PDA

View Full Version : Πληροφοριακά που λετε...



almalibera
29/03/2004, 12:17
.....Σας λεγω οτι σήμερα που κατέβηκα να παραλαβω-ως συνήθως-την αλληλογραφία- έριξα και μια ματια στον καιρο....:mad: χάλια!!
Και εξηγούμαι
ΤΡΙΤΗ>>Συννεφια με πιθανοτητα βροχής το βραδι
ΤΕΤΑΡΤΗ>> Καθαρός (μην χαίρεστε, μονο τοτε μας την χαρίζει...)
ΠΕΜΠΤΗ&ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ>>Βροχές:mad:

Για Σ/Κ δεν λεει, μαλλον ειναι νωρις..

Παντως αυτα που διαβασα με επεισαν οτι δεν ειναι για πολλες βολτες αυτος ο καιρος.......:sad:

(γμτ...πανω που ελεγα να κατεβασω τα ανοιξιατικα....:mad: :) )

Καλη μας εβδομάδα!!


:sun:

Natassa
29/03/2004, 12:35
Κ εγώ όταν ο καιρός είναι έτσι δεν έχω όρεξη να κάνω το οτιδήποτε...
Έλα μωρε, τσαλίμια μας κάνει..Θα φτιάξει...Παρεπιπτόντως...τα ανοιξιάτικα τα έχω κατεβάσει ήδη!!χεχεχε
Ν.:D :D :D :D :D

CyBeRseXX
29/03/2004, 12:42
apo pou tin eides tin prognosi tou kairou?

Pleon diatiro tis amfivolies mou gia tin aksiopistia tous...:cry:

almalibera
29/03/2004, 12:42
-ΑΣΧΕΤΟ-


Ελα σε καμια καφεδο-βολτο-συναντηση να σε γνωρισουμε και απο κοντα..;)

almalibera
29/03/2004, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από cbrxxgr
apo pou tin eides tin prognosi tou kairou?

Pleon diatiro tis amfivolies mou gia tin aksiopistia tous...:cry:

ε, μετα απο αυτο που επαθες λογικο ειναι.....:D

Απο μια εφημερίδα, ελεγε για 5νθημερη προβλεψη. Και εγω διατηρω αμφιβολιες στον καιρο παντα αλλα μια φιλεναδα μου καποτε έλεγε ΦΥΛΑΓΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ....και εγω δεν εχω-ακομα-αδιαβροχα...:D :rolleyes:

Natassa
29/03/2004, 12:47
Περιμένω να κανονίσετε...Θέλω πολύ να'ρθω...:wave2:
Ας μας το επιτέψει μόνο ο σκ...καιρος!!
Ν.:D ;)

CyBeRseXX
29/03/2004, 12:52
..an den patheis, den mathaineis :lol:

Tha ftiaksei, pou tha paei, den tha ftiaksei? Kai otan ftiaksei.................:sun:

skor-billys
29/03/2004, 13:40
paidia kai oi kales oi meres den exoun er8ei akoma. kai ego auto perimeno na er8ei to kalokairi.

Spazz
29/03/2004, 13:46
.......κι εγω αυτο περιμενω ........να σταματαω σε φαναρι και να κουναω απεγνωσμενα πανω κατω τα χερια για να δροσιστω!!!να βλεπω καθε κοτα να πεταει εξω τα παχη της τα καλλη της και να λιωνω μεσα στον ηλεκτρικο..............αχχχχχχχχχ καλοκαιρακι μου!!!!!!!!


αυτο το καλοκαιρι επειδη δεν παει αλλο λεω να το παιξω στυλ γκομενα και να κυκλοφορω με το μαγιο ολο κατω το string KATAΛΑΘΟΣ απ εξω και το μισω κωλο επισης εξω.......αν ειχαν το κατι της και τα δικα μας στηθη θα φοραγα κορδελα για σουτιεν και αστερακια στις ρωγες.........................εσεις οι γυναικες το εχετε χεσει.....................διαολοι!

Natassa
29/03/2004, 14:20
Κοιτάξτε φάτσα!!!
Ν.:D


1259