PDA

View Full Version : Ξεκινήσαμε...



sniper
29/03/2004, 11:55
Ξέρω ότι θα στεναχωρήσω κάποιους αλλά

ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟ ΒΟΛΛΕΥ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!

cityfly
29/03/2004, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Ξέρω ότι θα στεναχωρήσω κάποιους αλλά

ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟ ΒΟΛΛΕΥ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ!!! ΄


το άλλο;

το;
το;

μόνο ποδόσφαιρο και μπάσκετ ακόμα πάμε σε τα

:nono: :nono: :nono: απρόσεκτο σε βρίσκω

DUKASII
29/03/2004, 11:57
TO VOLEY .....
ME POSOYS PEZETAI XEREIS;;

sniper
29/03/2004, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
TO VOLEY .....
ME POSOYS PEZETAI XEREIS;;

Συνήθως από 2 ομάδες των 6...

Αλλά κάπου αλλού το πας :rolleyes:

kalgeorge
29/03/2004, 12:14
οτι Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ.........

cityfly
29/03/2004, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
Συνήθως από 2 ομάδες των 6...

Αλλά κάπου αλλού το πας :rolleyes:


να σου πω εγώ που το πάει

στο γνωστό

ε καλά τώρα ποιος βλέπει βόλλεϋ και λοιπά και λοιπά








όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια

NLS
29/03/2004, 12:39
υποθέτω αυτό δεν πάει στον γαύρο ε;

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΙΑ ΑΛΕΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ΣΤΟ ΒΟΛΕΫ, ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ... άντε που με μια φορά κάνατε κώλο...

έλα ρε παιδιά, κάθε 8 χρόνια σας αφήνουμε έναν τίτλο ανά άθλημα - στο κρίκετ δεν ξέρω... (οκ και το μπάσκετ έχει εγκαταληφθεί λίγο)

αλλά όχι και να ξεχνάμε

DUKASII
29/03/2004, 12:41
kati akoma..

STHN OMONOIA PHGATE NA TO PANYGHRISETE;;

cityfly
29/03/2004, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
υποθέτω αυτό δεν πάει στον γαύρο ε;

(οκ και το μπάσκετ έχει εγκαταληφθεί λίγο)


τι σου λεγα νίκο (snipper νικο εννοώ) τώρα που χάσανε στο βόλλεϋ λένε ε σιγά πήραμε 8 συνεχόμενα και λοιπόν κι εμείς έχουμε πάρει άλλα 16 από όταν έγινε Α1 και άλλα 21 συνολικά τι σχέση έχει
στο μπάσκετ που έχουν να δουν κούπα από κάποτε λένε ότι έχει εγκαταληφθεί.

ουδέν σχόλιο

Natassa
29/03/2004, 12:50
ωχχχχ..Προβλέπεται διαξιφισμός???Λέω εγώ τώρα...;) :D :wave2:
Ν.

Alkis
29/03/2004, 12:51
Χανιώτης και Βάζελος;;;

Ου να μου χαθείς!!! :nono: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

cityfly
29/03/2004, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alkis
Χανιώτης και Βάζελος;;;

Ου να μου χαθείς!!! :nono: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:


άστα να πάνε χαλάσανε οι χανιώτες τελευταία

































μα να μου γίνουν όλοι γαύροι, ντροπή
:evil:

parji
29/03/2004, 12:54
Το θέμα δεν είναι ότι ο Παναθηναϊκός πήρε το Πρωτάθλημα στο βόλλευ μετά από οκτώ ολόκληρα χρόνια.
Αυτό που μετράει είναι ο τρόπος που το πήρε, αλλά και ο αντίπαλος.
Οταν ξεκίνησε η χρονιά ο Παναθηναϊκός ήταν γεμάτος προβλήματα καθώς και τραυματισμούς. Βασικοί παίκτες όπως ο Πανταλέων αλλά και ο ξένος Στάνλει τραυματίστηκαν με αποτέλεσμα αναπληρωματικοί αλλά και ξένοι της τελευταίας στιγμής και αμφιβόλου αξίας πήραν τις θέσεις τους.
Ολοι μιλούσαν για ακόμη μια χαμένη χρονιά.
Ομως στη πορεία και ειδικά προς το τέλος της, τα πράγματα άλλαξαν.
Οταν έφτασε η ώρα των τελικών στον γαύρο πίστευαν ότι θα έκαναν περίπατο όπως έκαναν στον δεύτερο αγώνα του πρωταθλήματος αλλά και στον ημιτελικό του κυππέλου.
Γελάστηκαν οικτρά όμως. Αυτή τη φορά μίλησε όχι η καρδιά του πρωταθλητή αλλά ο τσαμπουκάς και η εξυπνάδα του προπονητή Στέλιου Καζάζη. Ο οποίος ήταν πολύ διαβασμένος σε όλη τη σειρά των τελικών. Αφού του έκατσε κιόλας αυτό που περίμενε, να σπάσει δηλαδή την έδρα του αντιπάλου του, από το πρώτο παιχνίδι τα πράγματα απλοποιήθηκαν πολύ.
Ο Παναθηναϊκός ήταν πολύ δύσκολο να χάσει παιχνίδι στην έδρα του, με το κόσμο να δημιουργεί μια ατμόσφαιρα που όμοιά της αποκλείεται να έχουν δημιουργήσει άλλοι οπαδοί σε αγώνα βόλλευ. Εχοντας λοιπόν διαβάσει ο Καζάζης τα ατού του αντιπάλου του και δίνοντας ο ίδιος το τσαμπουκά στους παίκτες του, κατάφερε να πετύχει αυτό που στην αρχή της χρονιάς φαινόταν αδιανόητο.
Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο, ο Πόλακ, η μεταγραφή της τελευταίας στιγμής αποδείχθηκε λίρα εκατό για τον Παναθηναϊκό, μιας και ήταν ο παίκτης που στον τέταρτο και τελευταίο αγώνα μεταξύ των δύο ομάδων, σήκωσε στις πλάτες του την ομάδα και εκεί που όλα έδειχναν ότι ο γαύρος μπορούσε να ανατρέψει την μέχρι τότε κατάσταση, έδωσε πολύτιμες λύσεις και κατάφερε να βάλει το θεμέλιο λίθο για τη κατάκτηση του 13ου Πρωταθλήματος.
Αντε να παίρνουν σειρά και τα άλλα αθλήματα...

Alkis
29/03/2004, 12:58
Καλά το κατάλαβα εγώ! Όλο μαλαγανιές είσαι! Άμα δεις την φάση με το σουτ σου, η μπάλλα δείχνει να έχει φορά προς τα εσένα!!!

...τώρα πως γίνεται αυτό.... :D :eyepop: :dizzy: :uplate:

Alkis
29/03/2004, 13:04
Αν και γαύρος, μου αρέσει που αναλύεις το αθλητικό μέρος των αναμετρήσεων. Όσο περισσότερο δίνουμε αξία στις νίκες των ομάδων μας κατ' αυτόν τον τρόπο, τόσο λιγότερη τροφή δίνουμε σε μερικούς πονηρούς εκατέρωθεν που παλεύουν να πουλήσουν 'αθλητικές' φυλλάδες, οι οποίες μόνο με τον αθλητισμό δεν ασχολούνται.

Όλη η χαρά δική σου...

Μακάρι να το κάναμε όλοι αυτό.

parji
29/03/2004, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alkis
Αν και γαύρος, μου αρέσει που αναλύεις το αθλητικό μέρος των αναμετρήσεων. Όσο περισσότερο δίνουμε αξία στις νίκες των ομάδων μας κατ' αυτόν τον τρόπο, τόσο λιγότερη τροφή δίνουμε σε μερικούς πονηρούς εκατέρωθεν που παλεύουν να πουλήσουν 'αθλητικές' φυλλάδες, οι οποίες μόνο με τον αθλητισμό δεν ασχολούνται.

Όλη η χαρά δική σου...

Μακάρι να το κάναμε όλοι αυτό.


Thanks φίλε...

cityfly
29/03/2004, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alkis
Καλά το κατάλαβα εγώ! Όλο μαλαγανιές είσαι! Άμα δεις την φάση με το σουτ σου, η μπάλλα δείχνει να έχει φορά προς τα εσένα!!!

...τώρα πως γίνεται αυτό.... :D :eyepop: :dizzy: :uplate:

ναι και ο άλλος έχει μάτια στην πλάτη και σηκώνει τα χέρια να με ειδοποιήσει ότι μου ρχεται



α και που σε





ρε συ στο 5χ5 δεν κοντραριζόμαστε συμπαίκτες είμασταν

Alkis
29/03/2004, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ναι και ο άλλος έχει μάτια στην πλάτη και σηκώνει τα χέρια να με ειδοποιήσει ότι μου ρχεται



α και που σε





ρε συ στο 5χ5 δεν κοντραριζόμαστε συμπαίκτες είμασταν

Ναι ρε το ξέρω αλλά... με τέτοιο σκορ... :D. Μοιράζουμε δωράκια...:beer: