 8a thn faw , to tsipouraki mou 8a to pio , esi an 8eleis koitaze me....:D :lol: :lol:

bartlal
02/02/2006, 16:58
καπετανιο, δωσε και σε μενα, τελειωνει το 1 που εχω...


:a014:

ODD
02/02/2006, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a014: :a014:


geia mas >> synadelfe CPT :beer:

Cpt. Haddock
02/02/2006, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από ODD
geia mas >> synadelfe CPT :beer:

:beer: :beer: :beer:


:a014: :a014: :a014:


και για τον Bartlal

:beer: :beer: :beer:

:a014: :a014:

(δύο μόνο γιατί έχει και πίεση)

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ODD
02/02/2006, 17:37
.. oi daytoi poioi einai i ti enoeis akribws ??? ...

k pisteyw stis epomenes apadiseis na yparxei ligo xioumor , giati mono eirwnia blepw :rotflmao:

. > to thema den einai ti moto exeis , alla ti kaneis me autin :winka:

. alla mallon tha epivevewthei , to komplex pou exoun oi streetades me on-off k t l ktl .. ktl kτλ :wave2:

nimbus
02/02/2006, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ODD
.. Geia k apo mena . . . :beer:

>> k θέλω να κανω μια ερώτηση >. υπαρχει καμια λεσχη μοτοσυκλέτας ( on - off ) που να πηγαινει εκδρομες για gazia k oxi για μπριτζόλες ????? :winka: ε ??

σε χαλάνε οι μπριζόλες?:D
καλά εσύ μην τις τρώς, να τις δινεις σε εμάς:rotflmao: :rotflmao:

dbandit
02/02/2006, 22:30
τσ τσ....μπορει να ειναι του κοκορετσιου ο ανθρωπος..

odd μηπως εισαι χορτοφαγος?

:wave2:

Krokodilos001
02/02/2006, 22:38
aaxxxxxxxx

aftes oi ekdromes...........

ODD
03/02/2006, 09:56
.. >> telika oi kagoures se megali ilikia exoun polu gelio :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

> eidika otan pinoun frape me gala , sti kafeteria toy xwriou k kamarwnoun gia ta 15.000 euro pou dwsan gia na ta blepoun ...:rotflmao:

jimmis77
03/02/2006, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
σε χαλάνε οι μπριζόλες?:D
καλά εσύ μην τις τρώς, να τις δινεις σε εμάς:rotflmao: :rotflmao:



+100000:a08: :a08: :a08:

και κανα 2:beer: για χωνεψη ε;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zolotas
05/02/2006, 22:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ODD
..

k oxi για μπριτζόλες ????? :winka: ε ??

:hypnotize


35945

EVI
05/02/2006, 22:03
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θάνος
05/02/2006, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ODD
alla mallon tha epivevewthei , to komplex pou exoun oi streetades me on-off

Έχω κόμπλεξ.

Ζηλεύω.

Θέλω ΤΩΡΑ ένα on-off!

Δίδεται για ανταλλαγή Gsxr 750. :a018:

:a022:

BELZEBOYLIS
06/02/2006, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Έχω κόμπλεξ.

Ζηλεύω.

Θέλω ΤΩΡΑ ένα on-off!

Δίδεται για ανταλλαγή Gsxr 750. :a018:

:a022:



Έχω έναν γνωστό που ψάχνεται για ανταλλαγή …..Ένα transalp έχει , αλλά για Gsxr 750 δεν το αλλάζει με τίποτα .....

ODD
07/02/2006, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Έχω κόμπλεξ.

Ζηλεύω.

Θέλω ΤΩΡΑ ένα on-off!

Δίδεται για ανταλλαγή Gsxr 750. :a018:

:a022:


k γω θελω ενα gzxr , παντα ηταν το ονειρο μου , πρεπει να το ομολογησω , .. ναι το θέλω να το βγαζω 5 φορες το χρονο , ε .. τις αλλεs μερες ξaiρετε , αμαξακι κ λαικα στο full ..
.
> του χρονου θα το παρω , με το καινουριο cd ths kokkinoy μαζι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao::lol:

ODD
07/02/2006, 09:37
:cool: k oso afora tis μπριτζολες , >> θα απαντησω σοβαρα ...
>> οκ !! αλλα να μην ειναι αυτοσκοπος , .. γιατι κατι τετοιο παιζει απο διαφορους .. δηλ > βγαινουν απο αθήνα να πανε στη ταβερνα .. ηηηηηηηηηηηηηηηημαρτοοοοονν

.. η βολτα για τη βολτα , οπως τη φανταζετε κανεις !!

:sun:

hornet
07/02/2006, 09:37
βλεπω πως η ειρωνεια ειναι επιστημη στην περιπτωση σου φιλε!!!

Κριμα

Το μονο κομπλεξ που υπαρχει ειναι αυτο που καλλιεργεις εσυ με το γαντι!!

εαν ειχαμε ολοι αυτα τα μυαλα δεν θα πηγαιναμε εκδρομες οπως παει συχνα πυκνα το moto.gr με διαφορα μηχανακια απο 125-1100

Λοιπον εαν θες να πας βολτα καπου με καποιους πρεπει να συμμαζευτεις λιγακι και οχι να μπαινεις εδω με υφος χιλιων καρδιναλλιων και να λες παμε βολτα κλπ κλπ κλπ οχι μπριζολες και ολοι πανε ετσι ενω εγω ειμαι ο σουπερ-ουαου και παω βολτα για να χαρω τη μοτοσυκλεττα μου ενω εσεις εισαστε κοιλιοδουλοι και πατε βολτα μονο για να φατε....


Τι ακυρα ειναι αυτα που βλεπω εδω!!!Και περιμενεις να σου απαντησει καποιος με σοβαροτητα;;;;;;

Οποιος παει βολτα μιλαμε απο το πρωι ως το βραδυ σε καποιον προορισμο ναι θα σταματησει και να φαει καπου αλλα δεν σημαινει οτι ξεκινησε για να βρει το υπερτατο μπριζολαδικο ..παει για τη βολτα για τη μηχανη για τη παρεα (και εδω παει το μπριζολαδικο-χαβαλες -παρεα)

Οι περιπτωσεις 5 φορες εξοδος με μοτο και ολες τις αλλες με κουτι και λαικα εδω σπανιζουν εως δεν υπαρχουν!!!

LIBYKOS
07/02/2006, 09:41
ωωωχχχχχχχ!!

Αρχισαν τα όργανα............

Οσμίζομαι κόψιμο του thread πάλι !!

Θάνος
07/02/2006, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οι περιπτωσεις 5 φορες εξοδος με μοτο και ολες τις αλλες με κουτι και λαικα εδω σπανιζουν εως δεν υπαρχουν!!!

Και όχι μόνο δεν υπάρχουν, αλλά βλέπω να τρώει και μεγάλη ήττα αν νομίζει απαραίτητα ότι επειδή έχει on-off θα βγάλει περισσότερα χιλιόμετρα από τα ss.

Αμα ο κώλος είναι σιδερένιος..

sniper
07/02/2006, 09:55
Κάτσε ρε Στάθη που είσαστε όλοι με τα γάντια και με το σεις και μετα σας.....

Άκου φίλε ODD....

δεν ξέρω μέχρι τώρα που πάς, τι κάνεις, με ποιους πας και πόσο καλά πας αλλά σε πληροφορώ ότι εδώ μέσα που μόνος σου ήρθες να μας την πεις υπάρχουν πάρα πολλοί που με Street μηχανές (όχι απαραίτητα SS) και με αυτήν κυκλοφορούν κάθε μέρα και γράφουν 35.000+ χλμ τον χρόνο....

Τα υπόλοιπα πολύ σωστά τα έθεσε ο hornet.

Αν εσύ νομίζεις ότι θα πας "γρήγορη" βόλτα με τον χάρο σου και θα είσαι σε θέση να ακολουθήσεις τους περισσότερους εδώ μέσα με street μηχανή, τότε.... Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα.... και μιλάμε για μεγάλο πήδημα......


και πάλι ευγενικός ήμουν.... να προσέχεις στο δρόμο και στο πληκτρολόγιο :wave2:

DUKASII
07/02/2006, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κάτσε ρε Στάθη που είσαστε όλοι με τα γάντια και με το σεις και μετα σας.....

Άκου φίλε ODD....

δεν ξέρω μέχρι τώρα που πάς, τι κάνεις, με ποιους πας και πόσο καλά πας αλλά σε πληροφορώ ότι εδώ μέσα που μόνος σου ήρθες να μας την πεις υπάρχουν πάρα πολλοί που με Street μηχανές (όχι απαραίτητα SS) και με αυτήν κυκλοφορούν κάθε μέρα και γράφουν 35.000+ χλμ τον χρόνο....

Τα υπόλοιπα πολύ σωστά τα έθεσε ο hornet.

Αν εσύ νομίζεις ότι θα πας "γρήγορη" βόλτα με τον χάρο σου και θα είσαι σε θέση να ακολουθήσεις τους περισσότερους εδώ μέσα με street μηχανή, τότε.... Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα.... και μιλάμε για μεγάλο πήδημα......


και πάλι ευγενικός ήμουν.... να προσέχεις στο δρόμο και στο πληκτρολόγιο :wave2: σιγα ΕΣΥ...ΜΗ ΣΧΙΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΣΟΝ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ...


ΑΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΧ ΑΧ ΑΧΑΧΑΧ ΑΚΟΥ ΠΗΔΗΜΑ ΜΕ ΗΟΝΔΑ... ΑΧ ΧΑ ΑΧ ΧΑΧΑ:lol: :lol:

adam_tsouk
07/02/2006, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
αλλα δεν σημαινει οτι ξεκινησε για να βρει το υπερτατο μπριζολαδικο ..)





σσσσ.... μη το γενικεύεις, δε ξέρεις


:lol: :lol: :lol:

ODD
07/02/2006, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
βλεπω πως η ειρωνεια ειναι επιστημη στην περιπτωση σου φιλε!!!

Κριμα

Το μονο κομπλεξ που υπαρχει ειναι αυτο που καλλιεργεις εσυ με το γαντι!!

εαν ειχαμε ολοι αυτα τα μυαλα δεν θα πηγαιναμε εκδρομες οπως παει συχνα πυκνα το moto.gr με διαφορα μηχανακια απο 125-1100

Λοιπον εαν θες να πας βολτα καπου με καποιους πρεπει να συμμαζευτεις λιγακι και οχι να μπαινεις εδω με υφος χιλιων καρδιναλλιων και να λες παμε βολτα κλπ κλπ κλπ οχι μπριζολες και ολοι πανε ετσι ενω εγω ειμαι ο σουπερ-ουαου και παω βολτα για να χαρω τη μοτοσυκλεττα μου ενω εσεις εισαστε κοιλιοδουλοι και πατε βολτα μονο για να φατε....


Τι ακυρα ειναι αυτα που βλεπω εδω!!!Και περιμενεις να σου απαντησει καποιος με σοβαροτητα;;;;;;

Οποιος παει βολτα μιλαμε απο το πρωι ως το βραδυ σε καποιον προορισμο ναι θα σταματησει και να φαει καπου αλλα δεν σημαινει οτι ξεκινησε για να βρει το υπερτατο μπριζολαδικο ..παει για τη βολτα για τη μηχανη για τη παρεα (και εδω παει το μπριζολαδικο-χαβαλες -παρεα)

Οι περιπτωσεις 5 φορες εξοδος με μοτο και ολες τις αλλες με κουτι και λαικα εδω σπανιζουν εως δεν υπαρχουν!!!



αν φανηκε ετσι sorry , δεν ενοουσα τιποτα τετοιο >> οκ !! παρεξηθηκα παλι .. ..

sniper
07/02/2006, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
σιγα ΕΣΥ...ΜΗ ΣΧΙΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΣΟΝ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ...


ΑΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΧ ΑΧ ΑΧΑΧΑΧ ΑΚΟΥ ΠΗΔΗΜΑ ΜΕ ΗΟΝΔΑ... ΑΧ ΧΑ ΑΧ ΧΑΧΑ:lol: :lol:

Γκλιν γκλον...

Παρακαλώ την κυρία με τα 2 Ακραποφρουφρου να προχωρήσει στον διάδρομο γιατί μπλοκάρει την κίνηση.....

Ευχαριστώ.... :D

hornet
07/02/2006, 10:05
οκ ρε συ τοτες δεν υπαρχει καποιο προβλημα...νομιζω οτι συννενοηθηκαμε αψογα...καλες βολτες και παντα ορθιος...και ....καλες μπριζολες εκει στα βουνα :winka:

adam_tsouk
07/02/2006, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
....καλες μπριζολες εκει στα βουνα :winka:


αααχχχ.... τι μου θύμησες τώρα......



:lol: :lol: :lol:

(μήπως ήρθε η ώρα να καταγγείλλω την επίθεση στο club μου χτες στο Δέλεαρ; ε; )


:lol: :lol: :lol:

ODD
07/02/2006, 10:17
.. κ για να τελειωνει εδω αυτο , απαντησα με χιουμορ , σε αυτα που διαβασα ... δε ξερω γιατι το πηρατε ετσι , κ δεν ενοουσα τιποτα συγγεκριμενο , κ για κανεναν .. εγω εβαλα ενα αρθρο, με λιγο χιουμορ , κ αρχισε το δουλεμα , στυλ > με δαυτουσ κτλ κτλ..) κριμα ειναι αμα συνεχιστει...

sniper
07/02/2006, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ODD
.. κ για να τελειωνει εδω αυτο , απαντησα με χιουμορ , σε αυτα που διαβασα ... δε ξερω γιατι το πηρατε ετσι , κ δεν ενοουσα τιποτα συγγεκριμενο , κ για κανεναν .. εγω εβαλα ενα αρθρο, με λιγο χιουμορ , κ αρχισε το δουλεμα , στυλ > με δαυτουσ κτλ κτλ..) κριμα ειναι αμα συνεχιστει...

ΟΚ φίλε ODD...

Απλά ως γνωστόν ορισμένοι από εμάς είναι γνωστό ότι είμαστε Μονόχνωτοι, Απόλυτοι και Είρωνες :lol:

No Prob.... καλές βόλτες :wave2:

hornet
07/02/2006, 10:29
dont worry case closed!!!

Δεν υπαρχει ζητημα μην ανυσηχεις..!!!!

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
07/02/2006, 10:32
κυριε κυριε νααα...πω???
ξερετε κανενα κλαμπ με σκουτερ που να πατανε τον σταθη τα μελη του στριβοντας κρατοντας στο ενα χερι μια μπρινζολα στο αλλο χερι 2 μεριδες κοντοσουβλη και στο αλλο χερι...... ωχ εχασα τον λογαριασμο...
τελος παντων αυτο που εχει σημασια ειναι οτι ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ στο μασιμα της μπρινζολας:beer:
και αν εχετε αντιριση πατε τα χρεπια σας και παμε να βαλουμε κοντρα.
θα τα στησουμε και οποιος μπορεσει να φτασει πρωτος στην ψησταρια ...θα αρχηση να τρωει πρωτος.
ρε μην αρπαζεστε και μην παρεξηγητε τον καθε ενα που θα πη κατι εδω μεσα. ειμαστε μια οικογενια θα πουμε και το σωβαρο μας θα κανουμε και την πλακα μας. μερχη να το καταλαβετε αυτο εχω χρωμα μπλε να βαψετε τα χρεπια σας και να τα πεταξετε στην θαλασσα και να παρετε κανενα nexus να σας δη ο θεος:D

hornet
07/02/2006, 10:44
γιωργακη προσεξε γιατι στη φωτο εχεις μπλε μηχανη!!!!!

adam_tsouk
07/02/2006, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
γιωργακη προσεξε γιατι στη φωτο εχεις μπλε μηχανη!!!!!


και δεν καίει 3 lt τα 300 χλμ

:D

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
07/02/2006, 10:48
απο που νομιζεις οτι περισεψε το χρωμα?:lol: :rotflmao:

adam_tsouk
07/02/2006, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
απο που νομιζεις οτι περισεψε το χρωμα?:lol: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: